Dažādi autori - Kijevas Krievzeme šodien

21.04.14.

14 02 22 01

14 02 22 02

14 02 22 03

Vakar, 20. februārī, Kijevā bija pati smagākā diena, kad pēc datiem, kuri šodien izskanēja pa TV, ir gājis bojā apmēram 100 cilvēku. Vakardienas meditācijā mēs Ukrainas valdību nolikām Maidanā, lai viņi izjustu valstiskuma stāvokļa, suverenitātes un visu cilvēku katastrofiskumu. Mēs piesaucām galaktisko palīdzību, piesaucām visus Kijevas kņazus un Svētos. Mums par izbrīnu, viņi visi atnāca un nostājās starp karojošajiem neitrālajā joslā, aizsedzot ar sevi cilvēkus iekšā.

14 02 22 04

Skats uz Maidanu no “Berkuta” pozīcijām. 2014. gada 19. februāra foto.

 

Sarunās ar mūsu cilvēkiem, kuri piedalās seminārā, es pārliecinājos, ka cilvēki pirmkārt neieredz nevis valdību, bet Berkutiešus un tos, kas par tiem maskējas. Un tie ir attīstīti un garīgi cilvēki. Nekādi nespēj saprast, ka tie ir divi Krokodili, kuri kaujas, atstājot asiņainas pēdas uz lielgabalu gaļas. Nevis Ukraina ar ukrainiešiem kaujas, nevis brālis pret brāli, bet divi Vecākie Brāļi dala jaunāko. Bet akli cilvēki, aprobežoti, atkal un atkal saduras (dažādu iemeslu dēļ) Maidanā, palielinot pretnostatījumu. Viltus patriotisms un cerība nopelnīt it kā pievelk Maidanam arvien jaunus un jaunus cilvēkus.

20.02. Ukrainas Augstākajā Radā izziņota evakuācija, tautas deputāti un darbinieki pamet parlamenta ēku, ziņo aģentūra Интерфакс – Украина. “Visiem ir izziņota steidzīga evakuācija,” – aģentūras korespondentam paziņoja tautas deputāts Vladimirs Ļitvins, pametot parlamenta ēku ceturtdienas rītā.

20.02. valdības ģimenes ir steidzīgi evakuējušās četrās čartera lidmašīnās.

 

Janukoviča atkāpšanās

Заява Президента України Віктора Януковича

Шановні співгромадяни!

У ці трагічні дні, коли Україна понесла такі тяжкі втрати, коли загинули люди по обидва боки барикад, вважаю своїм обов’язком перед світлою пам’яттю загиблих заявити нема нічого важливішого над людське життя. І нема таких кроків, яких би ми всі разом не повинні були зробити, щоб відновити мир в Україні.

Я оголошую про кроки, які треба зробити, щоб відновити спокій та уникнути наступних жертв протистояння.

Заявляю про те, що я ініціюю дострокові президентські вибори.

Я ініціюю також повернення до Конституції 2004го року з перерозподілом повноважень убік парламентської республіки.

Закликаю до початку процедури формування Уряду національної довіри.

Як Президент України і Гарант Конституції я виконую сьогодні свій обов’язок перед народом, перед Україною і перед Господом Богом в ім’я збереження держави, в ім’я збереження життя людей, в ім’я миру і спокою на нашій землі.

 

Tulkojums

Ukrainas Prezidenta Viktora Janukoviča paziņojums

Cienījamie līdzpilsoņi!

Šajās traģiskajās dienās, kad Ukraina ir nesusi tik smagus zaudējumus, kad ir gājuši bojā cilvēki abās barikāžu pusēs, uzskatu par savu pienākumu bojāgājušo gaišās atmiņas priekšā paziņot, ka nav nekā svarīgāka par cilvēka dzīvību. Un nav tādu soļu, kuri mums visiem kopā nebūtu jāsper, lai atjaunotu mieru Ukrainā.

Es paziņoju par soļiem, kurus vajag spert, lai atjaunotu mierīgumu un izvairītos no turpmākiem pretnostatījuma upuriem.

Paziņoju, ka es iniciēju pirmstermiņa prezidenta vēlēšanas.

Es iniciēju arī atgriešanos pie 2004. gada Konstitūcijas ar pilnvaru pārdalīšanu uz parlamentāras republikas pusi.

Aicinu pirms nacionālās uzticības Valdības formēšanas procedūras sākšanās.

Kā Ukrainas Prezidents un Konstitūcijas Garants es izpildu savu pienākumu tautas priekšā, Ukrainas priekšā un Dieva Kunga priekšā valsts saglabāšanas vārdā, cilvēku dzīvību saglabāšanas vārdā, miera un mierīguma uz mūsu zemes vārdā.

 

Amerikas komentārs

Vašingtona neatbalsta Ukrainas opozīcijas prasības par Viktora Janukoviča atkāpšanos, ceturtdien, 20. februārī, paziņoja ASV sūtnis Ukrainā Džefrijs Pajets intervijā programmai “Amanpur” CNN telekanālā.

“Mūsu pozīcija ir tāda, ka prezidentam Janukovičam vajag vest savu valsti uz jaunu nākotni un viņam to vajag darīt ar jaunas valdības radīšanas, izmaiņu izdarīšanas konstitūcijā un politiskās kārtības atjaunošanas palīdzību, “ – teica Pajets.

Pēc sūtņa domām, lai atjaunotu stabilitāti un mieru Ukrainas galvaspilsētā, Kijevai būs nepieciešama izlēmīga rīcība un “spēcīgi signāli”, kuri liecinātu, ka atbildīgie par asinsizliešanu tiks sodīti, bet jaunajā tehnokrātiskajā valdībā ieies kā opozīcijas, tā arī valdošās Reģionu partijas pārstāvji.

“ASV ir pilnīgi acīmredzams, ka lielākā atbildības daļa gulstas uz prezidentu Janukoviču. Viņš ir valsts galva. Taču tai pat laikā mēs skaidri esam nosodījuši vardarbību no abām pusēm,” – piebilda ASV sūtnis Ukrainā.

 

Maidans

Šodien visas metro stacijas, izņemot Kreščatiku, ir atvērtas. Ainiņa no dabas: no kreisā krasta ar metro brauc vecmāmiņas Maidana atbalstam un savā starpā apspriež, cik viņas ir nopelnījušas Maidanā.

Jauni cilvēki sabrauc no visas Kijevas cerībā nopelnīt.

No Minskas cilvēki brauc uz Maidanu peļņā un pērk līdz pat mašīnām. Kas apmaksā? Kam vajag uzturēt un neļaut konfliktam nodzist? Vai tiešām šajā sakarā ir dažādi viedokļi?

 

Meditācija augšupcelšanās krēslā 2014.02.21.

Audioversijas:

Sākums

turpinājums

Es lūdzu mūsu Skolotājus, mūsu Augstākos Es palīdzēt mums tikt skaidrībā Maidana problēmā, pārtraukt visus strīdus un parādīt mums, kas notiek nometnē, kāpēc tādi vētraini notikumi, kāpēc cilvēki nevar izlīgt cits ar citu. Kāpēc viņi visu laiku meklē vainīgos un cīnās par savu laimi, nogalinot citus cilvēkus vai atbalstot slepkavas ar savu klusējošo piekrišanu.

Mums ir ļoti sāpīgi redzēt to, kas notiek Svētajā Krievzemē. Šī vieta – Kijevas vieta – izcelšanās vieta, vieta, kura vada visu slāvu nāciju. Un pašreiz šeit notiek kauja pat ne naudas dēļ, ne kauja Ukrainas suverenitātes dēļ, bet notiek kauja starp tumšākām Krievzemes un hiperborejiešu komandām. Tās neļauj Krievijai pacelties, lūk, šis Maidands, tas ir tumšo spēku izraisīts kautiņš, kurš nolaiž visu Ukrainu pašā viņas centrā. Un šī melnā piltuve ievelk visus, kas dzīvo Ukrainas teritorijā un pat kas nedzīvo tajā, pretnostatījuma, cīņas un vardarbības piltuvē.

Tumšā valdība dara savu darbu ar to rokām un ķermeņiem, kuri stāv Maidanā. Mēs taču saprotam, ka tā ir manipulācija ar ukrainiešiem, kurus “labprāt” atbalsta citu nacionalitāšu cilvēki, kuri saplūst šurp no kaimiņu pilsētām un valstīm, lai uz to iedzīvotos. Es apgalvoju jums, ka šurp saplūst paši tumšākie cilvēki, kuriem ir vienaldzīga dzīvība, Ukraina un garīga atdzimšana. Viņi kaujas naudas dēļ. Ar viņiem naudas dēļ kaujas tās valstis, kuras apmaksā šo cīņu. Viņām ir izdevīgi visi konflikti – Lībijā, Ukrainā, Čečenijā un visi citi, kuri tagad plosās uz planētas. Viss tas mākslīgi tiek uzturēts ar milzīgu naudu, kura nāk no pro-Eiropas un pro-Amerikas valdībām, tas ir, no tiem, kuri stāv pār tām. Viņi ir uzlikuši grožus valstu valdībām un vada tās. Ir tāds centrs, kuram nav vajadzīgs, lai Zemes cilvēki paceltos, tie ar visvisādām metodēm laiž viņus lejā. Viena no metodēm – 11. septembris Amerikā. Un tajā skaitā Maidans.

Cilvēki, kuri atnākuši uz Maidanu, nesaprot, kur viņi ir atnākuši un kas viņus gaida. Viņiem ir ģeopolitiskas tieksmes...

Jūs nevarat iedomāties, cik daudz sāpju tagad stāv virs Kijevas. Sāpes, bailes, dusmas, vilšanās, bezspēcība – tas ir viss, ko rada kijeviešu psihiskie spēki. Un tā ir tā pati piltuve, kura iesūc sevī arvien vairāk, tajā skaitā arī gaišos spēkus, piešķirot viņiem visas šīs īpašības, nolaižot viņus pa vibrācijām, iesūcot viņus tajā melnajā caurumā, kura sākotnēji bija Maidans. Un Maidanā tagad notiek tumšo spēku sabats, raganu svētki, kuri bija iepriekš sagatavoti. Tumšajā plānā šurp ir sanākušas visas tumšās būtības no visas Ukrainas un no tuvākajām vietām, kuras svin šos svētkus.

Cilvēki, kuri iet uz Maidanu, nesaprot šīs lietas. Viņi nolaižas, viņi kļūst nikni, viņi kļūst dusmīgi, meklē vainīgos un grib labo tēvoci, lai viņš atnāktu un izdarītu priekš viņiem visu tā, kā viņiem gribas. Cerība uz labo Caru slāvu nācijā saglabājas. Simtiem un tūkstošiem aizvainoto mēģina izliet savu aizvainojumu, mēģina iemest to šajā tumšajā katlā, ar to palielinot, piebarojot tumšo spēku un attīstot to tā vietā, lai attīstītu Garīgumu un Gaismu. Tādu tumšu punktu uz planētas ir vairāki.

Mēs vienkārši rādām Jums no augšas, kas tagad notiek planētas astrālajā plānā Kijevas rajonā. Un tagad mēs visi ar Jums pārvadīsim saules staru, kurš šodien ir parādījies, spēcīgu atbalsta saules staru, kurš ies caur Natāliju un jums uz Maidanu. Un ar šo staru mēs pacentīsimies izdedzināt šo Sātana perēkli. Varbūt viņi neies bojā, taču viņi vairs neatradīs šeit dislokācijas vietu. Mēs vienkārši mēģināsim attīrīt šo vietu. Necenšamies nevienu nogalināt pat no tumšajiem spēkiem, kuri šeit sākotnēji no senatnes dzīvo, tajā skaitā arī Kijevā. Pārvadīsim tagad šo staru, kurš ir izkārtots no miljardiem eņģeļu, kuri nes uz sevis šo gaismu, ietinot abas puses, pretim stāvošas viena otrai, ar mīlestību, ar līdzcietību un žēlastību pret kritušajiem.

Un pa šo staru (es redzu) tagad uzkāpj dvēseles, kuras gāja bojā vakar un aizvakar un kuras atrodas šeit, viņu bojāejas vietā. Viņas uzkāpj turp, kurp jāuzkāpj dvēselei. Tas ir spēcīgs portāls, Gaismas portāls, kurš aplej ar mīlestības, harmonijas, apmierinājuma enerģiju katru dvēseli, kura tagad ir iesaistīta, kura deg šajā Sātana ugunskurā.

Nāk spēcīga Gaismas plūsma, tā ir ļoti blīva, tāpēc ka tur daudz būtību iet pa portālu un nolaižas tieši Maidana dzīlēs, izplatoties apkārt un dziļumā, un viņas cenšas apsvētīt katru gabaliņu zem zemes, katru gabaliņu šeit, un katram cilvēkam ieiet sirdī, uzmundrināt, nomierināt un noharmonizēt viņa stāvokli, lai viņš vairs nestāvētu pretim un ietu uz mājām.

Ja nebūs pretnostatījuma, Maidana, tad valdība mierīgi varēs atrisināt uzdevumus tā, kā viņa to var izdarīt, vai nodot savas pilnvaras tam, kas spēs to izdarīt. Nekad vēl pretnostatījums nav palīdzējis atrisināt valsts problēmas, bet tikai ir padziļinājis tās.

Ko mēs redzam pašreizējā laikā? Vienkāršie cilvēki cieš – nevar tik uz darbu, ir slēgtas iestādes, produktu nav, aptiekās ir pazudušas zāles, no bankām ir pazudusi nauda, tas ir, viss iet pret cilvēkiem. Jums tas vienkārši ir jāredz.

Mēs piesātinām gan jūs, gan visus cilvēkus Kijevā ar augstu sapratni par kalpošanu pasaulei un dzimtenei. Šī kalpošana nepavisam nav tāda, lai stāvētu velnu vidū un izkliegtu lozungus par taisnīgumu. Šī kalpošana ir tāda, lai paceltu nāciju apziņā, pieceltu dieva vergus no ceļiem, lai viņi kļūtu par Dieva Dēliem. Dieva Dēli neļaus ar sevi tā rīkoties. Viņi atradīs ceļu uz gaismu un labklājību visai valstij. Nevis pusei, bet visai.

Mēs aicinām visus cilvēkus uz Zemes ienest savu ieguldījumu mierā uz planētas, mierā Ukrainā, mierā starp valstīm – Lielajiem Brāļiem.

Mēs aicinām Galaktisko Vienotību gāzt pelēko virsotni, kura vada mūs caur manipulāciju ar naudu un zeltu.

Mēs aicinām nodibināt mieru, brālību, draudzību visu cilvēku sirdīs.

Mēs saprotam, ka visa planēta – tā ir vienota pasaule, un nav tādu vietu, kuras mūs atstātu vienaldzīgus. Tie ir mūsu brāļi, mūsu bērni, kurus groza finansisti. Pārāk zema ir viņu apziņa, un tas ir vienīgais iemesls. Pacelt apziņu, iemācīt cilvēkiem cienīt un mīlēt citam citu – lūk, vienīgais uzdevums mums visiem, kuri var mūs dzirdēt un saprast, lai nodibinātu planetāro vienotību. Tā nav iespējama pie pretim stāvēšanas un cīņas citam ar citu.

Mieru mājās, mieru sirdīs. Mieru starp brāļiem un māsām.

Hiperborejiešu enerģijas, kuras nāk uz Zemi, apvieno visas tautas un visas valstis planetārajā Vienotībā. Tā ir Kristus Apziņa, kura iestājas uz planētas, kura aicina cilvēkus saprast, pieņemt, piedot un iemīlēt. Tas vienkārši ir augstāks apziņas līmenis. Mums ir jāpaceļ cilvēki vismaz par vienu pakāpi apziņā, lai neatkārtotos Maidans un lai cilvēki saprastu, no kurienes aug visu konfliktu kājas, kas tos apmaksā, un nepiedalītos tajā. Ar vienkāršu nepiedalīšanos jūs ieguldīsiet savu daļu konflikta nodzēšanā.

Mēs pateicamies visiem, kas pie mums šodien atnāca!

Debesu Tēvs ir ar mums

Nepaspēju pierakstīt, vienkārši paklausieties.

AUDIOVERSIJA

“Mēs piesaucam Debesu Tēvu, visus mūsu Skolotājus, visus Kijevas Krievzemes svētos un visus mūsu mīļos, kuri mūs dzird. Mēs aicinām visus šurp uz Krēslu un gribam dzirdēt Debesu Tēva novēlējumus.

Mani bērni, es esmu ļoti ieinteresēta persona. Mani ļoti interesē šis konflikts un tā vēsture, pretim stāvēšanas veidi. Vienīgais, kas mani neinteresē un ko es jau zinu, ka šis konflikts ne pie kā nevedīs. Jūs tikāt izmantoti. Ar jums apslaukās. Ja jūs domājat, ka tie nav Tēva vārdi, tad jūs kļūdāties. Es pabiju katrā no protestētājiem, redzēju viņu stāvokli un teikšu jums, ka tā ir vistīrākā manipulācija. Nāciet, bērni, pie manis, manā stāvoklī, manā apziņā, visa, ko mēs radām, beznosacījuma mīlestības apziņā.

Un es pilnīgi skaidri saprotu, ka tā ir sātana apziņa, ka tas ir sātana apziņas līmenis, kurš mums ar jums ir sapratnē. Un, pārejot no sātana apziņas uz cilvēcisko apziņu un tālāk uz dievišķo apziņu, tieši nācija veic pāreju, garīgo pāreju. Vadoties no šī konflikta un augšupceļot sevi uz citiem apziņas vibrāciju plāniem, jūs, mani bērni, kļūstat svētie, kuri saprot, kas ir mīlestība un piedošana. Bez mīlestības un piedošanas jūs nespēsiet iet ne tik vien kā pie Debesu Tēva, bet pat... Kamēr dvēsele nepārvarēs jūsu zemās emocijas, konfliktu, iekšējo konfliktu, kurš atspoguļojas ārējā konfliktā, pie kam jūs tik nevaldāmi piedalāties konfliktos ar visu dvēseli un ķermeni, tāpēc ka tas ir jūsu iekšējā stāvokļa atspoguļojums, iekšējā konflikta neharmonija. Kamēr jūs ietverat sevī šo iekšējo konfliktu, konflikta slēpto aspektu nesapratni un piedalīšanos, tiešu visa sava psihiskā spēka emocionālu piedalīšanos šajā konfliktā, jūs tieši spiežat uz viņu, attīstāt viņu un pat mīlat to. Jums tas patīk, jūsu stāvoklis iedveš jums piederības sajūtu un līdzjūtību konfliktam. Mēs nerunājam par dažādiem aspektiem, mēs runājam par konfliktu kopumā, mēs uztveram to kā vienu veselu. Un, piešķirot savus spēkus konfliktam jebkurā pusē, jūs to attīstāt – psihiski, enerģētiski un emocionāli.

Pati labākā izeja no konflikta – tas ir skats no augšas. Vai es gribu piedalīties šajā kautiņā, vai nē. Un kāpēc es gribu vai negribu. Pacentieties par to tagad padomāt... un pieņemt lēmumu. Nekavējoties.

Bet es pacentīšos ieskaut jūs mīlestībā, maigumā un pieņemšanā, žēlsirdībā un līdzcietībā. Katru no jums es mīlu tā, kā jūs nevarat iedomāties – es mīlu jūs maksimāli. Katru no jums un katru, kurš ir tur, šajā kautiņā, cieš vai pelna naudu, vai piedalās cīņās kā puika, tāpēc ka tas ir interesanti. Mēs pat varam teikt, ka... mēs pat varam teikt procentuālā attiecībā, ka 30% no tiem, kuri ir Maidanā, atnāk ziņkārības, intereses dēļ, 20% cīnās savu interešu dēļ un 50% pelna naudu. Kā jums patīk tāda attiecība?

Bet ko jūs gribat? Jums ir interesanti, jūs gribat nopelnīt jeb jūs cīnāties par ideju, par taisnīgumu – savā iekšienē. Un kādu jūs redzat šo taisnīgumu? Iekš kā jūs to redzat?

Jums nav atbildes. Jūs vēl neesat noformulējuši savu ideju, kuras dēļ jūs cīnāties. Tas liecina par skaidri redzamu manipulēšanu, par zombēšanu, kad cilvēks akli iet cīnīties tikai tāpēc, ka viņam iekšienē ir protesta forma, izpausta naidā un pretnostatījumā. Un ne astrālajā līmenī, ne mentālajā jums nav nekādas idejas, par ko jūs cīnāties, kā jūs gribat, lai būtu. Jūs cīnāties pret. Un kā mēs zinām – pret kaut ko – tas nav konstruktīvi. Tas ved tikai pie krišanas.

Jums nav noformēta ideja, kā jūs gribat dzīvot, kam ir jābūt, kādiem likumiem jābūt Ukrainā, lai jums būtu labi. Tas vēlreiz liecina par zemu apziņu, par zemu Ukrainas pašapziņu un par sapņiem, lai atnāktu labs valdnieks un viss kļūtu labi.

Mēs vēlam jums laimi, mēs vēlam jums konstruktīvismu, mēs vēlam jums tikt skaidrībā ar visu šo – mierīgi, bez kaisles, gaismas līmenī.

Pateicos jums, mani bērni, ka jūs klausījāties mani, un piedodiet, ja kaut kas nav tā.”[1]

 

Ir vienotā Zeme, vienotais slāvu lauks – Zemes garīgais lauks, un Kijeva – vissenākā Krievzemes pilsēta!

14 02 22 05

Helēna Pšonko

Dārgā Natālija Nikolajevna, sveicināti!

Pateicos jums, ka jūs pieskārāties Ukrainas tēmai, tiem notikumiem, kuri tur tagad notiek.

Es paskatījos jūsu sarakstu un ieraudzīju, ka jūs šajā nedēļā esat Kijevā, bet tur tieši ir saasinājušies notikumi.

Ceru, kad atrodoties epicentrā, jūs sekmīgi pabeigsiet tur savu darbu, jo tas nav nejauši, ka jūs atrodaties tieši tur, notikumu centrā un caur jums norit tāds miera misijas darbs.

Gribu jums izsūtīt dažus materiālus, veltītus Ukrainas notikumu tēmai, tie palīdzēs padarīt skaidrāku, kas tur notiek, tā kā tās ir Ukrainas iedzīvotāja, Vasilija Kučiņa vēstules, kā arī video rullītis, veltīts tam, kādā veidā risināt un atrast saprātīgus risinājumus pašās sarežģītākajās konflikta situācijās, ne tikai Ukrainā, bet kopumā, pasaulē.

Izvietojot šos materiālus pēc iespējas plašāk, es ceru, ka pēc iespējas vairāk cilvēku spēs apvienoties, pamodināt savu GARU, pašapziņu, nonākt pie saprātīgām, miermīlīgām darbībām.

Jo tas, kas notiek Ukrainā, taču liecina mums par to, cik lielā mērā cilvēki ir gatavi redzēt citā cilvēkā brāli, cik lielā mērā ir gatavi sadarboties, nevis atdalīties, un tas attiecas uz visiem cilvēkiem – gan ezotēriķiem, gan ne tikai, tā ir mācība visiem. Un palikt vienaldzīgam pret notiekošo nav iespējams, tā kā ir vienotā Zeme, vienotais slāvu lauks, Zemes garīgais lauks, un Kijeva tomēr ir vissenākā Krievzemes pilsēta!

Lūk, norāde uz video rullīti “Pārdomas par Ukrainu. Algoritms iziešanai no situācijas”.

http://www.youtube.com/watch?v=4jhN6evrqaI&list=UUxOm3rj7eY5jI2aelUk6zsg&index=1

Patiecos jums, dārgā Natālija Nikolajevna, par jūsu darbību!

Ticu, ka Mīlestība, Gaisma un Saprāts pārvarēs haosa spēkus.

Apkampju jūs, ar Mīlestību un Pateicību,

Helēna Pšonko.

14 02 22 06

MAIDANS. 20.-21. FEBRUĀRIS

 

Tumsa ienāk prātos, dvēselēs, varā, dzīvē, akompanējot vēlmei dzīvot labāk

Vasilijs Kučiņins

Kādā momentā es nolēmu pārtraukt.

Pārtraukt izteikt savas domas citiem redzamā veidā. Tāpēc ka sapratu – pienācis laiks atrast jaunus akmeņus savam personīgajam intelektuālajam domas pamata fundamentam un dziļāk izzināt sevi un visu, kas aptver mani un visus – mūsu pasauli, redzamo un neredzamo. Dīvaini, bet nosacīti likumsakarīgi ir tas, ka neredzamā pasaule ietekmē mūsu pasauli vairāk, nekā mums liekas. Tāpēc ka redzamās ietekmes daudziem cilvēkiem daudzējādā ziņā ir ilūzija, jo tās ir radītas mākslīgi vai nomodelētas no to puses, kuru saprāts nav augstākais, taču pārsniedz normāla cilvēka vidēji statistisko saprātu informācijas apstrādes ātrumā un reakcijas (uz informāciju) ātrumā, kā arī spējā globāli (visaptveroši) un perspektīvi (tālredzīgi) domāt. To var gandrīz visi cilvēki? Domāju – nē. Ja varētu, uz planētas nenotiktu tas, kas notiek. Un “ne augstākā saprāta” pārstāvjiem nerastos iespēja radīt ilūziju, kā arī iedarbināt un diriģēt destruktīvos procesus, kuri tagad eksistē uz brīnišķīgās planētas Zeme.

Drīz uz pasaules ekrāniem iznāks apokaliptiskas jēgas filmas, kuras priekš mums ir pagātnes atmiņa (“Pompejas”, “Noass”, citas filmas...). Šo tēmu pacelšana virspusē nav “sapņu fabrikas” reakcija uz skatītāju pieprasījumu (droši vien...) un (pat) nav daudzmiljonu modeļi iespējamajai nākotnei, kuru mūsu apziņā grib iesakņot “ne augstākā saprāta” pārstāvji (droši vien...). Šī IDEJA vienkārši virmo dzīves telpā – cilvēces kolektīvajā apziņā? Tāds ir viņas (mūsu kopējās apziņas) līmenis?

Es rakstu TO, tāpēc ka dzīvoju valstī, kurā ir atdzīvināts FAŠISMS – lūk, tieši MŪSDIENĀS. Kijevā ne tik sen notika lāpu gājiens: vīrieši taisnā ierindā gāja ar lāpām, veltot savu “ugunīgo gribas izpaudumu” nacionālisma un fašisma (Ukrainā) ideologa – Stepana Banderas – svētkiem (dzimšanas dienai). Viņa portretu lāpu gājiena dalībnieki nesa kolonnas galvgalī. Tā reiz gāja nacisti Berlīnē. Sagrābtajā Kijevas mērijā, iepretī centrālajai ieejai, karājas tas pat cilvēks – viņa attēls. Par Banderas personību daudz nerunāšu, neapšaubāmi, ir strīdīgi momenti, taču neapšaubāmāks ir tas, ka viņš vadīja formējumu, kas nogalināja cilvēkus, tajā skaitā arī civilpersonas, un apliecināja rasu izredzētības teoriju. Tas ir fašisms. Un tagad Kijevas ielās tas ceļ, NĒ, ir jau pacēlis galvu. Un tas ir noticis pilsētā, kurā uzbrukumā tai kara gados krita 800 000 dzīvu cilvēku – padomju Armijas karavīru. Un tieši šajā pilsētā ir tāda vieta – Babij Jar, kuru zina visa pasaule, tāpēc ka fašisti un policisti tur šāva cilvēkus (pirmajās divās dienās nogalināja 33 700, bet turpmākajos divos gados gandrīz 200 000 cilvēku). Fašismu un tā noziegumus ir nosodījusi visa pasaule, ja kāds to tagad atceras? Bet kijeviešiem ir vienalga? Viņus vairāk satrauc “menti un musori”, kā tagad dēvē apakšvienības “Berkut” karavīrus un zēnus no iekšējā karaspēka, kuri iziet savu dienestu armijā. Cilvēku sašutumam nav robežu... Un visa starptautiskā sabiedrība ir sašūpojusies... Kādas lietas dara milicijā Kijevā? Bet kas tai jādara un ko dara jebkurā pasaules valstī? Izpilda pavēli par kārtības sargāšanu gan departamentu, gan valdības ēkās. Visa “progresīvā pasaule” un progresīvie eiro-orientētie kijevieši ir pacēluši ukraiņu miliciju “nelikumnieku un sadistu” rangā, kuri neieredz savu tautu. Tas notika pēc tam, kad Kijevas milicija ar spēku izklīdināja protestējošos. Tajā naktī vardarbības uzliesmojumā no divām pusēm apsūdzēja jaunu sportiska izskata cilvēku grupu, kura parādījās manifestētāju avangardā un izsauca spēka scenārija attīstīšanos uz ielas. Bet, kā izrādījās, tā bija vienība, sastādīta no Kijevas apsardzes aģentūru darbiniekiem, kuru (300 cilvēku sastāvā) bija noalgojis viens no eiro-maidana līderiem Vitālijs Kļičko (to pastāstīja (tiesa, slēptajā kamerā) cits “līderis” Oļegs Tjagniboks – nacionālistiskās partijas “Svoboda” līderis – šis video ir YouTube tīklā, ja vēlaties, jūs varat to atrast un noskatīties). Tālāk bija vairāk... Pa TV jau rādīja kadrus, kā no Viņņicas atbrauc sportisti, kurus rekrūtējusi tā pati partija “Udar” (V. Kļičko) – rādīja sportistus-metējus (viņu atbraukšanu), pēc tam rādīja, kā viens no viņiem met “Molotova kokteili” uz ukraiņu miličiem. Rakstu par to tik sīki savā humanitārajā rakstā tāpēc, ka ne visi zina, kas un KĀ notika Kijevā un Ukrainā, un vēl tāpēc, ka personīgi mani pārsteidza dažu kijeviešu, kurus es pazinu, pozīcija. Katram ir savs viedoklis un tiesības uz to. Taču nevar nepamanīt to, par ko tagad ir izvērties noteiktas ukraiņu sabiedrības daļas “miermīlīgais protests”, kura nepieņēma atteikšanos parakstīt līgumu par Ukrainas asociāciju ar Eiropas Savienību. Uz fona naidam pret saviem valsts tiesību sargātājiem, kuri ir tādi paši pilsoņi kā citi ukrainieši – viņiem arī ir bērni, sievas, vecāki – kijevieši nepamanīja, kā par VIŅU VAROŅIEM kļuva FAŠISTI – reāli, nevis pārģērbušies vai no interneta. Jo fašisti – tā taču nav tieši un vienīgi vācu forma? Droši vien tie ir tie, kuri pirmkārt pielūdz tos, kas bija nacisti un slepkavoja un aicināja citus slepkavot, un tie, kas tagad apliecina nacionālās izredzētības teoriju. Ļvovā šogad (precīzāk, jau pagājušajā 2013. gadā) NEVIENAM neļāva atzīmēt 9. maija Svētkus. Ukraina to norija (arī Eiropa). Baltijā notiek tas pats, bet tur situācija ir nedaudz citāda. Kaut gan nacisms un fašisms – tas taču ir cilvēces negods, lai kur tas nesildītos un neuzrastos? Interesanta šeit ir Eiropas pozīcija, kura savās “dzimtajās mājās” atmasko un nosoda, bet galvenais: soda jebkuru neofašisma – jaunā fašisma – izpausmi. Bet “citā” (?) Eiropā – Baltijā, un tagad “nākotnes” Eiropā – Ukrainā: DRĪKST (?!)

Jā, Ukrainā tagad nav vienkārši dzīvot. Algas un pensijas ir mazas, un valsts ir korumpēta un bez principiem. Un vārds CILVĒKS manā valstī “neskan lepni”. Taču VISS TAS nav tikai prezidenta Janukoviča, viņa apkārtnes un viņa partijas roku darbs. Vara (kura bija PIRMS viņa un kura tagad, papildinājusies ar jauniem kadriem un vārdiem, atkal raujas pie varas) un citi “cīnītāji par brīvību” – viņi visu to tāpat radīja un darīja TO PAŠU, par ko apsūdz darbojošos prezidentu. Un Ukrainā praktiski visu laiku (visu pēdējo laiku) nākas izvēlēties mazāko no diviem ļaunumiem – no diviem ne pašiem labākajiem variantiem izvēlēties to, kas ir mazāk slikts. Tāpēc ka pie varas bija, ir pie varas tagad un pie varas raujas: oligarhi, kuriem uzspļaut tautai un arī savas valsts nākotnei. Un ja novāc visu eiro-butaforiju no pašreizējiem iedvesmotājiem manifestētājiem, tad mēs ieraudzīsim skaidru uzrakstu: “Nothing personal. Оnly bysiness!”, kas krievu lāča valodā nozīmē: “Tikai bizness, nekā personīga!” Taču autoritārā Janukoviča laikā neviens nevienam un neko neaizliedz. Toties “tautas opozīcija” apgabalu pilsētu administrāciju sagrābēju personā rietumu Ukrainā jau ir aizliegusi savā teritorijā Komunistisko partiju un “Reģionu partiju” un visu tās simboliku. Jums tas neko neatgādina? Nacionālistiskā un fašistiskā simbolika oficiāli netiek atbalstīta un “it kā” ir aizliegta, bet, kā jūs redzat, tā, tāpat kā pati ideja, ir, un nevis “it kā”, bet pilnīgi dzīva un vesela, un TĀDĀ MĒRĀ, ka ir spējusi izspiest visu citu no teritorijas, kurā atklāti ir parādījusies. Bet arī Kijeva taču sagrābtās mērijas, kur tagad ir Ukrainas “atbrīvotāju” štābs, personā, galvenā un paša odiozākā fašisma Ukrainā apoloģēta – Banderas (kā ikonas) personā, ir parauga teritorija tam, par ko grib pārvērst Ukrainu.

Manam brālim šajās dienās piezvanīja viņa laba paziņa no Hersonas, runāja, protams, arī par notikumiem Kijevā (pirmām kārtām). Viņa ir nopietns cilvēks un ar sašutumu stāstīja, ka viņas paziņām sportistiem, kuri nodarbojas ar karatē (stils kionkušinkaj – pats asākais karatē stils), piedāvājuši “darbu” Kijevā, bet brīdinājuši, ka nāksies kauties, apmaksa 2500 grivnas (300 dolāru) par eiro-pretošanās dienu. Manas sievas radiniekiem Simferopolē draugi teikuši, ka viņu bērnam piedāvājuši 180 dolārus par dienu, stāvot maidanā (tā nav Gruševska iela, kur praktiski bija barikāžu karš, uz Maidana Ņezaļežnosti Kijevā ir klusāk). Tā nav maza nauda ukraiņu jaunatnei (gan pirmajā, gan otrajā piedāvājumā). Rodas jautājums: kādam jābūt sponsoru atbalstam VISAM TAM? Droši vien daudzi redzēja pa TV sižetu, kā Amerikas vēstniecības pārstāvji sagaida diplomātisko pastu no ASV: pie lidmašīnas piebrauc tāda inkasatoru tipa mašīna (neatkarīgi no vēstniecības departamenta mašīnas, kura saņem tieši pastu, citus dokumentus un sūtījumus) un tajā iekrauj maisus ar naudu...

Ja kāds no jums, draugi, kaut vai pasīvi no gadījuma līdz gadījumam sekojat situācijai Ukrainā, tad nevar nepamanīt, kā un kādā veidā uz visu notiekošo Kijevā reaģē Eiropa un ASV. Eiro-maidanā ir pabijuši visu ES valstu visu valdību ministri un, protams, Amerikas amatpersonas. Tas liecina, ka eiropiešu un amerikāņu dibinātās demokrātijas grib palīdzēt dibināties demokrātijai Ukrainā? Kā jūs domājat? Un vai tiešām Eiropas Savienība tā grib, lai Ukraina ziedētu un uzplauktu? Prātīgi domājoši cilvēki saprot, ko ES un ASV vajag no Ukrainas. Viņām neko nevajag, bet tikai vienu, lai Ukraina nekļūtu patstāvīga un pašpietiekama valsts un reāli stipra valsts. Vai “Viņas” ir sniegušas Ukrainai vismaz kaut kādu reālu palīdzību (jeb tā ir paredzēta kaut kādā tuvākā perspektīvā?)? Es tagad runāju nevis kā cilvēks, kuru var saukt par ezotēriķi, bet kā pilsonis valstī, kurā dzīvoju un kurā man lemts dzīvot. Jo pēc būtības taču, PAR KO TAGAD IR runa, kādēļ ir visa šī kņada? Vai dēļ pašreizējās valdības nevēlēšanās (asā pagriezienā) virzīties uz Eiropu? Bet taču ne dēļ viņas (varas) nevēlēšanās radīt Ukrainā eiropeisku valsti. Jā, visi ukrainieši, un es arī, grib labāk dzīvot. Bet kā tad, treknāka gabala dēļ mums tagad jāsāk fašistēt? Vai būvēt nacionālistiska tipa valsti? Vēlēšanās pēc labākas dzīves, brīvības, pārmaiņām varā (un tieši pēc viņas atklātuma, godīguma un pagriešanās pret tautu) tad arī izveda cilvēkus uz ielas. Bet ko tad tagad? Fašista Banderas portreti visā plašumā un lāpu gājieni? Paēdušākas eiropeiskas nākotnes dēļ (?) (bet lai pat tāda tā spīd kā ES dalībvalstij pēc 10 gadiem) kļūt par nacionālistiem un fašistiem, vai nu klausīties viņus un iet ar viņiem, vai arī NEPIEVĒRST uzmanību TAM, ka VIŅI tagad ir EIRO-APVĒRSUMA VALSTĪ GALVGALĪ, bet opozīcija un tās līderi stāv un iet ar viņiem roku rokā savu egoistisko mērķu sasniegšanai un personīgo ambīciju apmierināšanai, kā arī sava kapitāla aizsargāšanai. Lai kāds manā valstī pasaka, KA TAS VISS TĀ NAV – ka visa augstāk uzskaitītā patiesībā nav.

Bet tomēr Ukrainas austrumi un dienvidi mostas, neskatoties uz to, ka tur ir tāda pati korupcija varā un uzspļaušana cilvēkiem kā Kijevā (acīmredzot). Taču cilvēki (tāpat kā pie mums Krimā: pagaidām Simferopolē un Sevastopolē) iziet nevis, lai aizsargātu mērus vai “Reģionu partiju”, bet mūsu cilvēki tā pauž savu protestu tam, kas notiek, un tā viņi SAKA “NĒ!” fašisma atdzimšanai. Sevastopolē, kur pēc kara nepalika NEVIENAS (!!!) veselas mājas vai būves. Manā dzimtajā Eipatorijā arī izies cilvēki, kaut arī dzīve mums ir sarežģīta un mērs nav “kristālskaidrs”, taču eipatorieši atceras, ka, kad mūsu pilsētā ienāca vācieši – viņi savāca visus, ko spēja, un veda aiz pilsētas (gan sievietes, gan bērnus, gan sirmgalvjus – VISUS), nostādīja kopējā rindā un sāka pļaut no automātiskajiem ieročiem – šaut visus un visu... To pastāstīja bērni, kurus pieaugušie spēja iegrūst rindas dziļumā un iemest jau izraktajā tranšejā, un pēc tam tie bērniņi, kuri izdzīvoja zem nošauto pieaugušo līķiem un tiem, kurus fašisti pēc tam nošāva līdz galam augšas, naktī spēja izlīst no visa tā, saglabājot to atmiņā uz visu mūžu. Cilvēki saprot, pie kā ved “fašisma proves”, un atceras, kas tas ir – nacisms un fašisms.

Viena sieviete ezotēriķe, ar kuru es fragmentāri esmu pazīstams (mēs bijām kopā ezotēriskā braucienā Ēģiptē 2011. gadā), atklātā vēstulē, veltītā notikumiem Ukrainā, uzrakstīja, ka mēs (viņa ir kijeviete) jau “esam noguruši dzīvot zem svešas valsts (droši vien Krievijas) karaspēka ievešanas draudiem”... Kā to nosaukt: par dīvainību, maldiem, muļķību, meliem? Sauc, kā gribi taču TĀ NAV PATIESĪBA, bet varbūt viņai patiešām tā liekas? Cita mana kolēģe, ar kuru mēs bijām ļoti labi draugi, atrakstīja man, ka “tā mēs (Ukraina) pārejam uz Jauno Laikmetu”. Ja tā ir pāreja uz Jauno Laikmetu, tas kas tas būs par Laikmetu?.. Un to saka meklējoši cilvēki. Un šie cilvēki dzīvo pilsētā, kurā ar lāpām gāja jaunie ukraiņu fašisti (lai viņi galvenokārt ir no citām pilsētām), bet galvenajā administratīvajā ēkā karājas paša pazīstamākā ukraiņu pagātnes fašista portrets. Un ja pilsēta klusē, tātad viņa vai nu baidās un klusē, vai arī pieņem un atzinīgi klusē. Vai tad ne tā? Jeb kāds kijevietis to visu neredzēja (un neredz)?

Mani nekad nav interesējusi politika. Bet kur tagad ir politika, un kur dzīve? Mūsu acu priekšā aiz politiskās fasādes TUMSA ienāk prātos, dvēselēs, varā – IENĀK MŪSU DZĪVĒ! Ienāk, akompanējot “vēlmei dzīvot labāk”, – saprotat, kur ir viss jautājuma bezdibenis? Jā, mums Ukrainā vajag kaut ko mainīt, un tie, kuri tagad vada valsti – nav viņas labākie dēli un nav paši godīgākie. Taču tie, kuri aiz fašistējošo nacionālistu muguras grib nostāties pie stūres un vest valsti, viņi ir vēl negodīgāki un netīrāki.

Dīvaini, ka tieši no Ukrainas, nevis no Lībijas vai Sīrijas ir sācies tas, kas uzzīmēts attēlos, kuri karājas ASV “Pasaules Slepenās Valdības” dziļajā pazemes bunkurā[2], kura plānoja uz brīvās Zemes nodibināt Jauno Pasaules Kārtību... – tādas pašas sejas mežonīgās maskās kā “miermīlīgajiem protestētājiem” Gruševska ielā Kijevā, tādas pašas liesmas un dūmi, tādi paši nokvēpuši un izsisti logi. Vienā video-sižetā no Kijevas es ieraudzīju trīs sievietes, kuras ar dīvainu sejas izteiksmi stāvēja apkārt apgāztai sadedzinātai mašīnai, uz kuras jumta gulēja gabalos salauzti akmeņi no Kijevas bruģa (kuri paredzēti Kijevas milicijai), un šīs sievietes gados, normālā apģērbā, ar cilvēciskām sejām, DAUZĪJA AR NŪJĀM pa sadedzināto metālu, izsitot kaut kādu ritmu... Jūs saprotat, KAS TAS IR un par ko viņas ir pārvērstas (JEB VIŅAS IR PĀRVĒRTUŠĀS)?! Es uzrakstīju par cilvēciskajām sejām, taču acu izteiksme šajās sejās jau vairs nebija cilvēciska. Rādīja arī citas sievietes, kuras stāvēja vienas pilsētas padomes ēkas priekšā pirms tam, kad “sabiedrība” metīsies tai uzbrukumā. Sievietes bija divas, viņas turēja rokās dzelzs vairogus, kurus “šīs pasaules varenie” bija atņēmuši ukraiņu miličiem, un ar koka nūjām dauzīja pa tiem un kliedza: “REIZĒ (kopā)...!!!” (piedodiet, bet ko tālāk, es nevarēju atcerēties, taču tas bija kaut kas biedējošs tiesību aizsargu virzienā). Tas bija tik MEŽONĪGI!..

Un ļaudis... vai tiek vesti, vai, uz šīm “alu” tehnoloģijām, kad domājošu normāli-tikumisku cilvēku, tādā veidā stimulējot (pirmatnējās bungas un ritms) zemākās čakras, pārvērš agresīvā pirmatnējā šauri domājošā būtnē. Varbūt tauta (kaut kāda tās daļa), vēloties labāku dzīvi, ir ļāvusi pārvērst sevi pirmatnējā sabiedrībā? Paraugieties uzmanīgāk, kad skatīsieties uz maidanu un sižetus par to pa TV – jūs to visu ieraudzīsiet un sajutīsiet.

Labas kārtības un praktiskajai Eiropai grūti ir saprast izteikumu “būt kopā bēdās un priekos” vai “dalīsim bēdu uz pusēm”, vai “būt grūtā minūtē blakus”... Kad es skatos sejās Eiropas politiķiem un funkcionāriem, kuri atbrauc stūrēt ārā no viņu pašu inscenētās krīzes Ukrainā, es redzu cilvēkus, kuri nedalīs bēdu ar manu tautu un nebūs Ukrainai grūtā brīdī blakus. Un ziniet, viņiem VIENMĒR savs krekls būs tuvāks. Neapšaubāmi, cilvēki, kuri dzīvo Ukrainā, tiks skaidrībā, kurp viņiem vairāk gribas: uz Eiropu – ar tās pievilcīgajiem eiro-standartiem un augsto dzīves līmeni, taču (un tas ir mans viedoklis) ar iesmakušām nozīmēm, izvarotu tikumību un BEZ-garīgumu, vai uz savienību ar Krieviju un citām tautām-brāļiem – lai arī nabadzīgākām, dažreiz aprobežotām, dažreiz vīzdegunīgām (bet vienalga ne kā eiro-pārstāvji). Bet viņas taču ir mūsējās, un viņas nāks mums palīgā, un nenobīsies, un atraus sev kumosu. Un pie visām niansēm – VIŅAS IR PATIESAS! Es vēl iedomājos, ka “BRĀĻU TAUTA” uz šīs Zemes viens otram var pateikt tieši un tikai slāvi, bet kopā ar viņiem arī visas tās nācijas un tautības, kuras viņu teritorijā dzīvo.

Pirms dažiem gadiem es redzēju sapni, un tādu sapņu dzīvē nemēdz būt daudz, kad burtiski jūti savu ķermenisko klātbūtni tajā. Es biju Kijevā, tumšā un pelēkā. Un bija droši vien ne gluži mūsu laiks. Es laidos lejup uz zemi un nezin kāpēc zināju, ka tā ir Lisaja Gora (tā ir ļoti spēcīga sena sakrāla Kijevas un vispār Krievzemes vieta). Visapkārt dega ugunskuri, ne spoži, vairāk bija dūmu, bet ap šiem ugunskuriem sēdēja velni, jā, īsti velni. Virs dažiem ugunskuriem bija katli, un tumšais spēks tur kaut ko gatavoja. Daži no viņiem bija ar dūmojošām pīpēm – viņi smēķēja. Un, kas ir dīvaini, viņi koncentrējušies klusēja, kaut ko gaidot. Skats bija “sadzīvisks”, ja tā var teikt pirmajā acu uzmetienā, bet tas bija DRAUDĪGS.

Un velni sagaidīja. Gan uguni, gan dūmus, gan naidu, gan asinis, gan vaimanas – viss tas atnāca uz Kijevu. Ar Kijevu viss sākās. Ir teikts, ka Gaismas Ēra – Satja Juga sanskrita kosmiskajā nosaukumā, iestāsies tad, kad cilvēce ļaus tai iestāties – Jaunās Ēras iestāšanās laiks pilnībā ir atkarīgs no cilvēces.

Taču Gaismas Ēra neiestāsies dūmos un naidā, melos un mantrausībā. Tā cilvēce veļas lejā uz alu laikmetu. Un, lai cik dīvaini nebūtu, visas šīs peripetijas notiek jau pēc izsludinātā un izreklamētā “Pasaules Gala”. Mēs visu to redzam TAGAD. Kā redzam un dzirdam to, ka ASV ir sākuši cilvēku masveida čipošanu vienā no štatiem, bet Eiropa svinīgi pieņem likumus, kuri viena dzimuma cilvēkiem ļauj spēlēt pompozas oficiālas kāzas, leģitimē tuvāko radinieku sakarus un kopdzīvi. Baltijā, un tagad arī Ukrainā, ir ATDZĪVINĀTS FAŠISMS, un pēc būtības tiek pārskatīti jēga un rezultāti Otrajam Pasaules Karam, kurš bija planetārais Armagedons – lielākā un izšķirošā Gaismas un Tumsas kauja visā planētas Zeme eksistēšanas vēsturē. Saprotat, par ko iet runa?! Kara rezultātus... Debesīs (Smalkajā pasaulē) pārskatīt NEVAR, bet zemes rezultātus jau mēģina izkropļot un pēc tam pārskatīt. Un Zemes cilvēki visu to redz (VISU, ko es uzskaitīju augstāk) un nereaģē, PIEŅEMOT, KA TAS BŪTU...

Svarīgs laiks! IZŠĶIROŠS LAIKS! Īpašiem tiem, kuri šajā dzīvē meklē Zināšanu, augstāko jēgu, mēģina izzināt pašu dzīvi.

Jo gaišā nākotne – tas nav dotums, BET SASNIEGUMS! Padarīt nākotni gaišu var tikai cilvēki – tikai paši cilvēki!

Vai nākotnē var būt Tumsa?

Es esmu tāds pats Zemes cilvēks, un es neesmu debesu vieds. Taču zinu tikai vienu – TUMSA IR ATNĀKOŠA, bet GAISMA IR MŪŽĪGA. Galvenais, ka no tumsas VAJAG IZIET, bet Gaismu VAJAG IEDEGT. Sasniegšanas, prieka un laimes liesma NERODAS PATI NE NO KURIENES, TĀ IR RADĪŠANAS PRODUKTS.

Atcerieties to!

Nepārdodiet savu Gaišo Nākotni par treknu kumosu un paēdušu augstu standartu dzīvi, jo šajos apstākļos SMOK GARS!

Cilvēks – tā sauc būtni ar dievišķu potenciālu un ar kosmisku dzīvu un attīstošos intelektu.

Mēs – CILVĒKI, AUGSTĀKĀS BŪTNES. Bet mums tādām jākļūst.

MĒS VARAM TĀDAS KĻŪT!

 

Mēs nogalinām paši sevi

Šanhijeva Olga

Sveicināta, Natašenka!

Es nevarēju izšķirties uzrakstīt par savu reakciju par iespēju piedalīties Silīnas Fennas meditācijā, bet pēc tam padomāju, ka tas varbūt kādām palīdzēs tikt skaidrībā ar sevi pašu, no kurienes stiepjas šodienas notikumu saknītes. Bet visu pēc kārtas.

Kad mani izmeta no vebināra istabas, es pret to attiecos normāli – tātad tā vajag, nekādu aizšķērsojošu barjeru nesajutu un vibrāciju pazemināšanos arī nē, bija pilnīga harmonija un līdzsvars. Izstrādāju visu patstāvīgi, noskaņojusies uz Pasauli un Labklājību visiem, kuri atrodas Ukrainā.

Bet kad otrā dienu es arī nenokļuvu uz atkārtotu meditāciju, es pajautāju saviem Skolotājiem un palīgiem: “Kas par lietu? Kas manī pašā neļauj piedalīties meditācijā?” Atbilde: “Brālis pret brāli.” Un te manā priekšā sāka izvērsties aina. Agresija, niknums, naids, cīņas karstums, vēlēšanās nogalināt, visu savu spēku ielieku triecienā un redzu savu mirstošo brāli ar kinžalu krūtīs – manu kinžalu. Un te man kļūst viss vienalga: kuram taisnība, kurš vainīgs šajā cīņā – tam ir pazudusi jebkāda nozīme: esmu nogalinājis savu brāli (tajā iemiesojuma es esmu vīrietis). Es nezinu, cik ilgi es stāvēju uz ceļiem brāļa ķermeņa priekšā, vajadzēja atvadīties, un nolēmu vēlreiz ieskatīties viņam acīs, paņēmu viņa galvu un pagriezu pret sevi – uz mani nedzīvām acīm raudzījos ES PATS. Es nogalināju SEVI PAŠU.

Lūk, tā ATSPOGUĻOŠANĀS LIKUMS izpaudās manā dzīvē. Ja tu nogalini – tu nogalini SEVI. Ja tu pazemo – tu pazemo SEVI. Ja tu nosodi – tu nosodi SEVI. Ja tu smaidi – tu uzsmaidi SEV. Ja tu dāvā prieku – tu to dāvini SEV. Un tā ir TAVA IZVĒLE, ko tu gribi, lai tev atspoguļotu.

 

Visa Pasaule – ir Manis atspulgs...

Es ieskatos savos izskatos,

Ēnu teātrī, spēles ilūzijā

Un aptveru Esamības noslēpumus...

Un aptverot Esamības noslēpumus

Es radu Skaistuma Valstību

Gaismā un Mīlestībā pārvēršot visu Pasauli,

Kā Sevis atspulgu...

Šanhijeva Olga, Naberežnije Čelni.

 

23. februārī, 7 no rīta

Pamodos no rīta, bet uz Maidana tik daudz gaismas! Pateicos visiem, kuri vakar pastrādāja Ukrainas labad! Cik silti kļuva ap sirdi, tātad varam mainīt realitāti. Un tik ātri!

 

Pievienots 22.02.2014, atjaunots 25.02.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-3/kievskaya-rus-segodnya

Tulkoja Jānis Oppe