Jūs izveidosiet jaunu Būtību

Jūs izveidosiet nulles telpas jaunu Būtību

14.09.07.

14 09 07 04Sanat Kumara, visa cilvēce pašreiz iziet izmaiņas. Ko mēs varam teikt visiem cilvēkiem un atsevišķi tiem, kuri ir gatavi šīm izmaiņām?

Mēs, tāpat kā iepriekš, varam teikt, ka Pāreja notiek. Kādā veidā tā notiek cilvēkiem? Tas ir atkarīgs no cilvēka DNS, viņa piederības Kosmiskajai Ģimenei. Kuri pieder Sanata Kumaras Ģimenei, tiem Pāreja notika 2011. gadā, un kopš tā laika tā turpina attīstīties kardinālā veidā.

Tas nozīmē, ka jūs apgaismojat saknes un izgriežat viņas uz augšu, uz telpu nulle. Drīz arī gaišā daļa nolaidīsies šajā telpā, un jūs izveidosiet jaunu Būtību no nulles (neitrālās) telpas. Šī Būtība ir Dievišķa un neatkārtojama.

Izziņai pateikšu, ka man izmaiņas saknes daļā jau ir notikušas. Pateicoties Daniila Andrejeva grāmatai “Pasaules Roze”, kur viņš ļoti saprotami ir aprakstījis apakšējo pasauli, es sāku redzēt cilvēka saknes, tas ir, cik reižu cilvēks ir nokritis Zemes realitātes dibenā jeb cik daudz apakšējo enerģiju satur viņa monāde uz Zemes. Mūsu uzdevums (un visas mūsu Skolas prakses pie tā ved) – apgaismot, izdedzināt saknes, norēķināties ar apakšējo pasauli, un tad apakša pacelsies uz neitralitāti patstāvīgi, gluži kā vabole paceļ kājiņas (daudzas vai dažas, katram ir savs ieiešanu tumšajā apakšā skaits) un piespiež ķermenim. Domāju, ka jūs nekādi nespēsiet ietekmēt un tuvināt šo transformāciju. Vienkārši tīrieties un strādājiet ar sevi ar savām praksēm. Un vērojiet savus apakšējos un augstākos Es. Šis process norit bez jūsu prāta dalības, jūs vienkārši to novērojat.

Katram cilvēkam būs sava Būtība vai kopēja planētai?

Viņa nebūs līdzīga visām citām, līdz šim eksistējušām. Šī Būtība ir dievišķa tajā nozīmē, kādu es ielieku šajā terminā, tas ir, ļaus jums transformēt ķermeni bez ārējām novecošanas pazīmēm un sāks jums sagādāt dažas patīkamas minūte dienā meditācijā, kad es jūsos ieiešu nepastarpināti.

(Mans komentārs: Ģimenes Galva ir jūsu Augstākais Es no atmiskās realitātes, un kad viņš savienojas ar jums, paši saprotat, ka tā tad arī ir savienošanās ar pašu Augstāko Es.)

Tā ir Būtība jūsu dvēselei, bet dvēsele sastāv no daudzām komponentēm...

(Tas ir, dvēsele nav vienīga. Dvēsele ir kolektīva būtne, ja skatās no zemes plāna iemiesojuma.)

Es uzaicināju veikt ar mani šo rituālu un sagatavojos...

Man kļuva ļoti karsti, es visa gluži kā piesūcinājos ar uguni. Ausīs iestājās stipra svilpoņa, kā mēdz būt pie vibrāciju paaugstināšanās.

(Jūs arī aiciniet SK sevī un tieši tagad.)

Kas tagad notiek?

Es nolaižu tevī savas apakšējās plūsmas, tās caurauž tevi un apskalo, izdedzinot jaunas ejas enerģētikai. Tu kļūsi jutīgāka pret manām enerģijām.

Katru reizi šīs meditācijas būs īpašas, tām būs savs uzdevums.

Un Skolas nodarbībās arī būs piemērotas tādas praktiskas meditācijas?

Vairāk kā piemērotas. Tu bikstīsi ķermeņus pacelties lidojumā.

Parunājam par nulles realitāti.

Visas Būtības, neskaitot līdzīgas uz Zemes (dvēseles fiziski-astrālas-mentālas), eksistē caururbjošā un neatkārtojumā dievišķu emanāciju zupā. Šo zupu apmeklē cilvēki, gatavi viņu uztvert pēc saviem iekšējiem parametriem.

Es reiz nonācu Krajona Debesu Skolā (nejauciet ar vācu Krajona Skolu), pamodos un saņēmu nekavējošu dziedināšanu.

Jā, tā tieši bija tā “zupa”. Viņa sastāv nevis no vakuuma, nevis no tukšuma, bet ir piepildīta gluži kā ar buljonu, kurš dziedina, uztur enerģētiku, audzina un “uzplaucē” Būtības, savā ceļā uz garīgumu tikušas līdz šai substancei.

Tagad es pamēģināšu atjaunot tās sajūtas no Krajona Skolas. Es ieraudzīju skolniekus kā kinder-surprise olas, visas gaišas un mirdzošas no iekšpuses. Mēs peldējām biezā buljonā, no viņa mūsos iesūcās zināšanas un veselība. Citādi kā maģisku es šo substanci nevarētu raksturot. Viņa bija ar svaiguma smaržu un, gluži kā dzīvības eliksīrs, patīkama un unikāla.

Tagad es atkal esmu viņā. Manas atmiņas no jauna izraisīja šo sajūsmu.

Es tevi tur ievietoju, lai tu visu varētu atcerēties.

Kā gribas tur pabūt ilgāk!

Šodienai pietiks. Tu taču saproti, kas viss ir uz laiku un neatkārtojams.

Pa to laiku SK enerģijas ir aizgājušas līdz kājām, un tagad kājas ir gluži kā vēsumā. Kāpēc kājās ir piparmētru vēsums?

Paskaties pati.

Kājas ir piepildītas ar spožu gaismu, gluži kā augstsprieguma vadi, no tiem uz leju plūst uguns kā no elektriskās metināšanas. Viņa iziet no kājām gluži kā no raķetes sprauslām...

Es visa esmu gluži kā elektriskā metināšana, tikai stāvoklis ir viegls. Iekšējā uguns gluži kā ar slotu izslauka iekšienē... Nē, tā ir selje, kura aizmēž visu nevajadzīgo savā ceļā lejup, prom no ķermeņa. Taču tas ir viegli un patīkami. Sāku sajust trešo čakru, kurp nāk ar mani neapmierinātu lasītāju uzbrukumi... Es elpoju, gluži kā Goriničs izelpojot uguni no trešās čakras. Šī uguns no priekšas ietin visu manu ķermeni .

Tagad vēršu uguni no čakras padmas (no saules pinuma čakras aizmugurējās piltuves). Uguns ietin ķermeni no muguras puses. Un, lūk, es esmu ugunīgā aurā. Savienoju uguni zem kājām un augšā. Sutratma, kura aptver manu auru ar ugunīgu spirāli, tur šo uguni, neļaujot tai aiziet no auras.

Mēs esam beiguši?

Nē, vēl nav viss. Saki, kā tu jūties?

Blīva, piepūsta ar uguni.

Tev ir komfortabli?

Kaut kā nepierasti.

Tad nedaudz atslābini spiedienu.

Es atveru auras poras (nezināju, ka tās ir, tagad zinu). Un nedaudz enerģijas aiziet.

Stop!

Labi. (Aizveru aizsargventiļus.)

Nu, lūk, tagad tu man patīc! Un mēs šodien esam pabeiguši.

Es pateicos Sanatam Kumaram un visiem viņa Spēkiem, visai manai Ģimenei, kura strādā ar mani! Tas ir neparasti, vienkārši un viegli. Kaut vienmēr būtu tā!

Mēs mīlam tevi un visus cilvēkus, neatkarīgi no viņu piederības.

Pēdējais jautājums. Lasītāji, protams, pajautās: bet kā uzzināt, no kādas Ģimenes viņi ir?

Ja viņi šo lasa, tātad, no mūsējās. Nešaubies.

 

Pievienots 07.09.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/vi-obrazuete-novuiu-suschnost

Tulkoja Jānis Oppe