Sanats Kumara atbild uz jautājumiem

14.04.13.

14 05 14

 

Sanats Kumara atbild uz Jurija, “vienkārši ezotēriķa”, jautājumiem no raksta “Jautājumi, uz kuriem es nesaņēmu atbildi”. Avots:

http://v-istok.ru/raznoe/informaciya/voprosy-na-kotorye-ya-ne-poluchil-otveta/

Šie jautājumi, nedaudz naivi pēc savas dabas, satrauc daudzus. Mēs taču kļūstam kā bērni!

Man ienāca prātā, bet kā Sanats Kumara uz tiem atbildētu?

 

1. Kad tiks veikta planetārās telpas iztīrīšana?

S.K.: Kad jūs to “iztīrīsiet”, tas ir, kad jūs paši tiksiet galā ar visiem netīrumiem uz planētas. Mēs palīdzam jums, bet fiziskajā plānā jūs esat galvenie tīrītāji.

N.K.: “Aiz sevis novācam” – gaismas darbinieka galvenais bauslis. Uzņemamies atbildību par zemiešu kolektīvo radīšanu.

 

2. Kad sāksies pāreja no 3 uz 4?

S.K.: Planēta ir pārgājusi, un jūs atrodaties krustcelēs, pārejas telpā. Pašreiz dvēseles tiek separētas: pašas gaišākās iet uz augšupcelšanos viennozīmīgi, pārējās turpina attīstības ceļu apakšējās pasaulēs.

Kāds atnāks viņām pretī un aizvedīs uz tām pasaulēm, kur dvēselēm tiks nodrošināti visi apstākļi, lai tālāk attīstītos un pilnveidotos. Bet tās, kuras ies uz Pāreju, sāks pilnveidot savu mentālo aspektu un apspriesties ar budhiālo, tas ir, vienmēr dzirdēt savu gaismas eņģeli. Pie tam jūs sāksiet daudzdimensionālu attīstības ceļu, pilnīgi citā kvalitātē un ar citām atbildībām un iespējām.

Dvēseles sāks radīt un vākt visas enerģijas no savas astrālās/mentālās pasaules “pēc pieprasījuma”. (Tas ir, man ir vajadzīga noteiktas kvalitātes enerģija manai jaunradei, un man viņu dod.)

Tā tad arī būs jūsu augstāko aspektu radošo spēju pilnveidošana.

Nedrīkst aizmirst, ka kāds no jūsu dvēseles noteikti būs iemiesots apakšējās (materiālajās) pasaulēs, lai fiziski realizētu balstīšanos uz materialitāti un turpinātu saprāta attīstību fiziskajā vidē.

Tas ir, dvēselei nav pilnīgi jāaiziet no fiziskā plāna?

Protams, enerģijas lielākā daļa būs sakoncentrēta augstajos plānos, bet noteikti kāds būs iemiesots materialitātē, lai turpinātu pārvadīt enerģijas no lejas un barotu ar tām visas pārējās dvēseles daļas. Fiziskais plāns, vienreiz iekarots, kalpo par avotu dvēseles enerģētisko ieguvumu milzīgai daļai. Tas ir, viņš ir vajadzīgs dvēseles daudzdimensionālajai dzīvei kā fiziskās enerģijas avots.

 

3. Jūs redzat lietu stāvokli apakšējā un vidējā astrālā?

S.K.: Apakšējā un vidējā astrālā klājas tāpat kā agrāk. Lieta tā, ka tur arī nebija īpašu problēmu. Visas problēmas ir sakoncentrētas cilvēciskajā plānā ambīciju un sacensības (konkurences) pārmērīgas attīstības dēļ. Mēs piekrītam, ka tas kalpoja kā saprāta attīstības avots, bet viss ir pilns ar sarežģījumiem – no “medaļas otras puses”.

Ja jūs ieiesiet savus apakšējos aspektos, jūs sapratīsiet, ka tu īpašu problēmu nav. Kad otrās dimensijas būtības parazitē uz cilvēkiem vai dzīvniekiem, šeit tad arī rodas problēmas, tāpat kā ar jebkuriem parazītiem.

Parazītus vajag vākt prom, bet jums liekas, ka tie no jums kādam ir jāaizvāc. Kurš izdzīs tārpus no jums? Kurš tiks galā ar baktērijām vai sēnītēm – eņģeļi?

Mācieties redzēt astrālo plānu, tagad tas kļūst arvien vieglāk. Es esmu atklājis Sanata Kumaras Skolu, kur visu laiku mēs veltām apmācībai un smalko pasauļu apgūšanai, dziedniecībai uz paša mūsdienīgākā pamata un, pats galvenais, saprāta apskaidrošanas apmācībai.

 

4. Kā Jūs redzat 3-šās-4-tās dimensiju telpu?

S.K.: Skaties (rāda):

Pašreiz eksistē divas planētas viena otrā. Fiziskā pasaule turpina eksistēt, un tai pat laikā mūsu aplūkošanai ir atvērta astrālā pasaule. Tagad mēs meditācijās varam apmeklēt astrālās Zemes gaismas pasauli un sākt apmācības un radīšanas. No augšas redzu, ka mēs it kā esam nedaudz pacelti virs Zemes, bet apakšā arī ir vēl dimensijas jeb apakšējo astrālo pasauļu telpas.

Vidus pasaule pieder augšējām pasaulēm, un daļēji ir kaimiņos tām telpām, kuras atdotas zemiešiem, tas ir, mums, bet nesavienojas ar tām. Tā ir gluži kā paralēla pasaule.

 

5. Ir izdoti Dekrēti par iziešanu no dualitātes, un viss. Reālu darbību šajā virzienā nav, kontroles pār Noturēšanas Spēku darbībām nav. Kad sāksies reāla iziešana no dualitātes?

S.K.: Kas ir iziešana no dualitātes? Tā taču nav izkāpšana no vilciena vagona: rāpies ārā, esam atbraukuši.

Mēs lolojam dvēseles, apmācām viņas, dodam zināšanas un vingrinājumus, praktizējam kopā ar jums, palīdzam jums prasmīgi izlasīt savu likteņa lappusi. Dažas dvēseles ir cītīgākas, viņām ir bijis mazāk iekrišanu un kļūdu, viņas ir pavadījušas viedas dzīves un mācījušās taisnīgumu un viedumu, teicami tikušas galā ar grūtiem savas dabas uzdevumiem. Bet tās, kuras ir devušas priekšroku atpūtai un komfortam, vieglai dzīvei, nav tikušas galā ar zemes programmu un turpinās apmācību tālāk, citā augsnē un ar citiem ķermeņiem. Ceru, ka viņām viss izdosies.

 

6. Tiek dota informācija: “Līdz ar Dualitātes eksp. beigām cilvēku rokās ir nodota atbildība par to, kas notiek jūsu pasaulē. Kādi cilvēki tiek domāti?

S.K.: Kam ir atdota atbildība? Visai cilvēku rasei. Jūs saucat viņu par planētas Logosu, planētas Vienotību, dvēseļu Kopību, kolektīvo zemapziņu u.c. Mēs gribam teikt, ka rasei ir jāiemācās patstāvīgi tikt skaidrībā ar visiem zemes procesiem un caur kolektīvo planetāro radīšanu koriģēt gan laika apstākļus, gan klimatu, gan planētas – Māmuļas mentālo izaugsmi. Jūs esat fiziskā plāna Zemes Kolektīvais Saprāts. Planētas rase atbild Galaktiskās Vienotības priekšā par to, ko viņa rada uz planētas. Jūs atbildat par savām Mājām un Dzimteni. Planetārā Vienotība nepārliek savas problēmas uz citām Saules sistēmas rasēm, mācoties ieiet planetārajā kopienā ar vienādām tiesībām Pestītāja lomā, bet nevis uz ceļiem mūžīgā nesaprātīgā lūdzēja lomā.

 

7. Vai Brīvo Gaismas Pasauļu Galaktiskās Konfederācijas pārstāvji redz stāvokli Zemes astrālajā pasaulē?

S.K.: Ne tikai Zemes Novērotāji, bet arī katrs no jums tagad brīvi domās var apmeklēt tādas pasaules un vērot to izaugsmi un izmaiņas. Bet Novērotājiem nav tiesību iejaukties tajās Radītāja viedā plāna daļās, kuras apmāca jūs atbildībā un vienkārši daudzveidīgā pieredzē, jums nepieciešamā. Laiks saprast, ka nav sliktas un labas pieredzes. Jums viss ir svarīgs, jo jūs taču esat izlaiduma priekšvakarā.

 

8. Kāda ir 5-tās dimensijas reabilitācijas centra caurlaides spēja mēnesī? (mirst 178 tūkst. cilv. gadā), kur ir dvēseles?

S.K.: Dvēseles ir tur, kur viņām pienākas būt pēc nāves. Eņģeļi rūpējas par to, lai viņas nonāktu pasaulēs, viņām sagatavotās. Nerūpējieties par dvēselēm, kā neviens nav par viņām rūpējies arī agrāk. Šis process – pavadīšana pēc nāves, – nav jūsu problēma. Jūs netiksiet galā.

Labāk pacentieties dzīvot tā, lai pēc savas nāves nonāktu augstākās pasaulēs salīdzinājumā ar to pasauli, no kuras jūs atnācāt uz planētu.

 

9. Cik cilvēku uz planētas pašreiz atrodas 4-jā dimensijā?

S.K.: Visi cilvēki atrodas pārejas telpā.

 

10. Mēs sūtījām enerģijas planētai Ponokteons. Kā rokās nonāca šī enerģija?

S.K.: Ja jūs sūtījāt savas enerģijas uz planētām, tad visdrīzāk tās tur arī nonāca caur tiem, kas ar jums strādāja. Jūs dalījāties enerģijās no sirds, Es to atzīstu par labu.

Bet tai pat laikā pavēstu, ka mīļotāju iedzīvoties uz svešas enerģijas rēķina ir ļoti daudz. Nedomājiet, ka jums tās ir bezgalīgi daudz. Jums ir dota noteikta enerģijas kvota dvēseles augšanai. Ko jūs ar to izdarīsiet, kur to pielietosiet – jūsu griba. Man lieks, ka lielāko daļu savas enerģijas vajag tērēt sev – savai attīstībai un pilnveidošanai. Tas būs saprātīgāk, jo jūs taču nevarat lielīties, ka jums viss jau ir teicami?

 

11. Vai ir kaut kādas prakses 3-jai dimensijai?

S.K.: Mums Skolā ir daudz prakšu fiziskajam, astrālajam un mentālajam plānam.

Sākt praktizēt ir laba lieta, bet vajag neaizmirst arī par apziņas izaugsmi, kam mēs Skolā veltām daudz laika un spēku. Aicinu apmeklēt manus seminārus dažādās pilsētās.

 

Jautājumi: Jurijs, vienkārši ezotēriķis.

Atbildes: Sanats Kumara caur Natāliju Koteļņikovu, vienkārši ezotēriķi.

 

Sanata Kumaras Skolas nodarbību saraksts: http://sanatkumara.ru/

 

Pievienots 06.05.2014

http://www.sanatkumara.ru/soobscheniya/meditatsiya-obedineniya-svetlich-sil

Tulkoja Jānis Oppe