Meditācija savas tumšās puses pieņemšanai

Lejupielādēt audioversiju

14 03 12Mēs piesaucam tos, kuri grib ar mums šodien pastrādāt: eņģeļus, Ercenģeļus, Skolotājus, Augstākos Es. Mums beidzas seminārs, kur mēs veicām lielu darbu ar paša apziņu, ar dažādām praksēm.

Jūs labi notīrījāties, labi mirdzat, bet jums bija ieplānota sava es tumšā aspekta pieņemšana, kas arī ir ļoti svarīgi. Jūsu tumšais es – tas nav tumšs eņģelis, kurš ir klātesošs kā jūsu daļiņa 3-jā dimensijā vai bioloģiskajā apziņā.

Tumšais es – tas ir jūsu apziņas 2. un 1. līmenis. Un mēs pacentīsimies aizpildīt to, ko mēs nepaspējām, tagad, čenelinga laikā. Un tā, visi paskatieties auras apakšu un iztēlojieties sev jūsu sutratmu, kura iet no 1-ās čakras lejup: tāds zelta ugunīgs pavediens, diezgan blīvs, vai jūsu sazemēšanās aukla (tas pats), un pacentieties turpat ienirt, it kā jūs ietu pa šo plūsmu lejup. Mums tagad ir svarīgi pa savu sutratmu pāriet uz otro dimensiju tāpat, kā mēs uzejam augstāk, tāpat mēs varam iziet arī zemāk. Sakoncentrējieties uz sirds centru un nirstiet lejup uz 2-ro dimensiju, nirstot arvien dziļāk, dziļāk.

Un jūs esat atnākuši uz diezgan tumšu telpu. Jūs varat tur ieslēgt sev gaismu, par cik jūs neesat pieraduši atrasties tumsā, ieslēdziet gaismu ne pārāk spilgtu, lai nenogalinātu visas būtības, kuras jums atrodas otrajā dimensijā.

Noskaņojieties uz pozitīvu un paskatieties, cik lielā mērā tur ir mierīgi, bet varbūt tur ir viļņaini?

Kā jūs sagaidīja tie, kuri tur ir, kādi viņi ir augumā, ar kādu formu, kādas sajūtas jums pret viņiem ir?

Ko jūs gribat? Iespējams, viņi jums kaut ko palūgs?

Vai tur ir bail? Bet varbūt tur rit karš vai cīņa? Bet varbūt tur dzīvo velns?

Jūs smejaties. Velns – tas ir tīri cilvēciski. Kā jūs pārliecinājāties, tur viss ir mierīgi, klusi. Tagad mēs šajā apziņas stāvoklī atkal esam atraduši kāpnes, kuras ved lejup, uz jūsu sutratmu. Viņa vairs nav tik spilgta kā augšā. Bet mēs zinām, kur viņa atrodas, un mēs pacentīsimies nolaisties vēl vienu stāvu zemāk, tālāk uz leju, lai ieraudzītu pavisam tumšo, blīvo, to, kas ir jūsu iekšienē, jūsu saknes.

Kāds te ir apziņas līmenis, domāšanas ātrums, vibrācijas ātrums, cik te ir gaismas?

Bet varbūt šeit ir kaut kāda cīņa, nesamierināmība?

Iedzīvojieties, izjūtiet. Un iegaumējiet: izejot no šī apziņas stāvokļa, jūs atcerēsieties visu, ko redzējāt 2-jā un 3-jā līmenī, neko neaizmirstiet. Vēlreiz pie sevis paskatieties, izrunājiet, ko ieraudzījāt, izjutāt.

Pamazītēm atrodam sutramtu un izejam gaismā savā apziņā, vietējā, šejienes trīsdimensiju apziņā.

Tagad pārliecinieties, ka tur nav nekādu baiļu. Tur ir vienkārši blīvums, taču viņš nav saistīts ar negatīvu. Tumšās planētas – blīvas, fiziskas, nevis negatīvas. Jūsu uzdevums ir atdalīt negatīvu un tumsu un saprast, ka jūs ļoti mīlat savus apakšējos aspektus, kuri atrodas 2. un 1. dimensijas līmenī, un jūs pieņemat viņus kā savu daļu, kura nenes jums nekādus draudus, nebiedē jūs, viņa kalpo jums, nodrošina jums apakšējās enerģijas, pateicoties viņām, jūs dzīvojat. Pateicieties viņām par kalpošanu. Nosūtiet viņām gaismu, mīlestību, tikai ne ļoti spožu gaismu, un savas enerģijas, un nekad neaizmirstiet viņas. Jūs tikko kā bijāt savās saknēs, bet saknes ir ļoti svarīgas jebkuram augam. Kā mēs zinām, bez saknēm augs nevar dzīvot, baroties un nest augļus.

Mēs pateicamies tiem, kuri mūs aizveda turp apziņā.

 

Pievienots 12.03.2014, atjaunots 22.06.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/meditatsiya-po-prinyatiiu-svoey-temnoy-chasti

Tulkoja Jānis Oppe