Dažādi autori - Mūsu klausītāju atsauksmes

16 09 22

Vēlējos uzreiz uzrakstīt jums...

Es ļoti priecājos beidzot iepazīties ar jums, ieraudzīt jūs, pabūt seminārā. Tikko kā es apsēdos pie galda pirms semināra, kā uzreiz sajutu enerģiju, tik siltu un gaišu, sajutu, kā mani audzinātāji mani tajā atbalsta. Seminārā manas smadzenes kā vienmēr dumpojās, galva lielāko tiesu bija ar kaut ko pilna... vēl tīrīt sevi un tīrīt... taču es ceru, ka drīz viss pāries, un es iemācīšos tikt galā ar savām domām un būt mierīgākai.

Taču es vispār ne par to. Vispār es rakstu, lai vēlreiz pateiktos jums un uzrakstītu, cik ļoti es priecājos par jums, kādas ir manas jūtas pret jums un cik laimīga es esmu iepazīties ar jums. Es periodiski esmu apmeklējusi dažādus seminārus un kontaktējusies ar dažādiem redzošiem cilvēkiem, taču jūs esat viena no pirmajām, pret kuru es praktiski uzreiz izjutu tādu mīlestību un maigumu, kurai gribas būt līdzīgai kaut kādā ziņā. Kaut arī es pašlaik saprotu, ka līdzīgai ir vērts būt sev pašai. Bet citi cilvēki taču var parādīt, uz ko vērts tiekties? Es ļoti gribu parunāties ar jums konsultācijā, un noteikti to izdarīšu, tikko man parādīsies iespēja. Vēlreiz pateicos! Iespējams, es atbraukšu uz Krimu, paskatīsimies.

Vasilīna

***

 

Natālija Nikolajevna, es gribu izteikt jums savu pateicību un sajūsmu par semināriem! Ar kādu rūpību jūs sagatavojāt un pasniedzāt materiālu. Katrs vārds un katrs teikums nes sevī nenovērtējamu informāciju, kura ir jāiegaumē kā reizināšanas tabula. Un cik brīnišķīgas meditācijas. Es stādos priekšā, cik daudz laika un spēka jūs esat iztērējusi semināru sagatavošanai. Mani sajūsmina jūsu atbildīgā attieksme pret visu, ko jūs darāt, jūsu vēlēšanās palīdz cilvēkiem apziņas izaugsmē. Pateicos! Tatjana.

P.S. Es piedalos semināru darbā, bet pagaidām lēni drukāju, klausos, ko jūs runājat. Tāpēc čatā neesmu aktīva.

Tatjana Muravjova

***

 

Mūsu izvēle – Gaismas un Mīlestības ceļš.

 

Sveicināti, Natālija un Vladimir! Pateicamies Jums no tīras sirds par to darbu, kuru jūs darāt planētas un cilvēces atdzimšanai.

Mēs esam precēts pāris – Nikolajs un Tatjana. Jau daudzus gadus mūsu izvēle – tā ir ezotērika, Gaismas un Mīlestības ceļš, garīga pilnveidošanās. Pašlaik mēs esam pensijā, atliek laiks pārskatīt savu nodzīvoto dzīvi, savas izietās dzīves mācības, veltīt sev un savai attīstībai vairāk uzmanības. Mēs divatā ejam pa garīgās attīstības ceļu, tiecamies domāt pozitīvi, formējam un uzlabojam savus dzīvošanas apstākļus, pastāvīgi sekojam saviem vārdiem, emocijām, jūtām – cenšamies uzreiz negatīvu transformēt pozitīvā. Harmonizējam attiecības ar cilvēkiem, darot visu apzināti, izjūtot un ar mīlestību. Mēs zinām, ka, mainot sevi, mēs mainām savus tuviniekus un pasauli ap mums.

Pirms dažiem gadiem mēs iepazināmies ar vietni “Sanats Kumara”. Un ļoti daudz mums interesanta un svarīga atrodam vietnē, vebināros, kluba nodarbībās. Darbs grupā ar planētu, valdībām, visu cilvēci un katru no mums ir iespaidīgs. Mēs spēcīgi uz sevi jūtam šī darba rezultātus. Daudz kas ir redzams un jūtams citādi. Vebināri darbā ar ģimenes egregoriem, bērnības atmiņām, pretrunu ar vecākiem, tuviem cilvēkiem risināšanā mums ir kļuvuši par ļoti vērtīgu materiālu. Katrs no mums no jauna pārskata visas smagākās dzīves situācijās bērnībā, darbā, ģimenes sadzīvē. Mainām tās pozitīvā stilā. Piedodam – sev, vecākiem, tuviem cilvēkiem, bijušajiem dienesta un darba kolēģiem un viņiem domās lūdzam piedošanu.

Dažas reizes mēs esam bijuši arī personīgās konsultācijās pie Natālijas Nikolajevnas. Tās mums izrādījās nenovērtējamas – mēs uzzinājām cēloņus dažām mūsu problēmām, kuras bremzēja mūsu garīgo attīstību, kā arī par egregoriem, kuriem ir pārlieku liela ietekme uz mūsu dzīvi un veselību. Kā arī ar Natālijas Nikolajevnas palīdzību nosūtījām uz garu pasauli mūsu mirušo radinieku neaizgājušās dvēseles, kuras ietekmēja mūsu dzīvi un veselību.

Pirms pusmēneša Nikolajam atkal bija nepieciešama personīga Natālijas Nikolajevnas konsultācija – nedeva mieru pastāvīgās muguras sāpes. Konsultācijā Natālija Nikolajevna ieraudzīja šo sāpju cēloni – kaunu. Un tā saknes ir no bērnības. Kopīgi mūsu konkrēti gadījumi bērnībā, kad dzima negatīvas jūtas un emocijas attiecībā pret sevi, pret saviem vecākiem, pret savu dzīvi, pret vīriešiem, pret sievietēm un pret Pasauli kopumā. Kļuva saprotams, ka grūtības savstarpējās attiecībās ar sievu, dēliem, sievastēvu ir sekas tiem notikumiem bērnībā, kuri saformēja Nikolaja personību. Secīgi izstrādājām šīs situācijās un pārformējām tās pozitīvā, labvēlīgās sekās, tādā veidā izmainot pagātni, savu attieksmi pret to un pret saviem tuviniekiem. Viss notika ļoti emocionāli, caur dziļām jūtām, sapratni un apzināšanos.

Pašlaik Nikolajs pilda Natālijas Nikolajevnas rekomendācijas un padomus, lai nostiprinātu sasniegto rezultātu. Veselības stāvoklis dažu dienu laikā ir normalizējies, sāpju sindroms ir aizgājis, ir atgriezies normāls miegs. Nogurums un smagums ir aizgājuši, ir parādījies vieglums ķermenī. Iegremdējoties sirdī, ir viegluma, harmonijas un mierīguma sajūta.

Mēs atkal esam atgriezušies pie prakses savas jūtas pret cilvēkiem, ar kuriem mums ir grūtības saziņā, izklāstīt uz papīra, izmantojot tajās negatīva transformēšanu pozitīvā.

Savā dzimšanas dienā Nikolajs palūdza piedošanu sievastēvam, un viņiem atjaunojās labas, harmoniskas attiecības. Aizgāja pārestība un aizkaitinājums. Palika patīkamais.

Pašlaik turpinās ikdienas darbs, lai tālāk apzinātos pagātnes notikumus, un pārskaņošanās uz pozitīvu. Mūsu domas un rīcība ir vērsti, lai uzturētu harmonisku attieksmi pret sevi, pret cilvēkiem un pret Pasauli, pārliecību par sevi un par to, ka mēs PAŠI formējam savu dzīvi un ejam pa Gaismas un Mīlestības ceļu.

Nikolajs un Tatjana ar milzīgu pateicību Natālijai un Vladimiru!

Ar cieņu un vislabākajiem novēlējumiem,

Trubejevi Nikolajs un Tatjana

***

 

1. Skolā 2014. gadā augšupcelšanās krēslā es Jums pajautāju, ka man it tāda sajūta, it kā es visiem esmu parādā jeb “skrūvīte” un ka es nevaru pieņemt savus lēmumus – Jūs stingri pateicāt, ka es neesmu “skrūvīte” un lēmumus varu pieņem, un man tie jāpieņem pašam. Tagad es saprotu, ka tieši tādā stāvoklī – kā enerģētiskais donors jeb “skrūvīte” – es varēju atdot parādu māmiņai. Un vēl es pieņēmu lēmumu un noliku tiesības (agrāk baidījos, drīzāk negribēju, jo daudz dzēru un automobilis man nebija prātā, droši vien tas ir tā). Tagad es vadu mašīnu, mantotu no tēva.

2. Skolā Jūs vienmēr teicāt – piesauciet savus skolotājus, lūdziet, lai viņi pie kaut kā palīdzētu – tikai man viena problēma – NEVARU. Reiz tomēr uzdrošinājos. Mani vecāki dzīvoja vecā mājā – viena no problēmām – tie ir tarakāni. Pirms iepazīšanās ar Jums un Sanata Kumara skolu es ar maģisku eksperimentu palīdzību – noķēru tarakānu, ieslodzīju sērkociņu kastītē, kastīti noliku uz papīra lapas ar uzzīmētu krustu, izrunāju frāzi: Ej uz turieni, no kurienes atnāci (viss, kā rakstīts maģijas grāmatās) un sadedzināju papīru (bet ne tarakānu). Tarakāni gāja prom, visi ģimenē priecājās. Taču pēc mēneša visi atgriezās un vēl turklāt atvilka līdzi draugus no kaimiņmājas. 2015. gadā vispār bija briesmīgi, tu ēd, sēžot pie galda, bet no šķīvja apakšas bēg tarakāni uz visām pusēm utt. Es sapirkos visādus līdzekļus pret tarakāniem – taču kaut kas mani atturēja tos izmantot, turklāt arī meita saka – tarakāns taču ir Dieva radība – nedrīkst iznīcināt. Tad es atcerējos Jūsu padomu par skolotāju un vispār jebkuras būtības piesaukšanām. 2016. gada sākumā es piesaucu tarakāna būtību. Pagāja diena – nekā un neviena nav (padomāju – varbūt neredzu un nedzirdu), pagāja otra – nekas. Trešajā vai ceturtajā dienā pēc piesaukšanas atnācu no darba un atgūlos uz dīvāna, neiededzot gaismu (vai arī nolika speciāli). Durvju aprisē (gaisma nāk no ielas lukturiem) parādās gaiša, salīdzinot ar tumšo istabu, tarakāna būtība, augumā gara, ar ūsām (kā arī pienākas). Man mati sacēlās stāvus – saņēmos un parunāju ar viņu. Palūdzu, lai viņi aiziet no dzīvokļa vai vismaz nerādās acīs, kad es esmu mājās. Ir pagājuši jau septiņi mēneši, kopš tarakānu nav (dzīves biedre ir šokā).

Jūsu ar Vladimiru vebināri kopā ar informāciju par Cilvēku, Planētu, par Saules sistēmu, Galaktiku dod daudz pozitīvu impulsu sapratnē par viņu struktūru, uzbūvi, paša cilvēka iespēju, radošo spēku, Dievišķību utt. Cik daudz varu spriest pēc sevis – nāk jauna sapratne par visa Esošā Dabu, cilvēka varenību utt. Kas attiecas uz dvēseles stāvokli, tad jūtos lieliski, īpaši pēc veiktajām meditācijām, neraugoties uz to, ka tās pēc mūsu (Kemerovas) laika notiek no pulksten 22 līdz 2 naktī. No rīta sajūtas un noskaņojums ir vienkārši lieliski. Protams, ir daudz neatrisinātu, visdrīzāk no manas puses, jautājumu. Taču, kā saka: ĀTRI – TAS IR LĒNI, BET BEZ PĀRTRAUKUMIEM. Es domāju, ka visam ir savs laiks, kaut arī gribas nedaudz ātrāk – varbūt ir tāda prakse – nu kā “Burvju pendele”, lai piešķirtu attīstības ātrumu tādiem kā man (JOKS).

Milzīgs Jums ar Vladimiru PALDIES!

Ar cieņu,

Dmitrijs Kaļiņins

 

Pievienots 22.09.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/otzivi-nashich-slushateley

Tulkoja Jānis Oppe