Attīstieties līdz laikam, kad jūs sāksiet redzēt Veselo

14.07.12.

Dārgais Šri Juktešvar, mēs varam turpināt.

Parunāsim par zināšanām. Jums gribas arvien vairāk zināt, un tādēļ jums liekas, ka jūs izzināt realitāti un gaismas pasaules. Kas zināšanas ir patiesībā? Ar ko tās atšķiras no tā, kas ir patiesībā?

Jūsu paņēmiens domāt, uztvert un just būtiski atšķiras no citu apziņu vairuma zināšanām, sajūtām un uztveršanas paņēmiena. Jūsu zināšanas ir īstenas un darbīgas tikai trīsdimensiju zemes ietvaros, tāpēc ka tās rodas no jūsu sajūtu orgānu uztveres. Pat savas sajūtas jūs tiecaties nokodēt tā, lai kodi būtu pieejami jūsu apkārtnei.

Es saprotu, sapņos es reizēm uzvedos pilnīgi citādi, sadalu enerģiju, pārvaldu viņu un saprotu citādi, man ir citas jēgas un enerģētiskās sastāvdaļas. Bet tas nemazina mūsu paņēmienus izzināt realitāti mūsu nosacītajā pasaulē.

Runa ir par to, ka nav objektīvu zināšanu, kuras jūs gaidāt no mums, Skolotājiem. Jums liekas, ka mūsu saprāts ir paplašināts un viņš ir objektīvāks. Īstenībā, iedomājies to būtni, kura tu bija sapņos. Kā tu vari tās zināšanas nodot cilvēkiem? Ar kādiem pieejamiem tēliem tu vari nodemonstrēt tā ķermeņa sajūtas un vadības modeli? Lasītāju un klausītāju interešu un uzvedības modeļu, izpratņu un jušanas veidu loks vienalga ir ierobežots ar zemes ietvariem, un lai cik nezinātu Tie, kuri stāv kontaktā ar jums, vienalga nespēs izvilkt jūs no saprāta zemes koncepcijas. Jūs nevarat apgūt neizmērojamību un bezlaiku, kamēr to neizjutīsiet. Un jūsu daudzdimensionālie sapņi dara to, ko nav iespējams nodot ar vārdiem un tēliem. Tāpēc jūsu pasaules modelis joprojām ir jums pats pareizākais un vienīgais nepretrunīgais. Cita lieta, ka samērā ar uztveres izmainīšanos daudzo patstāvīgo ceļojumu uz citām pasaulēm un dimensijām dēļ jūs sākat saprast to, ko es tagad nododu.

Nav objektīvu zināšanu priekš visiem. Ir zināšanas, uzkrātas noteiktā vibrāciju diapazonā. Citi vēstneši no astrālām un mentālām pasaulēm var dalīties savos novērojumos un secinājumos, savos sasniegumos, bet neviens no viņiem neteiks, ka tas ir pats ticamākais un vienīgais pasaules-ēkas, kosmosa u.c. modelis.

Mēs agrāk runājām par sistēmisko uztveri, atšķirībā no zemes lineārās. Man gribas apspriest šo tēmu.

Labi. Sistēma – tas ir pasaules-ēkas pamats. Katra daļiņa ir iekļauta sistēmā un ir viņas pilnvērtīgs fraktālis, kurš atstāj uz sistēmu savu ietekmi. Nonākušiem Radītāja lomā, jums nāksies pirmkārt domāt pa to, lai nesabojātu jau radīto pasaules sistēmu, lai tas, ko jūs radāt, negatīvi neietekmētu visus procesus, notiekošus visās dimensijās. Tā ir Veselā uztvere no Veselā apziņas. Ja salīdzina ar zemes saprātu, tas ir apmēram kā sajust visu, ko domā un gatavojas darīt katrs cilvēks, dzīvnieks, augs, elemetālis utt. Tas ir, tā ir zināšana par to, kas notiek sistēmā. Dabiski, jums nevajag “līst” katrā apziņā. Tā tad arī ir sistēmiskā uztvere, kad apziņas ir savāktas sistēmā. Un tagad mēs pamēģināsim uztvert visas cilvēku apziņas sistēmiskā veidā, tā, kā Zemi uztveram mēs. Ieej manā saprātā un pacenties uztvert to, ko translēju tev es.

Es ieraudzīju mūsu planētu, savāktu līdz atoma izmēriem, kurš riņķo pa spirāli. Tagad varu iztēloties, ka planēta – tā ir slēgta pasaule, kuras visas zināšanas ir savāktas šajā atomā, neko nezinošā par to pasauli, kurā viņš riņķo. Saules sistēma – tā ir molekula, ap kuru riņķo atomi, un sistēma pārstāv vienu zīmīti, burtu milzīgā romānā, šeit uzrakstītā. Es esmu vienkārši novērotājs, kurš mēģina aplūkot sistēmu. Tādu sistēmu ir simti. Ir tumšākas, gaišākas, malā es atradu kādu sistēmu, kura ir atvērusies pār visu šo pasaulīti, viņa ar savām apziņas enerģijām ir aptvērusi visas manas pasaules. Es pamēģināju šeit būt klātesoša. No šejienes iet tieši sakari-stari (portāli?) uz visu sistēmu iekšienē, it kā tas būtu Skolotājs, piepildīts ar gaismu un siltumu, kurš ietekmē mācekļus vai palīdzību lūdzošus. Tas nav ne saimnieks, ne dārznieks, kurš rūpējas par dārzu, ne rakstnieks, kurš raksta romānu tiem, kuri viņu lasa. Kas tas ir?

Apsargs, norūpējies vecāks un audzinātājs.

Tas ir it kā zināšanu un enerģiju avots, varbūt tā ir Radītāja klātbūtne?

Nē, protams, tas ir piemērs tam, par ko jūs sapņojat. Paskaties sīkāk.

Es iegāju šajā pasaulē, kura atgādina ezīti ar mīkstām un gaišām adatiņām, nedaudz sajauktām. Mana apziņa nevar saskarties ar šo apziņu. Tās ir paralēlas, un nekrustojas. Nevaru atrast saskaņošanās momentu. Apmēram, kā atrast saskaņošanās momentu ar lodveida zibeni vai akmentiņu. Mani mēģinājumi saprast detaļas ir izgāzušies. Un tikai izejot uz apvalku, uz Veselo, es spēju sajust šo Veselo. Viņš ir gaišs, mīksts un patīkams pēc sajūtām. To var salīdzināt ar bērna sajūtu māmiņas vēderā.

Tu sajuti pareizi, Tas arī ir bērns. Veselais pagaidām atrodas embrija stadijā, viņš ne tik drīz piedzims kā pasaule.

Kāpēc tad mēs par ko tādu sapņojam?

Jūs sapņojat apvienoties pasauļu sistēmā un piedzimt jaunā statusā, jaunā Klātbūtnē kā Pasauļu sistēma.

Kādā līmenī mēs par to sapņojam?

Mentālajā.

Es pacēlos uz savu mentālo aspektu. Iegāju apvienotajā Veselā apziņā... un sajutu sevi kā zīdaini. Tā ir mana vai Veselā sajūta?

Gan viena, gan otra. Cilvēce un viņas apziņa pagaidām ir izpausta zīdaiņa sistēma. Lūk, kāpēc jums ir tik daudz auklīšu un novērotāju. Jūs esat nesen dzimuši, un jums vajadzīga palīdzība un audzināšana. Jums ir liels potenciāls, kuru vajag izpaust, aktivizēt un palīdzēt sasniegt attīstību. Dabiski, ka jūsu zināšanas un prasmes vēl ir atbilstošas. Taču nebēdājieties, jūsu izaugsme jau ir sākusies un diezgan sekmīgi. Pats galvenais, spēt izdzīvot, neizdarīt kaut ko, kas izbeigs jūsu kā rases eksistēšanu. Daudz rasu šajā etapā ir pašlikvidējušās. Saprāts ir tik grūti pieradināms!

Kāds ir mūsu sarunas rezultāts?

Jūs attīstāties jūsu Novērotāju un Skolotāju uzraudzībā un ar viņu palīdzību. Jums priekšā vēl ir saprāta bērnības periods – nepaklausība, jautājumi, grūtības, pārdzīvojumi līdz izmisumam kā vairumam bērnu. Jūsu tiekšanās šajā “vecumā” visu zināt ir slavējama un likumīga. Pienāks laiki, kad jūs sāksiet sevis pašpilnveidošanu nevis tehniskā plānā, bet personības pilnveidošanas plānā. Tāpēc ka jums nebūs svarīgs jūsu ārējais izskats. Jūsu telpa un jūsu realitāte – tie būsiet tikai jūs paši. Un tieši no jums un jūsu attīstības būs atkarīgs tas, kas jūs izrādīsieties un kas jūs aptvers.

Saņemieties vīrišķību un pacietību, attīstieties līdz laikam, kad jūs sāksiet redzēt Veselo, nevis kokus, bet mežu. Tikai no Vienotības pozīcijas jums sāks nākt tās zināšanas, kuras pavirzīs jūsu rasi uz galaktiskās apziņas līmeni. Tas nozīmē mieru uz planētas, laimīgu bērnību, pārticību barībā un ūdenī visiem, dzīvošanu pēc klimata labvēlīgās vietās, savstarpēju izlīdzēšanu un globālu izglītību, visām tehnoloģijām atvērtu pasauli bez zinātniskiem un komerciāliem noslēpumiem.

Jums liekas, ka tas nav iespējams, jūs piekrītat tam, ko ar spēku un viltību ar jums dara tie, kas uz to ir spējīgi. Laiki mainās. Domāju, ka šim laikmetam ir pienākušas beigas, un no jums būs atkarīgs, kādā pasaulē jūs tālāk būsiet. Kas jūsu prātos un vēlmēs rodas? Ko jūs plānojat? Pasaule sastāv no daudzu cilvēku plāniem, tajā skaitā arī no jūsu plāniem. Jūs arī esat tas pilnvērtīgais fraktālis, sistēmas daļiņa, no kuras ir atkarīgs Veselais.

Es gribu jums novēlēt vairāk apzinātības un mazāk satraukumu. Es gribu novēlēt jums just sevis iekšienē savu paša komfortu – apziņu un saprātu, ķermeņus un enerģijas. Nodibiniet iekšējo mieru visā pasaulē. Mīlestību ģimenē. Apziņas lidojumu.

Pateicos, dārgais Skolotāj!

 

Pievienots 13.07.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/razvivaytes-do-pori-kogda-vi-nachnete-videt-tseloe

Tulkoja Jānis Oppe