Mēs pieprasām brīvību! Glābiet mūs, kāds!

Autors Čizma Jurijs

Gaismas kareivji!

Es esmu viens no jums, vēršos pie jums un gribu dalīties informācijā par lietu stāvokli uz planētas Zeme, par cilvēces stāvokli un par mūsu atbrīvošanās no Maijas pārklāja ceļu.

Pirms dažiem tūkstošiem gadu mēs (kas mēs?) noslēdzām līgumu ar Tēviem Dibinātājiem (?) par piedalīšanos enerģētiskas būtības eksistēšanas fiziskā ķermenī eksperimentā. Eksperiments noritēja uz Venēras, Marsa, Maldekas un tagad beidzas uz Zemes.

Tā kā mēs atrodamies Tumšajā Galaktikā, izolētā no citām pasaulēm, mēs visas evolūcijas gaitas laikā atrodamies Tumšo spēku, kā arī Gaišo spēku ietekmē. Cilvēks ir kaujas lauks, uz kura notiek cīņa starp Gaismas un Tumsas pārstāvjiem. Pie kam Tumsa vienmēr ir soli priekšā Gaismas pārstāvjiem. To dara Tēvi-Dibinātāji, lai:

1) Gaismas pārstāvji pastāvīgi būtu saspringuši, veicot varonīgus soļus palīdzībā Cilvēcei;

2) Lai novilcinātu Cilvēces attīstības procesu eoniem ilgi. Tāpēc šī eksperimenta lietderības koeficients ir niecīgs – pagājušo gadsimtu laikā ir augšupcēlies mazāk par 150 dvēselēm. Tas ir smieklīgi.

Ja ņem vērā, ka augšupcēlās speciāli augšupcelšanai sagatavotas dvēseles, tādas kā Kristus un viņam līdzīgas, tad ko lai saka par vidējo būtību. Uz šodienas momentu cilvēka (cilvēces pamata masas 99,999%) aura ir līdzīga jaungada eglītei, tikai rotājumi tai ir melnā krāsā, un tas viss ir labi nomaskēts ar pēdējo dzīvju apvalkiem, kuri, kā likums, ir gaišāki. Tāpēc nepieredzējusī “trešā” acs to neredz.

Cilvēkam ir nobloķētas čakras (negatīvo enerģiju korķi), kājas, rokas u.c. ķermeņa daļas, kuras cilvēkam nepieciešamas viņa enerģētisko moduļu normālai formēšanai garīgā darba laikā. Bez tam uz ēteriskā ķermeņa ir negatīvu bloķējumu tīkls, kurš saucas – personīgais sliekšņa sargs. Vēl viena negatīvā daļa – tas, kas ir sastrādāts ar cilvēka emocijām un domām visu inkarnāciju laikā.

Personīgi man bija nepieciešamas 3 piecgades darba ar violeto liesmu (milzīgs paldies Sen-Žermenam), lai nostrādātu šo karmas daļu (ar 1-2 stundām darba dienā). Pārējo dzimtas un planetārās karmas daļu bez ārējas iedarbības no Gaismas Pārstāvju puses atstrādāt praktiski nav iespējams. Šo karmas daļu ir noformējusi speciāla tumšo spēku laboratorija (Kosmiskais sliekšņa sargs).

Ar vecajām enerģijām ar zināmu neatlaidību, izmantojot lūgšanas, meditācijas, prakses un tml., bija iespējams sniegt palīdzību ne tikai sev, bet arī citiem cilvēkiem. Uz šodienu, pēc veco enerģiju noņemšanas, mēs esam palikuši bez šīm iespējām. Tas, ko mums tagad piedāvā Gaismas Skolotāji – uzbūvēt nodomu (tīru), vizualizācija un meditācija – šīs metodes praktiski nestrādā kā cilvēka, tā arī apkārtējās telpas milzīgās nobloķētības ar tumšajām enerģijām dēļ. Tās augstfrekvences enerģijas, kuras nāk no Kosmosa tagad, uz cilvēkiem praktiski neiedarbojas, tā kā praktiski ap visu cilvēku aurām ir noformēta tumšo enerģiju kūniņa, kura neielaiž enerģijas auras iekšienē. Tāpēc tagad tās dvēseles, kuras atrodas 4-jā apakšējā dimensijā (bet tas ir 99,999%) – ir praktiski bezspēcīgas palīdzēt sev un citiem cilvēkiem.

Aicinājumi apvienoties, formēt grupas ir mazefektīvi finansu grūtību dēļ, kā arī apziņu aprobežotības un citu problēmu dēļ, un liecina par lietu būtības 4-jā apakšējā dimensijā pilnīgu nesapratni no 5-6 dimensiju pasaules pārstāvju puses.

Bez ārējas palīdzības – garīgas, enerģētiskas, materiālas – darbs cilvēku apvienošanā ir mazefektīvs. Augstākie Spēki mūs kontrolē, bet tur mūs tajā stāvoklī, kāds bija sasniegts pirms 3 gadiem. Kopš tā laika mēs praktiski mīdāmies uz vietas, tai laikā, kad apkārtējā telpā notiek tumšo enerģiju aktivizācija. Izanalizēt situāciju praktiski nevienam nav pa spēkam, tā kā nav pietiekoša redzes līmeņa un vajadzīgās informācijas. Jā, Gaismas Spēki veic darbu 5-jā dimensijā, bet tā ir cilvēces pamata masas sagatavošana pārcelšanai uz 300 jaunām planētām evolūcijas turpināšanai. Bet piedāvātās mazefektīvās metodes un metodikas vajadzīgas, lai novilcinātu laiku līdz 2030. gadam.

Planetārajā līmenī turpmākajos laikos mūs gaida pilsoņu kari, kataklizmas, sausums, bads un tml., lai cilvēce dotu priekšroku nāvei, nevis smagai eksistēšanai uz Zemes.

Personīgi man un manai dzimtai skaidri draud 2-rais variants, bet es nepiekrītu tādam lietu stāvoklim. Es uzskatu, ka 300-400 inkarnāciju laikā uz Zemes (neskaitot citas planētas) vecās dvēseles ir ieguvušas pietiekošu pieredzi, tāpēc nav jēgas turpināt mūs mocīt tālāk.

Tāpēc es piesaucu Dievu to Kungu, Tēvus-Dibinātājus, Karmas Dievus, Jēzus Kristus Gaismas Hierarhiju un katru dienu pieprasu sev un dzimtas locekļiem attīrīšanos, atbrīvošanos, apgarošanos.

Es pieprasu Brīvību, Brīvību, Brīvību!!!

Es pieprasu visātrāko manis un dzimtas locekļu pārvešanu uz 4-to augšējo dimensiju un izvešanu no šī sadomazohistiskā eksperimenta sastāva. Es pieprasu Gaismas portālu atvēršanu, Gaismas stabu uzstādīšanu, Krievijas un visas planētas iztīrīšanu. 2012. gada rudenī Gaismas stabi tīrīja Japānu, Āfriku u.c. vietas, bet līdz Krievijai, redzams, rokas neaizsniedzās.

Gaismas kareivji! Es aicinu tos, kuri uztvers šo informāciju, pievienoties manām prasībām.

Ne no kā nebaidieties! Pietiks mums dzīvot verdzībā! Pieprasiet Brīvību!

Ja mēs savāksimies vismaz 1 tūkst. dvēseļu, Tēvi-Dibinātāji nevarēs mūs ignorēt un būs spiesti veikt pasākumus mūsu atbrīvošanai. Pretējā gadījumā mūs gaida eoniem gadu ciešanu uz citām planētām.

Šī gada maija sākumā sākās procesi cilvēces līgumu ar Noturēšanas Spēkiem anulēšanā, taču procesi rit nesteidzīgi, bet šai laikā notiek karmas atstrādāšana ar ciešanām, un ja mēs neatstutēsim Augšupceltos Valdniekus no apakšas, vēl gadiem ciešanu gaida mūs priekšā.

Gaismas Kareivji! Pieprasiet iziešanu no dualitātes sev un saviem tuviniekiem, pieprasiet pārvešanu uz 4-to augšējo dim..

Lai dzīvo Brīvība!

Jurijs

***

Par sevi. Mani sauc Jurijs. Esmu Svetas Dračovas pulciņa loceklis. Ilgāk kā 3 mēnešus es eju uz pulciņu.

Jautājums par dimensijām. Žurnālā (Мировой Ченнелинг) visur tiek runāts par 4-tās dimensijas Gaismas darbiniekiem, taču praktiski visa cilvēce (99,999...%) atrodas 3-jā dimensijā. 4-tās dim. Gaismas darbiniekus es ar izbrīnu pie Svetas pulciņā konstatēju 15 cilvēku sastāvā. Vairāk savā ceļā 4-tās dim. pārstāvju (izņemot vienu) pēdējo ~20 gadu laikā es neesmu saticis. Pēc informācijas žurnālos ir valstī tādas atsevišķas grupiņas, bet to nesavāksies pat pāris simtu. Kam tādā gadījumā Augšupceltie Valdnieki dod visu šo informāciju?

Šīs grupas daļas prāta stāvoklis pārsteidz, viņus neinteresē nekas, izņemot augšupcelšanos. Es saprotu, ka Augšupceltie Valdnieki ir uzlādējuši nelielu cilvēku grupu planetārās programmas pildīšanai, bet pārāk bērnišķīgi izskatās šie darbi. Pārsteidz arī planetāro darbu veikšanas kosmiskais ātrums un vieglums. Tai pat laikā, lai cilvēks sasniegtu niecīgu virzību uz priekšu, nepieciešami gadi neatlaidīga darba.

Es esmu evolūcijas augšupejošās ķēdes pārstāvis, pagaidām atrodos 3-jā dim.. Otro piecgadi strādāju pārī ar lielisku skaidrredzētāju. Esmu izgājis 340 inkarnācijas Zemes ciklā, man ir liela dzimta.

Pēc Jēzus Kristus hierarhijas aiziešanas uz citu līmeni cilvēce izrādījās pamesta likteņa varā. Izveidojās milzīgs spēku pārsvars uz Noturēšanas Spēku pusi, ne ar ko neapturama viņu aktivizācija. Ārējo enerģiju nav, informācijas kanāli klusē, nekāda palīdzība nav panākama. Tādā stāvoklī cilvēce atrodas ilgāk kā 3 gadus. Es biju domājis, ka 2012. gada beigas kļūs par sākumu mūsu aktīvai atbrīvošanai no Noturēšanas Spēkiem, bet kas tev deva. Mēs regulāri caurskatām apakšējā un vidējā astrāla stāvokli pēdējo 4-ru gadu laikā. Darbs tiek veikts, bet kūtri, epizodiski, pēdējā gada laikā ir nomainījuši dažas tumšās būtības uz pelēkajām, un vienu lielu nesen ir novākuši, un viss.

Savu darbu pēdējā laikā ir aktivizējis kosmiskais sliekšņa sargs – milzīgs kosmiskais kuģis, piebāzts ar elektroniku. Caur viņu iet pieslēgšanās kanāli no tumšajām planētām. Pašreiz viņi pieslēdz tumšos kanālus caur degunu un tiešā veidā iedarbojas uz smadzenēm, izraisot insultus un tml. Visi Tumšie Valdnieki atrodas blakus, pastiprinot aktivizāciju.

Dekrēti par atbrīvošanu no dualitātes, izdoti 2012. gada beigās, paliek tikai uz papīra, tā kā Noturēšanas Spēki tos nepilda, bet Augšupceltie Valdnieki nekontrolē dekrētu izpildīšanu. Pēdējo 4 gadu laikā 2 reizes tika izdoti dekrēti par manas dzimtas atbrīvošanu, bet “vezums nekust no vietas”.

Pie tam Augšupceltie Valdnieki ir izdomājuši veiklu gājienu, pārliekot atbildību par planētas stāvokli uz cilvēku pleciem.

Rodas jautājums – uz kādu cilvēku pleciem ir pārlikta atbildība?

Cilvēce atrodas verdzībā pie Noturēšanas Spēkiem, un viņai nav nekādu iespēju kaut ko izdarīt, lai izmainītu savu stāvokli.

Praktiski visai cilvēcei apkārt aurai ir tumšas enerģijas slānis (robeža starp 3-šo un 4-to dim.), kurš nelaiž ārējās enerģijas iekšā aurā, ir nobloķētas čakras, ir bloķējumi uz enerģētiski svarīgām ķermeņa daļām, bloki, pieslēguma kanāli un tml.

Visi Gaišo Spēku prakšu veidi sen un ļoti labi ir zināmi Noturēšanas Spēku pārstāvjiem, un viņi sen ir uzstādījuši cilvēcei blokus un bloķējumus enerģētiski svarīgās vietās, pie kam tie bieži ir labi nomaskēti un grūti nosakāmi. Tā dēļ ne kristāliskās enerģijas, ne zelta lodes u.c. prakses neietekmē cilvēkus, un cilvēcei neizrauties no verdzības, bet Augšupceltie Valdnieki saka, ka cilvēki negrib pārkārtoties un virzīties uz priekšu.

Apstiprinājums maniem vārdiem ir situācija Maidanā. Sveta ar grupu būvēja harmonizējošu enerģētisku konstrukciju (divreiz), bet Noturēšanas Spēki aktivizēja viņiem pakļautos cilvēkus, un harmonizācijas vietā iznāca kauja, bet enerģētiskajai konstrukcijai viņi pieslēdza tumšo kanālu tīklu un sūknē enerģijas uz noliktavu.

Izpētot žurnālu u.c. ezoteriskās literatūras informāciju, var izdarīt secinājumu, ka Augšupceltie Valdnieki vai nu vāji pārzina cilvēces stāvokli un stāvokli astrālajā pasaulē (tad tas izraisa izbrīnu), vai arī viņi ar nolūku izkropļo informāciju, lai atkal sasprindzinātu cilvēkus priekš viņiem praktiski neauglīgam garīgam darbam (izņemot saujiņu cilvēku, kuri veic planetāro darbu), lai novilcinātu laiku un paildzinātu cilvēcei karmas atstrādāšanas ar ciešanām procesu, tādā veidā atvieglojot sev uzdevumu risināšanu, vai, visdrīzāk, tā ir astrālās pasaules vadības zaudēšana pēc aiziešanas no Karmiskajām padomēm.

Nav iespējams ar pierunāšanas palīdzību atrisināt astrālās pasaules problēmas, vajadzīga izlēmīga rīcība. Decembrī atnāca informācija par planetāru tīrīšanu, bet pagaidām viss ir bez izmaiņām. Noturēšanas Spēki uzbrūk.

Jautājums – kad gan mēs iegūsim brīvību? – paliek atklāts. Visas evolūcijas gaitā tika veikti neveikli mēģinājumi taisnīgas sabiedrības iekārtošanā, bet tūkstošgažu laikā cilvēce tā arī nav atbrīvojusies no verdzības, vienīgi tās izskats ir ieguvis rafinētākas formas. Un, lūk, beidzot mēs esam pienākuši pie gaišās nākotnes sliekšņa, planēta ir sākusi savu kustību uz priekšu, bet šķiet, ka Gaismas Spēki nesteidzas atbrīvot cilvēci. Atkal tiek izdomātas kaut kādas eksotiskas atbrīvošanās metodes ar pašu enerģijas palīdzību. Tas, kas darbojās Atlantīdā, tagad nedarbojas. Pat man, kurš sēž pašā dibenā, ir skaidrs, ka bez ārējas palīdzības nekāda atbrīvošana nenotiks.

Ja mēs esam atbildīgie par šo pasauli, tad mēs pieprasām ieviest darbībā brīvās gribas likumu, ieviest Noturēšanas Spēku darbību kontroli un izpildīt likumu.

Es, kā Dzimtas galva, piesaucu palīgā Brīvo Gaismas Pasauļu Galaktisko Konfederāciju un lūdzu nekavējoši sākt planetāro tīrīšanu, novākt tumšo robežu starp 3-šo un 4-to dim., atbrīvot mūs no tumšo būtību kanāliem, blokiem, bloķējumiem un tml., likvidēt kosmisko sliekšņa sargu un visu Noturēšanas Spēku aktivizāciju, sākt pāriešanu 3-4. MĒS PIEPRASĀM BRĪVĪBU!

Ja augstāk izklāstītais netiks izpildīts tuvākajā laikā, tas nozīmēs, ka Augšupceltie Valdnieki, formāli piesedzoties ar līgumiem, kurus pirms eoniem gadu ir parakstījuši ar dumjiem, ideālistiski domājošiem eņģeļiem (ar mums), mēģina 3-4 vecākās paaudzes pārmest uz inkarnāciju ķēdi uz citām planētām, nevienu neizlaižot brīvībā. Tāds variants neapmierina daudzus un mani tajā skaitā. Ir liela grupa cilvēku, kuri ir nobrieduši iziešanai no dualitātes un darbam 4-jā dimensijā, viņi ir pietiekoši garīgi, vienkārši Augstāko Spēku vērtējumi par organisma šūnu stāvokli ir nepietiekami objektīvi. Tāpēc mēs pieprasām atbrīvošanu no dualitātes sākt diferencēti, pirmām kārtām atbrīvojot cilvēkus, kuri stāv uz garīguma ceļa, bet pēc tam process noritēs pa dzimtas ķēdītēm. Tāpat ir nepieciešams veikt apziņu paplašināšanu cilvēkiem, kuri iegūst brīvību. MĒS PIEPRASĀM BRĪVĪBU!

Čižma Jurijs, vienkārši ezotēriķis.

14 06 22 02

Natālija Koteļņokova: Uz “vienkārši ezotēriķa” jautājumiem es jau atbildēju vienā no saviem rakstiem “Sanats Kumara atbild uz jautājumiem” http://sanatkumara.ru/stati-4/sanat-kumara-otvechaet-na-voprosi[1].

Bet, redzams, nav aizgājis vai ne tā atbildēju, tāpēc ka Jurijs piezvanīja un palūdza apspriest šo tēmu vietnē. Vēstules tēma ir ļoti “sāpīga”, asa, un man atkal gribas izlikt to lasītāju apspriešanai, lai pamodinātu jūsos tiekšanos aizdomāties un apjēgt lietu stāvokli mūsu laikā. Jūs varat atbildēt uz viņa jautājumiem vai apspriest to, ko viņš raksta šeit.

Kāpēc Jurijs uzskata, ka planētu ir tumšo okupēta? Un kā redzat jūs?

Ko jūs varat teikt, atbildot uz aicinājumu uz brīvību? Kurp ir sataisījies Jurijs, uz kādu brīvību, no kā? Pie kā viņš ir verdzībā?

Kas tas ir – atbrīvošana no dualitātes? Kam ir “pienākums” viņu atbrīvot? Kāpēc viņš ir izvēlējies šo inkarnāciju, jo varēja taču arī nenākt uz Zemi vai aiziet uz citām planētām (tādas iespējas dvēselēm ir)?

“Praktiski visai cilvēcei apkārt aurai ir tumšas enerģijas slānis (robeža starp 3-šo un 4-to dim.), kurš nelaiž ārējās enerģijas iekšā aurā, ir nobloķētas čakras, ir bloķējumi uz enerģētiski svarīgām ķermeņa daļām, bloki, pieslēguma kanāli un tml.”

No savas puses gribu piebilst, ka neredzu tumšu robežu starp dimensijām, kad skatos cilvēkus. Redzams, tas ir personīgs tumšo imprints. Un pasaules Dvēsele man izskaidroja, ka “Katrs redz no savas sfēras, vērtē nevis objektīvi, bet subjektīvi.”

Kanāli ar A. Es bieži mēdz būt piesārņoti (nobloķēti), taču nevis vardarbības no tumšo subjektu puses dēļ, bet vispārējo netīrumu cilvēciskajā mentālā dēļ – kari, TV, sports, porno, programmas manipulēšanai ar cilvēkiem (kauns, pārdarījumi, nepiedošana, vaina u.c.)

Ja tev nav attīrīti lauki un programmas, ja tu esi pieslēdzies pie pelēkajiem, tad skaidrs, ka tavas enerģijas neļaus tev augšupcelties.

Mēs pieprasām, lai ar mums nemanipulētu? Skan bērnišķīgi.

Mēs pieprasām, lai mūs notīrītu? Mēs pieprasām, lai planētu nomazgātu?

Skatieties – dubults standarts: “mēs pieprasām ieviest darbībā brīvās gribas likumu un ieviest Noturēšanas Spēku darbību kontroli.”

Tad kontroli vai brīvību?

Kas aiz mums vāks, ja mēs paši pieķēzījām? Tas ir upura stāvoklis: mēs neko nevaram padarīt, un nav mūsu vaina. Mēs tādi mazi un dumji, ka mums vajag aukli – pestītāju.

Ja mēs vēl neesam izauguši līdz Galaktikai, tad kādēļ gan mums no planētas iet prom? Izaugsim, pabeigsim skolu – un laižam! Bet ja mēs vēl neesam iemācījušies dibenu noslaucīt un pieprasām aukli, tad ko mēs darīsim pieaugušo dzīvē ar savu bērnišķīgo apziņu?

“Pat man, kurš sēž pašā dibenā, ir skaidrs, ka bez ārējas palīdzības nekāda atbrīvošana nenotiks.”

Vai tad palīdzību nesniedz? Jeb ne tādā apjomā?

Visam ir jānobriest, un, ja tu pagaidām sēdi dibenā, tad kā gan tu izrādīsies uz okeāna virsmas, jo iekšējais spiediens tevi vienkārši saplosīs, kā saplosa dziļūdens zivi, kura ar varu ir izvilkta virspusē. Tev sākumā nebūtu slikti pacelties uz vidējiem slāņiem, un jau pēc tam uzlidot virs ūdens...

“Ārējo enerģiju nav, informācijas kanāli klusē, nekāda palīdzība nav panākama. Tādā stāvoklī cilvēce atrodas ilgāk kā 3 gadus.”

Jurijs vai nu nelasa tādas vietnes, kā mūsējā, vai neuzskata tās par informāciju. Ārējo enerģiju un informācijas ir ļoti daudz, tās ir atnākušas vienkārši kā lavīna, bet, redzams, kāds tās vienkārši nejūt, nelasa, nepraktizē, par cik viņas ir ļoti augstas pēc vibrācijām. Un šī lavīna sāk apšļākt augšējās dimensijas, izvedot uz augstākajiem aspektiem tos cilvēkus, kuri ir gatavi.

Mani dārgie! Mums ir sākušas labi iznākt tādu asu rakstu apspriešanas. Atsūtiet savas domas man uz pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., un iztaisīšu no tām atlasi kā vienmēr.

14 06 22 03

 

Pievienots 22.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/mi-trebuem-svobodi-kto-nibud-spasite-nas

Tulkoja Jānis Oppe