Ņina Oševa - Mijiedarbības seanss ar Diženo Dievieti

Mijiedarbības seanss ar Diženo Dievieti

Perma, 16.02.15.

16 02 23

Autors Ņina Oševa

16.02.14. 22:28

Ņina: Es sveicu Tevi, Diženā Dieviete, un lūdzu mūs vērst līdzi uz jaunu enerģiju pārvadīšanu planētai Zeme. Izskaidro, ar ko šis seanss būs noderīgs planētai un mums, tā dalībniekiem.

Diženā Dieviete: Jūsu viedoklis, ka Zemei pašlaik ir nepieciešamas jaunas enerģijas, ir absolūti pareizs. Bez tāda atbalsta jebkurai planētai, bet jūsu cietējai jo īpaši, pašlaik neiztikt, viņai ļoti ir vajadzīga palīdzība. Viņai cilvēki tā ir atņēmuši spēku ar to, ka ar savām domām un darbībām atnes tik daudz negatīvas enerģijas, ka mums ar jums vēl ne mazums nāksies pastrādāt viņas labā.

Tā arī šajā seansā Es esmu saskaņā ar to, kas tiks pausts caur jums kā viņas pārstāvjiem, varēšu tā uzbūvēt visu seansu, lai palīdzētu viņas vibrācijas noskaņot uz augstāku skanējumu. Tad, pateicoties viņas pieaugušajam spēkam, gan viņai, gan cilvēcei būs vieglāk tikt galā ar to, kas viņā vēl tik ļoti traucē apziņas augšupiešanai.

Mēs esam izstrādājuši projektu sēriju, kuri pašlaik iemiesojas uz Zemes, un tas, ko darāt jūs, kā avangarda gājiens iet pa visu zemeslodi. Arvien vairāk cilvēku iziet uz to savas apziņas līmeni, kad idejas nest labumu planētai caur pašiem dažādākajiem cilvēka darbības veidiem paplašina savu ietekmi uz šeit notiekošo.

Mūs iepriecina šis fakts, un Mēs katru seansu sākam ar arvien lielāku cerību un ticību tam, ka seansu dalībnieku skaits pieaugs.

Katrai jaunu enerģiju iekļūšanai planētas un cilvēka telpā ir savs mērķis. Šajā seansā Mēs pacentīsimies enerģiju nodošanu organizēt tā, lai katrs dalībnieks izjustu, saprastu, apzinātos savas dalības šajā darbā nozīmīgumu.

Ar cerību un ticību tam, ka viss noritēs vislabākajā veidā, Diženā Dieviete.

Ņina: pateicos, pateicos. 22:40.

 

16.02.15. 12:45 (Maskavas laiks) Mijiedarbības seanss ar Diženo Dievieti, vada Oševa N.V., piedalās 20 cilvēki 8 Krievijas pilsētās.

Tātad šodien ir 2016. g. 15. februāris. Mēs ar jums sākam mijiedarbības seansu ar Diženās Dievietes enerģijām.

Es, Ņina, piesaucu Diženo Dievieti un lūdzu novadīt mums seansu enerģiju nodošanā Planētai Zemei.

Ļoti ātri sāku just enerģijas: karsti, karsti, pat ne silti, bet tieši karsti. Uzreiz visu šo enerģiju jūtu ar visu ķermeni, it kā apkampienu.

“Jā, jā – D.D. saka, – tā esmu es, kura jūs tā apkampj, tik karsti mīl. Tam, ko jūs šodien radījāt, nav precedenta (veikts planētu grēku nožēlošanas process saskaņā ar projektu “Saules Sistēmas Aktivizācija”[1]).”

Pašlaik ir tāda sajūta, ka šis karstums it kā krītas, tas ir, Viņa mums parādīja, cik karsti mūs mīl. Tagad kļūst arvien mierīgāk, arvien vienmērīgāk.

Pašā sākumā es gribēju teikt, ka bija sajūta, ka mani it kā spīlēs ir iespieduši, taču paklusēju. Tagad jūtu, ka šīs spīles atslābst. Karstums vājinās, enerģija vienmērīgi iet caur ķermeni uz leju, ķermenis viegli dun, īpaši muguras, kāju muskuļi. Enerģija mērķtiecīgi virzās uz Zemes centru. Pašlaik ar iekšējo redzējumu redzu, kā Zeme pieņem šīs enerģijas: kā jauna sieviete kāri dzer tīru ūdeni, lūk, tā arī Zeme piesūcina sevi ar šīm enerģijām.

Pašlaik šī plūsma ir apturēta, nāk plūsma no apakšas uz augšu. Saprotu, ka šajā plūsmā ir daudz emociju, daudz prieka, labvēlības, apsveikuma, dalības enerģiju. To visu Zeme rāda Diženajai Dievietei. Un Zeme izskaidro, ka visas šīs jūtas Viņā ir atdzīvinātas, pateicoties, lūk, šai grēku nožēlošanai, ko mēs šodien ar jums atstrādājām.

Pašlaik jūtu pamieru: es nejūtu kustību. Saprotu, ka Diženā Dieviete pieņem šo enerģiju, ir atpazinusi, un augšā tiek pieņemts lēmums, kādu enerģiju padot.

Viss, nāk plūsma no augšas uz leju: vienmērīga, mierīga, nevaru teikt, ka tā ir karsta vai vēsa, absolūti vienmērīga plūsma, taču kaut kāda jautra, priecīga. Rodas tēls – gluži kā tīrs strauts urdz, un gar šo strautu skrien bērns, jauti lēkājot.

Es skatos jūsu sejās un redzu: jums ir parādījušies smaidi – tā ir prieka enerģija. Diženā Dieviete mums dod prieka enerģiju. Viņa saka, ka ar šo enerģiju mēs ar jums sākām pirmo seansu. “Un šodien Mums gribas atkal dot jums šo enerģiju, lai jūs saprastu, ka šis seanss ir kā pirmais, tāpēc ka jūs esat pacēlušies uz jaunu līmeni.”

Tagad jūtu vērpes enerģijas pēdās. Zeme arī mums sūta savu enerģiju, un, apbrīnojami, enerģija nāk gan no augšas uz leju, gan no lejas uz augšu. Un, lūk, enerģija, kura nāk no lejas uz augšu, veic kaut kādu darbu pēdās. Zeme saka: “Es jūsu kājām dodu spēku, lai jūs ietu, skrietu, iznēsātu, dalītos enerģijā un informācijā par šo prieku, kurš šodien notika: pamošanās, satricinājums.”

Bet tagad enerģijas paceļas pa kājām, paceļas uz 1. čakru, tuvina viņai plūsmu. Un, lūk, jau šīs enerģijas un pirmās čakras mijiedarbība ir jūtama ļoti skaidri, un čakra iesūc šo enerģiju, un it kā sablīvējas, uzkrājas, koncentrējas šī enerģija, tas ir, iepriekšējā apjomā lielāku daudzumu saturēs, tāpēc ka ir paaugstināta koncentrācija. Kādēļ tas tiek darīts? Mēs tagad to iesūcam sevī, un mums tajā jādalās.

(Tādas pašas sajūtas bija visās čakrās līdz 7-jai.)

Tagad enerģija paceļas augstāk pie 7. čakras. Sajūta, ka enerģija paceļas nevis tievā stabiņā, bet kā zieda kāts, uz augšu ir paplašinājusies, un 7. čakrā ir jūtama vērpe, nedaudz spiediens iekšienē, un šī vērpe ir tāda lēna, plūstoša, mierīga. Diženā Dieviete izskaidro, ka šeit viss ir labi, absolūti visiem šī seansa dalībniekiem 7. čakrā ir kārtība, harmonija, norma – tas ir, šeit nav kaut kāda liela darba, vienkārši pārbaude, ka viss ir labi. Paskatījās, precizēja, un enerģijas atkal pagriežas un iet uz leju caur visu ķermeni uz Zemes centru.

Tagad mums rāda mūsu kopīgo kanālu, tā sieniņas, tās mirdz. Vienā no seansiem es teicu, ka tās ir medaini zeltainā krāsā, tagad vara krāsas gandrīz nav, viss mirdz zelta spožumā. Es neredzu, bet saprotu, apzinos, ka šim kanālam ir vadīklas, pa kurām enerģija nekrīt lejā, viņa pa spirālīti vērpjas, laižas lejā, tas ir, šī plūsmas ātrums ir neliels, plūstošs.

Tagad saprotu, ka enerģija izplatās plašumā, tas ir, ne visa enerģijas plūsma iet uz planētas centru. Kaut kur ne pārāk dziļi no Zemes virsmas, netālu ir būtnes, kurām arī šodien tiek dota enerģija. Diženā Dieviete saka, ka tas ir darīts arī agrāk, taču mūsu apziņa nepieļāva, ka tur arī ir dzīvība. Bet tagad es tam pievēršu uzmanību, tāpēc ka mana apziņa pieļauj, ka tas ir iespējams.

Diženā Dieviete saka: nevajag bēdāties, ka mēs kaut ko nesapratām, kaut ko neizjutām, neieraudzījām, un, tikko kā mūsu apziņa paplašināsies, mums atklāsies šis redzējums, sapratne, un tur mums palīdz katrā seansā. Šis process ir plūstošs, nevis lēcienveidīgs, bet pakāpenisks, vienmērīgs, un šeit nav vajadzīgi kaut kādi ļoti lieli izrāvieni, lēcieni, tas ir, tam ir jānotiek, lūk, tā, pakāpeniski.

Bet tagad plūsma pilnībā iet uz Zemes centru, un tur ir tik milzīga telpa sagatavota šīs enerģijas pieņemšanai, tieši sagatavota. Tāda sajūta, ka it kā pirms mums tur būtu kāds pastrādājis, un kaut ko ir aizvākuši, kaut ko tur ir iztīrījuši, un tā arī gaidījuši, kad mēs sāksim pārvadīt šo enerģiju. Tieši šodien mēs varam tik daudz pārvadīt. Tagad saprotu: tā planētu grēku nožēlošana, kuru mēs šodien veicām Saules Sistēmas līmenī, ir veikusi tādu attīrīšanas darbu, ka Zeme ir atbrīvojusies no tā, kas viņai nav vajadzīgs. Un šodien, tieši tagad caur mums dod to, kas viņai vajadzīgs, kas viņai nepieciešams.

Man iekšienē ir tāds klusums, ka negribas to traucēt, es to klausos un saprotu, ka es nekur savā dzīvē tādu klusumu neesmu dzirdējusi. Diženā Dieviete saka, ka šis klusums ticis mums dots kā harmonijas etalons, tas ir visa pieņemšanas moments, tas ir tāds stāvoklis, uz kuru jātiecas. Bet mūsu blīvajā pasaulē nonākt, sasniegt tādu stāvokli ir grūti, taču kā etalonu mums parādīja virzienu, kādā vajag virzīties. Visi trokšņi, visi mūsu uzliesmojumi, aizkaitinājumi, pārestības ved prom no šī stāvokļa, bet ir taču jāiet šajā virzienā.

Pašlaik enerģijas ceļas uz augšu. Tāda sajūta, it kā šļirci celtu uz augšu, un šajā kanālā iesūcas pateicība no Zemes, pateicība no būtnēm, kuras tur viņas iekšienē mājo. Diženā Dieviete saka, ka arī mums ir jāizjūt, kā šī enerģija tiek pieņemta.

Tagad enerģija ir vērsta uz katru no mums. Diženā Dieviete katru lūdz sakoncentrēties uz to, kādā apvidū jūs gribētu saņemt palīdzību, tas ir, vienkārši ir jāpadomā par to, kas jums tagad ir nepieciešams. Jūs ar lūgumu vēršaties pie Viņas klusējot, pie sevis. Un tāda palīdzība tagad tiks sniegta smalko ķermeņu līmenī, un tā izpaudīsies pakāpeniski ar laiku arī fizikas līmenī. Diženā Dieviete saka, ka viņa priecājas, ka mēs tik smalki jūtam, kur mums nav nostrādāts līdz galam, kur mums ir pavājināta mūsu sistēma, tas ir, viņa, protams, bez mūsu lūguma saprata, kur un kāda palīdzība mums jāsniedz. Un, lūk, šis vēlējums bija mums likts priekšā, lai viņa varētu redzēt, cik precīzi mēs saprotam, pie kā mums katram vēl jāstrādā. Un, lūk, viņas redzējums un mūsu lūgumi daudzējādā ziņā ir sakrituši, un tas viņai ir mūsu apzinātības līmeņa, mūsu gatavības strādāt šajā virzienā rādītājs. Tāda palīdzība ir sniegta nevis fizikas līmenī, bet smalkajā plānā. Ir vājinātas programmas, kuras bija šo grūtību cēlonis blīvajā pasaulē, lai mums būtu iespēja, lūk, šos traucējumus sevī novērst, tikt ar kaut ko galā, kādam ir jāatbrīvojas no kaut kādām īpašībām, lai sasniegtu rezultātu. Nevis kādam, bet visiem, lai sasniegtu rezultātu, šeit blīvajā pasaulē ir jāizmaina sevī kaut kādas īpašības. Šīs īpašības mums ir, pateicoties pagājušiem iemiesojumiem, tās ietekmē mūs kā programma, un tās ir jāapzinās un jātransformē. To var darīt katru vakaru pirms gulētiešanas, piesaucot Diženo Dievieti. Var noklausīties šo seansu, lūgt palīdzēt transformēt tās īpašības, kuras ir bijušas par grūtību cēloni šeit, blīvajā pasaulē.

Bet tagad enerģija atkal iet uz leju, un mūsu ķermeņi strādā kā kanāli, tas ir kā rokasspiediens. Diženā Dieviete stiepj roku Zemei, visām būtnēm, mums ar jums.

Tūlīt seanss būs pabeigts. Mūs it kā glāsta: lūk, kad tevis cienīts cilvēks ir apmierināts ar to, ko tu esi veicis, viņš tev pateicībā uzsit uz pleca. Lūk, tādas sajūtas es izjūtu pašlaik, it kā Diženā Dieviete mums uzsit uz pleca un pateicas, viņa saka: „Es redzu, ka arī jūs esat apmierināti, es esmu apmierināta, līdz nākamajam seansam.”

Es pateicos Diženajai Dievietei. Pateicos visiem šī seansa dalībniekiem. Pateicos planētai Zemei par tādu jaunu pieredzi. Paldies visiem.

16.02.15. 21:31

(Neliela enerģētisko seansu dalībnieku grupa piedalās programmā, kuru Radītājs ir nosaucis „Saules Sistēmas Aktivizācija”. Tajā ir paredzēts visu Saules Sistēmu planētu grēku nožēlošanas process, kas arī šodien tika veikts pirms mijiedarbības ar Diženo Dievieti seansa. Detalizētāka informācija par šo programmu ir vietnē Родонай (Rodonaj) vai ВКонтакте manā lappusītē.)

Ņina: Diženā Dieviete, pateicos Tev par šo seansu, es daudz izjutu pirmoreiz caur sajūtām, sapratni, jušanu. Pateicos.

1. Lūdzu analīzi šim seansam un tai grēku nožēlošanas praksei, kura bija pirms šī seansa. Kā tu to saproti, apzinies?

Diženā Dieviete: Grēku nožēlošana – tas nozīmē daudzpusīgi apgaismot, aplūkot, apzināties domstarpības ar Radītāja Plāniem, ar to, kas bija planētu attīstības procesā. Tā radīja iespēju daudzas enerģijas transformēt jaunās, tajās, kas kļūs par pamatu jaunam virzienu visam, kas atrodas Saules Sistēmā. Tādu darbu patiesi var saukt par diženu, jo pozitīvās atbildes atbalss ietekmēs visu notiekošo ne tika šajā Sistēmā, bet arī tālu aiz viņas robežām.

Jūs ar savu apziņu spējāt iziet uz jaunu pakāpi, un ar to viss ir pateikts, tas ir, pāriešana ir notikusi: jūsu apziņas pāriešana uz jaunu platformu ir notikusi! Kaut uz mirkli jums izdevās saprast, apzināties un pieņemt sevi par planētām.

Tagad daudzas situācijas jūs varēsiet saprast, pieņemt ātrāk, vieglāk, bez vērtējuma. Tas paplašinās iespējas biežāk atrasties harmonijas stāvoklī un tātad translēt Telpā šīs enerģijas.

Jo vairāk cilvēku ar savu apziņu pāriet uz viņiem nākamo apziņas attīstītības līmeni, jo ātrāk formējas cilvēces apziņas pāriešana.

Jums stāv priekšā ieiet tajā telpas slānī, kur pārkāpumu bez sekām nemēdz būt. Un jūs tagad, caur šiem seansiem, īpaši rūpīgi tiekat gatavoti tādai pāriešanai, lai jūs varētu iemīt taciņu tiem, kas iet pa pēdām. Un jūs, kā sapieri, kur iet pa „mīnu lauku”, nevarat kļūdīties.

Mums ir svarīgi tā izvest jūs cauri visiem šķēršļiem, kuri ir jūsos, lai saglabātu jūs, un ne tikai saglabātu, bet arī caur jums parādītu cilvēcei, ka tas ir iespējams: pāriet apziņā ķermenī.

Jūs katrā tādā seansā veicat šo pāriešanu uz īsu laiku un, iegūstot nelielu pieredzi, atkal ar savu apziņu un ķermeni atgriežaties tajā dimensijā, no kuras izdarījāt šo pāriešanu.

Lai tāda pāriešanas pieredze būtu zīme ne tikai jums, bet arī citiem cilvēkiem, jums tiek likts priekšā dot informāciju par katru tādu apziņas pāriešanas no viena stāvokļa otrā pieredzi.

Jūs vēl arvien ļoti turaties pie šī jūsu esības līmeņa, kurš nodrošina jūsu apziņu, jo bailes no nezināmā liek jums atgriezties atpakaļ.

Šie seansi jums palīdzēs aiziet no pāriešanas bailēm, jo jūs caur tiem iegūstat to pieredzi, kura vajadzīga, lai ar savu apziņu pieņemtu iespēju dzīvot šajā blīvuma līmenī, kurš ir „retinātāks”, „vieglāks”, „tīrāks”… (nevaru ar savu vārdu krājumu precīzi izteikt to, ko dod Diženā Dieviete).

Svarīgi ir tas, ka tu juti un pieņēmi vēstījumu, ka šie seansi ir pāriešanas mēģinājumi, bez šaubām, bez izbrīna, bez bažām. Ņina, tu redzi, ka tā informācija, kura tev tika dota agrāk (pirms 2 gadiem), ka tu būsi cilvēku pavadītāja uz jaunu dimensiju, tagad izpaužas blīvajā plānā. Atceries savu pirmo reakciju uz šo informāciju: šaubas, izbrīnu, bailes. Bet tagad, kad tu to esi izdarījusi ne reizi vien (neaizdomājoties, vai tā ir pāriešana, vai nav, vienkārši darīji), tu mierīgi pieņēmi vēsti par šo faktu.

Lūk, kāpēc tik bieži jums vienkārši piedāvā kaut kur piedalīties, neizskaidrojot, kas un kā. Un, kad ir ticība, ir tiekšanās, ir nodoms, tad viss izdodas viegli, graciozi, plūstoši.

Apsveicam jūs visus, pateicamies visiem, kuri mudina ne tikai cilvēci, bet arī lielākas Garīgas Būtnes attīstīties, vedot ārā no guļas stāvokļa. Patiešām, grēku nožēlošana ir atbrīvojusi milzīgu enerģiju potenciālu planētās, kuras atrodas Saules Sistēmas robežās. Līdz nākamai tikšanās reizei, dārgie.

Ņina: Pateicos, pateicos, pateicos. 21:57.

 

Pievienots 23.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/seans-vzaimodeystviya-s-velikoy-boginey

Tulkoja Jānis Oppe