N. - Izzinošas mācības

16 03 26

16.03.25. 11:30

„Astoņas kapeikas...”

Pēckara gadi, ģimene, kura dzīvo ļoti grūtos materiālos apstākļos, visi badojas. Piecu, sešu gadu veca meitene raud un lūdz māmiņai saldu bulciņu ar džemu. Māte slepšus spiež viņai rociņās astoņas kapeikas un klusi saka: „Ej un nopērc sev bulciņu, bet apēd to tā, lai neviens neredzētu, citādi es dabūšu trūkties, jo naudas bulciņām priekš visiem nepietiek.”

Un, lūk, meitene iet uz veikalu, ēd šo bulciņu un rīstās no asarām, no tā, ka ir žēl gan sevis, gan māmiņas. Kāpēc māmiņai ir jābūt slikti, ja uzzinās, ka viņa ir izpaudusi pret meitu savu mīlestību, palīdzējusi iegūt vēlamo? Zemapziņā iekrīt programma: tev dod, bet citiem atņem priekš tevis.

Meitene izauga un devās pieaugušo dzīvē. Ne reizi vien šī sieviete bija tādās situācijās, kad darbā viņu izcēla, paaugstināja algu, piemaksāja personālas piemaksas par izpausto iniciatīvu, par spēju izdarīt vairāk nekā tie, kuri blakus, bet blakus vienmēr bija arī tie, kam kaut kā trūka, un sava trūkuma cēloni viņi redzēja viņā. Viņai nācās taisnoties, iet prom no kolektīva, lai tikai nebūtu par cēloni citu nelaimei, lai tikai kaut ko „neatņemtu” citiem, jo šīs bērnības sāpes, kauns bija dziļi ievainojuši viņas sirdi.

Līdz ar zināšanu, dzīves pieredzes uzkrāšanu viņa sāka saprast, ka cēlonis, ka cilvēkiem kaut kā trūkst, nav viņā, bet viņos, un mēģināja savi attaisnot, taču sirdssāpes nedzisa, jo prāts bija vērsts vienā virzienā, bet bērnībā ieliktā programma strādāja citā virzienā.

Kvantu pārejas periods parāda mūsos visus izkropļojumus, no kuriem jāatbrīvojas, lai būtu iespēja savu vibrēšanas frekvenci pacelt uz to līmeni, kuram atbildīs planētas, kura pāriet uz jaunu augstāku vibrāciju līmeni, frekvence.

Dievs, Augstākais Saprāts ir žēlsirdīgs un katram no mums palīdz atklāt šos izkropļojums sevī, lai mēs redzētu, kas viss, kas ar mums notiek, ir atkarīgs nevis no tiem, kas blakus, bet no tā, kas ir mūsos.

Pašlaik viņa atkal ir tādā pašā situācijā. Un ja agrāk, aizejot no tādām situācijām, tomēr bija aizvainota uz tiem, kas viņu vainoja savās problēmās, tad tagad viņa pateicas tiem cilvēkiem, kuri atkal viņai palīdz apzināties, ka nelaime nav viņā. Bet arī viņa palīdz viņiem apzināties, ka viņu līdzekļu trūkuma problēmas nav viņā, bet viņos.

Dievs ir Labākais Režisors, un Viņš zina, kad un ar ko, kad un kur savest kopā, lai, piedaloties vienā dzīves situācijā, katrs varētu apgūt savu mācību. Mums ar jums ir ļoti svarīgi zemes dzīvē iegūt pieredzi, kura kļūs par mūsu viedumu, un mēs varēsim tajā dalīties ar Vienoto informācijas lauku, tādā veidā nesot labumu Visam.

Kurš ir nobriedis un mācību apguvis, tiek atbrīvots no tās atkārtošanas, kurš nē, izies to vēl ne reizi vien, līdz pilnīgai cēloņa un seku saprašanai un apzināšanai. Pilnīgi apzinoties cēloņa un seku Likumu, tiek radīta iespēj aizvākt izkropļoto programmu, kura traucē mums caur sevi paust Dieva-cilvēka īpašības. Programmas gūt kaut ko uz tā rēķina, kas netiks kādam citam, vietā atjaunojas programma, kuru Dievs mūsos ielika pie radīšanas: pilnu pārticību vienmēr un visā, kas nepieciešams šeit un tagad. Dzīvot pārpilnībā – tas nozīmē paust caur sevi Dieva Visvarenību. Kad tāda programma ir atjaunota mūsos – Dieva radībās, tad izpaužas daudz iespēju gūt to, ko vajag, nemazinot to citiem. Ar tādu apziņu cilvēks var palīdzēt augšupkāpšanā sev, tiem, kas blakus – Planētai, Visumam, Telpai.

Daloties savā apzināšanā ar cilvēkiem, mēs palīdzam viņiem pievērst uzmanību savai iekšienei un ieraudzīt tur savu grūtību problēmu, nepārliekot vainu uz citiem. Tā ir mīlestības pret tuvāko paušana, es savu problēmu atrisināju, paskaties, kā es to darīju, varbūt jums mana pieredze noderēs? Priecājos, ka varu tajā dalīties ar jums! N.

 

Pievienots 26.03.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/poznavatelnie-uroki

Tulkoja Jānis Oppe