Konstantīns Ščerbins - Tēti, sveiks!

16 02 12

Natašeņka, sveika! Mans jaunākais dēls Iļja aizgāja no iemiesojuma jūlija beigās caur uguni. Nodega māja, kur viņš dzīvoja. Mēs jau daudz reižu esam sazinājušies caur Olgu Kosjačenko. Lūk, viņa vēstījums, man liekas, tur ir svarīga informācija.

 

Tēti, es sveicu tevi! Pieņem manu mīlestību un pateicību! Pateicos tev par visu, ko tu priekš manis esi izdarījis!

Es citādi nevaru, dēliņ!

Pie mums pašlaik rit ļoti saspringtas dienas, daudz darba nācis klāt. Nāk ļoti spēcīga dvēseļu plūsma! Un mēs gaidām tās palielināšanos. Tāpēc darba visiem kļuvis vairāk. Tu taču saproti, ka man šeit adaptācijai bija nepieciešams pavisam maz laika. Tāpēc es šeit neesmu vienkārši bērns, bet es šeit esmu pilnvērtīga Gaismas Būtne. Daudz kam nācās piešķirt jaunu jēgu un daudz saprast tik īsā dzīvē. Esmu tev par to pateicīgs!

Citādi nevarēja būt!

 

Es ļoti priecājos, ka tu dzīvo pilnvērtīgu dzīvi, un tevi negrauž šīs bēdas. Esmu dzīvāks par daudziem dzīvajiem. Man ļoti gribētos daudz nodot Māmiņai, bet viņa mani nedzird. Bet es skaidri zinu, ka mani dzirdi tu! Jaroslavam no manis milzīgs sveiciens! Es viņu tā mīlu! Mēs ar viņu diezgan ilgi esam bijuši iemiesojumos. Atšķirīgās situācijas un dažādos aspektos (kāds kādam brālis, tēvs, vectēvs). Mums daudz ar viņu nācās noiet. Varbūt ne vienmēr šajā iemiesojumā mēs atradām kopīgu valodu, bet tu taču saproti, ka tā bija mūsu ar viņu bērnība. Mīli viņu tieši tāpat, kā mīli mani! Un pat vairāk! Tāpēc ka viņam tas ir vajadzīgāk. Viņš vēl nav tik apzinošs kā tu. Viņam gribas saziņu ar mani, taču viņš nezina, kādā veidā pie tā nonākt. Palīdzi viņam tik, cik varēsi. Galu galā, atved viņu pie Olgas. Lai viņš pats izdzird, KĀ TAS notiek. Tas viņam piedos spēkus šajā dzīvē. Pārbaudījumi, protams, vēl būs. Taču ne tik traģiski. Tās būs mācības viņa ceļā.

Jūsu valsti gaida milzīgas pārmaiņas. Tik spēcīgas un kardinālas, ka jūs pat nestādāties priekšā. Tas noritēs diezgan ātri, pat tik milzīgajai valstij kā Krievija. Taču izmaiņas būs kardinālas. (Rāda, gluži kā viesuļvētra pāries no rietumiem uz austrumiem.)

Iļja, vari sīkāk par to pastāstīt?

Krievijā notiks vadības maiņa pašā demokrātiskākajā veidā. Pēc tam sekos kardinālas pārmaiņas – valdībā, bankās. (Finansu sistēma pārdzīvos kardinālas izmaiņas.) Bankas kļūs par tautas bankām. Tās pāries no privātā īpašuma. BET tas būs smags laiks Krievijai! Un tikai krievu gara saliedētība jums palīdzēs noturēties. Turieties cits pie cita ar dvēseli, palīdziet cits citam.

Dēliņ, bet ko mums vajag izdarīt, lai izmaiņas Krievijā paietu visvieglāk?

Lūdzieties! Lūdzieties par VISAS Krievzemes laimi! Kad šo lūgšanu būs izteikusi Krievu Tautas lielākā daļa, tad sāksies kardinālas pārmaiņas. Pašlaik jūs nesaprotat, KO jūs sējat, bet pļaut taču jums nāksies! Visam ir robeža šajā dzīvē, un jums stāv priekšā pāriet šo robežu un ieiet šajā visas valsts pārtaisīšanā. Un tikai no jums ir atkarīgs, uz kuru pusi jūs viņu pārtaisīsiet! No tā ir atkarīgs ne tikai Visas Krievzemes, bet arī visas Māmuļas-Zemes liktenis!

Bet Dēliņ! Tu saki, lūdzieties! Bet mūsu grupveida darbi, nodomi, meditācijas, lūgšanas, vēršanās pie Gaismas Spēkiem, Ercenģeļiem, Skolotājiem, Svētajiem? Tie ir iedarbīgi, efektīvi, palīdz? Jūs no tās puses arī aktīvi strādājat?

Milzīgs skaits Gaismas Spēku palīdz! Bet maz kurš dzird un apzināti pieņem šo palīdzību. Nez kāpēc visi paļaujas katrs uz sevi. Es saprotu, ka Krievu Gars ir stiprs! Bet spēku situācijā, kāda ir izveidojusies, jums katram ir ļoti maz pret Tiem Spēkiem, kuri ir cēlušies cīņai pret Visu Krieviju! Tāpēc meditējiet, pieņemiet enerģijas, enkurojiet viņas! Sūtiet uz jūsu teritoriju, piepildiet to ar Gaismu, piepildiet to ar viedumu! Nodoms darbojas, bet nodomu tu vari izteikt pats, viens vai ar grupu. Tu nevari izteikt nodomu krievu tautas vietā, tu nevari kāda vietā pieņemt lēmumu, tāpēc, ka tu būsi par to atbildīgs. Jā, izsakiet nodomu, jūsu ir nedaudz Gaismas Darbinieku, salīdzinot ar visiem pārējiem šīs milzīgās valsts iedzīvotājiem. Un šī pārkārtošanās, ja var tā teikt, varbūt arī paies jums fiziski garām! Taču morāli, materiāli, garīgi jūs vienalga būsiet ievilkti šajos notikumos. Un, lūk, lai tas notiktu pašā harmoniskākajā veidā, lūdzieties, piepildieties ar gaismu, ar Gaismu piepildiet jūsu valsti! Jūsu valdību! Ūdens akmeni grauž, un tas notiks. Tikai vienotībā ir jūsu spēks!

Pateicamies tev, Iļja!

 

Iļja aiziet! Redzams, laiks ir iztecējis.

Dārgais dēls, patiecamies tev! Ļoti mīlam! Loti priecājamies sazināties. Mīlestību un Pateicību visiem aiz aizsega!

 

Pieņēma Olga Kosjačko. Harkova.

 

Pievienots 12.02.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/papa-privet

Tulkoja Jānis Oppe