Ģeopolitika un Galaktika

Pavasaris...

Pēdējie notikumi satrauc mūsu prātu un kļūst par lakmusa papīriņu, kurš rāda, cik pašpietiekami jūs esat un netiekat vesti uz ātru roku uzkonstruētu pasaules politikas notikumu pavadā. Protams, tādiem svarīgiem valsts un pasaules notikumiem vajag sekot un palīdzēt tiem, ar ko vari. Bet pie tam, lūdzu, nepazaudējiet savu patieso “Es”.

Saņēmu vēstuli, kura mani apbēdināja. Cilvēks, gaišs un mīlošs, pārdzīvo par notikumiem mūsu valstīs. Rezultātā – personīga krišana, konflikts ar sevi, nokritis un novājējis savā mīlestībā un vibrāciju līmenī. Lādē gan ezotēriķus, gan pašas zināšanas, gan savu vilšanos. Ne dusmas, ne apmulsumu netur pie sevis, bet cenšas par to pastāstīt pēc iespējas lielākam draugu skaitam. Kurā nometnē viņš lej ūdeni?

Vai tiešām arī jūsu gaisma var beigties nepatīkamā vai nekomfortablā valsts vai apkārtnes stāvoklī? Bet ja iestāsies vēl nevienkāršāki laiki – valsts finansu grūtības vai ekonomiskā blokāde?

Pēdējā laikā pie manis ir vērsušies vairāki cilvēki ar apzināšanos par savas iekšējās garīgās attīstības apstāšanos, strupceļu, neizlēmību un nezināšanu, kurp virzīties un kā iet tālāk? Domāju, ka to pārdzīvo ne tikai šie daži cilvēki. Visus garīgos seminārus tagad apmeklē vairākas reizes mazāk cilvēku, kā tas bija līdz 2012. gadam, ne tikai man, bet visiem. Kur palikusi mūsu tiekšanās? Kāpēc iestājusies vilšanās? Tas, protams, saistīts ar gaidām: kaut kas notiks 2012. gadā. Bet pagājis jau gandrīz pusotrs gads, taču planētas apziņa tā arī nepaceļas iepriekšējā līmenī pēc pēkšņās nolaišanās pēc 2012. gada decembra.

Vai šis pašreizējais stāvoklis nav līdzīgs izdaudzinātajām “trīs tumsas dienām”, kurās vajag savā sirdī koncentrēties mīlestībā un lēnprātībā un palīdzēt citiem cilvēkiem palikt savā gaismā un savā sirdī? Lai ne trīs dienas, bet pat trīs gadi, ko tas maina mūsu iekšienē? Jūs taču gatavojāties un gaidījāt, un, lūk, laiki ir iestājušies. Konsolidēsim savu gaismu un enerģijas priekš visas planētas. Neatstājiet planētu bezdarbībā, strādājiet vietās grupās, individuāli un dažādi.

Piemēram, šodien (14.04.11.) mēs ar Vladimiru pieņēmām uz planētu milzīgu plazmas plūsmu un sadalījām to pa Apziņas Režģa līmeņiem. Jūsu vienkārša atrašanās pašā augstākajā apziņas līmenī kaut vai 5 minūtes dienā jau iedarbina cilvēces apziņas izaugsmes mehānismus un dod planētai kvalitatīvas izmaiņas.

Ārējie notikumi pasaulē iet savu gaitu. Kāds jums personīgi ar to sakars? Vai jūs esat atkarīgi no tā, cik gaismas ir šodien pārraidēs pa televizoru vai cik mīlestības jums šodien neiedeva ģimenē? Cik cilvēku šodien ir izgājis Maidana vai Kairas laukumos? Kādas viņiem ir prasības? Kādēļ jums liekas vilšanās un depresijas sakarā ar izmaiņām mūsu valstīs? Mēs taču zinām, ka VISS IR UZ LABU. Pasaule mainās, un ne vienmēr izmaiņas norit atbilstoši jūsu vēlmēm un priekšstatiem. Vispārēja histērija ir ļoti lipīga.

Kādēļ gan atkal krist, jau tā mēs ar milzīgām pūlēm pacēlāmies!

Varbūt saule spīd citādāk? Jeb pavasaris nekādi nenāk? Koki aug citādāk? Veselība streiko? Jeb Betelgeize ir uzsprāgusi? (Izdomātais notikums ar Betelgeizi arī ir pārbaudes akmens jūsu vēsajam saprātam un uzticībai SEV, savam Augstākajam “Es” un vispārējai harmonijai jūsu iekšienē.)

Jūsu noskaņojums (un veselība) nav atkarīgi no ārējā, tie taču formējas ar jūsu domām un jūsu emocionālo noturīgumu.

Un katra doma ir vai nu uz gaismu, vai nu uz tumsu. Kurp jūs tagad ejat?

 

Kuru vilku baro tu?

Reiz vieds cilvēks savam mazdēlam pastāstīja kādu senu līdzību.

Katrā cilvēkā ir gaišā un tumšā puse, kuras, mēdz būt, cīnās viena ar otru, gluži kā divi vilki cīnītos. Viens vilks pārstāv negatīvās īpašības – ļaunumu, ambīcijas, skaudību, viltību, greizsirdību, vainu, melus... Otrs vilks pārstāv labo – mieru, mīlestību, patiesību, labestību, uzticību, laimi...

Mazulis dažus mirkļus aizdomājās, bet pēc tam jautāja:

– Bet kurš vilks beigās uzvar?

Vecais vīrs pasmaidīja un atbildēja:

– Vienmēr uzvar tas vilks, kuru tu baro...

 

Darbs planētas apziņas pacelšanā

(Meditācija Maskavā)

Mēs piesaucam Federācijas Galaktisko Padomi ar lūgumu izskaidrot mums šodienas darbu un šodienas meditācijas svarīgumu.

Federācijas Galaktiskās Padomes pārstāvis:

Notika Galaktikas Federāciju Padome, kur tika apspriestas Galaktikas “sāpīgās” vietas, sarežģītās vietas, tajā skaitā lietu stāvoklis planētu sistēmā Zeme – kā svarīgā posmā visgalaktiskajā evolucionārās attīstības procesā. Dažas Zemes pasaules, tajā skaitā – jūsējā, pašreiz prasa milzīgu Gaismas enerģiju ieliešanu. Galaktiskā Gaismas enerģija Zemei tiks nosūtīta caur Sauli un visām Saules Sistēmas planētām. Pēc tam šī enerģija dosies jūsu un citās Zemes pasaulēs, kurām nepieciešams kvalitatīvi pacelt enerģētikas un apziņas līmeni.

Šodien tika apspriestas tādas tēmas kā planētas apziņas līmenis, kā iespēja atvērt planētu mentālajā plānā, kā arī – kāda palīdzība planētai vajadzīga ieiešanai Federāciju Padomē. Tika teikts, ka laiks planētas testēšanai pēc cilvēces apziņas līmeņa beidzas, tāpēc ka drīzumā tiks pieņemta Programma planētas vešanai uz Gaismu. Pagaidām cilvēce atrodas ļoti zemā apziņas līmenī, kas ved pie pastāvīgiem kariem, pie cilvēces lielākās daļas grimšanas nabadzībā un liecina par jūsu pasaules un cilvēces kolektīvās apziņas Pārvaldītāju nesaprātīgumu.

Kopumā – jūsu Zemes pasaules cilvēku apziņa neatbilst galaktiskās apziņas humānisma un pārvaldes saprātīguma uztveres līmenim. Mēs vēršam jūsu uzmanību uz nepietiekamu darbu ar Kristus Apziņu, uz to cilvēku bezdarbību, kuri jau ir izgājuši uz Kristus Apziņas Planetārā Režģa līmeni, uz jūsu apziņas apstāšanos tajā līmenī, kāds bija sasniegts līdz 2012. gadam.

Pašreiz pēc apziņas līmeņa jūs esat nolaidušies apmēram 2010. gada līmenī. Pat tie, kuri ir izgājuši uz Kristus Apziņas līmeni, neizpaužas, nerada šajā līmenī. Un mēs secinām, ka viņi pagaidām nav sasnieguši Kristus-apziņu, tāpēc ka šis līmenis paredz karmisku atbildību, planetāru radīšanu un vienkārši mīlestību pret cilvēci.

Kāpēc tieši šodien vajag pastrādāt planētas glābšanai?

Tāpēc ka planētas agresivitātes līmenis uz šodienu pārsniedz visas pieļaujamās normas. Nepieciešams steidzīgi atbrīvot cilvēci kaut vai no puses agresivitātes un maksimāli pazemināt naidu un pretnostatījumu. Es gribu, lai jūs veiktu ar Mani tādu meditāciju priekš planētas.

Mēs piekrītam būt kontaktā ar jums.

Tādēļ tagad vajag pacelties uz to apziņas līmeni, līdz kuram katrs no jums paceļas. Nav nekāda maksimālā līmeņa, jūs varat pacelties uz savu ugunīgo plānu, un varat palikt planētas Kristus-apziņas līmenī. Paceļoties uz ugunīgo plānu, jūs, tādejādi, ar savu daļu esat klātesoši visos zemākos planētas apziņas līmeņos.

Un tagad, vadoties pēc sava saprātīguma un humānisma, vadoties pēc savas sapratnes par dzīvības vērtību, vadoties pēc savas kolektīvās saiknes ar galaktisko apziņu, Mēs aicinām punktēti iedarboties uz planētu Zeme, piepildot visus planētas Apziņas Režģus pirmkārt ar tīrību un objektivitāti, apzināšanos par katra cilvēka un cilvēka dzīvības vērtību, jebkuras citas planetārās apziņas vērtību, pašas planētas vērtību.

Un domās jūs sniedzat savas daudzās rokas visiem tiem, kas tagad Galaktiskajā Vienotībā atbalsta jūs un dod jums savus spēkus, savu mīlestību, savu enerģiju un gaismu, lai planēta uzsūktu šīs dotācijas – lai katrs cilvēks un katra būtne piepildītos ar šo enerģiju, kļūtu pašpietiekama, paēdusi un mīloša būtne.

Mēs novācam visas ambīcijas, agresiju, manipulācijas, tirāniju, naudas varu, varas iestāžu norūpētību par savu pārākumu un vēlēšanos pakļaut sev citus.

Mēs aicinām uz kolektīvismu, uz vienlīdzību, uz brālību un savstarpējo palīdzību.

Un tieši tagad Mēs sūtām jums visas šīs enerģijas no Galaktikas Piena Ceļš Galaktiskās Gaismas Federācijas.

Jūsu uzdevums – kļūt par translācijas kanāliem visos planētas apziņas līmeņos, aiziet līdz katrai sirdij, līdz katrai enerģētiskai kūniņai, līdz katram saprātam, lai viņš saprastu, ka tieši no viņa tagad ir atkarīgi labklājība un miers uz planētas.

Tieši katrs cilvēks tagad ietekmē planētas vispārējo apziņu, to, kā Mēs (Galaktiskā Federācija) uztveram planētu un kādas enerģijas jūs izstarojat, kāds “fons” ir planētai un Saules sistēmai Galaktikā.

Un tagad Mēs vienkārši translējam,

bet jūs pieņemat un sadalāt pa planētu šīs enerģijas.

(Liela pauze, norit translācija

un enerģiju pieņemšana.)

Mēs pateicamies Galaktiskajai Federācijai par darbu un palīdzību!

Un aicinām visas Gaismas grupas, visus Gaismas Darbiniekus strādāt, lai apgaismotu, harmonizētu ar dievišķās mīlestības plūsmām un pieņemtu Galaktisko Gaismu uz Zemi.

 

Mīlestības enerģijas audzē jūsu dvēseli, rūpējas par viņu, palīdz viņai kļūt pieaugušai

(Čenelings seminārā)

Mēs piesaucam Debesu Tēvu. Mēs lūdzam atnākt un pavēstīt mums kaut ko par Sevi.

Tēvs man atgādina, ka mēs ar jums seminārā neparunājām par mīlestību.

Tāpēc viņš saka, ka pabeigs mūsu meditāciju ar savu sprediķi: kas ir mīlestība, kāda nozīme viņai ir cilvēku siržu dziedināšanā un cilvēkam vispār, viņa veselībai un labklājībai.

Jūs atnācāt šurp uz pasauli, kura neietver mīlestību, kura ir viņai aizvērta. Un tikai mazas nedegošas atmiskā ķermeņa daļiņas, kuras jūs atrodat sev krūtīs un saucat par sirds liesmu, ietver šīs enerģijas, kuras Es jums devu no dzimšanas. Jums tās pieder pēc dzimšanas tiesībām, jūsu uzdevums – attīstīt viņas, pilnveidot, saprast viņu nozīmi, izmantot savā dzīvē, kā paredzēts.

Kāds tad ir mīlestības uzdevums? Mīlestības enerģijas audzē jūsu dvēseli, rūpējas par viņu, palīdz viņai kļūt pieaugušai. Ja jūs domājat, ka mīlestība – tas ir tikai paglaudīt galviņu, noskūpstīt bērnu uz dibentiņa, tad tas tā nav. Es mīlu savus Bērnu un gribu, lai viņi izaugtu tādi paši kā Es, lai viņi no zīdaiņiem pārvērstos milzīgos dievišķos Radītājos, kuri rada dzīvnieku un augu pasauli un visu pārējo, ko jūs vēlēsieties radīt. Bet, lai kļūtu par Radītāju un pēc tam nenolādētu paša radījumus, jums jāiemācās radīt viņus mīlestībā un dot tik daudz mīlestības, cik viņiem vajag, cik viņi var paņemt, piesūcinot katru sava radījuma šūniņu, katru savu soli, un nevis sagraujot radījumu, bet izkārtojot viņa priekšā to realitāti, kurā viņš attīstīsies, kurā viņam būs ērti, komfortabli, interesanti augt.

Un jūs sapratīsiet, ka jūsu uzdevums ir, lai visi jūsu bērni – jūsu radījumi, attīstītos. Un katram radījumam viņa attīstībai ir vajadzīga mīlestība. Katram atomam, augam, dzīvniekam, cilvēka radībai, lai viņa augtu un neietu bojā pirms laika, ir vajadzīga mīlestība.

Cilvēks – tā eksperimentāla radība, viņš apzinās mīlestību caur sāpēm un ciešanām, caur viņas vērības sapratni, mīlestības neesamības un klātbūtnes sapratni. Jums trūkst tikai vienas detaļas – dievišķās mīlestības pielietošanas dzīvē. Jūs pagaidām nevarat mīlēt visu cilvēci un mācīt to saviem bērniem.

Tagad ir pienācis laiks pēc Zemes vibrācijām jums pāriet uz Noosfēru, bet Noosfēra – tās ir visas zemes radības, ieskaitot mikrobus un vīrusus, pelējumu un sēnītes. Tās ir visas planetārās radības vienotībā, kuras ietver Māmuļa-planēta. Un cilvēks ir aicināts regulēt šo vienotību, radīt tādu balansu, tādu sugu attiecību, lai tā būtu labvēlīga visiem. Tieši tāpat, kā cilvēkā balansējas gaišais un tumšais, un viņš – te iekrīt tumšākā telpā, kura viņu pavada dzīvē, te izlecot gaišākā.

Un kā jūs domājat, uz kā rēķina viņš izlec gaišākā telpā, kur viņam ir vieglāk un komfortablāk dzīvot? Uz viņa mīlestības rēķina. Un ja jūs gribat būt laimīgi, mīliet. Iemācieties mīlēt savu “Es”.

Sakiet viņam: “Es eju ar tevi uz mīlestības pasauli. Es eju ar tevi un vedu uz to vietu, kur visiem ir labi, šī vieta ir tava dvēsele. Viņa jau prot mīlēt.”

Un pat ja viņai kaut kā trūkst, tad tu vari viņai palīdzēt un attīstīt līdz galam to, kā Dvēselei trūkst: gaismas, prieka, mīlestības, zināšanu, intelekta, kaut kādu sajūtu, citu jūtu, kuras jums ir svarīgas.

Un visas šīs jūtas apvieno viena sajūta – mīlestība. Es gribu, lai jūs apzināti saprastu, ka katru dienu sperat soli vai nu turp, vai nu atpakaļ. Un, lūdzu, apzinieties šos soļus, salīdzinot tos ar manu virzienu, kuru Es jums dodu. Sāciet paši to saprast. Un vediet Zemi uz to telpu, uz kuru jums ļoti gribas.

Tagad iedomājieties telpu, piepildītu ar gaismu, mīlestību, atklātu, brīvu, plašu, nolieciet to sev priekšā un katru dienu ejiet viņā, un šī telpa – tās būs lielas kāpnes arvien augstāk un augstāk, un katra diena kļūs par jūsu jaunu soli šajā mīlestības telpā – vēl, vēl un vēl.

Kad jūs pa šīm kāpnēm uzkāpsiet ļoti augstu un palūkosieties uz cilvēci, jūs pēkšņi sapratīsiet, cik dārgs jums ir katrs cilvēks, neatkarīgi no viņa ieguldījuma jūsu dzīvē, un jums būs sāpīgi, kad šis cilvēks cietīs vai slimos, kad viņš būs nelaimīgs, depresijā, kad viņš pazaudēs dzīves jēgu. Jūs pārdzīvosiet līdzi, jutīsiet līdzi šim cilvēkam un pacentīsieties viņam palīdzēt. Tas ir tā, kā Es cenšos palīdzēt katram jums, mani Bērni...

Kļūstiet Kristi un nesiet Kristus karogu augstu.

Tikai, lūdzu, vairs netaisiet Krusta Gājienus. Lai tie ir mīksti, silti, draudzīgi, sirsnīgi soļi – pie jūsu vīra, pie jūsu sievas, pie jūsu bērna, vecāka, kaimiņiem, darba kolēģiem. Paraugieties uz viņiem ar citām acīm, mīlestības acīm. Man ļoti gribas, lai jūsu visi būtu saticīgi un palīdzētu cits citam.

Tas ir viss, ko Es šodien gribēju teikt. Svētu jūs šim ceļam. Tas nav ļoti vienkāršs. Tas prasa pastāvīgu savas rīcības pavadīšanu, apzināšanos, izpratni, un jūs sevi palabosiet mierīgi, maigi, bez īgnuma, balstoties uz to, ka Es esmu ar jums, jūsu iekšienē, un zinu, ko Es jums lūdzis.

Svētu jūs, esiet veseli, uz jaunu tikšanos!

14.04.11.

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2014., 3. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe