Irina Akulova - Dvīņu liesma: tikšanās, kura maina dzīvi, 23 pazīmes

16 04 05 01

Mēs, cilvēki, visi sapņojam par patiesām, atbalstošām, uzticamām, priecīgām un laimīgām attiecībām.

Tieši tādas attiecības veidojas starp cilvēkiem, kuru dvēseles ir dvīņu liesmas.

Līdz ar tādu tikšanos sākas cilvēka, kurš atrodas iemiesojumā, dvēseles intensīva attīstība.

Tikšanās ar dvīņu liesmu palīdz atcerēties sevi, kādi mēs esam patiesībā, taču ne obligāti ved pie romantiskām attiecībām.

Jūs varat būt viena dzimuma ar jūsu dvēseli-dvīni, vai vecuma starpība var būt 50 gadu, vai jums abiem jau var būt attiecības.

Jūs varat kļūt labākie draugi, darba kolēģi vai aiziet katrs uz savu pusi pa likteņa ceļu, taču šī tikšanās viennozīmīgi ietekmēs jūs: padarīs īstāku, centrētu un, kad iziesiet visus pārbaudījumus, – laimīgu.

Kā pazīt dvīņu liesmu?

Jūs sajutīsiet. Nopietni, dvīņu liesmu tikšanās ir līdzīga gan stihijām, gan burvestībai – jūs nevarēsiet nepamanīt pusi savas dvēseles.

Lūk, tikai noticēt un apzināties kaut ko pilnīgi neticamu mēdz nebūt vienkārši: dualitātes neesamība, atpazīšana un beznosacījuma mīlestība, kuru var just pret pilnīgi nepazīstamu cilvēku, var apmulsināt un šokēt.

16 04 05 02

Tieši tāpēc jūs šajā rakstā atradīsiet 23 pazīmes, ka jūs esat satikuši savu dvīņu liesmu.

Iespējams, tās palīdzēs jūsu smadzenēm adaptēties pie šīs nozīmīgās tikšanās, kad tā notiks, vai saprast, ka jūs jau esat gājuši cauri šai pieredzei.

Dvīņu liesmu rašanās

Dvīņu liesmas ir viena divas puses. Tā ir viena dvēsele, sadalījusies divās pilnvērtīgās dvēselēs, kuras paliek absolūti enerģētiski identiskas.

Grāmatā “Radniecīgās dvēseles un dvīņu liesmas” (“Soul Mates and Twin Flames”) Elizabete Profeta (Elizabeth Prophet)[1] saka:

“Atcerieties, ko teica apustulis Pāvels: “Miesa un asinis nevar iemantot Dieva valstību.” (1. Korintiešiem 15:50). Mēs neesam dvīņu liesmas kā sekas mūsu miesas un asins stāvoklim, mūsu personībai, mūsu astroloģijai, mūsu karmai vai mūsu savstarpējās pievilkšanās dēļ. Mēs esam dvīņu liesmas, pateicoties tam, ka esam cēlušās no vienas un tās pašas esības sfēras, sauktas par balti ugunīgo ķermeni. Tikai mēs divas izgājām no šīs Vienotības – tikai mēs dalām unikālo Dievišķo ieceri – “vīrieti un sievieti” (1. Mozus grāmata 1:27), pēc kuras mūs radīja Elohim. Un nevienam citam nekad nebūs tas pats identiskuma zīmējums.”

Dievs mūs radīja, lai mēs virzītos tālāk no radīšanas punkta, apmācītos, augtu un paši attīstītos Dievībā, un pēc atgrieztos mūsu rašanās vietā kā pilnīgākas būtnes.

Šajā radīšanas sākuma punktā katra vienīgā apziņa – monāde – satur Dievišķā Sievišķā un Dievišķā Vīrišķā, Alfas un Omegas, Iņ un Jaņ, vienas īstenības pretējo polu – sēklas.

16 04 05 03

Nolaižoties trešās dimensijas realitātē, šie viena divi aspekti tika sadalīti, un tā tika radītas dvīņu liesmas. Viena no viņām ir liesma Alfa, otra – liesma Omega.

Abas liesmas iemiesojas, lai dzīvotu dzīvi atdalītas viena no otras, taču viņas vienmēr kaut kādā līmenī zina par sevis aspekta zaudējumu.

Arī savu dvēseļu dziļajos līmeņos viņas zina, kā pazīt dvīņu liesmu.

Dvīņu liesmu iemiesošanās mērķis

Parasti dvīņu liesmas kopā neiemiesojas, izņemot gadījumus, kad viņas atnāk uz Zemi augstāka mērķa dēļ.

Šajā laikā iemiesojas daudz evolucionējošu dvīņu liesmu, lai palīdzētu paaugstināt cilvēces apziņu.

Parasti, kad iemiesojas viena liesma, otra paliek ārpus formas, dodot priekšroku enerģētiski atbalstīt savu iemiesoto dvīni.

Kad dvīņu liesmas iemiesojas kopā, viņu apvienošanās fiziskajā plānā bieži ir haotiska un pilna ar spriedzi: fizisku, emocionālu, mentālu (ar prātu saistītu) un garīgu.

Viņu attiecības ir ļoti intensīvas. Romantiska mīlestības versija, par kādu mēs visi sapņojam, – dvīņu liesmām ir īstenība.

16 04 05 04

Kad dvīņu liesmas apvienojas, viņas kļūst spoguļi viena otrai.

Viņas ir šeit, lai atspoguļotu viena otras trūkumus un nepilnības, jo dvīņu liesmu galīgais mērķis ir viņu pilnīga apvienošanās visos līmeņos vēlreiz, tagad iemiesojumā.

Dvēseļu-dvīņu attiecības

Dvīņu liesmām var būt dažāds vecums, dzimums (iespējams arī viens un tas pats dzimums), var nesakrist viņu ģeogrāfiskā atrašanās vieta, tikumi, ticējumi, rase, ienākumu līmeņi.

Un tomēr šī saikne ir tāda, ka viņu attiecības ir ļoti līdzīgas pārnākšanai mājās.

Pievilkšanās ir stipra katrā līmenī, un garīgi viņas zina, ka viņas ir viens.

Šī zināšana palīdz viņām pārvarēt daudzus šķēršļus, kuru vairumu rada nosacītības, ticējumi un viņu individuālās pasaules uztveres īpatnības.

Sk. arī Radniecīgu dvēseļu tikšanās Reinkarnācionikas institūtā

Tā kā dvīņu dvēseles attīstās un paplašinās, kad viņas ir kopā, viņu kalpošana šeit, uz planētas, kļūst globālāka.

Kad viņas to apzinās, viņas garīgi aug ātrāk, nekā tad, kad bija atdalītas.

16 04 05 05

Viņu garīgās veltes ir precīzi noregulētas: katrai no viņām piemīt velte, kāda nav otrai.

Viņas ir jutīgas pret enerģiju plūsmām un otras garastāvokļa maiņām. Kad viņas neatrodas kopā – viņas nedzīvo ar pilnu spēku, it kā “funkcionē” ierobežotā režīmā.

Kopā viņas kļūst sabalansētas, enerģiju pilnas un spējīgas izpildīt savu iemiesojuma misiju ar pilnu spēku.

Kopā viņas kļūst vairāk tās, kas viņas ir patiesībā, vienkārši atrodoties viena otras enerģijās.

Savienība kaducejs[2]

Kad dvīņu liesmas atkalapvienojas fiziskajās formās, notiek īpaša pamošanās.

Tāda pamošanās iespējama tikai, kad dvīņu liesmas enerģētiski savienojas 3d-blīvumā.

Dvīņa Alfa un dvīņa Omega liesmas iedegas. Līdz šai atkalapvienošanai liesmas bija bezdarbībā.

No šīs iedegšanās rodas zelta spirāle, kura izlokoties svēta viņu būtību. Daži šo spirāli sauca par čūsku.

Īstenībā tā ir vienotības, kuru viņas reiz sadalīja, pamošanās, un ir viņu Kristus Gaisma / monāde / “es – klātbūtne”, pamodināta atpazīstot.

Tā kā viņas kļūst tuvākas savienojumā visos līmeņos, šīs spirāles savijas, lai saformētu kaduceju – Kristus Gaismas apvienojumu.

Šīs divas liesmas kļūst par vienu.

16 04 05 06

Tā kā viņas vairāk viena ar otru balansējas, kaduceja spirāles arvien vairāk apvienojas, kamēr starp viņām nepaliek nekāda redzama sadalījuma.

Dvīņu dvēseles ir pārveidojušas visas neatbilstības un izbalansējumus, kuri viņas atdalīja, un ir nostājušās uz Alfas un Omegas ceļa, atgriežoties mājās kā viena vesela divas daļas, atkalapvienojušās kalpošanā.

Liesmu atkalapvienošanās rada pašas dziļākās attiecības šiem diviem cilvēkiem.

Dvīņu liesma: satikšanās pazīmes

Līdz nesenam laikam dvīņu liesmu pušu vairums neiemiesojās vienā un tajā pašā laikā, bet nāca uz Zemi pēc kārtas, atbalstot viena otru veselu cilvēku dzīvju laikā.

Bet pašlaik dvīņu partneri iemiesojas kopā lielā vairumā ar īpašu mērķi:

  • palīdzēt vadīt un apgūt laika līnijas,
  • aizsargāt un palielināt enerģijas,
  • pavirzīt mūsu pasauli uz priekšu, īpaši uz priekšu laikā.

Tā kā mūsu laikā saiknes ar radniecīgajām dvēselēm ir tikpat pieprasītas, pazīstamas un stipras, dažreiz cilvēki nezina, kā atšķirt dvīņu liesmas no citām tuvākās grupas dvēselēm.

Sk. arī Radniecīgās dvēseles: saikne uz mūžiem

Kā pazīt dvīņa liesmu 3d-blīvumā?

Atzīties sev kaut kur palīdzēs sekojošās dvīņu liesmu attiecību pazīmes.

Protams, tās nav negrozāmas patiesības – jo katrs no mums iziet savu personīgo pieredzi, bet ir balstītas uz dvēseļu-dvīņu tikšanās un attiecību pieredzi, un tāpēc var izrādīties noderīgas.

Dvīņu liesmu attiecību 23 pazīmes

1. Jums bija sapņi vai cilvēka redzējumi un/vai enerģētiskas attiecības, pirms tikāties šajā dzīvē. Jeb jūs uzzinājāt, ka esat satikuši savu enerģētisko dvīni, kaut kādā citā neparastā veidā.

Piemēram, Elizabete Profeta stāsta, ka pēc iepazīšanās ar savu nākamo vīru ir ieraudzījusi viņu spogulī, kad skatījusies uz sevi, un sapratusi, ka ir satikusi savas dvēseles dvīņa daļu vīrieša ķermenī.

Daži cilvēki stāsta, ka, paskatījušies acīs savam enerģētiskajam dvīnim, viņi ir izjutuši nē šīs pasaules mīlestību.

Sk. arī Dvēseles – dvīņi. Iemiesošanās mērķi

16 04 05 07

2. Satikuši savu partneri, jūs sajutāties it kā “mājās”, gluži kā atgriezušies pie pazīstamas, taču sen pazaudētas enerģijas.

Pēc tikšanās jums parādās “atmiņas” par citiem laikiem un vietām ar šo cilvēku, kuras nav pašreizējās dzīves daļa.

3. Jūsu partneris atspoguļo jūsu problēmas, bažas un trūkumus, bet jūs arī papildināt ar iemaņām, talantiem un iespējām viens otru.

Kopā jūs esat Iņ-Jaņ pabeigta saplūšana.

4. Kaut vai vienam no partneriem ir augstāka frekvence.

Iespējams, viņš ir no Indigo un/vai Kristāliskajām Dvēselēm vai kosmisko brīvprātīgo pirmā viļņa.

Kosmisko brīvprātīgo pirmais vilnis, kā savā grāmatā “Brīvprātīgo trīs viļņi un Jaunā Zeme” (The Three Waves of Volunteers and the New Earth”)[3] stāsta Doloresa Kenona (Dolores Cannon), dzima starp 1950. gadu beigām un 1960. gadu, iznākuši tieši no “Avota”, no citām planētām vai dimensijām.

Viņi iemiesojās uz Zemes, lai paaugstinātu mūsu pasaules vibrāciju līmeni, lai dvēseles, kuras sen dzīvo uz Zemes, iestigušas karmā un aizmirsušas savu misiju, neiznīcinātu planētu.

16 04 05 08

5. Jūs varat būt ar atšķirīgu vecumu, ar vienādu vai pretēju dzimumu, ar dažādu izcelsmi un izglītību, piederēt pie “pretējām” reliģijām vai kultūrām.

Taču jūs jūtat neticamu vienotību vai ne ar ko nesalīdzināmu nedalāmības ar savu partneri sajūtu.

6. Jūs jūtat viens otra simptomus, slimības un emocijas, pat, kad jūs neesat blakus un nekontaktējaties.

7. Jūs “funkcionējat” vājināti vai daudz mazāk optimāli, kad jūs ar savu dvīņu liesmu esat atdalīti. Jums ir fiziski sāpīgi, kad jūs neesat kopā.

8. Kad jūs esat ar savu partneri, un attiecības ir līdzsvarā, jūs kļūstat stiprāki, varenāki un spējīgāki, kā jebkad. Jūs jūtaties apvienoti misijā vai aicināti kalpot citiem un pasaulei.

9. Jūsu beznosacījuma mīlestība pret jūsu partneri ir unikāla, viņa nav līdzīga vairāk nekam.

Jūsu partnerim droši vien būs noteikts ieradums, īpašība vai “bagāža”, kura vestu pie jebkuru citu attiecību beigām.

Taču jūs tam nepievēršat uzmanību vai labprāt strādājat pie attiecībām ar šo partneri, lai cik sarežģīti tas nebūtu.

16 04 05 09

10. Jūs savu partneri satikāt, kad viens vai abi no jums bijāt citās attiecībās, jeb, citādi sakot, „nepieejami”. Droši vien, ka jūs satikāties, kad un kur jūs vismazāk to apzināti gaidījāt.

11. Jūs vai jūsu partneris baidījāties no dvīņu liesmu saiknes spēka un bēga no attiecībām, lai nejustos apstulbis un/vai ievainojams.

Var paiet gadi, līdz jūs abi izrādīsieties vienā vietā, lai beidzot pilnīgi pieņemtu savas attiecības.

12. Partneris, kurš aizbēga no dvīņu liesmas, beidzot „pamostas” un saprot notiekošā nozīmi. Viņa vai viņas eurekas moments („ага”- момент)[4] atnāk kā zaudējuma, slimības vai citu personīgu katastrofu rezultāts.

Viņš vai viņa tad piekrīt faktam, ka nav neviena cita cilvēka vai prioritātes, kas būtu svarīgāka par dvīņu partneri.

13. Neatkarīgi no tā, cik daudz reižu jūs izšķiraties vai saraujat attiecības, liekas, ka nezināmi spēki atkal jūs saved kopā vienu ar otru. Jūs redzat „zīmes” un atgādinājumus par dvīņu saikni visur, un tie aicina jūs atkal būt kopā.

16 04 05 10

14. Jūsu attiecībām ir raksturīgi ekstremāli pacēlumi un aizmirstības, ieskaitot kaisli un stipras sāpes, kuras jūs visdrīzāk nekad agrāk nesat jutuši.

15. Lai harmonizētu, sabalansētu karmu un viens otru, jūs „spiežat uz viens otra pogām” un pārbaudāt viens otra ietvarus un robežas, kā neviens cits nekad agrāk un vēlāk.

Tomēr maksimālie augstumi attiecībās secīgi kļūt vēl augstāki.

Sk. arī Kas vīrietim vajadzīgs laimei? Atklājumi no regresijas seansiem

16. Draugi, ģimenes locekļi un citi jūsu apkārtnē nevar saprast dvīņu liesmu drāmas un nesaprot, ko jūs šajās attiecībās jūtat.

Viņi vienmēr mēģina piespiest jūs virzīties pie kāda vai pie kā vēl, kas liekas loģiskāks un labāks jums teorijā.

17. Izaugsme, kuru jūs jūtat, mācības, kuras jūs apgūstat, un cilvēks, kāds jūs kļūstat attiecībās ar dvīņu liesmu – tas ir pavisam cits attīstītības līmenis.

Tas notiek ātrāk un spēcīgāk, nekā jebkurā citā pieredzē vai jūsu dzīves izaugsmes periodā.

18. Jūs saprotat, ka jūsu iepriekšējās radniecīgās dvēseles vai citas attiecības gatavoja jūs uz atkalapvienošanos ar dvīņa liesmu.

Jūsu dvīņu liesmai var pat būt daudz jūsu iepriekšējo partneru vai draugu raksturojumu.

Sk. arī. Dvēseļu tipi. Intervija ar Maiklu Ņūtonu

16 04 05 11

19. Jūs jūtat, it kā visu savu dzīvi esat gaidījuši šo cilvēku.

Kad jūs atskatāties uz savu dzīvi, tad redzat slimības, neizveidojušās attiecības vai citas situācijas, kuras izpaudās, tāpēc ka jūs vēl arvien gaidījāt un vēl arvien meklējāt „to vienīgo”.

20. Pat ja jūs esat ārkārtīgi noguruši no eksistēšanas 3d-blīvumā uz Zemes, jūs izdziedināties, attīstāties, kļūstat nobriedis un turpināt dzīvot, lai tikai paliktu ar jūsu dvīņu partneri pēc liesmas.

21. Jūs esat „veca dvēsele”, un šī ir jūsu pēdējā cilvēka pieredze.

22. Jo vairāk jūs un jūsu dvīņu liesma pavadāt laiku kopā, jo ātrāk un pilnīgāk jūs „pamostaties” uz augstāko apziņu.

23. Jums ir dziļa zināšana, ka jūsu dvīņu partneris ir jūsu liktenis – ne tikai šīs dzīves laikā, bet arī tad, kad jūs atgriezīsieties „mājās” un savienosieties mūžīgumam.

Ne visas dvīņu liesmas iemiesojas…

Dvīņu liesmu attiecības var iekļaut jūsu dvīņu liesmas meklējumus, kura var būt vai nebūt šeit, šajā laikā un telpā.

Dvīņu liesma – tā burtiski ir jūsu dvēseles otra puse, kura padara jūs viengabalainu, bet tajā pašā laikā katrs „dvīnis” ir pabeigta dvēsele.

Bet atkalapvienoties dvīņu liesmas var tikai tad, ja abi partneri ir viengabalaini.

16 04 05 12

Jūsu iepriekšējās attiecībās arī bija kontrakti starp dvēselēm, lai palīdzētu jums sagatavoties būt ar jūsu dvīņu partneri. Kad jūs satiksiet savu dvīni, jūs uzreiz viņu pazīsiet.

Dažas dvīņu liesmas nav šeit, nav uz Zemes – viņas nav iemiesojušās 3d-blīvumā.

Tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu stāties laulībā un nevajadzētu bērnus, tāpēc ka jūsu dvīņu liesma, pat ārpuszemes plānos, vēlas, lai jūs izjustu visu, ko jums var nest prieks un laime šajā dzīvē.

Tāpat kā izmācīties tik daudz dzīves mācību, lai tās palīdzētu jūsu garīgajai izaugsmei.

Viņš vai viņa vēl arvien ir jūsu tuvākās dvēseļu grupas daļa, taču ir pieņēmusi lēmumu nepievienoties jums šajā iemiesojumā. Neuztveriet to personīgi! Viņi vēl arvien ir ar jums sirdī un garā.

Tāpat ir svarīgi saprast, ka dažas dvīņu liesmas paliek otrā pusē, lai nodrošinātu jums palīdzību un garīgo vadību.

Dažas dvēseles nolēma atnāk šurp bez saviem dvīņiem, tāpēc ka viņas „izdzirdēja saucienu”, un viņas zināja, ka bija nepieciešamas šeit, šajā iemiesojumā.

Būtu jāņem vērā, ka ne visi no jūsu dvēseļu grupas iemiesojas vienā un tajā pašā laikā!

P.S. Bet jūs jau esat satikuši savu dvīņu liesmu? Padalieties, ar ko šī tikšanās un attiecības jūs pārsteidza.

 16 03 23 11

Irina Akulova

Garīgā meklētāja un praktiķe, patīk pētīt pasauli un pilnveidoties. Jūtos kā “nirēja pēc vieduma pērles un rakstniece.

 

Pievienots 05.04.2016

http://journal.reincarnationics.com/kak-uznat-bliznetsovoe-plamya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/prophet/related_souls (Tulk piezīme)

[2] Kaducejs. Askēpija spieķis. Eskulāpija zizlis – jā visi šie trīs nosaukumi nozīmē vienu, - nūja, ap kuru aptinušās čūskas, slavenais medicīnas simbols. Skat. http://sirenia777.blogspot.com/2015/03/kaducejsaskepija-spiekiseskulapija.html (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.koob.ru/cannon/three_waves (Tulk. piezīme)

[4] Skat. Eureka effect (Tulk. piezīme)