Nikolajs un Tatjana Trubejevi - Mēs turpinām radīt Dzīvi uz Jaunās Zemes

16 02 18

Mēs turpinām radīt Dzīvi uz Jaunās Zemes un lūdzam tam mūsu Radītāja Svētību.

Šeit un tagad Mēs – Gaismas un Mīlestības Radītāji savas enerģijas apvienojam ar visu Gaismas Radītāju enerģijām, Māti-Zemi, mūsu Augstākajiem Es, Garīgo Visumu un Gaismas Spēkiem Mātes-Zemes-Gaijas pilnīgai attīrīšanai no vecajām enerģijām – dualitātes enerģijām, radot mūsu Jauno brīnišķīgo Pasauli. Mēs apvienojam enerģijas, lai Kosmiskais Modinošais Lietus – Visa Esošā Radītāja enerģijas Plūsma izlītu uz katru Zemes cilvēku un lai katrs cilvēks sajustu un uzzinātu to. Mēs esam Radītāji un darām to paši priekš sevis un cilvēces. Mēs esam tās Zvaigžņu Būtnes, kuras mēs gaidījām.

Mēs virzāmies pa mūsu tālākas pamošanās un globālas transformācijas līniju. Mēs cilvēcē modinām atmiņu par mūsu zvaigžņu izcelsmi, par zvaigžņu būtnēm, kuras atnākušas uz brīnišķīgo Zemi šajā iemiesojumā, cilvēku formā, lai radītu Jauno Pasauli. Pašlaik mēs esam pārgājuši no viena cikla otrā – tas ir mūsu Garīgās izaugsmes laiks, mūsu Patiesības iemiesošanās visā, ko mēs pazīstam, laiks.

Mēs savas zvaigžņu sēklas iesējām jau Jaunajā Zemē. Mēs sagatavojām augsni, lai atklātos un sāktos Zemes cilvēces kontakts ar Augstākajām civilizācijām – Gaismas Ģimeni, lai turpmāk radītu kopā, pabeidzot Zemes attīrīšanu un iesakņojot jaunas tīras tehnoloģijas. Mēs redzam, kā mainās apziņa Zemes cilvēkiem, kuri ir gatavi ieraudzīt kosmisko kuģu piezemēšanos un sveikt Gaismas Ģimeni.

Mēs redzam, kā Krievijas prezidents zemiešiem stāda priekšā Garīgā Visuma Pārstāvjus.

Mēs redzam, kā mainās pasaules kārtība, kuru nodibināja tumšie spēki uz Zemes. Mēs redzam, ka Krievija – Lielā Krievzeme no Tumsas sistēmas ekonomikas un finanšu lauka iziet Gaismas un Mīlestības laukā. Krievija spēcīgi atgriež dzīvē savu Garīgo mantojumu un kļūst par planetāra mēroga Garīguma balstu. Krievija pārkārto savu ekonomiku un valsts finanšu sistēmu, atgriežot savas tiesības patstāvīgi rīkoties ar saviem resursiem visas valsts tautas labumam un interesēs. Tiek radīta nākotnes ekonomika, kur nauda ir pirmatnējā izejvielu produkta enerģija un cilvēku jaunrades psihiskā enerģija. Valstu vadībā ienāk jaunas formācijas līderi, kuri spēj strādāt vispārējam labumam. Visi ievēlētie varas pārstāvji ir pakļauti tiem, kas viņus ievēlēja. Tiek radīti un visu pildīti jauni likumi visās valstīs, kuri izslēdz iespēju jebkura veida spekulācijām, vardarbībai, meliem, korupcijai, zādzībai, izspiešanai un apgrūtinošiem bankas procentiem. Attīstās jauna zinātne, kura ļauj dzīvot mierā un harmonijā ar dabu. Nostiprinās visu Zemes tautu vienotība, sadraudzība un mijiedarbība.

Mēs redzam, ka uz planētas Zeme iestājas jauns vienots labvēlīgs klimats uz visas Zemes, tas dod spēcīgu grūdienu visas cilvēces atmodināšanai un labklājībai. Mēs redzam, ka uz visas Zemes ir radīti vienoti Gaismas informācijas centri, kuri nodrošina Zemes cilvēces tālāku pamodināšanu un apmācīšanu.

Notiek visu valstu valdošās kliķes nelikumīgi sadzīvoto bagātību pārdalīšana par labu visai cilvēcei. Nav vairs planētas graušanas un postīšanas, nav robežu – mēs esam vienota Ģimene. Nav vairs negatīva, vardarbības ne dzīvē, ne televizoru ekrānos, ne Internetā.

Militārie konflikti izbeidzas uz visiem laikiem. Zemes cilvēki uz visiem laikiem atbrīvojas no bailēm ieroču, vardarbības un citplanētu iebrukuma priekšā. Mēs redzam, kā visiem planētas cilvēkiem ar pilnu spēku atklājas talanti – cilvēces, planētas un visas Pasaules-ēkas labumam.

Mēs redzam, kā Zemes dažādas daļās “iezemējas” Gaismas pilsētas. Mūsu gaišie sapņi iemiesojas īstenībā.

Mēs visi kļūstam Vienoti.

 

Pievienots 18.02.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/mi-prodolzhaem-sotvoryat-zhizn-na-novoy-zemle

Tulkoja Jānis Oppe