Amora Guaņ-Iņ - No Amoras Guaņ-Iņ grāmatas „Plejāžu Mantojums[1]

Kvantu Pārveidošanas Kamera

10 07 09Kvantu pārveidošanas Gaismas Kameras galvenais uzdevums ir sagraut negatīvas šūnu un emocionāli-mentālas struktūras. Uzvedība sev par kaitējumu, dziļas emocionālas traumas, pretošanās, kuras pamatā ir bailes vai egoisms, pašaizsardzības sastindzinošas shēmas, implozija, sāpes un pat ķīmisku vielu izraisīts traucējumus – tas viss var izraisīt traucējumus šūnu līmenī, haotisku kustību šūnās un saspiešanu. Kad organisms ir vesels un līdzsvarots, šūnas viegli un mierīgi griežas pulksteņa rādītāja virzienā. Griešanās laikā viņas pastāvīgi velk iekšā gaismu no čiekurveida dziedzera, čakrām un asinsrites. Šī gaisma šūnu iekšienē iegriežas, jo šūnas turpina savu dabisko griezes kustību, bet pēc tam izdalās, paņemot sev līdzi visu to, no kā vajag tikt vaļā. Un, pateicoties tam, ka gaisma un dzīvības spēks pastāvīgi piepilda un pārpilda organismu, šūnas paliek enerģētiski tīras un veselīgas.

Ja jūsu elpošana nav dziļa – vai nu treniņa trūkuma dēļ, vai saspiešanas, kuru izraisījusi jūtu apspiešana, dēļ, – tad skābekļa, gaismas un dzīvības spēka plūsma palēninās un kļūst gausa. Pēc tam šūnās notiek saspiešana jeb implozija (kolapsēšanās), un fiziskie, emocionālie un mentālie ķermeņi kļūst cieti un mazkustīgi (rigīdi). Rezultātā var iestāties muskuļu cietums, sāpes ķermenī, dzīvības enerģijas trūkums, emocionālā un mentālā līdzsvara traucējumi un daudzas citas slimības, kuras vajā cilvēku dzimtu. Garīgajā līmenī tāds rigīdums ir viens no galvenajiem cēloņiem, kurš liek justies strupceļā.

Kvantu Pārveidošanas Kamera ir paredzēta tieši šo problēmu risināšanai, vai tās parādās nemanāmi un nenoteikti, vai skaidri, paziņojot par sevi ar bloķējumiem, deģenerāciju vai sāpēm. Šajā kamerā šūnās ēteriskajā līmenī no vairākiem virzieniem ieplūst krāsaina gaisma no miljardiem mikroskopisku lāzeru. Zināmā nozīmē tas noved šūnas apmulsumā, liekot viņām mest ārā visu svešo, un pēc tam atjaunot griešanos pulksteņa rādītāja virzienā. Citu cilvēku enerģijas un programmas, jūsu pašu pārliecības, uzstājīgas atmiņas, emocijas no pagātnes, sāpes vai kaut kas cits, kas nepieder jūsu šūnām vai enerģētiskajiem ķermeņiem, – no tā visa jūs varat atbrīvoties.

Process, kurš tiek izmantot šī gaismas „lāzeru šova” realizēšanai šūnās, prasa no jums aktīvāku dalību nekā iepriekšējās kamerās. Tā kā pirmajā mēģinājumā šis process šķiet nedaudz sarežģīts, ir noderīgi sākumā domās izskriet cauri secīgajiem soļiem un to visu sev stādīties priekšā. Tāpēc papraktizējieties sekojošu soļu izpildē, pirms patiešām nogulties un uzsākt seansu kamerā.

1. Iztēlojieties konteineru kuba formā no caurspīdīga stikla, kurš peld jūsu priekšā.

2. Bet tagad iztēlojieties, ka novietojat savas rokas virs un zem kuba un vēršat caur kubu miljardiem sīciņu mirdzošu lāzeru no abām rokām vienlaicīgi.

3. Pēc tam novietojiet rokas kuba labajā un kreisajā pusē un piepildiet viņu ar lāzeru gaismu no šiem virzieniem.

4. Pēc tam novietojiet rokas kuba priekšā un aiz viņa un atkal piepildiet viņu ar lāzera staru gaismu.

5. Tagad, kad jūs sajutāt kamerā ģenerētās gaismas matricas sastāvdaļas, vizualizējiet lāzeru gaismu no visiem trim virzienu salikumiem vienlaicīgi. Citiem vārdiem, iztēlojieties, ka jums ir trīs roku komplekti, pa vienai uz katru no kuba sešām skaldnēm. Pēc tam iztēlojieties, ka jūs virzāt miljardiem lāzera staru caur kubu no visiem sešiem virzieniem vienlaicīgi. (Sk. zemāk novietoto 9. zīm.). Jūs ieraudzīsiet, ka lāzeru krustojošies stari rada daudz vissīkāko, savā starpā savienotu gaismas kubu sākotnējā, lielā kuba iekšienē. Iznāk kaut kas līdzīgs trīsdimensiju gobelēnam, kurš sastāv no smalka gaismas pavedienu pinuma.

6. Tagad jūs strādāsiet ar šiem pašiem sapītajiem lāzera stariem, bet šoreiz iztēlojieties tos ap ķermeni un auru. Sākumā vizualizējiet miljardiem lāzera gaismas staru, kuri iznāk no auras kreisās un labās puses virzienā uz ķermeni, bet pēc tam caur viņu. Šie lāzeri ir pietiekoši mikroskopiski, lai viņu stari ietu cauri katrai šūnai.

7. Pēc tam iztēlojieties lāzera starus, kuri virzās caur jūsu auru un ķermeni jums no augšas un apakšas.

8. Tagad vizualizējiet lāzera starus, kuri plūst caur jūsu auru un ķermeni no priekšas un no aizmugures.

9. Un visbeidzot savāciet visus lāzera starus kopā. Vizualizējiet vai noformulējiet nodomu, lai lāzera stari virzītos caur jūsu auru un ķermeni no visiem sešiem virzieniem vienlaicīgi: no augšas, no apakšas, no labās puses, no kreisās puses, no priekšas un no aizmugures.

Ja šie soļi jums liekas sarežģīti, īpaši, sākot no 5. un tālāk, tad vingrinieties tik ilgi, kamēr šis process nenotiks viegli un dabiski. Pēc tam tātad jūs būsiet gatavi tam, lai pa īstam veiktu seansu kamerā.

Kvantu pārveidošanas Gaismas Kameras izsaukšanas laikā nepieciešams saglabāt nodomu un tēlu no šīs sapītās lāzera staru tīkla struktūras, kura aptver visu jūsu auru un fizisko ķermeni, lai palīdzētu plejādiešiem nofiksēt frekvences un gaismas struktūras. Parasti to vajag darīt seansa kamerā pirmo divu minūšu laikā – līdz plejādieši spēs noturēt uz vietas gaismas konfigurāciju. Pēc tam var vienkārši atslābināties līdz seansa beigām.

Lāzera stari var būt jebkurā krāsā vai krāsu kombinācijā, kādas jums nepieciešamas šajā laikā. Ja jūs neesat pārliecināti, kādas krāsas gaismu vajag vizualizēt, vienkārši iztēlojieties zelta saules gaismu. Plejādieši atnesīs tās krāsas un enerģijas, kuras ir vispiemērotākās; no jums tiek prasīts tikai uzstādīt gaismas struktūru. Tikko kā tīkls ieņems savu vietu, viņi spēs mainīt krāsas laiku pa laikam vai padarīt tās pastāvīgas, atkarībā no jūsu vajadzībām pašreizējā momentā.

Mācību grāmatas šīs sadaļas nākamajās nodaļās tiks sniegtas tīkla struktūras, izmantojamas šajā kamerā, pielietojuma citas metodes. Bet pagaidām koncentrēsimies uz gaismas struktūras izmantošanu visam ķermenim un aurai ar mērķi iznīcināt „neideālas” šūnu, emocionālas un mentālas struktūras. Rezultātā notiekošā pārstrukturēšana ir cēlonis labākam veselības stāvoklim, kāds vairāk atbilst tam, kas jūs esat pašlaik un par ko kļūstat.

Pēc tam, kad izpildīsiet soļus, lai atklātu seansu kamerā, kuri aprakstīti nodaļas sākumā, izsauciet Kvantu Pārveidošanas Gaismas Kameru. Pēc tam vizualizējiet krustojošos lāzera starus, kuri līst no augšas, virs jūsu galvas, un no apakšas, zem kājām, pa labi un pa kreisi no jūsu ķermeņa, no priekšas un aizmugures, un visus vienlaicīgi. (Sk. zemāk novietoto 10. zīm.).

Atcerieties, ka visas šīs līnijas sākas uz auras ārējās robežas, kurai jāatrodas 0,6-1 m attālumā apkārt visam jūsu ķermenim. Ja jums vēl arvien ir grūti to stādīties priekšā, vienkārši noformulējiet nodomu, lai visi lāzera stari plūstu vienlaicīgi, un vizualizējiet viņus pa vienam, vienu pēc otra.

Kad tīkls ir pilnīgi nofiksēts un plejādiešu iedarbināts, es enerģijas pārbīdi jūtu tā, it kā kāds klikšķinātu šajā vietā. Kad jūs sajutīsiet pārbīdi, jeb, kad būs pagājušas divas minūtes (atkarībā no tā, kas notiks papriekš), vienkārši atslābinieties, dziļi elpojiet un esiet uztverīgi.

Seanss šajā kamerā ilgst no 10 minūtēm līdz stundai. Es rekomendēju veikt to tādā laikā, lai pēc tam jums būtu iespēja ieiet karstā vannā un atslābināties. Pats ideālākais – veikt seansu pāris stundas pirms gulētiešanas, jo pēc seansa jūsu ķermenī notiks daudz atbrīvošanas un pārorientēšanas procesu. Karsts ūdens ļoti veicina atbrīvošanas procesus šūnu un emocionālajā līmenī. Īpaši noderīgas šādā nozīmē ir minerālūdens vannas. Ja jums vannas nav, var iztikt arī ar karstu dušu, bet tas nav tik efektīvi.

 

Aplamu nervu ceļu attīrīšana

Nervu ceļi – tās ir mazas elektriskās shēmas smadzenēs, ar kuru palīdzību notiek ienākošās sensorās informācijas saņemšana un interpretācija, bet pēc tam tiek veikta atbilstoša darbība. Šie ceļi dalās trijās galvenajās nodaļās. (Sk. zemāk novietoto 13. zīm.). Informāciju par nervu ceļiem, kura sniegta šajā nodaļā, es saņēmu vienīgi no plejādiešiem, nevis no kaut kādiem medicīniskiem vai zinātniskiem avotiem. Tāpēc, kad es runāju par nervu ceļiem, tad ar to domāju ēteriskus tēlus un enerģētiskas funkcijas, kuras atbilst uzvedībai un uzstādījumiem.

Tātad eksistē trīs nervu ceļu nodaļas.

(1) pieņemošais segments smadzeņu augšdaļā; (2) segments smadzeņu vidusdaļā, kurš pilda interpretējošo funkciju un nosaka reakciju uz ienākošo informāciju, saņemtu no pirmās nodaļas; un (3) smadzeņu apakšējais segments, kurš ierosina ķermeni, balsi vai citu „Es” aspektu uzsākt darbību. Lai jūsu gars „pilnasinīgi” dzīvotu ķermenī, nervu ceļiem ir jābūt brīviem, atvērtiem un pieejamiem tiešām reakcijām, balstītām uz patiesību. Citiem vārdiem, ja jūs visdabiskāk un visgodīgāk nereaģējat uz jebkuru konkrētu situāciju, tad gars to sajūt kā enerģijas palēnināšanos un saspiešanos; rezultātā rodas zemu vibrāciju frekvence, kurā gars dzīvot nevar.

Padomājiet, ko tas nozīmē. Ja jūs godīgi un patiesi esat uzticīgi garīgajai dzīvei un meklējat dievišķo patiesību, tad nekad nepieļausiet pat vismazāko negodīgumu; jūs lieliski zināt, ka šādā gadījumā gars nespēs palikt ķermenī. Sniegsim piemēru. Pie jums ir atnācis priekšnieks un jautā, ko jūs domājat par viņa jauno priekšlikumu. Jums šis priekšlikums nepatīk, un jūs uzskatāt, ka tam ir lemta izgāšanās, taču aiz bailēm vai, glaimojot priekšniekam, jūs saspiežaties un atbildat: „Tas ir lieliski, Gerb.” Turklāt no nervu procesu redzes viedokļa notiek sekojošais. Priekšnieka jautājums – tā ir ienākošā informācija, kura nonāk nervu ceļa pirmajā segmentā. Ja jūs atbildētu bez iepriekšējas „izskaitļošanas”, savu īsteno sajūtu slēpšanas vai maldināšanas, tad uzreiz un tieši teiktu: „Godīgi sakot, Gerb, es nedomāju, ka tas nostrādās. Kaut ko līdzīgu mēģināja darīt firma Ajax Company pirms diviem gadiem, taču viss beidzās ar katastrofu.” Viss process ienākošās informācijas saņemšanā, tās interpretēšanā, darbības, kuru nepieciešams veikt, noteikšanā un izpildīšanā aizņem sekundes daļas, tas ir, notiek apmēram gaismas ātrumā; pa šo laiku realizējas pilna noiešana no nervu ceļa sākuma līdz tā beigām.

Bet, ja jūs neatbildat godīgi, tad notiek sekojošais. Jūs saņemat ienākošo informāciju, momentāni saspiežaties vēl pirms nervu ceļa otrā segmenta aktivizēšanās, „izskaitļojat” atbildi, kurai ir jāpatīk šefam, un pēc tam sūtāt šo vēstījumu pa nervu ceļa atlikušo daļu, lai realizētu darbību. Un kaut gan arī šajā gadījumā process realizējas diezgan ātri no sākuma līdz beigām, starp pirmo un otro segmentu ir noslēgs, saukts par „nervu plāksnīti”. (Sk. zemāk novietoto 13. zīm.). Tieši šeit, uz pirmās plāksnītes, tiek „kodēta” nolasītā negodīgā atbilde. Kad elektriskais kairinātājs iet cauri nervu ceļa pirmajam segmentam un sasniedz nervu plāksnīti, elektriskā strāva apstājas un skenē šo plāksnīti no augšas līdz apakšai, „nolasot instrukcijas”, pirms varēs iegūt pieeju pārējai ceļa daļai. Bet uz nervu plāksnītes ir „rakstīts” apmēram sekojošais: „Nekad nestrīdieties ar vecākiem, skolotājiem un darba devējiem, citādi tiksiet sodīti.” Kad elektriskais impulss nolasa šo paziņojumu uz plāksnītes, viņš ķermenī rada brīdinājumu par bailēm, kas izraisa saspiešanu, kaut arī grūti pamanāmu. Rezultātā jūs melojat.

Protams, jūs savai atbildei varat atrast attaisnojumu, piemēram, „visi saka to pašu” vai „šefs ir cilvēks ar nejauku raksturu, kurš slikti uztver konstruktīvu kritiku”. Taču būtībā attiecībā pret garu jūs melojat, izdzenot savu tiešo, brīvo, godīgo, bezgrēcīgo garu no ķermeņa un dodot ceļu ego. Kad nervu ceļš ir bloķēts ar nervu plāksnīti, tas saucas „aplams nervu ceļš”, jo viņš vairs nevar funkcionēt dabiski un tieši. Jo vairāk jums ir tādu aplamu nervu ceļu, jo mazāk iespēju garam pilnīgi iemiesoties, tas ir, savienoties ar ķermeni.

Garīgā mācība par nervu ceļiem saka sekojošo: visi cilvēki ir atbildīgi par to, lai vienmēr būtu pilnīgi, nevainojami godīgi un tieši; tikai šis īstenas garīgas attīstības ceļš ved pie apskaidrošanās un augšupcelšanās. Par laimi, pretēji vairumam psiholoģijas apgalvojumu, var attīrīt aplamos nervu ceļus un atjaunot atvērtu ceļu pareizu, tiešu funkcionēšanu.

Lai atrastu aplamos nervu ceļus, kurus vajag attīrīt, un nervu plāksnītes, kuras vajag aizvākt, nepieciešams izmantot skaidrredzēšanu, intuīciju, skaidrdzirdēšanu un radošo vizualizēšanu. Radošās vizualizācijas (nākamajā vērstajā procesā) būtība ir ieiet dziļā meditatīvā stāvoklī, un pēc tam uz auras ārējās robežas iztēloties kinoekrānu. Uz šī ekrāna uzprojicēsiet jūsu paša galvas attēlu. Pēc tam palūgsiet ieraudzīt vai sajust tās vietas smadzenēs, kur radītas nervu plāksnītes, kuras uzbrūk jūsu tiešumam un godīgai atbildes reakcijai. Nereti jūs atradīsiet no viena līdz četriem aplamiem nervu ceļiem ar nervu plāksnītēm, kuras attiecas uz vienu un to pašu jautājumu. Jums var būt daudzi aplamu ceļu komplekti, kuri aptver plašu personisko problēmu loku. Tāpēc ar komplektiem, kuri attiecas uz vienu tēmu, es rekomendēju strādāt pēc kārtas, izvēloties tos pa vienam. Tikko jums ir parādīts, kur atrodas aplamie nervu ceļi un cik tos vajag tīrīt katrā konkrētā momentā, varat izmantot attīrīšanās procesu pa soļiem, kurš sniegts šīs sadaļas beigās.

Kā likums, sākumā nepieciešams konstatēt šo aplamo nervu ceļu funkcijas. Varat pieskarties ekrānam ar rokām, lai sajustu enerģiju, palūgt, lai jums pavēsta par šīm funkcijām vai parāda filmu, kura demonstrē nepareizu uzvedību. Noteikuši uzvedības tipu – kas ir nepieciešams tā apzinātai izmainīšanai, – izmantojiet Kvantu Pārveidošanas Gaismas Kameras tīkla struktūru. (Sk. zīm. 9, novietotu 9. nod.). Vizualizējiet kuba tēlu, kuru gareniski un šķērsām šķērso lāzera stari ultravioletā krāsā un kuri nāk pa horizontāli, vertikāli un no priekšas uz aizmuguri. Ultraviolets – tā ir sarkanīgi violeta krāsa, kura atgādina ultravioletos saules starus. Tā ir vienīgā man zināmā krāsa, kura spēj izšķīdināt nervu plāksnītes. Pēc tam iztēlojieties, ka novietojat savas rokas apkārt nervu plāksnītei un bombardējat viņu ar tūkstoš mikroskopisku lāzeru stariem. Varat darīt to uz ekrāna vai noprojicēt rokas ētera līmenī un galvu tajā vietā, kur atrodas nervu plāksnīte. Pēc tam turiet rokas blakus nervu plāksnītei no abām pusēm, kamēr plāksnīte pilnīgi neizšķīdīs. Palūdziet plejādiešiem jums palīdzēt, bet, lai viss izdotos, jums arī obligāti ir jāpiedalās šajā procesā.

Kad nervu plāksnīte būs izšķīdināta, novietojiet fiziskās rokas uz ekrāna: vienu uz pieres, bet otru – uz pakauša kaula malas. Iztēlojieties, ka sūtāt mazu elektrisko strāvu, it kā sīciņu zibeni, no katras rokas caur nervu plāksnīti. Kad zibeņi no abām rokām satiksies, nervu ceļš būs attīrīts. Pēc tam abu rādītājpirkstu galiņus novietojiet tajā vietā, no kuras bija aizvākta nervu plāksnīte. Šajā nervu ceļa punktā tagad ir pārrāvums, kuru vajag „sašūt”. Palūdziet plejādiešiem jums palīdzēt, vienlaikus iztēlojoties zeltaini baltas krāsas pavedienus, kuri sašuj pārrautā nervu ceļa galus. Tas ir kā neliels optisko šķiedru tīkls, kura kanālus sakausē pēc pārrāvuma. Kad jūs izlemsiet, ka viss ir izdarīts, notestējiet nervu ceļu, laižot pa viņu zelta saules gaismu no sākuma līdz beigu punktam. Ja gaisma pa ceļu iet plūstoši un vienmērīgi, bez noplūdēm sašūtajā vietā, tad nervu ceļš ir atjaunots. Pretējā gadījumā atjaunojiet sašūšanas procesu un turpiniet, kamēr zelta gaisma pa nervu ceļu neies bez noplūdēm.

Ja jūs uzskatāt, ka to ir pilnīgi neiespējami izdarīt patstāvīgi, atrodiet draugu (kurš arī lasa šo grāmatu), kurš palīdzēs jums veikt attīrīšanās procesu (bet jūs, savukārt, – viņam). Šādā gadījumā katrs pēc kārtas strādā vienīgi pie ekrāna nolasīšanas aiz auras ārējās robežas. Pirms sākt darbu vienam ar otru, pārliecinieties par to, ka jūs esat sazemēti, ka aura ir „ievilkta” un atrodas 60 cm robežās no ķermeņa, kā arī no ārpuses viņai ir violeta gaisma. Ja vajag, pirms ārstēšanās un pēc tās radiet aiz auras robežām jaunas rozes. Kad beigsiet ārstēt viens otru, radiet lielu rozi ar jūsu drauga seju iekšienē un novietojiet viņu auras priekšā. Noformulējiet nodomu, lai šī roze savāktu visu viņa (vai viņas) enerģiju, kuru jūs, iespējams, ieņēmāt sevī. Kad roze iesūks visu enerģiju, kuru varēs, iznīciniet viņu aiz abu auru robežām. Pēc tam radiet rozi ar savu paša attēlu iekšienē un novietojiet aiz jūsu drauga auras robežām. Un atkal, kad roze piepildīsies, iznīciniet viņu aiz abu auru robežām, un jūsu enerģija atgriezīsies pie jums. Bet, ja jums joprojām nekas neizdodas, vērsieties pēc palīdzības pie speciālista, kurš praktizē Plejāžu Gaismas Darbu.

Zemāk ir sniegts nervu ceļu attīrīšanas reāls piemērs. Pirmoreiz es par aplamiem nervu ceļiem uzzināju, kad veicu seansu ar klienti, kuru es saukšu par Alisi, un izmantoju skaidrredzēšanas metodi. Šī sieviete dzīvoja civillaulībā ar cilvēku, kuru es saukšu par Mīļāko A, četrus gadus. Viņi abi varēja brīvi tikties ar citiem partneriem, un viņiem vispār nevajadzēja melot vienam otram par citiem saviem mīļākajiem. Kad šī sieviete pie manis atnāca, tad bija ļoti satraukta, tāpēc ka pirms sešiem mēnešiem viņa bija ievedusi jaunu mīļāko, kuru es saukšu par Mīļāko B, un viņš tikko kā bija pārbraucis uz to māju, kur dzīvoja Alise un Mīļākais A. Alise nepastāstīja Mīļākajam A par Mīļāko B; viņa tīšuprāt slēpa patiesību par jaunajām attiecībām, baidoties, ka Mīļākais A par to uzzinās un pametīs viņu. Kā garīgam konsultantam man, protams, bija jārekomendē viņai rīkoties godīgi. Bet tajā pašā laikā mans pienākums bija palīdzēt sievietei aizrakties līdz būtībai, kāpēc viņa bez vajadzības meloja un tādā veidā radīja sev problēmu.

Skaidrredzēšanas seansā es redzēju Alises bērnības ainas un sāpju enerģiju, kuru izraisīja tas, ka tēvs viņu sita. Viņa pastāvīgi viņam meloja, lai izvairītos no vēl lielākas vardarbības. Ja viņa neteica viņam to, ko viņš gribēja izdzirdēt, tad pēc tam gandrīz vienmēr sekoja sitieni. Un, būdama mazs bērns, Alise bija spiesta radīt aplamus nervu ceļus, lai izdzīvotu.

Alises smadzenēs bija trīs nervu ceļi ar nervu plāksnītēm, kuras noteica viņas drošības kritērijus. Pirmā būtību var izteikt ar sekojošiem vārdiem: „Nosaki, ko cilvēki grib dzirdēt, un vienmēr saki viņiem to, citādi tevi var nogalināt vai nodarīt lielu kaitējumu.” Otrā būtība skanēja tā: „Slēp savas īstenās jūtas un izliecies, ka citu cilvēku vārdi un emocijas tev ir vienaldzīgas.” Un trešais nervu ceļš bija noprogrammēts sekojošā veidā: „Ja jūs droši nezināt, ko vajag teikt, atsaucieties uz neinformētību. Izliecieties, ka nezināt, par ko ar jums runā.”

Bailes un sāpes Alises sirds čakrā bija ļoti stipras; bet par tā cēloni kļuva Mīļākā B parādīšanās viņas dzīvē. Un, kaut gan viņas bailes bija pilnīgi iracionālas, nesaprātīgas, tās neļāva viņai pateikt patiesību Mīļākajam A. Lai aizstāvētos, Alise krāva vienus melus uz otriem. Nav vērts pat runāt, ka viņa izjuta milzīgu atvieglojumu, kad beidzot saprata, kāpēc viņa to darīja. Alise spēja saprast un piedot sev. Viņa paņēma seansa magnetofona ierakstu uz mājām un iedeva noklausīties abiem mīļākajiem cerībā, ka viņi spēs saprast un piedot viņai, kad viņa atklās viņiem patiesību. Viņai par laimi abi mīļākie izrādījās spējīgi visu saprast un piedot. Tas viņai ļāva sev izstrādāt jaunu spēcīgu uzstādījumu: teikt patiesību nav bīstami. Alise arī saprata – tā kā šī baiļu struktūra bija tik sensena, tas jau bija pārvērties par neapzinātu ieradumu. Tāpēc bija nepieciešams šo struktūru apzināti sagraut, lai neļautu tai atjaunot aplamos nervu ceļus.

Uz to laiku plejādieši man parādīja arī aplamu nervu ceļu vēl vienu blakusefektu. Katru reizi, kad jūs melojat, vai nu atklāti, vai vienkārši tāpēc, ka nevarat būt patiesi un tieši, apkārt jūsu dvēseles rajonam sirds čakrā sāk formēties tumša enerģētiska struktūra, līdzīga nelielam tīmeklim. Jo vairāk jūs slēpjat, izskaitļojat, noklusējat vai melojat, jo vairāk tīmekļu radāt. Norādot uz to, plejādieši ar lielu līdzjūtību teica: „ Ak, kādu gan tīklu mēs pinam, kad pirmoreiz melojam. Šo izteikumu, tāpat kā daudzus citus, kļuvušus plaši pazīstamus, vajag saprast burtiski. Tas ir, tie burtiski nozīmē to, par ko runā.” Ar laiku šie tumšie, lipīgie tīmekļi apkārt dvēselei daļēji vai pilnīgi atšķeļ jūs no iespējas just un izteikt savas dvēseles būtību. Šos tīmekļus var pārveidot un izšķīdināt ar violetās liesmas palīdzību. Te palīdz Sen-Žermens, jo viņš ir violetās liesmas glabātājs; šo liesmu izmanto alķīmiskiem pārveidojumiem. Šo procesu arī var realizēt uz kinoekrāna, ja jums tā ir vieglāk.

Pirms uzsākt attīrīšanās procesu, pārliecinieties par to, ka jums ir vismaz stunda brīva laika gadījumam, ja seanss turpināsies tik ilgi. Zemāk ir sniegti soļi, kurus nepieciešams izpildīt, lai attīrītu aplamus nervu ceļus un novāktu tīmekļus apkārt dvēselei.

1. Iezemējieties.

2. Ievelciet auru, lai viņa atrastos 60 cm robežās no ķermeņa visos virzienos.

3. Pārbaudiet auras robežas krāsas un rozes un izdariet nepieciešamās izmaiņas.

4. Tieši aiz auras ārējās robežas novietojiet kinoekrānu ar iezemējošu auklu, kura ieiet tikai zem Zemes virsmas.

5. Izsauciet Plejāžu Gaismas Emisārus.

6. Palūdziet Augšupceltajam Skolotājam Jēzum Kristum un Sen-Žermenam būt klāt seansā un palīdzēt ārstēšanas procesā.

7. Izsauciet savu Augstāko „Es”.

8. Sakiet plejādiešiem, Augšupceltajiem Skolotājiem un Augstākajam „Es”, ka jūs izsaucāt viņus, lai palūgtu vadību un palīdzību visu to aplamo nervu ceļu smadzenēs attīrīšanā, kurus var attīrīt pašreizējā laikā.

9. Projicējiet jūsu krūškurvja attēlu uz ekrāna, iztēlojoties, ka varat ieskatīties tā iekšienē, gluži kā izmantojot ēterisku rentgena izstarotāju. Palūdziet, lai jums parāda dvēseles matricas rajonu, kurš atrodas apmēram 4 cm sirds čaklas dziļumā; pievērsiet uzmanību tīmekļu daudzumam ap to.

10. Paceliet fiziskās rokas pret ekrānu un sajūtiet uz tā projicēto dvēseles enerģiju. Palūdziet Sen-Žermenam ienest violeto liesmu un palīdzēt jums pārveidot visu tīmekli, kurš atrodas apkārt dvēseles matricai. Domās iztēlojieties, kā violetā liesma iznāk no jūsu rokām, kuras aptver dvēseles matricu uz ekrāna. Turpiniet tik ilgi, kamēr neieraudzīsiet vai nesajutīsiet, ka tīmeklis ir pilnībā pazudis, vai kamēr nesaņemsiet paziņojumu, ka tas ir izdarīts.

11. Attīriet ekrānu, ievietojot krūškurvja attēlu rozē un iznīcinot viņu.

12. Noprojicējiet uz ekrāna galvas attēlu no priekšas.

13. Palūdziet ļaut jums ieraudzīt, sajust, intuitīvi saprast vai izdzirdēt, cik no jums esošajiem aplamajiem nervu ceļiem ir gatavi attīrīšanai šajā laikā un kur tie atrodas.

14. Kad atradīsiet šos nervu ceļus, nosakiet mērķi, kuram tie kalpo. To var izdarīt, sajūtot viņu enerģiju, saņemot paziņojumu, izmantojot intuīciju vai palūdzot parādīt filmu, kura demonstrē atbilstošo uzvedības modeli. Šī informācija atrodas uz pirmās plāksnītes starp aplamā nervu ceļa pirmo un otro segmentu.

15. Noteikuši uzvedības tipu, izpildiet pārējos soļus katram atsevišķam ceļam, kuram ir sakars ar šo uzvedību. Novietojiet rokas apkārt nervu plāksnītei, kuru vajag aizvākt. Vizualizējiet daudz mazu ultravioletu lāzera staru, – tos, kuri caurauž tīkla struktūru Kvantu Pārveidošanas Kamerā, – noprojicējiet tos uz nervu plāksnītes. Palūdziet plejādiešiem palīdzēt jums turēt lāzeru tīklu apkārt nervu plāksnītei, lai izšķīdinātu viņu.

16. Kad nervu plāksnīte pilnīgi izzudīs, pārvietojiet rokas uz pieres un pakauša kaula rajonu uz ekrāna. Vizualizējiet vai noformulējiet nodomu vērst sīciņu zibeņus, tas ir, elektriskās enerģijas izlādes, pa nervu ceļu, kamēr divi zibeņi vidū nesatiksies.

17. Novietojiet abu rādītājpirkstu galiņus punktā, no kura bija aizvākta nervu plāksnīte un kur palika pārrautā kanāla gali. Vizualizējiet vai pieprasiet, lai daudz vissmalkāko zeltaini baltas gaismas pavedienu atkal sašūtu nervu ceļu, tajā pašā laikā lūdzot plejādiešiem un audzinātājiem jums palīdzēt. Turiet šo ainu vai nodomu tik ilgi, kamēr nesajutīsiet, kas tas ir paveikts.

18. Notestējiet nervu ceļu, lai pārliecinātos par to, ka, zelta saules gaismai ejot pa viņu no sākuma līdz beigām, noplūde nenotiek. Ja gaisma iet cauri plūstoši un vienmērīgi, bez noplūdēm, tad ceļa ārstēšana ir pabeigta. Bet, ja ir sūce, tad pildiet 17. soli tik ilgi, kamēr to nenovērsīsiet.

19. Atkārtojiet soļus no 15. līdz 18. katram atlikušajam nervu ceļam, lai viņu attīrītu un izdziedinātu.

20. Padomājiet dažas minūtes par to uzvedības modeli, kuru nepieciešams izmainīt, lai nervu ceļus uzturētu kārtībā. Iztēlojieties kaut kādas reālas dzīves situācijas, kurās šie ceļi joprojām strādā nepareizi. Pavērojiet sevi, lai ieraudzītu un sajustu, kas tādās situācijās notiek. Pievērsiet uzmanību, kur un kad jūsu ķermenis saspiežas. Pavērojiet citu cilvēku reakciju uz jums. Pievērsiet uzmanību, kā jūs elpojat, un vai spējat skatīties acīs cilvēkiem, kuri ir jums blakus. Kādas jūtas jūs izjūtat?

21. Bet tagad atkal iztēlojieties tās pašas situācijas, bet šoreiz uzskatiet, ka jūsu nervu ceļi ir tīri, tas ir, jūs uzvedaties tieši un godīgi. Kas ir izmanījies? Pievērsiet uzmanību tai jaunajai sajūtai, ka esat brīvi no saspiešanas ķermenī. Ievērojiet, ka citi cilvēki, kuri piedalās ainā, reaģē uz jums citādi. Kā viņi reaģē? Vai jūsu elpošana ir kļuvusi brīvāka? Vai jūs spējat skatīties šiem cilvēkiem acīs? Kāds ir jūsu emocionālais stāvoklis?

Ja jaunais, patiesākais uzvedības modelis joprojām ir grūts vai prasa piepūli, padziļiniet jūtas, kuras jūs izjūtat, lai atbrīvotos no tām. Var palīdzēt arī enerģijas caurlaišana un rožu iznīcināšana. Ja rodas negatīvas domas, pārliecības vai spriedumi, tad ņemiet vērā, ka ir jāpaiet laikam, pirms jūs spēsiet tikt no tām vaļā. Praktizējiet jauno uzvedības modeli, kamēr tas jums nekļūs dabisks, un nepazudīs grūtības un saspringums.

22. Kad pabeigsiet, ekrānu ievietojiet rozē un iznīciniet viņu aiz savas auras robežām.

23. Rekomendēju jums pēc iespējas drīzāk veikt ar plejādiešiem Delfīna Smadzeņu Repaterninga seansu. Palūdziet viņiem aizvākt no jūsu ķermeņa visas sastindzinošās struktūras un iesīkstējušas parādības, kuras atbilst aizvāktajiem aplamajiem nervu ceļiem. Instrukcija, kā veikt šos seansus, ir ietverta 8. nodaļā.

Šo attīrīšanas metodi var pielietot arī citam cilvēkam. Vienkārši izmantojiet viņa (vai viņas) smadzeņu, krūškurvja, dvēseles matricas utt. tēlus. Kad attīrīšana būs pabeigta, iesakiet šim cilvēkam veikt Delfīna Smadzeņu Repaterninga seansu, kā tiek likts priekšā 23. solī. Pēc tam izpildiet enerģiju ekstrasensoru atdalīšanu, vizualizējot rozi ar šī cilvēka seju iekšienē aiz savas auras robežām. Pēc tam, kad roze savāks viņa (vai viņas) enerģiju, kuru jūs varējāt ieņemt seansa laikā, iznīciniet viņu aiz auras robežām.

Pēc tam vizualizējiet rozi ar savu seju iekšienē. Novietojiet viņu aiz cilvēka auras robežām ar nodomu, lai viņa savāktu enerģiju, kuru jūs varējāt atstāt viņa (vai viņas) enerģētiskajā laukā seansa laikā. Kad roze piepildīsies un pārstās vākt enerģiju, iznīciniet viņu aiz abu auru robežām. Un, ja jūs kaut kādu enerģiju pazaudējāt, tad viņa atgriezīsies pie jums.

 

Pievienots 09.07.2010

http://sanatkumara.ru/stati/iz-knigi-amori-guan-in-nasledie-pleyad

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Наследие Плеяд. Пробуждение энергии Ка http://www.koob.ru/guan_ing/pleadian_heritage (Tulk. piezīme)