Galaktiskie ceļojumi mentālajā plānā

13.01.14

14 01 17 01

Andromēdas galaktika

(jeb Andromēda, M 31, NGC 224, Andromēdas Miglājs) – Sb tipa spirālveida galaktika, Vietējās grupas lielākā galaktika. Piena Ceļam tuvākā lielā galaktika.

Ietver apmēram 1 triljonu zvaigžņu, kas ir 2,5-5 reizes vairāk kā Piena Ceļā. Atrodas Andromēdas zvaigznājā un ir 2,52 milj. gaismas gadu attālumā no Zemes.

Par M31 daudz kas joprojām ir nezināms, tajā skaitā, kāpēc centrs ietver divus kodolus. Andromēdas galaktika ir pati lielākā Vietējā grupā. Viņas garums ir 260 000 gaismas gadu, kas ir 2,6 reizes vairāk kā Piena Ceļam. Nosakot Saules kustības virzienu pa Piena Ceļu, astronomi noskaidroja, ka Andromēdas galaktika un mūsu Galaktika tuvojas viena otrai ar ātrumu 100-140 km/s. Atbilstoši divu galaktisko sistēmu saduršanās notiks aptuveni pēc 3-4 miljardiem gadu. Ja tas notiks, tad abas visdrīzāk saplūdīs vienā lielā galaktikā.

14 01 17 02

Andromēdas galaktikas dubultais kodols

 

***

14 01 17 03

Andromēdas galaktikas rentgena Avoti

M31 rentgena avoti atrodas lodveida kopās, spirālzaros un netālu no Andromēdas galaktikas centra.

 

14 01 17 04

Trijstūra galaktika

(arī M 33, NGC 598) – Sc tipa spirālveida galaktika Trijstūra zvaigznājā. Pēc Andromēdas Galaktikas un Piena Ceļa trešā pēc izmēra vietējās grupas galaktika, pēc masas 5-10 reizes mazāka par Piena Ceļu. Pēc diametra 2 reizes mazāka par Piena Ceļu un 4 reizes mazāka par Andromēdas galaktiku. Tās diametrs – apmēram 50 tūkst. gaismas gadu atbilst vidējam lielumam, tipiskam spirālveida galaktikām.

Vienā no tās spirālzariem atrodas emisijas miglājs NGC 604 ar izmēru 1300 gaismas gadu – ļoti liels nošķirts zvaigžņu veidošanās apgabals, kur sakoncentrēts vairāk kā 200 zvaigžņu-hipergigantu.

********

 

Meditācija Vecajā Jaunajā gadā

Mēs piesaucam tās Būtības, kuras gribētu ar mums šodien pastrādāt vai kaut ko mums nodot.

Mēs atnācām, lai iemācītu jums smalko ķermeņu atšķiršanu, to darbu, ar kuru jums stāv priekšā nodarboties. Mēs gribam, lai jūs varētu pazīt, atšķirt būtības, kuras ir atnākušas, lai jūs varētu viņas identificēt un arī savus līmeņus atšķirt. Tas ir liels darbs, tas noritēs varbūt vairākus gadus, un vajag to sākt. Bet šodien mēs ceļosim no viena līmeņa uz otru, no viena ķermeņa uz otru, no vienas galaktikas uz otru, mācoties atšķirt enerģijas smalkajā plānā.

Kas šodien ir ar mums, nosauciet sevi, lūdzu.

Mēs strādājam Mihaēla un Emanuēla komandā. Mēs esam Galaktikas Kodola pārstāvji, daļa no mums tev jau ir pazīstama, tu ar Mums jau es runājusi, sauci Mūs par Galaktikas Spirālzaru Būtībām. Mēs esam kolektīva apziņa, tāpēc vārdu mums ir ļoti daudz, un ir viens liels Vārds, kuru ir ļoti grūti nodot fiziskajam cilvēkam. Tas nav svarīgi, jo tu taču jūti tās enerģijas, kuras tagad pie tevis ir atnākušas.

Jā, jūtu tieši jonizējošo starojumu, par kuru man jau teica Mihaēls. Es nosauktu to par Beta-ķermeni. Alfa-enerģijas ir ļoti līdzīgas astrālajām, bet beta ir vairāk līdzīgas mentālajam ķermenim.

Tā arī ir, mēs savienojamies ar tevi caur tavu mentālo ķermeni. Mentāls ir liela kopība starp visām smalkajām būtībām. Mēs visi varam ieiet mentālajā laukā un tādā veidā sarunāties ar jums, iedarboties uz jums, vadīt jūs vai piebikstīt jums jūsu ceļā, virzot jūs vai nedodot jums iespēju kaut ko izpildīt. Mentālais plāns patiešām ir beta-starojums pēc tava saraksta. Tagad jūs vienkārši jūtat un iegaumējat šo plānu, bet tālāk mēs ceļosim pa viņu. Paskatīsimies citu Galaktiku mentālo plānu. Vai tas atšķirsies jeb joprojām būs tāds pats? Mēs pārvedam jūs uz kaimiņu Galaktiku (Andromēdu??).

Es jūtu, ka es krītu, lidoju melnā caurumā... Burtiski iesūc mūs tumšā caurumā...

Jā, lai ieietu citā Galaktikā, jums vajag iziet caur melno caurumu, tikai viņš var izlaist jūs no Galaktikas Piena Ceļš.

Mēs ievelkamies melnajā caurumā un lidojam pa šo pāreju... Mēs izlēcām no tās un uzreiz apstājāmies.

Tagad mēs savienojam jūs ar planētu mentālajā plānā šajā Galaktikā.

Šeit ir oranži sarkanā diapazona enerģija, karstāka un blīvāka enerģija. Mūsu mentālā enerģija ir gaišāka. Un šeit ir pat violetie toņi. (Analizējam.) Enerģijas spektrs ir citāds, tā ir karsta. Enerģija neizraisa nepatīkamu sajūtu, tā ir pilnīgi pieņemama, ir iespēja mierīgi strādāt šajā diapazonā. Es jūtu tikai zemākas vibrācijas, kā pēc diapazona, tā arī pēc krāsas.

Es gribu pamēģināt parunāties ar kādu no šīs Galaktikas mentālajā plānā. Man tiek dota iespēja parunāt ar kādas planētas kolektīvo būtību. Skatos uz šo planētu un redzu, ka viņa ir sausa un karsta, apmēram kā mūsu tuksnesis. Tas ir fiziskais plāns. Visa dzīve viņiem droši vien plūst mentālajā plānā?

Es sveicu jūs! Es esmu planētas Zeme, Saules sistēmas, Galaktikas Piena Ceļš pārstāvis. Es veicu burvīgu ceļojumu savā apziņā, savienojos ar jūsu dabu un mēģinu jūs nedaudz saprast.

Vai pie jums ir fiziskā dzīvība?

Pie mums ir fiziskā dzīvība uz planētas.

Es redzu tumšas būtības, līdzīgas velniem manā uztverē. Tur nav nekā nepatīkama, tāda, ko mēs saucam par velnišķību... bet viņi ir zemāki cilvēki pēc vibrācijām.

Mums nav trešās dimensijas. Mēs esam otrās dimensijas (elementālā blīvuma) planēta. Tāpat kā jebkurai planētai mums ir mentālais plāns. Mēs esam tā pārstāvji. Mums nav bijis trešā blīvuma. Mēs pagaidām esam maz progresējuši.

Es lūdzu Skolotājus komentēt to, ko es redzu. Man liekas, ka tur ir savāktas būtības, līdzīgas mūsu velniņiem. Viņas ir diezgan tumšas, nav agresīvas, bet diezgan mierīgas un patīkamas.

Skolotājs: Tas nav gluži tas, ko jūs saucat par elementālo pasauli, otro blīvumu. Šeit ir savas gradācijas un faktiski jūsu fiziskā plāna nav visā Galaktikā. Tas ir otrās dimensijas astrālais plāns, diezgan zems plāns. Būtībām šeit pagaidām nav uzbūvēta apziņa. Tie ir jūsu priekšteči – kuri gāja pa priekšu jums, jūsu attīstībai. No šejienes jūs izgājāt, šeit jūs paņēmāt elementālās programmas jūsu fizisko programmu būvēšanai. Tāpēc velniņi jums ir zemākas būtības, no kurām jūs izaugāt. Jūs savienojāt tumšo un gaišo astrālu un radījāt no tiem trešās dimensijas fizisko ķermeņu programmu. Tie arī ir tie paši tumšie un gaišie, kuri tagad cīnās uz jūsu planētas. Šīs programmas tika apvienotas cilvēkā kā viņa tumšā un gaišā puse (labā un kreisā). Programmas tika izmantotas, lai jūs ieietu duālajā apziņā.

Mēs pateicamies tiem, kas mums parādījās.

Priekš manis tur it kā deg uguns kurtuvēs. Ugunīga telpa, taču tumša, es tā viņu uztveru...

14 01 17 05

***

 

Mēs ejam citā ceļojumā. Es jau redzu portālu spožā gaišā smaragzaļā krāsā. Mēs ienirstam portālā un izlidojam citā realitātē.

Mēs tagad piedāvājam jums nākošo epizodi mūsu mentālās pasaules enerģētikas izpētes programmā.

14 01 17 06Es redzu būtību Kosmosā, bez planētas vai cita fiziskā plāna. Viņa pārlaistās no gaišzilas uz smaragdzaļu, uz gaiši smaragdzaļu un debeszilu krāsu. Krāsas ir ļoti gaišas, skaidras un skaistas, ar zelta nokrāsu. Tā nav ne zvaigzne, ne planēta, vienkārši būtība.

Tas arī ir mentālais plāns.

Jā, tas arī ir mentālais plāns, ārpus jūsu galaktikas, Būtība, kura eksistē bez fiziskā plāna, bez planētām. Jūs varat arī ar viņu parunāties.

Mēs sveicam tevi, Būtība! Mēs esam planētas Zeme, Saules sistēmas, Galaktikas Piena Ceļš pārstāvji.

Bet es esmu (šīs) galaktikas pārstāvis. Es esmu milzīga būtība, kura ietilpina sevī apmēram to, ko jūs saucat par Saules sistēmu. Es tāpat izskatos pēc apjoma, pēc enerģijām, pēc īpašībām. Mani var nosaukt par cilvēces apvienoto apziņu. Lūk, arī jūsu apvienotā apziņa izskatās apmēram tāda pati. Varbūt ne tik liela pēc apjoma, bet, kad jūs apvienojat visas savas apziņas kā cilvēki, kā humanoīdi, jūs būsiet tajā pašā enerģiju spektrā. Mēs ļoti viegli sazināsimies.

Es šo Būtību vairāk sajūtu kā sievieti – viņa ir maiga, labvēlīga, silta, gaiša... Un kā apskaidrots garīgs skolotājs – maigs, maigs...

Mēs ļoti mīlam mācīties. Es lūdzu tevi pastāstīt mums par sevi.

Es esmu viens no radītājiem. Mans uzdevums... (rāda man enerģijas, savērptas spirālē kā mūsu galaktika) uzturēt šīs enerģijas, šo konstrukciju, šo apziņu, apmācīt viņu.

Viņa ir kā būtība, kura rūpējas kā šīs spirāles Apziņas Noskaņotājs. Un spirāle atrodas astrālā, bet nesatur planētas. Spirāle ir plakana, mirdzoša, sastāv no gāzēm, putekļiem un sīkiem fragmentiem. Atgādina saules riteni.

Tā nav fiziskā matērija, tā astrālā plāna viela, astrālā matērija. Tūlīt tu to ieraudzīsi. Es apmācu šo būtni. Es neesmu šis ķermenis, esmu skolotājs, kurš ir pielikts šai būtībai, lai atklātu, atvērtu un attīstītu viņas apziņu.

Paskaidro labāk, ko tu dari ar apziņu...

Pašlaik es apmācu katru šīs kopības daļiņu atsevišķi. Jūsu valodā var teikt, kas es esmu šīs sistēmas Dievs un katra daļiņa manā vadībā kļūst gatava apvienošanai kolektīvā apziņā. Un pēc tam es strādāšu ar kolektīvo apziņu. Pašlaik viņas ir labi savienotas cita ar citu apziņas tīklā, taču vienalga viņas ir individualitātes. Tas ir, neviena daļiņa nav līdzīga citām tiešā realitātes jušanā. Katra daļiņa rada savu pieredzi, bet Es savienoju to kolektīvajā apziņā. Es apmācu šīs daļiņas uztvert, just caur dažādiem sajūtu orgāniem, domāt, es apmācu viņas saprātam. Šīs apziņas es audzinu tā, kā man vajag, manā pašas manierē. Nedomā, ka šīs daļiņas ir palaistas brīvībā un ka viņas – ko grib, to arī dara. Nē, es tieši ietekmēju katru daļiņu un attīstu viņas tajā diapazonā/virzienā/mērķī, kurš man vajadzīgs.

Mēs pateicamies tev, mums bija ļoti interesanti.

Bet ko tu vari pastāstīt par sevi?

Mēs dzīvojam fiziskajā plānā, mums ir fiziski ķermeņi...

Oh! Tas ir ļoti lieliski (forši)!

Bet mēs neuzskatām, ka tas ir ļoti lieliski, tāpēc ka mums ir ne pārāk vienkārša dzīve – daudz problēmu, daudz karu, mēs neesam pārāk pozitīvi, pārāk atklāti... Mēs gribētu kļūt labāki, un tagad planēta Zeme strādā pie tā, lai arī savienotu savas apziņas fiziskajā plānā, lai justu ne tikai savas individuālās iespējas, bet arī kolektīvās iespējas. Mēs vēl vāji jūtam kolektīvās iespējas, un uz to mēs vedam mūsu Zemi kā skolotāju.

Lieliski! Vēlu jums sekmes jūsu darba laukā!

Un mēs arī pateicamies tev!

***

 

Un tagad mūs vedīs vēl uz vienu vietu, tas arī ir aiz mūsu Galaktikas robežām. Tā ir augstāka. Norit kaut kādi procesi smalkajos ķermeņos... Notiek izvērsumi, vairāki pēc kārtas... Mēs ejam nevis caur portālu, bet transformējamies, lai izietu uz citu līmeni.

Pareizi, jūs vienkārši pārejat uz citu visumu. Uz kaimiņu visumu, kurš nav nemaz tik tālu no jums... nav nemaz tik tālu, kā jums liekas. Šeit būs pavisam citas enerģijas, bet arī mentālais plāns.

Es jūtu, ka visa telpa, viss visums ir viendabīgs tumšs gāzes mākonis. Es neredzu atsevišķas būtības.

Vai man ir taisnība, vai nē?

Tev nav gluži taisnība. Šeit nav tik daudz, bet ir atsevišķas būtības. Un mēs tev piedāvājām iepazīties ar kolektīvu apziņu, kura jau ir kļuvusi viendabība. Tā ir tieši tā apziņa, kura jau ir apvienojusies.

Bet kāpēc viņa pietiekami nespīd? Viņa it kā guļ, šeit nav gaismas...

Man lika priekšā ieslēgt gaismu, es ieslēdzu... un redzu, ka tagad būtība spīd.

Jūs esat pieraduši pie noteiktiem savas uztveres šabloniem, ka gaisma – tas ir labi, bet tumsa – tas ir slikti. Mēs tagad tieši gribam tev parādīt, kad gaismas ir nepietiekoši un ir daudz tumsas, bet enerģijas šeit ir pozitīvas. Šeit it tas, par ko jūs sapņojat: ir gan vienlīdzība, gan brālība, solidaritāte, maigums, smalkums un mīlestība, bet gaismas šeit nav daudz. Atejiet no saviem uztveres šabloniem – labi-slikti, gaisma-tumsa. Citās realitātēs tā nav. Tie esat tikai jūs, kas savā dualitātē esat nolēmuši, ka viens jums ir labs, bet otrs ne visai labs. Jums bija tādas pieredzes, un Mēs saprotam, kāpēc jūs tā nolēmāt, bet tagad mēs dodam jums iespēju saprast, ka ir tumšas realitātes, pilnīgi paredzētas tādiem kā jūs.

Es sveicu tevi, Būtība! Esmu Galaktikas Piena Ceļš, Saules sistēmas, planētas Zeme pārstāvis.

Ir iespaids, ka es atodos tukšas telpas iekšienē, un mana balss, mana informācija izplatās uz visām pusēm uzreiz. Visa būtība, kuras iekšienē es atrodos, dzird. Mana enerģija ir aizgājusi līdz apvalkam. Es jūtu, ka šeit ir zemas, dusošas enerģijas. Man piedāvā šeit pagulēt...

14 01 17 07Ja reiz piedāvā, vajag pagulēt. Skaidrs, ka pagulēt – tas ir iedzīvoties šajā enerģijā. Neaizmirsīsim, ka tā ir mentāla. Palēninām savas mentālās enerģijas, lai iekārtotos šajā diapazonā... Ļoti grūti kaut ko sajust. Iespaids, ka es vienkārši esmu nogrimusi, neredzu un nejūtu.

Es lūdzu palīdzību Skolotājiem palīdzēt man vismaz kaut ko šeit apzināties, tāpēc ka man nepietiek sajūtu, instrumentu šīs realitātes apzināšanai. Es neko nevaru saprast.

Sēžu gluži kā akas dibenā. Man šeit ir labi... man šeit viss patīk...

Mēs visi esam šeit, redzam tevi un gribam ar tevi runāt. Jautā!

Es pat nezinu, ko pajautāt... (smadzeņu aktivitāte ir izslēgta, nobremzēta. Piepūlos...)

Kādi ir jūsu eksistences uzdevumi? Kādos ķermeņos, kādos apvalkos jūs eksistējat? Pastāstiet nedaudz par sevi!

Mēs esam vienota būtība, vibrējoša šajā diapazonā (mana balss skan kā miegā), Mēs esam saskanīgi un cienām cits citu.

Iespaids, ka tā ir kā medūza un katrs vārds – tā ir šūpošanās.

Mēs eksistējam, lai radītu enerģijas, kuras iet kā barība citām būtībām. Mēs paši savukārt izmantojam enerģijas, kuras mums dod citas būtības. Tā ir enerģētiska ķēdīte, kura eksistē ļoti labās enerģijās.

Es jūtu, ka viņi ir laimīgi, apmierināti. Viņi ir gājuši uz to un nonākuši. Viņi jau dzīvo savā ideālajā eksistencē. Viņi dzīvo tādu dzīvi, kādu viņi gribētu dzīvot.

Tieši tās dvēseles, kuras gribētu dzīvot tādu dzīvi, eksistē šajā apjomā. Viņas ir atlasījušās pēc vēlmēm, pēc mērķiem, pēc specialitātēm. Viņas ir saplūdušas cita ar citu ļoti labā savienībā, kurš ir kā piemērs cilvēku kopībai. Cilvēki karo, bet šīs būtības dzīvo kā viena liela būtne, pilnīgā mierā un labklājībā, pārpilnībā un pilnīgā harmonijā, neskatoties uz to, ka viņu vibrācijas ir nedaudz zemākas kā mūsējās.

Vai jums ir augstākie Aspekti, vai jūs savienojaties ar saviem Augstākajiem Es, ar savu daudzdimensionalitāti?

Mēs eksistējam savā plānā. Mēs zinām, ka mums ir augstākie ķermeņi, nākošie apvalki. Bet pagaidām mēs negribam ar viņiem kontaktēties, tāpēc ka mums pietiek ar to, kas mums ir. Mēs pagaidām negribam iziet uz augstākiem plāniem, tāpēc ka mums šeit ir labi. Mums nav nepieciešams augt tālāk. Mēs tikai gribam saglabāt to, kas mums ir, ko mēs sasniedzām ar lielu darbu, pie kā atveda mūsu kā atsevišķu sīku būtņu ilgstošā evolūcija, kuras kļuva par vienotu mentālu lauku. Un mēs kā mentālas būtnes esam pilnīgi apmierinātas.

Mēs pateicamies jums par apmācību. Es sūtu jums impulsu paketi par mūsu Zemi. Šajā paketē ir ielikta mana atmiņa un mana mīlestība pret jūsu planētu, mūsu dievišķības izpratne un mūsu sistēmas hierarhiskais iekārtojums uz Zemes. Kā arī priekšstats par mūsu augu un dzīvnieku, minerālo objektu bioloģiju, par cilvēku un planētu.

Mēs pateicamies visiem, kas mūs veda. Mēs atgriežamies atpakaļ pa portālu uz mūsu Galaktiku. Mēs precīzi zinām, kur atrodas Saules sistēma, atrodam viņu, precīzi zinām, kur ir planēta Zeme. Ieejam savā fiziskajā ķermenī.

14 01 17 08

Piena Ceļa struktūra. Saules sistēmas atrašanās vieta atzīmēta ar lielu dzeltenu punktu.

14 01 17 09

 

Pievienots 17.01.2014

http://sanatkumara.ru/stati/galakticheskie-puteshestviya-v-mentalnom-plane

Tulkoja Jānis Oppe