Dažādi autori - Atbildes uz Jurija vēstuli

Viņi taču ir “Kareivji”, lūk, arī karo, piesedzoties ar “Gaismu”

Tā ir atbilde uz Jurija vēstuli “Mēs pieprasām brīvību”.

14 06 27 01

Elena Alekseeva

Nataša, ko lai saka. Lasīt vēstules no tāda cilvēka kā Jurijs – tā ir enerģiju tērēšana. Viņā ir ļoti daudz kaut kādas bailīgas kņadas. Viņam dvēsele ir harmonijā par 48%, tas ir, uz viņu ir lāsti vai negatīva enerģija no citiem cilvēkiem. Kāpēc? Tātad tādas, lūk, viņam ir domas, ja reiz viņš piesaista sev negatīvus sūtījumus. Ja dvēsele nav harmonijā, tātad arī trīs apakšējās čakras būs aizvērtas, tas ir, ir traucēta saikne ar Zemi. Un emocionālais lauks harmonijā arī ir par 48%. Tas arī redzams. Tādu iebiedētu, tiecošos uz augšupcelšanos un prasošus nodibināt viņu tiesības, ir simtiem tūkstošu.

Parasti es vairs neatbildu tādiem cilvēkiem un nerakstu par viņiem, bet tā kā es tevi mīlu, Nataša, arī nolēmu atbildēt.

Man pietiek par cilvēku pajautāt pāris jautājumu, lai apstiprinātu infu – kas viņš ir un kas viņam ir iekšienē.

Uz tavām atbildēm viņš atradīs kaudzi pretrunu. Jurijs nejūt Radītāja mīlestību un atbalstu, tāpēc viņš arī pārdzīvo, jo tādi kā viņš taču arī nonāks drīzumā uz tādām planētām kā Marss (nevienam nenovēlu), ja neapdomāsies. Viss, par ko Jurijs raksta – tās ir prakses, jūtas, infa no ceturtā eksistences plāna. Šajā plānā gariem patīk mānīt cilvēkus un spēlēties ar viņiem, nereti spiežot dziedniekus domāt, ka viņi ir paši spēcīgākie no visiem gariem. Šajā plānā cilvēks var iemantot maldīgu varenības sajūtu.

Daudzi cilvēki, izdarījuši lēcienu garīgajā sfērā, apzināti nebija gatavi, tāpēc viņu smadzenes paliks stipros satricinājumos, neapmierinātībā, bailēs utt., kamēr viņi “neatgriezīsies” uz zemes un nesāks dzīvot priekā un radīt prieku apkārt. Man ir žēl tādu nomaldījušos dvēseļu, kuras uzskata, ka tika viņas ir apjēgušas Dievības Gaismu, bet citi, lūk, pat nenojauš, kas notiek smalkajos plānos.

Bet mūsu smalkajos un biezajos plānos – gaisma, prieks un norimums))). Tāpēc, ja tādam cilvēkam gribas pakarot, nu ko, lūdzu, lai atrod tos karstos punktus uz zemes, kur tad arī dibinās kārtību uz vietas. Un jo vairāk tādu disharmonisku cilvēku tagad veidojas, jo vairāk ir kara uz zemes, tā kā šie “Gaismas Kareivji”, nenoharmonizējuši sevi visos virzienos, sūta savu neharmonisko gaismu visur, kur viņu ego grib uzvarēt un valdīt. Viņi taču ir “Kareivji”, lūk, arī karo, piesedzoties ar “Gaismu”. Bet, ja paraksi... ak, labāk nevajag.

Natāliņa, es vēlu cilvēkiem vienkārši kļūt nedaudz labestīgākiem, tieši tagad, tieši tagad. Tikai no septītā eksistences plāna, Radītāja plāna, var saņemt tīru, izstarojošu infu, dziedinošu Gaismu, padomus utt. Zemāki plāni ir ilūzija, bieži pat patīkama)))

Jā, es nestrīdos, bieži – kā paies garām izkropļotas gaismas vilnis, pat galva griežas. Nu un kas tad? Mēs ar vīru ātri vien izšķīdināsim šo vilni ar Dievišķo Gaismu un dzīvojam tālāk un priecājamies. Arī cilvēks var paiet garām – nopirsties vai negaršīgi atraugoties no sīpoliem. Vajag nekavēties šajos viļņos...

Nu, un visātrākās Augšupcelšanās tiem, kuri steidzas)))))))

Apkampju. Helēna.

**************

14 06 27 02

Taisija Ljašenko

Jurij, sveicu jūs. Nevaru jums neuzrakstīt. Jūs esat drosmīgs cilvēks... uzrakstīt savus subjektīvos uzskatus, pasniedzot kā patiesību pēdējā instancē... Zināt, lūk, ja Jūs kaut kādā disputā domubiedru lokā būtu izteicis savu viedokli, kuluāri, Jūsu rakstu, tas vēl nu tā, atrastos Jums, kas atbild...

Lūk, ja tagad Jūsu rakstu izlasīs iesācējs, viņš pieņems to kā pieredzējuša “ezotēriķa” patiesību...

Parasti, izlasot jaunumus vietnē, es tos pārsūtu saviem domubiedriem, bet Jūsu “darbu” es nevienam nesūtīšu, tāpēc ka tas daudzus maldinās...

Zināt, Jurij, Jūs ar savu rakstu tik daudz par sevi pateicāt... “pie zīlnieces nav jāiet”, bet sev pašam – kāpēc neuzdot jautājumu – kam es kalpoju? Jums ir tik daudz pretenziju pret Valdniekiem... bet vērtējumi ir ar subjektīvu raksturu... un cik ir iebiedēšanu?

Es sen turos pie postulāta – “nosoda, iebiedē – bēdz tālāk no tāda guru”, bet tas ir man, subjektīvi...

 

Es neesmu gaismas KAREIVIS. Es esmu CILVĒKS.

Bogomolova Natālija

Jurijs: Personīgi man bija nepieciešamas 3 piecgades darba ar violeto liesmu (milzīgs paldies Sen-Žermenam), lai nostrādātu šo karmas daļu (ar 1-2 stundām darba dienā). Pārējo dzimtas un planetārās karmas daļu bez ārējas iedarbības no Gaismas Pārstāvju puses atstrādāt praktiski nav iespējams. Šo karmas daļu ir noformējusi speciāla tumšo spēku laboratorija (Kosmiskais sliekšņa sargs).

14 06 27 03

N.B.: Ja cilvēks 15 gadus atbrīvojas no karmas, tad pa kādu atkarību var būt runa? Pats no sevis rodas secinājums, ka tas, “Kurš” vada šo cilvēku 15 gadu garumā un “Kurš” pastāvīgi dod viņam atbrīvošanos, attīrīšanos utt. – “Tas” tad arī palīdz viņam visas dzīves garumā būt ar to, kas viņam tagad ir.

Pirmkārt, lai no Augstākajiem Spēkiem prasītu kaut ko savā dzīvē, uzdod sev tikai vienu jautājumu: Bet ko tu esi izdarījis priekš sevis?

Ko tu esi izdarījis, lai tava būtība attīstītos tā, kā tu sevi redzi?

Lai pieprasītu atbrīvot no dualitātes visus, varbūt vienkārši pašam iziet no tās, atbrīvoties no visām dzimtas programmām, sākt redzēt pasauli citām acīm?

Cilvēka, kurš iegājis Kristus apziņā, acīm.

Paaugstinot savu apziņas līmeni, mums vairs nevajag kaut ko pieprasīt no Augstākajiem Spēkiem. Jūs paši, bez palīdzības no ārienes, vedat sevi uz to līmeni, kur jūs jau varat ieraudzīt sevi tādu, kas jūs esat patiesībā.

Jurijs: Gaismas kareivji! Es aicinu tos, kuri uztvers šo informāciju, pievienoties manām prasībām. Ne no kā nebaidieties! Pietiks mums dzīvot verdzībā! Pieprasiet Brīvību!

N.B.: Redzot sevi kā vergu, jūs nekad neatbrīvosieties no tām ķēdēm, pie kurām esat sevi piekaluši. Var sevi cienīt un mīlēt, bet var sēdēt un raudāt, ka mana dzīve nav tāda. “Dodiet man citu!!!”

Viss, ko es izdarīju priekš sevis pirmkārt, kad sapratu, ka negribu būt vergs, tas ir tas, ko apstiprināju savā dzīvē:

Esmu tas, kas vada savu dzīvi Pats!

Daudz reižu, dienu pēc dienas. Es iemācījos redzēt Sevi.

Izejiet no dualitātes, aizvāciet dalījumu Sevis iekšienē, un jūs ieraudzīsiet Sevi un Pasauli citām acīm.

Es iemācījos raudzīties uz ap mani notiekošajām situācijām un notikumiem no Cilvēka, nevis verga redzes viedokļa.

Es redzu sevi brīvu un pārliecinātu par rītdienu tikai tāpēc, ka zinu.

Es esmu Cilvēks! Es esmu brīvs savā Izvēlē!

Iemācieties nedomāt no apspiestā pozīcijas, bet ar savu apziņu izejiet uz to līmeni, kur Jūs varat būt Cilvēks bez vešanas no ārienes...

14 06 27 04

Un no kuriene jums ir tik daudz skaidras un konkrētas informācijas par lietu stāvokli uz planētas Zeme???

Bogomolova Natālija, MAS (Maskavas Augšupcelšanās Skola)

2014.06.25.

 

Pievienots 27.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/otveti-na-pismo-uriya

Tulkoja Jānis Oppe