Tikšanās ar Valentīnu Mironovu[1] 2015. g. 3. decembrī Maskavā: Klausītāju jautājumi un atbildes

2015. g. 3. decembra atbildes uz jautājumiem ir papildinātas ar atbildēm uz citiem jautājumiem no komentāriem pie Mironovas V.J. videorullīšiem (izvietotiem YouTube),

un atsūtītiem uz personīgo pastu.

 

16 01 19 01

 

Sākumā sniegšu īsu izvilkumu no vēstules. Dažās rindās ir redzams katra no mums viss esības dziļums.

„…frāze: „jādomā, pirms padomāt” – tagad man ir kļuvis skaidrs, ka es staigāju savu domu pavadā. Es uzrakstīšu šo frāzi un piestiprināšu redzamā vietā. Jūtu, ka tā man palīdzēs nesavaldzināties no domām, bet izvēlēties man vajadzīgās.”

jo vairāk pētu dažādas tēmas, jo vairāk jautājumu. Dažādi avoti iesaka man nerakties, bet vienkārši pieņemt VISU! Jā, bet mēs taču neesam marionetes, bet CILVĒKI-DIEVI, un gribētos iet uz evolūcijas augšu ar atvērtām acīm.

Saprotat? Cik patīkami mēdz būt domāt, ka es esmu ne tikai „balts un pūkains”, bet arī „pasaules glābējs” vai „daru planetāru darbu”. Kaut gan patiesībā galvā ir ne mazā kaudze no visdažādākajām domām un sava slēptā nozīmīguma (savaldzinājums). Tas viss nav ne labi, ne slikti. Bet tas ir jāzina, ja jūs patiešām gribat dzīvot savu paša dzīvi, nevis vilkt dvēselē svešu domu vai izkropļotu priekšstatu kravu.

Visums (Daba, Pirmsmūžības Spēks, Dievs, Radītājs) ir burtisks un jūsu nodomu izpildīšana ir tik pat burtiska. Pateicāt „man sāp”, jūsu pasūtījums uzreiz ir pieņemts, un, lūk, jau ir radīti visi apstākļi izpildīšanai. Neviens nav vainīgs!

Tāpēc domājiet, pirms padomāt.

 

1. jautājums.

Kā pareizi uzrakstīt nodomu?

 

Pirmkārt, formāla atbilde. Literatūra. Daudz avotu ir par nodomu. Ja jums vajadzīgs izvērsts variants, jūs ieejat grāmatu veikalā „Baltie mākoņi” („Белые облака”) vai „Ceļš pie sevis” („Путь к себе”). Tur ir daudz autoru.

Ja neformāla atbilde, tad tā ir jūsu iekšējā vēlēšanās. Kaut kāda. Tie vārdi, kurus jūs varētu pateikt savam tuvam draugam. Un tādā pašā intonācijā un ar tādiem pašiem vārdiem. Tas neprasa gudru leksiku, ne kaut kādus pareizos vārdus, ne laiku pēc pulksteņa. Kam tas ir mežonīgi, jūs vēršaties pie literatūras. Es runāju ne tā, kā to dara normāli cilvēki.

Tas drīzāk ir nevis rakstīt, bet formulēt. Tā ir tā doma, kura jums neliek mieru, „niez”, tēlaini runājot. „Niez” tādā mērā, ka jums, iespējams, sāk mainīties garastāvoklis, zust apetīte. Kad jūs to noķersiet, jūs vēl reizīti „paritiniet” to savā galvā, lai jūs paši sevi saprastu, ko jūs gribat. Pašlaik jebkuram cilvēkam atveras viņa dziļumi, gan vīriešiem, gan sievietēm. Un visi cilvēki mācās sazināties jūtu valodā. Nedomājiet, ka, ja tas attiecas uz sievieti, tad sieviete to zina – nu nezina! Mēs atrodamies dažādos apstākļos – vīrieši un sievietes, visiem dziļuma zināšana atveras no nulles. Kad jūs apzināsieties, pamēģiniet to izteikt literārā valodā. Un jūs izlasīsiet to, ko jūs gribat. Vismaz sapratīsiet. Uzrakstījāt, nolikāt uz diennakti un aizmirsāt. Pēc diennakts atgriežaties un skatāties, vai to es gribu, kas man ir uzrakstīts. Jeb es to gribu citādi. Kaut kādas nianses ir parādījušās, ko es ne tā gribu, bet citādi. Ne gluži pārgribēt, bet konkrētāk, padziļinātāk ir sācis izpausties. Kaut kas, ja jūs strādājat pie kaut kādas tēmas. Vēl reizīti pārrakstījāt. Vēl reizīti nolikāt un aizgājāt. Bet pēc tam skatāties visu pa jaunam – „O! Īstais!”

Es vairs negribu labot un negribu papildināt. To vajag. Kam vajag, jūs to pārrakstāt glītā rokrakstā. Ja jums to nevajag, varat izrunāt domās vai pateikt balsī. Ja jums to nevajag, pietiek vienkārši apzināties, ka jūs apmierina frāze, kurai jūs devāt priekšroku kā galīgajam variantam. Un viss. Papīriņu nolieciet kaut kur. Pēc kā laika jūs saņemsiet atbildi uz savu jautājumu.

Vispār tas saucas dialogs ar visumu jeb dialogs ar Dievu. Jeb dialogs ar Dabu. Šeit ir daudz sinonīmu. Atkarībā no vēlēšanās sauciet to par dialogu ar savu Augstāko „Es”.

Reiz jums nebūs jāraksta. Jums vienkārši sāksies saruna. Kā teica viens mazs zēns: „Iedomājies, ka tu dzīvo komunālajā dzīvoklī. Vienā istabā dzīvo tu, otrā – Dievs. Un no rīta jūs satiekaties virtuvē.

– Ak, atkal šīs darīšanas! – un jūs čībās čāpojat pusaizmigušā izskatā.

– Ai, cik labi būtu, lūk, tā – jūs sakāt savam kaimiņam. Bet viņš atbild: „Nu, labi, tur jau to ir iztaisījuši. Ejam, citādi jau uz dienestu laiks.”

Bērni. Brīvs izklāsts, bet kāda dziļa jēga.

 

2. jautājums.

Dēls visu laiku spēlē datorspēles, jebkurā dienas un nakts laikā. Ko ar to darīt?

 

Atkal, sākumā oficiāla atbilde. Internetā ir bērnu psihologa Vladimira Pugača (Владимир Пугач) vietne, agrāk viņa vietne saucās “indigo bērni”, kā saucas tagad, nezinu, bet jūs to varat atrast paši. Mazums, kāda situācija – tā ir kā ātrā palīdzība. Speciālists viņš ir gudrs, savā laikā es pie viņa beidzu kursus par kontaktēšanos ar bērniem autistiem. Mani Dievs aizveda pa citu ceļu.

Otra atbilde uz jautājumu. Jo bērni nāk ne vienkārši citādi, tie ir dievišķi bērniņi ar atklātu apziņu. Un viņi lieliski saprot to neīstumu un visādas citādas nepatikšanas, kādos dzīvo vecā pasaule. Tā jau ir beigusies, bet pēc inerces tā vēl kādu laiku turpināsies. Nedaudz atkāpšos, kāpēc tā ir beigusies. Pēc īsa novērojuma kalnos. Kalnos saule spīd pavisam citādi. Dūmakas nav, atmosfēra ir cita. Un pirms kāda laika spīdēja zila saule. Pie zilas debess zila lodīte, gaisma un krāsa bija dažādas. Saule ar debesīm nesaplūda, bet turklāt apgaismojums bija sudraboti iezilgans, kaut kāds ultramarīns, nereāls. Kā uz citas planētas vienkārši. Kas tur aiz lodziņa notiek?

Viņa spīdēja vairākas stundas. Pēc tam šo disku aizsedz bāli sudrabots pārklājs, visa pārējā debess bija tāda pati. Zila. Un turklāt izmainījās ēnu krāsa, kļūstot balta. Pēc tam vēl nedaudz, padzisusi bija. Dzeltena tā arī nekļuva. Saule jau sen nav dzeltena zvaigzne. Pie baltās krāsas apgaismojums apstājās, pēc tam saskrēja mākonīši, un viss aizvērās. Periodiski mēs visi stāvam zem šī kolosālā spektra starojuma, tas jau iet neironu zvaigznes līmenī. Paskatieties internetā, tagad pie tā speciāli neapstāšos. Tas ir tieši tas, kas Maslova pēdējā diktējumā tika runāts par atvadām no vecās pasaules. Visi diktējumi un čenelingi runā par vienu un to pašu, tikai no dažādām pusēm un dažādām apziņām. Lai pēc iespējas vairāk cilvēku par to uzzinātu.

Un saprastu, ka šī vecā pasaule ir ne vienkārši nolemta, tā ir pabeigta. Tam, ko redzat aiz lodziņa, taisiet lielu korekciju. Domājiet, saprotiet, ko jūs redzat. Skatieties uz iekšpusi, jūs jau zināt, kā to darīt.

Bet bērni aiziet no ģimenes realitātes, ja runā konkrēti. No vecāku neuzmanības, no dažreiz pat nicīgas attieksmes pret viņiem un sevi pašiem. Bet bieži māmiņas ar to grēko, bet bērniņi provocē. Viņi vienmēr atrod sāpīgās vietas, vienmēr “izskrāpē” to, ko vecāki cenšas noslēpt. Daudzi dzīvo, lai tikai neievainotu bērnu. Netaisās šķirties, piemēram. Labāk tādus trikus ar maziem bērniņiem nedarīt. Labāk apsēsties, parunāties, viņš vēl padomu dos, vai viņa, kā labāk šo situāciju izstūrēt. Bet, ka vecākā pasaule mēģina stūrēt pati, bērns vienkārši automātiski aiziet. Un ne ar kādiem vārdiem, pat gudriem, viņu atpakaļ neatgriezt. Tāpēc ka šie bērni ir telepāti, bērni skaidrredzētāji. Visi. Viņi var būt nevadāmi, mežonīgi un nepaklausīgi. Viņi var būt lāsts visai ģimenei, talants un lāsts vienlaicīgi. Tikai tāpēc, ka vecā apziņa viņus neuztver. Iemācieties būt žēlīgi pret sevi pašiem sākumā. Es nesaku “iemīliet sevi”, tas ir sarežģīts jautājums, vienkārši pieņemiet. Atļaujiet būt visiem saviem trūkumiem, kuri ir tētiem un māmiņām uz šo brīdi, un vecmāmiņām un vectētiņiem tajā skaitā. Tas nav slikti un nav labi, tā vienkārši ir norma (uz šo brīdi). Kad jūs to redzat, jūs automātiski vēršat savas dvēseles gaismu. Sava siltuma gaismu uz šo sāpīgo vietu. Un tā izgaismosies, pašlaik to ļauj dievišķās enerģijas, kuras ir izlietas visur un visā. Jums nevajag apgrūtināt sevi, nevajag lasīt speciālas grāmatas, čenelingus un citu, ja tikai gribat. Un vienkārši iztaisiet nelielu analīzi vai pajautājiet Dabai, Dievam vai Visumam – ko man vajag izdarīt pirmām kārtām, lai sakārtotu kontaktu ar manu dēlu (meitu). Intuīcija jums dos atbildi. Jeb tā būs bērna atbilde, jeb jūs saņemsiet atbildi caur grāmatu, no televizora – kāda starpība! Nejaušības dzīvē – tās ir lielisks dievišķs instruments. Es saku “nejaušības,” tāpēc ka tie, kuri zina, tie pamās ar galvu, kuri nezina, arī pamās. Un mēs pamatā sapratīsim viens otru. Tas ir tas, ko mēs speciāli nenorunājām, nesazvanījāmies, nesarakstījāmies. Vienkārši – vienu reizi! Un izpaudās.

Tātad jāpievērš uzmanība tikai sev. Un, kad šis mazais cilvēks, pat ja viņam ir 18 gadu, sajutīs, ka viņš patiešām ir šeit vajadzīgs, patiešām ir mīlēts (viņi taču uz siltumu reaģē, starp citu). Uz fizisku siltumu. Bet fiziskais siltums ir mīlestība. Tas ir maigums. Tas dzimst iekšienē, katram tas ir. Bet tādā latentā stāvoklī. Tas nav izslēgts, tas darbojas tukšgaitā, kā dzinējs. Ātrums nav iedots, mašīna nebrauc. Ļaujiet, lai šis dzinējs ieslēdzas uz pilnu jaudu. Un jūs redzēsiet, kā ir izmainījusies pēc tam jūsu dzīve. Reāli. Ja es caur to visu nebūtu gājusi, man nebūtu tiesību ne sēdēt jūsu priekšā, ne vēl vairāk, runāt un piedāvāt tādu saziņas formu.

Jautājums no zāles par bērnu vecumu.

Atbilde. Tie ir jebkuri bērni no 0 un vecāki. Piemēram, indigo bērni sāka nākt (dzimt) kaut kur no pagājušā gadsimta 45-jiem gadiem. Cik gadu būs pieaugušam “indižonkam” tagad? Daudz.

“Mīlestības dzinējs jāieslēdz” – vīriešiem un sievietēm. Vienādā mērā. Tas ir tikai – ļaut būt tam, ko jūs uzskatāt par saviem trūkumiem. Patiesībā tās ir jūsu apziņas briljanta šķautnes. Kad jūs to reiz sapratīsiet, kā mani paziņas saka “žetons iekritīs”, jūs sapratīsiet, ka jums pieder kolosāla bagātība. Ka trūkumiem – tiem ir jābūt. Visums tiecas uz absolūtu pilnību, taču to sasniegt nav iespējams, jo viņā atrodas “piemaisījumi”. Citādi viņš sastings un neattīstīsies. Grāmatās arī tas ir rakstīts.

 

3. jautājums.

Vai tiešām zinātnieki ir atraduši 14 visumus?

 

Piedāvāšu jums aplūkot dažas vietnes, tur publicētos materiālus jūs varat izlasīt patstāvīgi un “ieskatīties” citās sadaļās pēc vēlēšanās.

www.membrana.ru/particle/13166 - raksts “Noass Visumā atradis Dieva matu”. Atrastas 14 galaktikas, kuras atrodas uz vienas līnijas. “Tilts uz nekurieni” jeb “Mats no Dieva bārdas” ir gigantisks “pavediens” no tumšās matērijas, gar kuru gluži kā pērlītes savērtas galaktikas. Tas ir Telavivas Universitātes zinātnieku atklājums Noasa Broša vadībā.

Šis atklājums papildina agrāk izdarītos, kuri liecina par visumu pavedienveida uzbūvi. “Tīmekļa” pavedieni ir tumšās matērijas sakopojumi, nosaukti par filamentiem. Sakopojumi tika uzskatīti par pazaudētiem, taču šis apgalvojums attiecās uz cilvēka acs un ierīču nepilnību.

www.modcos.com – informācija par paralēlajiem visumiem.

www.infoniac.ru/news – jauni atklājumi astronomijā, interesanti fakti par galaktikām. Ļoti skaisti foto.

www.planeta.moy.su/news

www.ecowars.tv/info/7627-novye-otkrytiya-astronomov.html

 

Īsa izlase – 2015.09.25. Zeme sadūrusies ar vilni no ātras ekzoplanētas. Ekzoplanēta (HD 189733b) ir līdzīga Jupiteram, saucas “planēta-ogļu panna”. Uz īsu laiku Zeme izrādījās “ietērpta” svešā ugunīgā magnētiskā laukā, neparasti spēcīgā. Kaut arī pati ekzoplanēta no Zemes atradās 63 gaismas gadu attālumā. Planētas “ogļu pannas” masa ir par 13% lielāka nekā Jupiteram. Galvu reibinošs orbitālais ātrums 152,5 km/h.

 

4. jautājums.

Kādi atklājumi tiek izdarīti pašreizējā laikā? Lūdzu, pavēstiet iespēju robežās.

 

Internetā darbojas vietne, kurā jūs varat apmierināt savu vēlmi uzzināt jauno par jebkuru zinātniskās izziņas virzienu.

Tās adrese ir www.membrana.ru. Rubrikas: “tehnika”, “zinātniska pieeja”, “atklātais kosmoss”, “pagātnes dzīve”, “firmas noslēpums”, “personiskā pieredze”, “veselīga interese”, “jaunrades alkas”.

 

5. jautājums.

Kādi ir mūsdienu zinātnes pētījumu galvenie virzieni? Tāpat iespēju (atklātuma) robežās.

 

Cilvēce virzās tā sauktā “cilvēciskā faktora”, tas ir, apziņas, izzināšanas virzienā. Jau ir zināmi daudzi fakti, kad viena zinātnieka izmēģinājums NAV atkārtojies citam. Apziņa pieder gan pētāmajam priekšmetam, gan tam, kurš viņu pēta.

Tiek atzīts matērijas saprātīgums (matērija un Gars, kā pasaules-ēkas izpausmes dažādas šķautnes), viss ir dzīvs un dievišķīgs. Nedzīvā nav principā, dievišķās apziņas vienotā lauka postulāts (fraktālās līdzības kā dievišķās gaismas pašatkārtošanās jebkurā objektā likums). Veselā un viņa daļu harmonija. Planetārais Logoss, kurš vada Zemi, pēc būtības ir daudzlīmeņu kosmiskā Saprāta universāla telpa.

Turklāt cilvēka galvenais uzdevums – saprast sevi kā veselā daļu. Ir svarīgi atcerēties, ka materiālās pasaules pamatu veido pozitīvu un negatīvu spēku balanss, un pārsvēršanās uz jebkuru pusi izjauc līdzsvaru. Zelta griezums visā.

Tiek atklāti jauni enerģijas avoti dzīvei.

Domas pētīšana un izmantošana no distances. Piemērs – krievu zinātnieki ir radījuši kvadrokopteru, kuru vada domas spēks.

Vietne www.oko-planet.su/science/sciencenews/

Domu kontrole, domāšanas tīrība, atbildība par domu.

 

6. jautājums.

Vulkānu aktivizēšanās grafiks, tajā skaitā Jeloustonas rezervāta galvenajam vulkānam.

 

Lieta tāda, ka vulkānu aktivizēšanās grafika kā tāda nav, ja nu vienīgi – Visaugstākajam! Šis jautājums jāpēta pedantiski un jāsalīdzina informācija no dažādiem avotiem. Taču varu piedāvāt jums sekojošas informācijas vietnes. Iespējams, tur jūs pasmelsiet kaut ko sev vajadzīgu.

www.oko-planet.su – portāls par globālajām izmaiņām sabiedrībā, politikā, zinātnē, dabā. Seismiskie monitori un planētas monitorings. Seismiskās prognozes. Zinātnes un tehnikas jaunumi. Magnetosfēra. Saule. Laikpstākļi un klimats. Kosmoss un viņa pētījumi. Ekstremālā pasaule.

Atsevišķa “Saules” vietne www.tesis.lebedev.ru

 

7. jautājums.

Magnētisko polu maiņa (kad)?

 

Vietnē www.sibved.livejournal.com/101693.html ir izvērsta atbilde uz šo jautājumu. Tur var arī izsekot Zemes magnētiskā lauka svārstību un seismiskās aktivitātes sakaru.

Kopumā var izdarīt secinājumu, ka magnētiskais lauks, kurš samazinās un mainās, ir tiešā veidā saistīts ar to, ka katrā cilvēkā proporcionāli atklājas viņa dievišķās īpašības, pat potenciālā. Atklāšanās kritērijs ir viens – apziņa. Cik lielā mērā jūs esat gatavi ielaist sevī Dievu, tik lielā mērā Dievs jūsos ieies.

 

8. jautājums.

Kā uzzināt savu uzdevumu dzīvē.

 

Formālā atbilde – griezieties pie literatūras, tajā pašā grāmatu tīklā “Baltie mākoņi” (“Белые облака”). Taču tas drīzāk ievedīs jūs biezoknī. Tāpēc pirms tam padomājiet, pirms turp iet.

Neformālā atbilde. Daudzi domā, ka uzdevums – tas ir kaut kas dižens. Bet tas it tikai tas darbs, kurš jūs sasilda. Kādam patīk adīt; dziļš kaifs, dziļš siltums. Un lieta iznāk burvīga. Un ārstnieciskie svīteri un šalles no onkoloģijas izārstē. Kāpēc? Tāpēc ka jūs ielikāt daļiņu savas dvēseles. Tas pats mīlestības dzinējs ir piesūcinājis katru vilnas matiņu, katru diedziņu ar dievišķās mīlestības substanci. Visdiženākais uzdevums – dot gaismu. Tam ir vajadzīga atvērta sirds.

Tā obligāti nav adīšana. Mākslinieks glezno gleznas. Pavārs taisa ēdienus. Audzinātājs audzina bērnus. Es nesaku – formālas lietas, bet to, kur jūs gūstat šo iekšējo kaifu. Droši vien jums dzīvē ir bijušas tādas situācijas. Piemēram, jūs lasāt interesantu grāmatu, tad laiks ap jums pārstāj eksistēt. Tas attiecas uz jebkuru jūsu nodarbi.

Var mazgāt grīdas, vadīt mašīnu. Strādāt atslēdznieka darbu. Nav starpības. Uzdevums – priecāties. Ieslēgt mīlestības dzinēju sevī. Un uz šī pamata priecāties pašam.

Kāds teiks, ka arī nogalinot var priecāties. Kādam formāli “jā”. Bet tā siltuma nav. Viss, ko vēlies, ir, izņemot šo iekšējo siltumu. Tas vairs nav mīlestības dzinējs, ne Dieva dzinējs strādā. Pilnīgi citas lietas.

Tāpēc uzdevums – tas ir saskatīt sevis dziļumus. Un pajautāt sev, kas tev patīk? Ko gribētos darīt? Es nerunāju ne par kādiem lieliem veikumiem, tā ir “desmitā lieta”. Tie iznāk paši par sevi. Jūs pat nesapratīsiet, ka jūs darāt lielu veikumu, kad jūs nodarbojaties ar savu iemīļoto nodarbi. Nav svarīgi, ar kādu, tāpēc ka tā dievišķā substance, kura šajā momentā sāk dzirkstīt jūsu dvēselēs, ir tā pati. Tur visumi dzimst daudzdimensionalitātē. Tāpēc pievērsiet uzmanību tiem apstākļiem, kādos jūs dzīvojat. Tai sadzīvei, galu galā. Vienreiz paskatieties uz pierasto situāciju no cita redzes leņķa. Jūs ieraudzīsiet dimantu birumu. Tie tur ir, es to zinu.

 

9. jautājums.

Kāpēc visi vīrieši, ar kuriem man aizsākas nopietnas attiecības, pastāvīgi manis dēļ ir greizsirdīgi?

 

Visdrīzāk konkrētā situācija jums kaut kam ir vajadzīga. Varbūt patīk upura stāvoklis. Mēs savus vīriešus (bet vīrieši – sievietes) pievelkam ar ļoti smalkiem fluīdiem, teiksim tā. Ja atlaižam pilnībā visus gudrumus, tad tā ir kāda atbilstības daļa, kāda pieredze, kura vīrietim un sievietei vajadzīga tajā momentā, kad viņi ir kopā. Nav svarīgi, vai viņi būs kopā stundu, divas, vai viņiem būs tuvība, vai nē, vai viņi dzīvos tālāk, vai nē, tam nav nekādas nozīmes. Vajadzīga pieredze.

Savstarpējas pilnveidošanās pieredze vīrieša un sievietes “slīpēšanai”. Vēlams uz sevi paskatīties no malas. Aizvainojumi ne pie kā jūs nevedīs. Un skatīties kā dakterim uz pacientu. No deguna tek, no acīm pilina, ķepa ir salauzta, aste ērkšķu pilna. Apskats. Var ar humoru. Un pēc tam rīkoties tieši tāpat kā ar nodomu. Katrā no jums jau sēž gaišreģis. Jūs sev pagaidām neļaujat viņam pilnībā būt. Atcerieties, ka organismā viss ir ieslēgts. Taču domas traucē.

Greizsirdība pati par sevi ir pārliecības trūkuma par sevi jūtas. Kaut kādas bērnības pārestības, dažreiz tā ir vieglāk dzīvot. Kādam patīk būt upura stāvoklī, tad nav atbildības un ne par ko nav jāatbild. Tā ir konkrēta pieredze. Lemt nāksies no dziļuma. Gribat, var caur nodomu, piemēram, taisāt pieprasījumu Dievam (Visuma Dabai, sev) – lai jūs uzzinātu šīs situācijas sakni. Kāpēc šī situācija atkārtojas, gluži kā kāptu uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.

Un jūs saņemat atbildi. To var nosapņot, to var izlasīt grāmatā, kaimiņš noskaities pateiks; nav svarīgi. Vienalga tas aizies līdz jūsu ausīm un apziņai. Jo tiks pateikts jūsu valodā.

Un, saņēmuši informāciju, saprotot, ka tā ir atbilde jums, jūs esat brīvi to pieņemt, vai nē. Tā ir jūsu izvēle. Ja informācija neapmierina, jūs pieprasījumu konkretizējat – papildus izvērst šo situāciju vai šo jautājumu. Tas ir, jūs sākat procesu analizēt. Aizrakties līdz būtībai, saprast sevi. Ja situācija “dara traku”, tas nozīmē, ka jūs atrodaties soli no risinājuma. Tas ir viens no spēcīgiem kritērijiem.

 

10. jautājums.

Nevienlīdzīgas laulības, kad sieviete ir vecāka. Vīrieši negrib savu bērnu un garīgi attīstīties.

 

Kas tas ir – “garīgi attīstīties”? Tas ir, cik daudz jūs ļaujat Dievam būt jūsos, nevis Dievam formāli būt. Nevis vienkārši ļaut, bet ĻAUT. Ne tikai ļaut un sēdēt, bet rīkoties. Tā jau ir tā liesma, kura pulsē katrā jūsu šūnā. Vajag, lai šī uguns jūsu šūnās uzliesmotu un paliktu ar jums mūžīgi. Tad jūs kļūsiet par individuālām patstāvīgām Dieva daļiņām. Par Apzinātiem Radītājiem.

Bet garīgums – tas ir, cik jūs ļausiet dievišķajai substancei (Dieva mīlestībai) ienākt, izpausties caur jums. Tas, tēlaini runājot, ir kā reostats, kurš regulē apgaismojumu. Gaišs vai tumšs būs. Par cik jūs pabīdīsiet reostata rokturi, tik liela būs jūsu gaismspēja. Tā ir tikai atļaušana (līmeņi). Tās nav ne lūgšanas, ne meditācija. Ne kaut kādi ne treniņi, ne prakses. Bet tikai, ja jums to vajag. Speciāli darīt neko nevajag.

Vienkārša vēršanās – “Dievs Kungs, es atļauju”. Un jūs sākat dzīvot šajā liesmā. Pat ja jūs aizmirsīsiet, dzīve jūs no tā novērsīs, uguns degs. Tā vairs nav Dieva mīlestības dzinēja tukšgaita. Jūs sevi apzināties dievišķajās delnās.

Tā ir augšupcelšanās, draugi.

Jums visiem ir dievišķas domas. Apriori. Pašam pēdējam slepkavam ir dievišķas domas. Ja izejam no tā, ka Dievs ir Mīlestība, bet Mīlestība ir VISS. Pamatīgi pārdomājiet to. Pamats, potenciāls. Tā augsne, no kuras ir cēlies viss. Aizspriedumi tajā skaitā, nepatikšanas. Kari, kautiņi. Bet jebkuru dārzu var sakārtot. Pacietīgi sākas uzkopšana. Apziņa iekrāso darbību. Var, cik vien vēlies ilgi, lūgšanas, meditāciju vai mantru truli atkārtot, un bez rezultāta. Un var tikai pieskarties un iegūt fantastiskus rezultātus.

Kāpēc? Tā ir apziņa. Ja zina, ka tu un Dievs esat viens vesels. Pat sadzīvē. Tas viss ir atkarīgs no jums, cik jūs ļausiet Dievam ieiet jūsos. Neskatoties uz to, ka Viņš pilnā gatavībā ir katrā no jums, katrā jūsu ķermeņa šūniņā.

Tas, kas traucē ienākt, ir jūsu aizliegums. Cik lielā mērā ieiet, kurp, kādēļ. Jūs stūrējat. Visu, ko varēja izdarīt Daba, viņa izdarīja. Tā ir fizioloģijas un telpas maiņa. Visādu nianšu maiņa ķermenī. Tie ir satriecoši notikumi šūnu līmenī, kuri nāk palīgā, kuri palīdz ķermenim, lai bez pēdām aizietu vecie procesi. Slimības bez jebkādām sāpēm. Dzīve kardināli mainās. Tas tiks darīts turpmāk. Daudzdimensionalitāte atklās. Visu, ko vēlies, bet pielaide guļ jūsu drosmē – cik lielā mērā jūs nenobīsieties kļūt par dievu?

Bail būt dievam. Bail mainīt savu dzīvi. Bailes no jaunā. Bailes no atbildības. Vieglāk būt „kā visiem”. Jo atzīt sevi par kaut ko augstāku taču nozīmē izaicināt sevi pašu. Taču ir jādomā citādi. Jāatļauj tas sev.

Apzinātība, lai vajadzīgajā brīdī nāktu vajadzīgie vārdi. Vēršanās (nodoms), dialogs ar Visumu – „kritiskā situācijā es saprotu (zinu) notiekošā būtību. Es apzināti pievienojos šai situācijai.” Tas ir jūsu apzinātās dievišķības sākums.

Jūs citādi sajūtat situāciju. Nodoms uzklājas uz jūsu ieslēgtā Dieva Mīlestības dzinēja. Bet situācija var arī vispār nerasties, jo nākotne būs noharmonizēta (jaunā nākotne). Aizvākts ir atbilstošu situāciju „kūlītis” no jūsu dzīves.

Izmantot dievišķos instrumentus – sākumā atzīt sevi par dievu (dievieti). Daudzi sevi sauc par līdzradītājiem. Un kas tas ir? Kas jādara? Būt radošam. Apzināta radīšana. Pilnīgi jauns jūsu stāvoklis. Ne lomas dzīvē (vīrs, sieva, māsa utt.), bet pirmoreiz, kaut sekundes daļas, jūs sajutīsiet sevi kā īstenu Sievieti vai īstenu Vīrieti.

Un ko darīt tālāk? Lūk, apzinājāties kā līdzradītāji, dieviete (dievs). Salūkojam kasti ar dievišķajiem instrumentiem. Ko pirmo paņemsiet no kastes? Saziņu ar sevi pašu, dzirdēt Dievu savā iekšienē.

Apzināta dievišķuma improvizācija. Mīlestības, siltuma dzinējs. Pastāvīga improvizācija – tātad iet dievišķajā radīšanas plūsmā. Mierīgi uztvert dzīves reālijas. Turiet sirdi atvērtu kā pastāvīgu palīdzību (tiešais vads saziņai ar Dievu).

Sarežģīta jautājuma gadījumā – ejiet dziļumā. Frāze „aizeju dziļumā” ir iepriekšēja parole kontaktam ar viņu. Tālāk savus vārdus-pielaidi slīpējiet patstāvīgi, kam kā būs vieglāk.

Iestājas mikro-klusums, pēc īsa laika jūs situāciju saprotat no iekšienes, redzat globālumu un zināt (sajūtat), kas jādara un kā jādara. Sazināšanās ar sarunu biedru notiek smalkajā plānā, domās. Un sarunu biedrs pēc īsa laika jums atbild, taču tā NAV telepātija. Sazināšanās dzīvā veidā.

Ilgi tur būt nerekomendēju, taču īsu laiku var. Grūti atgriezties (var aiziet pavisam, momentāna augšupcelšanās). Strādā vienīgi ar Dieva mīlestības dzinēju.

Iešanas dziļumā īpatnība ir tāda, ka tā notiek apzinātā nomodā, piemēram, vārot putru. Saglabājas apzināta attieksme pret notiekošo. Tā nav meditācija. Viens no dievišķajiem apzinātības instrumentiem… daudzimensionalitātē.

Dziļums bija pazīstams arī agrāk, vienkārši pašlaik piekļūšana viņam ir atvieglota visiem cilvēkiem (pēc Kvantu Pārejas sākšanās). Praktisks apzinātas dievišķības stāvoklis. Mūsu personiskās apzināšanās līmenis ir aizsardzība no savas paša ziņkārīgas iekļūšanas, tāpēc dziļums izgrūdīs atpakaļ. Atrašanās kontrole – jūsu Augstākais „Es”, jūsu iekšējā noturība, kura sākas ar pastāvīgu domu kontroli.

Dziļums – tas ir apzinātas un sevi kā apzinātas dievišķības Pasaule. Dabiska dievišķa spēja, kura jau sāk izpausties ikdienā.

 

Kas attiecas uz savu bērnu dzimšanu. Jūs droši vien esat dzirdējuši frāzi, ka mūsu bērni nemaz nav mūsu bērni? Viņi atnāk pasaulē pēc vajadzīgās mācības. Atcerieties sevi bērnībā. Nepatika, kad jūs uzskatīja par kāda īpašumu? Nesaprātīgu. Bērns nav rotaļlieta, viņu nevar „dzemdēt priekš sevis”, kā dod priekšroku darīt daudzas sievietes, bieži mēģinot padarīt tīkamāku savu vientulību.

Tā darot, sieviete gatavo bēdīgu likteni mazulim un sev pašai. Jums to vajag?

Vēl pāris vārdu par „garīgo attīstību”. Mēdz būt tā, kad viens cilvēks ir izzinājis kaut ko sev svarīgu un tūlīt steidzas pievērt šai savai atklāsmei arī savus tuviniekus. Turklāt neaizdomājoties, kā viņa „patiesība” jau var būt daudzkārt otra cilvēka izdzīvota. Bet jebkurā gadījumā kaut kā uzspiešana ar varu ved vienīgi pie atgrūšanas. Atcerieties to. Un sakāmvārdu, ka ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz elli. Pat ja jums liekas, ka jums ir absolūta taisnība.

Kas attiecas uz laulības nevienlīdzību. Globālā nozīmē tās ir sabiedrības, tā sauktās attiecību kultūras, ķibeles. Ja divi patiešām mīl viens otru, tad kāda daļa viņiem ir par pārējiem? Ja visu laiku atskatīties uz „tā ir pieņems vai nē”, var nodzēst savas sirds uguni. Bet tā ir Dieva velte, atcerieties to.

 

11. jautājums.

Vai pašlaik par labu strādā dabiskie akmeņi? Kāds labums no tiem ir.

 

Pašlaik nestrādā nekas, un strādā viss. Jūsu apziņas izvēle. Ne labi, ne slikti. Sākumā ir sevi jāapzinās. Bet pēc tam jāizvēlas tas, ko jums vajag. Ja gribēsies akmeni, pat laukakmens – uū! Kur tu esi?

Par galveno spēku kļūst apziņa. Ārstniecisks var kļūt jebkas. Kādā grāmatā bija izstāstīts gadījums, kad uz Jeruzalemi pielūgt svētas vietas aizbrauca dēls, viņa tēvs palūdza atvest gabaliņu no krusta, pie kura sita krustā Kristu. Dēls, atgriezies no brauciena, pie sava tēva mājas vārtiem ar šausmām atcerējās, ka aizmirsis par lūgumu! Izmisumā viņš paceļ blakus vārtiem guļošu skaidiņu, ietin to lakatiņā un iet pie tēva. Kāds ir rezultāts? Smagi slimais tēvs izveseļojās. Taču viņu izārstēja nevis skaidiņa, pacelta pie viņa vārtiem, bet ticība. Faktiski viņa domas. Pārliecības.

Ar ko sākas Bībele? “Un Dievs sacīja, un tas tapa” – radīšanas atslēgas frāze. Dieva vektors. Un jūsu nodomu vektors. Jūs atnācāt, lai apzināti būtu dievi. Katra jūsu doma – tas ir jūsu nodoms, atcerieties to. Klusums galvā – ļoti svarīgs dievišķās apzinātības un radīšanas instruments.

Jūsu labums slēpjas prasmē spriest. Saprotot, ka domai piemīt patiesi dievišķs materializēšanās spēks. Un rīkoties, ņemot par pamatu principu, ka “sirds ir kļuvusi saprātīga, bet saprāts – sirsnīgs”.

 

12. jautājums. Vai mēs varam ārstēt cilvēkus, savus tuviniekus.

13. jautājums. Var ārstēt cilvēkus?

 

Šos divus jautājumus apvienoju vienā. Faktiski tas nav jautājums par darbības atļaušanos, bet kādā veidā to var darīt pašreizējā laikā.

Turklāt jāsaprot, ka jebkura slimība vienmēr satur kādu pieredzi, nepieciešamu slimojošajam cilvēkam. Dažreiz tādā veidā izlīdzinās enerģētiskais līdzsvars. Slimība ne vienmēr ir ļaunums. Cēloņu saprašana ļauj nepieļaut kļūdas. Pat, kad jūs izlemjat palīdzēt, ir jāzina, kā jāpalīdz, lai pats pēc šīs palīdzības nesaslimtu.

Palīdzēt var dažādi. Pati radikālākā metode – izmainīt domas. Taču to varēs izdarīt tikai tas, kurš slimo. Dziedniecība ir kompleksa mākslā. Ir radīts daudz grāmatu par šo tēmu, tajā skaitā Luīzes Heijas (Louise Hay) grāmata, kurā ir sniegta domu un slimību atbilstība.

Tikai, lūdzu, ka jūs paši apgaismosieties šajā jautājumā, nesteidzieties apgaismot savus tuviniekus. Parasti no aktīvas propagandas iznāk maz laba.

Ko darīt? Kā vienmēr, sāciet ar sevi, ar savām domām. Ar sava paša ķermeņa izārstēšanu, ar attieksmes maiņu pret sevi pašu. Jo ne velti taču ir teikts Bībelē – glābies pats, un apkārt tūkstoši izglābsies[2].

 

14. jautājums.

Kā cilvēkam paaugstināt savu enerģētiku?

 

Pastāvīgi praktizēt prieku. Pat ja jūs vienkārši vaibstīsieties spoguļa priekšā, stiepjot lūpas mehāniskā smaidā, tad jau pēc pāris minūtēm jutīsiet, kā jūsu noskaņojums mainās uz labo pusi. Ir pierādīts, tas ir zinātnisks fakts. Bet pēc tam dariet savas pierastās lietas.

Starp citu, vārds “noskaņojums” ir saskanīgs ar “noskaņošanu”[3]. Piemērs – radio, jūs griežat noskaņošanas rokturi un meklējat jūs interesējošo kanālu. Kurš var jums traucēt noskaņot savu paša iekšējo pasauli?

Paši slinkākie cilvēki saka – par ko tad būtu jāpriecājas? Ceru, ka jūs neesat viņu skaitā.

 

15. jautājums.

Sievietei (58 gadi) ir nooperēta labā krūts. Daudz reižu ir iztaisīta ķīmijterapija. Saka, ka ir metastāzes kaulu audos un aknās. Ko viņai tālāk darīt?

 

Zinātnieki sen ir pierādījuši, ka onkoloģija izpaužas sevis dziļumā iedzītas daudzu gadu vecas pārestības rezultātā. Izlolotas, ja ir piemēroti tā teikt. Kad cilvēks sevi uzskata par nepelnīti cietušu upuri. Aizmirstot, ka jebkura tikšanās nes divējādu pieredzi. Iespējams, tās bija piedošanas mācības.

Ja taisa analīzi anatomijā, sanāks sekojoša aina. Kaulu audi, kauli – skelets, balsts visās nozīmēs. Aknas – asinsrades orgāns. Krūtis, dzemde – cik lielā mērā sieviete atzīst sevi par sievieti. Iespējams, šai sievietei ir bijušas grūtības saziņā ar vīriešiem, iespējams, ka nav bijis bērnu. Nav svarīgi, kas ir kalpojis par cēloni, svarīga ir šī fakta noliegšanas un atzīšanas esamība.

Ko darīt? Pārstāt meklēt vainīgos. Atļaut sev BŪT. Vienkārši būt, ar visām izpausmes niansēm. Atļaujot sev to visu, patiesībā atlaižam. Tas pārstāj būt aizliegts. Pārstāj būt aizdambējums domām. Kad tiek pieņemts savs stāvoklis, tas kļūst par iemantotu spēku, ko arī vajag zināt.

Šis spēks dara brīnumus, kas arī ir zināms. Un prieks kļūst par atbalstu. Dzīvības spēks mājo katrā cilvēkā. To ir diezgan vienkārši pasaukt. Un tas atnāk.

 

16. jautājums.

Garīgajās praksēs galvenokārt, lai cilvēks savienotos ar sevi, ar Dievu, ieietu klusumā – māca attīrīties no “destruktīvām programmām”, no “netīru spēku veidojumiem” utt. Tam aiziet gadi. Bet jums lekcijā, kā es sapratu, pietiek atļaut Augstākajam “Es” vai Dievam ienākt un darboties caur sevi. Vai es pareizi sapratu, ka ar to pietiek, un labāk ir atļaut Dievam ienākt, nekā pastāvīgi attīrīties?

17. jautājums.

Attīroties, kā saka garīgo prakšu Meistari, mēs, attīrot sevi, līdz ar to attīrām arī tuviniekus, un viņiem arī uzlabojas dzīve. Bet kā tas var darboties, ļaujot Dievam ienākt mūsos?

 

Ļaujot Dievam ienākt savas sirds dziļumos, Jūs atsisināt daudz dažādu problēmu-nianšu dzīvē. Un pat vairāk. Dievišķā ienākšana tiešā veidā ir daudzšķautņaina un neprasa loģisku prāta izskaidrojumu. Tas vienlaikus ir gan vienkārši, gan sarežģīti. Senie gudrie teica – nav viedi saukt cilvēkam, lai viņš izdzen no sevis visus netikumus; bet viedi ir teikt – piepildies ar labo. Pat ja tā ir niecīga drupatiņa labā, tas vienalga ir labais. Bet tas, pēc savas būtības būdams magnēts, pats sāk augt. Un jums tikai jāļauj šim procesam būt. Dievs, labums, mūsu dievišķais Augstākais “Es” – tie visi ir sinonīmi lielajam un viedajam savas sirds dziļumu atklāšanas procesam.

Jau Bībelē Jēzus ir teicis – glābies pats, un apkārt tūkstoši izglābsies. Tā ir palīdzība gan tuviem, gan tāliem, pazīstamiem un nepazīstamiem. Faktiski tas nozīmē to pašu beznosacījuma mīlestību, par kuru tik daudz runā. Kā teica viens bērniņš – nav jāatceras, ir jātic. Ļaujot šim sakrālajām procesam vienreiz būt, palikt pie tā. Pat ja tas aizmirsīsies, Jūsu dziļums iegaumēs un pats sāks izvērst visapslēptāko.

Tikai jūs dodat atļauju Dievam būt jūsos. Cik lielā mērā jūs atvērsiet savu sirdi, tik lielā mērā dievišķā mīlestība jūs piepildīs. Tikai padomājiet, kāds spēks ir paslēpts katrā cilvēkā. Un tā ir gan izdziedināšanās, gan atdzimšana. Gan Jums, gan citiem cilvēkiem.

 

18. jautājums.

Transa stāvokļa īpatnības.

 

Diemžēl jautājums ir uzdots ne gluži precīzi. Atbildēšu pēc savas nojautas.

Parasti vārdu “transs” attiecina uz meditāciju vai uz lūgšanām. Pašreizējā laikā smadzeņu stāvoklis, kurš agrāk izpaudās tikai meditācijā, sāk izpausties ikdienā. Šis stāvoklis ir raksturīgs dievišķiem atklājumiem, atklāsmēm. Kad jūsu Augstākais Dievišķais Es sāk tiešā veidā sazināties ar jums. Un pat nav svarīgi, tieši kāds smadzeņu darbības ritms par to atbild. Svarīgi ir tikai tas, ka dievišķā apzinātība sāk izpausties tieši ikdienā. Sākumā tas var likties kā kāds nejaušs process. Taču, ja jūs ļausiet sev BŪT jūsu pašu DIEVIŠĶAJĀ ESĪBĀ, sāksies pilnīgi apbrīnojami notikumi.

Pašlaik transa stāvokļa kā tāda paliek arvien mazāk un mazāk uz planētas, kura paceļas. Iestājas sevis apzināšanās laiks, sākumā ikdienā, šajā viedajā un dievišķajā “poligonā”. Tas nozīmē atgriešanos pie sevis, pie sava patiesīguma. Pie brīvības domāt patstāvīgi un, kā sekas, prast radīt ar atvērtu sirdi.

 

19. jautājums.

Man saka, ka cilvēks, ar kuru es dzīvoju pēdējā laikā, nav mana otrā puse. Vai man vajag būt ar viņu? Jā, saka, ka viņam nav pret mani īstas mīlestības, ka viņš ir piekārtojies.

 

Šeit svarīgs ir tikai tas, cik komfortabli Jums ir tādā situācijā. Katrā glabājas sava pieredze. Jebkuru situāciju mēs kaut kā dēļ radām. Jūs rakstāt par “īstu mīlestību”. Bet kas tas tāds ir Jums personiski? Mīlestība – tā ir velte. Ne sevis uzspiešana, ne kaut kā prasīšana. Tas ir īsts viedums. Tas ir dziļš maigums, kad tiek saprastas partnera stāvokļa sākotnes. Tā ir cieņa. Tas nav NE parāds, NE pienākums. Mēs mācāmies mīlēt un būt mīlēti. Ko šajā jautājumā saka Jūsu sirds?

Mēs sākam dzīvot Sievietes laikmetā. Cik daudz sieviešu zina savus pašas dziļumus? Kā piemērs, grāmata “Sievietes, kuras skrien ar vilkiem. Sievietes arhetips leģendās un teiksmās[4]”, Klarisa Pinkola Estesa.

 

20. jautājums.

Man agrāk bija tādi gadījumi, un, lūk, nesen tas atkal atkārtojās – no manām acīm iziet kaut kas zibens veidā (es domāju, ka tās ir enerģijas) sudraboti zilganā krāsā. Šī substance virzās un pulsē, bet acis šajā laikā slikti redz. Tā mēdz būt, kad skaties uz sauli. Kādu laiku šis zibens atrodas telpā, pēc tam izklīst. Pirms dažām dienām tas bija atkal, un es nezinu, kas ar mani notiek. Šī enerģija atkal iznāca no manām acīm un ilgi un spoži virzījās telpā, bija zigzagveidīga, un man pat sāka reibt galva.

 

Uzreiz nomierināšu Jūs, ka tā sāk izpausties daudzdimensionālās enerģijas. Lieta tā, ka no acīm pastāvīgi iet zināma starojuma (gaismas) plūsma, redzama citā gaismas diapazonā. Acis ir smadzeņu atvērtā daļa. Smadzenes pastāvīgi izstaro visos spektros. Jaunajos diapazonos tajā skaitā. Acis – tas ir arī stipra elektriskā lauka avots, kurš (avots) rada spēcīgus magnētiskos laukus. Šie magnētiskie lauki tiešā veidā ir saistīti ar planētas magnētisko lauku. Zemes magnētiskais lauks raksturojas ar tā saukto Šūmaņa frekvenci. Tā līdz 2000. g. bija diapazonā no 8 līdz 10 herciem (svārstības sekundē). Diapazons, pārliekot uz cilvēku, nozīmē bailes un sāpes. Pēc 2012. un tālāk šī frekvence palielinājās līdz 18 – 20 herciem, prieks un mīlestība.

Jaunā telpa ieiet savdabīgā zilas krāsas joslā. Smadzenēs ir zils plankums, viņš spīd, sākot ar 2013. g. Šūnas sāk strādāt jaunā veidā, mīkstāk un pilnīgāk. Mūsu galaktikas centrā mirdz zila zvaigzne (magnetārs), ar stipru magnētisko lauku (darbs „2014 – Pasaule pēc Kvantu Pārejas” („2014 – Мир после Квантового Перехода”[5]) vai „Protejs – Traktāts par Dzīvības Spēku” („Протей – Трактат о Жизненной Силе”[6])).

Saprotiet, viss ir vienots. Iznāk, ka Jūsu organisms tādā veidā reaģē uz sevis paša un Jūsu apkārtējās vides izmaiņām. Ja jums tas ir neērti, dodiet ziņu Visumam (Dabai, Radītājam, Dievam, savam Augstākajam „Es”) par šī procesa izpausmju samazināšanu. Pats dažu smadzeņu iecirkņu pamošanās process (saskaņošanās) no Jūsu lūguma NEPĀRSTĀS būt, vienkārši kļūst piemērots. Var arī balsī to pateikt, var nodomāt vai uzrakstīt. Kā būs ērti.

Katrs no jums iegūst iespēju patstāvīgi regulēt jaunos enerģētiskos procesus savā organismā un pēc sava ieskata. Komfortablai dzīvošanai savā sadzīvē. Tā ir normāla kontaktēšanās ar Garu, Dievu. Tas ir apzināts DIALOGS. Tas ir tas, uz ko tie aicināts katrs cilvēks – apzināta uzvedība pastāvīgi.

21. jautājums (turpinot 20. jautājumu).

Tagad ir skaidrs, ka tas ir saskaņošanās process, kurš notiek, un vairs nebūs bail. Es tikai nezinu, vai man kaut kā ir jāmijiedarbojas ar šīm enerģijām, jāsūta tās kaut kur vai jālūdz tām kaut kas. Jeb vienkārši bezkaislīgi jāvēro šis process? Kaut kāda iemesla dēļ viņas ienāk mūsu telpā, pakustas, pavirzās pa istabu un izgaist bez pēdām. Tas nenotiek bieži. Vai vajag kaut ko darīt, ja tā ir?

 

Nekas speciāls nav jādara. Vienīgais, kam jāpievērš sava uzmanība – sava iekšējā līdzsvara saglabāšanai tajā brīdī. Un pēc tam jānodarbojas ar savām lietām tālāk. Tās ir telpas nianses. Ne lūgt, ne sūtīt – tas viss prasa konkrētu zināšanu, kura būs lieka. Bezkaislīgi vērot jūs nevarēsiet, jo glabāsiet paša iekšējo līdzsvaru pienācīgā kārtībā. Un tas patiešām būs pats svarīgākais tajā momentā.

 

22. jautājums.

Mēdz būt, ka atnāk tāds satraukums, ka „skudriņas skrien pa kauliem”. Turklāt šo stāvokli ne ar ko transformēt neizdodas. Tāda sajūta, ka kaut kam ir jānotiek. Es saprotu, ka neklājas to pieļaut, bet ar šo stāvokli neko izdarīt, bet precīzāk – pāriet uz citu, nevaru. Mēdz būt, ka izdodas ar to tikt galā, bet, lūk, dažreiz tas konkrēti „padara traku”.

Kas tas ir, un vai var kaut ko izdarīt? Vai var būt, ka sakrātais negatīvs ir lielāks par to, ko es varu kaut ko izdarīt tajā brīdī? Un, ja jā, tad – ko darīt?

 

Šis stāvoklis var rasties gandrīz spontāni, var „uzklāties” pašreizējam satraukumam vai bažām. Tieši uzklāties, bet pēc tam uztraukt atklāti.

Ko darīt – pirmā palīdzība pašam sev: stingri pateikt (balsī vai domās) šīm bailēm: ES ATSAKOS TAM TICĒT!

Un atkārtot tik ilgi, kamēr šis kluso šausmu stāvoklis pārstās būt pilnīgi. Piespiest sevi atkārtot.

Tas NAV jūsu stāvoklis. Tā patiešām ir kaut kā saskanīga „noķeršana” no telpas tajā brīdī. Telpa pašlaik ir satraukta maksimāli. Uzreiz ir jāatsakās no uzspiežamā, nav svarīgi, no kā vai kāda, saprotat?

Tā tad arī būs Jūsu Brīvās gribas apzināta izpausme.

 

23. jautājums.

Mani satrauc situāciju ar dēlu, viņam ir 35 gadi. Bet viņš līdz šim laikam nav precējies, kaut gan jaunība viņam bija vētraina, daudz meiteņu, taču mīlēja viņš vienu. Bet, kad bija izballējies un nolēma precēties, tad nekas neiznāca. Un tagad ir tikai „māja-darbs”. Es nevaru atrast atslēgas punktu, no kura aizgāja tāds notikumu variants. Viņam vienmēr ir skumīgs noskaņojums, bet man uz to ir sāpīgi raudzīties. Iespējams, es esmu izvēlējusies ne to pieeju, tas ir, cēlonis ir jāmeklē nevis caur atslēgas punktu, bet kaut kā citādāk. Ar ko palīdzēt sev un dēlam, nezinu.

 

Būtu labi, ja sākumā jūs pārstātu uztraukties sakarā ar dēla precībām un mazbērnu trūkumu (droši vien arī tas jūs grauž). Tāpēc ka faktiski Jūs pastāvīgi zemapziņas līmenī sūtāt viņam neveiksmi un bailes. Kāpēc tas notiek, vairs nav svarīgi. Atslēgas punktiem patiešām šeit ar to nav sakara. Jūs rakstāt, ka “ir sāpīgi raudzīties” uz to visu. Padomājiet – viņš no Jums saņem neatlaidīgu programmēšanu! Jo “sāpīgi” ir pastāvīgi. Uz jauno vīriet iet spēcīgs presings. Un viņš meklē mierinājumu “māja-darbs”. Domāju, ka Jūs esat attapusies laikā, alkohols ir pagājis garām. Šķiet, ka dēlam ir stipra griba, jo viņš taču pretojas Jūsu iedarbībām ar visiem spēkiem. Saprotat? Jūs esat radījusi pretnostatījuma situāciju.

Kāda ir izeja? Darīt visu pilnīgi otrādi. Pastāvīgi iztēloties un teikt sev (domās un balsī), ka Jūsu dēls ir brīnišķīgs ģimenes cilvēks, lielisks speciālists, viņš mīl un ir mīlēts, viņš ir laimīgs ar savu dzīvesbiedri. Dēls ir JĀSLAVĒ, jāsaka viņam tas. Lai viņš to ZINĀTU! Vienkārši tāpēc, ka viņš ir jūsu DĒLS! Mīlestības bērns.

Jā, sākumā viņš būs ļoti pārsteigts, kā gan tas tā? Bet jūs turpiniet domāt un runāt citādi. Un situācija sāks izlīdzināties.

Jums nāksies radīt PRIEKU patstāvīgi!

Ja ar domām tika radīta viena situācija ar mīnusa zīmi, tātad var tikt radīta arī otra ar plusa zīmi.

Un vēl – vai Jums ir iemīļotā nodarbošanās? Un vēl viena? Pasaule iziet uz pašpilnveidošanos, bet tas pirmkārt ir tīras domas. Ir jādomā, pirms domāt – par to, ko gribas padomāt. Kvantu Pāreja ir darbs ar sevi. Domas pašlaik nostrādā (materializējas) gandrīz momentāni. Tas ir kļuvis par mūsu ikdienu.

 

24. jautājums.

Ir nodoms palīdzēt mazmeitai. Problēmas būtība. Mazmeitai ir 21 gads, sporta fakultātes studente. S-veida skolioze. Slieksme uz pazeminātu spiedienu. Decembra vidū viņa iegāja tirdzniecības centrā, juta, ka krīt ģībonī, un nokrita. Poliklīnikā, apsekojot ar ierīci “holters”, konstatēti sirds ritma un cirkulācijas ideopātiski traucējumi, ekstrasistolija, 1. pakāpes pārejoša CA blokāde, sinkopāls stāvoklis”. Ko ar to darīt?

 

Uzreiz piebildīšu, ka ar medicīnu man nav nekāda sakara. Tātad mana palīdzība būs citāda. Taču, pēc kārtas.

Kad lasīju jūsu vēstuli, intuīcija parādīja attēlu. “Atsperoties” no tās, arī dzima atbilde.

Diagnozes reducējas uz vienu – kakla artērijas asinsrites traucējumi un dažkārt galvas smadzeņu maza apgāde ar asinīm. Sekas – ģīboņi un sirds nianses. Es dodu priekšroku vārdu “slimība” aizstāt ar “niansi”. Tas ir gan vieglāk psiholoģiski, gan arī organismam vieglāk.

No kurienes nāk tamlīdzīgi traucējumi? Tās tā vai citādi ir dzimšanas sekas. Dzimšanas fizioloģija. Rietumos to zina sen, un pēc dzimšanas bērniņu ņem aiz kājiņām un sakrata ar galviņu uz leju. Tādā veidā izlabojas mazuļa kakla skriemeļi, kamēr tie ir mīksti. Pie mums to nedara, kaut arī zina to. Jā, es uzreiz piebildīšu, ka ne ar kādiem “karmas pārkāpumiem” tam NAV NEKĀDA sakara. Piemetināšu, ka pieaugušā vecumā ievilkt kakla skriemeļus ir ne tikai bīstami, bet arī bezjēdzīgi – pēc īsa laika organisms atjauno savu normu (jā, normu, es nepārteicos).

Tagad – ko darīt tālāk. Ir divi varianti. Pirmajā es varu mazliet piedalīties, sastādot nodomu uz Katjas izveseļošanos. Otrajā – Jums vērsties bērnu psihologa (lai Jūs nemulsina šī informācija) Vladimira Nikolajeviča Pugača (Владимир Николаевич Пугач) (uzsvars uz pirmās zilbes) vietnē. Savā laikā es pie viņa izgāju stažēšanos par indigo bērniem, meistarīgs speciālists un ļoti sirsnīgs cilvēks. Pugačam piemīts ļoti plašs zināšanu spektrs ne tikai par “indižatkiem”, bet arī ap viņiem. Kolosāla sakrātā pieredze. Bagāta intuīcija. Ļoti smalka pieeja. VIŅŠ IR PRAKTIĶIS.

Viņa vietne www.indigo-papa.ru. Viņš vada sirds meditācijas (!) apmācību, pieraksts un konsultācija 8-962-976-50-14. Visdrīzāk tas ir vispārīgs telefons, bet, ja Jūs paskaidrosiet, ka vajadzīga individuāla konsultācija, lūgums noteikti tiks izpildīts.

Vēl vietnē (kreisajā pusē, satura rādītājā) ir izvietotas terapeitiskas līdzības. Tās pašas NIANSES. Var pārrunāt ar Pugaču, kura līdzība būs vispiemērotākā šajā gadījumā (Jums arī), vai uzticēties savai intuīcijai.

Ir vēl trešais ceļš. Viņš attiecas uz domu nomaiņu, cienītā vecmāmiņ. Jo droši vien dvēseles dziļumā Jūs taču bažījaties un uztraucaties par mazmeitu, domājot, ka Jūsu dvēseles kustības ir pašas patiesākās un gaišākās.

Bet, ja tādas domas ir, steidzos Jūs brīdināt – tā zemapziņas līmenī Jūs situācijai piešķirat negatīvu attīstību, to padziļinot. Jūs domājat un – sūtāt enerģiju citā organismā, saprotat? Jums NEVIS jāuztraucas tagad, bet otrādi jādomā. Ka mazmeitai ir pazuduši visi šie pārpratumi (protams, par spīti tam, ka PAGAIDĀM ir novērojami), veselība ir pilnīgi atjaunojusies visīsākajā laikā, ka turklāt jūsu budžets ir palicis vesels, un meitenei ir parādījies daudz jaunu un sirsnīgu draugu.

Saprotat spriedumu gaitu? Jūs sākat formēt citu dzīves līniju. Jaunu un tīru tagadni un nākotni. Jūsu kopīgo. Jo domājot citādi (pa vecam), Jūs taču neviļus apspiežat mazmeitas gribu dzīvot, spiežat viņu ieklausīties savās niansēs un, visdrīzāk, baidīties no tām. Pie līdzīga pievelkas līdzīgs. Pie sāpēm – sāpes. Pie bailēm – bailes. Pie prieka – prieks. Un nekādu sērīgu acu!

Ir jāiemācās priecāties – tieši Jums un tieši tādā situācijā. Ir pats vienkāršākais paņēmiens. Pieejiet pie spoguļa un uzsmaidiet savam atspulgam. Izstiepjot sejas muskuļus, sāk ASINĪS IZDALĪTIES speciāls prieka hormons (oksitocīns), un smaids tālāk sanāk dabisks. Dariet to pēc iespējas biežāk, lai smaidīt kļūtu par jaunu ieradumu.

Kādēļ to vajag? Lai meitenes ķermenim, viņas domām nodotu jaunu situāciju formēšanos ar milzīgu plusa zīmi. Jo var taču pēc tam smaidīt domās. Jo patiesāks smaids Jums izdodas, jo ātrāk tas “ierakstās” galvas smadzeņu zemgarozā jums divām un citiem mājiniekiem. Tiešs izdevīgums!

Ļūk, tādas domas. Domāju, ka visus variantus var kombinēt. Bet par nodoma formēšanu – mēs to tikko izdarījām. Es, rakstot vēstules tekstu un laižot vārdus caur savu sirdi, bet Jūs – lasot šīs rindas.

 

25. jautājums.

Mani vienmēr ir interesējis jautājums – bet kur gan ir Pasaules-ēka-Māte? Matērija? Visums? Kāpēc visapkārt ir akcents vienīgi uz vīrišķo uztveri un refrakciju? Es ar to domāju šo sapratni plašā nozīmē. Visur – gan reliģijā, gan sadzīvē. Kāpēc tā?

 

Visu mācību būtība ir vienāda, kad vienreiz ieej dziļumā, un tas ienāk mūsu dzīvē. Mēs ieejam jaunā laikmetā, kurš raksturojas ar sievišķā sākuma atklāšanos visos līmeņos. Un tā pašreizējā momentā ir pati grūtākā grūtība, īpaši vecā “vīrišķā izklāsta” izmainīšanā. Ja ieskatās tajā pašā dziļumā, izkropļotajās senajās mācībās, var ieraudzīt un pieskarties diženajam Sievišķajam Sākumam, no kura (no kā Klēpja) ir sākušas kustību VISAS pasaules-ēkas un dzimuši VISI dievi.

Sašķiebums uz tikai “vīrišķo” bija attaisnots no Eksperimenta un Gara ieiešanas blīvajā matērijā skatpunkta. Bet – Eksperiments ir pabeigts! Taču izklāsts ir palicis, palikusi arī uztveres inerce, kā jau aizgājušās vecās pasaules (Kvantu Pāreja) inerce. Visu dievu daba ir sievišķa. Kāpēc tā? Tāpēc ka viss apkārt dzimst vai izpaužas. Dzemdēt var sievišķā būtība. Tas nav ne slikti, ne labi. Vienkārši acīmredzama fakta konstatēšana. Starp citu, tā nav viena sākuma pretstatīšana otram. Globālajā Dabā svarīgi ir ABI SĀKUMI. “Sievišķais” zina, “kas jādara”, “vīrišķais” zina, “kā jādara”. Saprotat? Ir nepieciešamas abas zīmes, lai izpaustos viss un visur. Tie ir kontrasti uztveršanai un attēlošanai. Tā arī blīvajā plānā ir svarīga savienība starp vīrieti un sievieti ar atvērtām apziņām. Kuri saprot visu viņu dziļā savienojuma sakrālumu VISOS līmeņos un plānos.

Kad bija iegremdēšanās blīvajā matērijā Eksperiments, cilvēkiem vieglāk bija kontaktēties ar sev līdzīgu Augstāko Būtni, jo uztvere bija ievērojami sašaurināta un “piedzīta” trīsdimensiju pasaules apstākļiem.

Nevaru nepateikt arī to, ka pieminētais Dievs nav ne konkrēts “cilvēks”, ne atsevišķa “būtne”. Tas ir kolektīvs Augstākais Saprāts, kurš bija atbildīgs par cilvēci ilgus laikus un paliek ar mums arī tagad. Visi šie “Dēli”, “Kumaras”, “Manu”, “Dārznieki”, “Celtnieki” – viņi visi reiz bija cilvēki (tas ir – mirstīgie, kuri sākumā sasniedza attiecīgo līdzsvaru starp matēriju un garu un pēc tam kļuva augšupcelti) dažādās formās un izskatos citās pasaulēs un iepriekšējās Manvantarās. Šeit tad arī slēpjas viss evolucionārās jaunrades noslēpums: Daba pastāvīgi ir “vēlmes radīt”, tas ir DZEMDĒT, vadīta. Un tāpēc katram Visuma atomam iekšā ir pašapzināšanās potenciāls, un viņš ir Visums sevī pašā un priekš sevis.

Daudzus tas šokē. Daudzu zinātnieku standarta izklāstos (arī pārrakstītos daudzu gadsimtu garumā un pa prātam valdošajai pasaulei) tiek minēts “Lielais Dieva Dēls”... bet kur tad ir “Meita” – “Lielā Dieva Meita”? Gluži kā sievišķā sākuma Dabā pat nav bijis. Taču tas tā nav. Uztveres izmainīšanas sākumam jau parādās termins “Pirmsmūžīgais Spēks” (“Предвечная Сила”), skan ne tik briesmīgi un ir kaut kas jauns.

Bet tas taču ir saistīts ar to, ka sievišķā daba paliek ne tikai sieviešu nesaprasta, bet arī viņu noliegta! Ko gan runāt par mēnešreizēm, kaut arī jau no senatnes bija zināms (un sekmīgi slēpts), ka asinis ir tilts starp pasaulēm. Ka bez šiem cikliem principā nebūtu iespējama blīvā dzīve.

Taču ir pienācis laiks sievietēm iepazīt savu spēku, pieprasīt viņu un kļūt Īstenai Sievietei. Enerģētiskā balansa iztaisnošanai. To pašlaik dara visa Gaismas Hierarhija, atjauno īsteno balansu, sākumā pieļaujot pat zināmu sašķiebumu.

 

Ir iestājies Pasaules Mātes Laikmets. Visi gaismas vibrāciju kodi ir izmainījušies visur, lai saskaņotu gaismas ķermeņus ar Zemes-Gejas jauno evolūcijas programmu.

Visuma radīšanas Valoda – Alavaška. Pirmoreiz informācija par Alavašku Krievijā ienāca caur grāmatu “Alavaška, Visuma Sirds” (“Алавашка, Сердце Вселенной”) (izd. “София”, 2010. g.), autors Lumari. Tieši Alavaškas harmonija deva Visuma enerģētiskās struktūras pamatu, ieliekot pamatu visu dimensiju un pasauļu uzbūvēšanai šajā kosmiskās telpas sektorā. Tāpēc par Alavašku cilvēce tik ilgi nezināja (līdz Kvantu Pārejai). Jo agrāk dot šo informāciju nebija ļauts, jo nebija pienācis laiks (veicamā Eksperimenta tīrībai). Tikai beigās un jaunā Cikla pašā sākumā varēja dot sākotnējos kodus, kuri cilvēcei palīdzēs integrēt visu 26000 gadu evolūcijas pieredzi.

Alavaškas spēks ir harmonijā, kuru veido PIRMSKAŅAS kā spēks, kvalitāte un skaitliskās attiecības, ar ko raksturojas tās sākotnējās enerģijas, kuras bija iedīglis Visuma radīšanai pēc Pralaijas.

Šī valoda nāk no Dievietes Sirds, viņa pulsē vienā taktī ar Dievietes Sirdi. Ar šīs valodas mūziku tiek radīti visumi. Viņas vārdi skan unisonā ar to sakrālo būtību, no kuras rodas viss dzīvais un nedzīvais. Ilgu laiku mēs nenojautām par šīs dziesmas klātbūtni. Taču tagad tā kļūst jūsējā – gan vīriešiem, gan sievietēm!

Alavaška ir valoda, taču viņai piemīt saprāts, personība, enerģija un esība. Viņa atnāca uz Zemi kā Dievietes enerģijas izpausme. Viņa ir Visuma Radītājs. Viņa ir Gara un Saprāta Dievišķais Avots, kurš ielika sākumu mūsu eksistencei. Viņa ir tas mūžīgais VISS, ko cilvēki sauc par DIEVU. Senatnē cilvēki zināja, ka tieši Dieviete ir mūsu Pasaules, tāpat kā visu pārējo Pasauļu, Radītājs. Viņa ir tas haoss, no kura rodas visas formas, un Viņa ir arī šo formu kopums. Viņa ir Klēpis, Dzimšana un atgriešanās Klēpī. Mēs dzīvojam Viņā, bet Viņa dzīvo mūsos. Neviens NEVAR eksistēt atsevišķi no Dievietes. Tamlīdzīga atšķirtība ir ne vairāk kā ilūzija.

Pievērsiet īpašu uzmanību vārdiem – “gandrīz pazaudētās enerģijas”. Kas tās par enerģijām? Tās ir sievišķās enerģijas, kuras ilgus gadsimtus tika aizstātas ar vīrišķajām. Mēs zinām, ka dažādu cēloņu dēļ gan patriarhālā sabiedrība, gan vairums pasaules reliģiju sievietes loma noklusēja un samazināja, kas bija Kosmiskā Harmonijas Likuma, Sākumu līdzsvara rupjš pārkāpums. Tas noveda pie milzīgas disharmonijas visās cilvēces sfērās. Un tas skar, atkārtoju, vīriešus un sievietes. Jo katrā cilvēkā dzīvo ABI SĀKUMI.

Notikumi, kuri risinājās mūsu pasaulē, iekšējo zināšanu pārveidoja nošķirtībā. Iekšējā zināšana – tā ir skaidra sajūta, ka katrs no mums tiešā veidā ir saistīts ar Visvareno Dievu, kā parasti tika saukta Pirmsmūžīgā Vienotība.

Par vienu no tādiem notikumiem kļuva Dievišķā Gara maskulizācija. Tā rīkoties nozīmē izņemt no viņa sievišķo pamatu un turpmāk atsaukties par viņu tikai vīrišķajā dzimtē. Cilvēki vienmēr Dievišķo ir saukuši par “VIŅŠ” un savus dievus apveltījuši ar vīrišķajiem raksturojumiem.

Tādā veidā norobežojoties no VIENOTĪBAS, uz kuru tiecas jūsu dvēsele. Taču vārdi, kurus jūs lietojat, tiešā veidā ietekmē apkārtējās īstenības uztveri (runa – tas ģenētikas, DNS spoguļattēls).

Izslēdzot no Dievišķajam veltītās vārdnīcas Dievietes valodu, pārtrūkst saikne ar Viņu. Vairums reliģiju uz Zemes vispār NEPIEMIN sievišķo sākumu savos Pirmmūžības Vienotības aprakstos. Tās īpašības, kuras no laika gala piemīt Dievietei, viņi piedēvē savām dievībām, kurām piemīt vienīgi vīrišķā enerģētika. Turklāt sistemātiski tika nīdēti ticējumi, kuru fokusā bija Dievietes enerģijas. Zemes Radītājs vienmēr ir “VIŅŠ”.

Dievišķuma maskulizācija izmainīja eksistējošās realitātes uztveršanas frekvenci. Citiem vārdiem, realitāte izrādījās aizklāta no savas Dievišķās Dabas lielākās daļas.

Cilvēku civilizācijas pārveidoja Dievietes varenību Dieva varenībā, lai kontrolētu planētas enerģijas.

Pēdējais teikums raksturo būtību pūliņiem no noteiktu spēku puses, kuri daudzus gadus ir tiekušies nodibināt kontroli pār mūsu planētu. Jo zeme taču ir sievišķa Būtība, tas ir – ir Dievietes aspekts, tāpēc viņas sievišķo enerģiju aizstāšana ar vīrišķajām vājina viņas spēku.

Ko nozīmē vārds “maskulizācija”? Vārdnīca dod skaidrojumu: maskulizācija – vīrišķo sekundāro dzimumpazīmju (ūsu, bārdas, rupjas balss) attīstīšanās sievišķa dzimuma indivīdam.

Patiešām, katram cilvēkam, kurš par to aizdomājas, ir skaidrs, ka ir notikusi Dievišķās Sievišķības “vīrišķošana”. Jā, skan nozīmīgi. Bet kā sajust šo terminu – maskulizācija (vīrišķošana) – mūsu ikdienas dzīves līmenī? Kā tas notiek, un kāds ir šī enerģētiskā procesa mehānisms?

Bet tas taču notiek ļoti nemanāmi. Mēs tā esam pieraduši Dievu un Radītāju saukt “Viņš”, ka darām to praktiski neapzināti. Un kāpēc pieraduši? Tāpēc ka ilgus gadsimtus, kamēr cilvēce atradās neziņas tumsā, tie paši Gaismai pretdarbojošies spēki mērķtiecīgi un sekmīgi īstenoja zināšanu aizstāja ar tīši izkropļoties priekšstatiem.

Pat ezotēriskajā literatūrā dominēja Dievs-Tēvs, un tikai pēdējā laikā ir sācis parādīties izteikums “Dievs Tēvs-Māte”. Taču tieši tādā, kā šķiet, nevainīgā veidā, mēs telpā pastiprinām vīrišķās enerģijas.

Jo visi vārdi vīriešu dzimtē taču ir saistīti ar vīrišķo egregoru. Tie izraisa pavisam citas jūtas, asociācijas un domas nekā sieviešu dzimtes vārdi, jo telpā piesaista un pauž vīrišķās enerģijas, pastiprinot tās – agresiju, cietsirdību utt.

Šis ļoti svarīgais, īpaši kontekstā, ka ir sācies Pasaules Mātes Laikmets, akcents uz Dievišķās Sievišķības maskulizāciju tiešā veidā sauc pēc atbildības par lietotajiem vārdiem un apzināšanās, īpaši tos, kuri sevi uzskata par Gaismas Darbiniekiem (starp citu, termins “Gaismas kareivis” arī pieder pie maskulizācijas). Domājiet, pirms padomāt!

Tāpēc ka jaunajās enerģijās gribasspēks ir ievērojami palielinājies, un ir paātrinājusies vārdu materializēšanās, tāpēc ir ļoti svarīgi savas domas izteikt lietpratīgi.

Jāuzsver, ka mēs tik ļoti esam pieraduši Radītāju, Dievu saukt “Viņš” un arī domāt vīriešu dzimtē, ka pat ezotēriķi, kā rādīja prakse, ne uzreiz apzinās un pieņem Dievieti kā Visuma un visu Pasauļu Radītāju.

Bet analoģija (kas augšā, tas arī apakšā) taču ir acīmredzama: visas dzīvības formas uz Zemes tiek sievišķo īpatņu dzemdētas. Analoģija ir acīmredzama, bet mēs ne vienmēr to sasaistām ar kosmiskajām parādībām – kaut arī kosmosā ir Olšūnas miglājs[7]! Padomājiet, kam mēs esam liecinieki – tam, kā rodas JAUNA PASAULE.

Ar tehnoloģiskiem mērījumiem tika pamatotas reproducēšanas sistēmas, un daudzām sievietēm tika uzlikts pienākums kā vīriešiem. Ziniet to. Viss ir Sievišķais Būtībā. Šeit, protams, tiek domāts nevis fiziskais dzimums, bet enerģijas kvalitāte.

 

Par to pašu liecina arī zinātnes dati, kuri izklāstīti T. un V. Tihoplavu grāmatā “Ko mēs zinām par Visumu?” (“Что мы знаем о Вселенной?[8]”). Tajā ir sniegts fragments no 2010. g. intervijas ar I.V. Jermakovu, kura tajā laikā bija neatkarīgs eksperts (ar postenim atbilstošām zināšanām) Krievijas-NATO Padomē:

“Šajā intervijā viņa izklāstīja mūsdienu koncepciju par dzimumu atšķirību, kura ved pie gluži apstulbinoša secinājuma: vīrieši – tās ir bijušās sievietes! Sākotnēji (sievišķā) X hromosoma saturēja 3800 – 4000 gēnu, bet vīrišķākā Y hromosoma 1500 gēnu; turklāt sievišķā X hromosoma ir apmēram 20 – 80 tūkstoš gadu vecāka nekā vīrišķā Y hromosoma. Tas ir, sākotnēji, ģenētiskā līmenī, ir nolemta sieviešu vadošā loma. Pēdējais punkts ļāva izdarīt secinājumu – vīriešu dzimuma ciltsmāte bija sieviete!”

Nu tad, lūk, jums reliģijas līdzība par Ādama ribu – viss ir tieši otrādi!

 

Un, ja vēršamies pie mūsu lielās krievu valodas, tad pat vārda БОГ-ИНЯ rakstībā ir izpausts tas fakts, ka Dieviete ietver sevī kā daļu arī vārdu Dievs, un vispārzināmo vīrišķā un sievišķā sākumu nosaukumu IŅ (mīkstā zīme uztverama, izrunājot vārdu Dieviete) un JAŅ (lasot spoguļattēlā).

“Dieviete viņas bezgalīgajā priekā un viedumā atklājās jaunajai izpausmei. Tad tika radīta Alavaška. Līdz ar Alavaškas vārdu izrunāšanu forma iznāca no nebūtības. Pasaulē ienāca Gaisma un Skaņa. Klusums un Skaņa saplūda vienotā Harmonijā, savstarpēji atspoguļojot viens otra skaistumu.”

Alavaška – tā ir radīšanas enerģētiskās ģeometrijas dinamiskā izpausme, PIRMSKAŅU augstākā harmonija. Šī ģeometriskā forma nes sevī gaismu, kura NEAPROBEŽOJAS ar frekvenču redzamo struktūru, un skaņu, kura ir kaut vairāk par vibrāciju dzirdamo diapazonu. Tā it tā tīrā enerģija, kuras virpulī virpuļo Visums.

 

Jebkurai enerģijai piemīt apziņa jeb būtība. Un viņu mijiedarbību vajag uzlūkot kā šo enerģiju sadarbību un kopradīšanu. Taču sākotnējais skanējums daudzdimensionalitātē vienmēr ir klātesošs kā kamertonis, kā sākotnējās harmonijas uzturošais etalons, uz kuru vienmēr tieksies Visuma visa izpaustā pasaule.

Bez Vīrišķā Sākuma Sievišķais radīt nevar!

Tieši Alavaškas harmonijas pēc tam diferencējās par planētas visu valodu visiem vārdiem. Valodu atšķirības ir atkarīgas no tā uzdevuma, kuru vajadzēja pildīt noteiktai tautai. Tieši šis katras tautas uzdevums (misija) radīja zināmu enerģētisku kristālu, caur kuru lūza Alavaškas harmonijas un formējās dažādas valodas. Un jau viņu harmonijas palīdzēja garīgi kāpt, apzinoties tieši to uzdevumu, kurš tad arī veicināja šīs valodas veidošanos.

Šī saikne ir ļoti dziļa un sakrāla. Tā ir cilvēka atgriešanās sākotnējā VIENOTĪBĀ.

Alavaška ne tikai veicina paša dziedošākā cilvēka novešanu harmonijā, bet kopumā harmonizē visu dzīvi atbilstoši telpas sākotnējās matricas struktūrai. Jo šī struktūra taču vienmēr bija klātesoša uz Zemes, taču viņu nevarēja just cilvēku būtnes, novestas lejā gandrīz līdz dzīvnieka stāvoklim.

 

Šodienas valodās daudz vairāk ir vārdu slimībām nekā veselībai. Vairāk jēdzienu konfliktiem nekā priekam un mīlestībai. Daudz vienkāršāk ir izpaust dusmu, nevis svētlaimes emocijas. Vienkāršāk ir aprakstīt kontroles, nevis brīvības jēdzienu. Katru mirkli šī valoda rada atšķirtības pasauli.

Bet to visu taču “patērē” mūsu bērni!

 

Alavaškas harmonijas.

 

Pirmā harmonija – apsveikums

ŠALKA MATISTA

“Lai dzīvo Dievišķās plūsmas ceļi!”

 

Otrā harmonija – svētības dziesma

MAIJA SIMA LAKA HO

“Dzīvā elpa ir klāt dvēseles priecīgā svētībā”

 

MAIJA SIMA LAKA SO

“Dzīvā elpa – dvēseles svētība priecīgā vienotībā”

 

Trešā harmonija – piesaucu manu likteni “Šena Anšaka”, palīdzību savas misijas apjēgšanā.

HO LAKA ŠENA VAL ANŠAKA

“Es esmu atgriezts (atgriezta) dzīvē un izdziedināts (izdziedināta) tajā momentā, kad liktenis man atveras visā pilnībā”

 

HEJ ANJA ŠOLLA MANJA SIKA

“Tas ir vislielākais dārgums – iekšējā miera iemantošana”

 

ALAVAKA ŠOLTI BALIJA SOLTO

“Svētā deja atkal ir atgriezta dzīvē gavilējošā gara dziļumos”

 

ŠAMAKA SO LA. HA MA. HA MA.

“Es esmu saplūdis (saplūdusi) ar esības vienotību. Dieviete ir šeit. Lielā Māte ir šeit”

 

Ceturtā harmonija – Esības aplis.

HO ŠINKTA ŠOMATA ANKŠA ŠULA

“Zināt, sekojot priecīgajam aicinājumam, jūs esat iemantojuši savu esību”

 

MAHAKO ŠAMPTA ALAVAKA SO

“Svētā atkalapvienošanās vieta gaida mūsu dvēseļu atgriešanos”

 

MANJA ŠOLTA INKSA MANJATA

“Dārgie, mēs aicinām jūs ielīksmoties par Esības Apļa bezgalību”

 

HONŠA NOVAKU MAIJA ŠAIJIJA ŠENTA HAJ LA SO

“Mēs aicinām jūs uztvert gara labvēlīgo elpu, kurš savij jums vienotības pavedienu”

 

Piektā harmonija – svētība Cilvēkiem

HAŠINKTA ANŠANTI KUMARI

“Lai atjaunojas un piepildās ar prieku jūsu sirdis”

 

MALIKA ŠOMATA LAKA HO

“Lai dvēseles dārgumi parāda šai pasaulei brīnumus no augstākajām pasaulēm”

 

AMTU ANŠA IMPA SALTA

Lai uz aicinājumu momentāni seko atbilde”

 

HELA MAJ ALA EMBADO HAIJA

“Lai ar jums būtu Dieviete, šeit, jūsu būtnes augstumos”

 

Sestā harmonija – Visuma Piens, GALATA. Sākotne visam ir PRIEKS. Tas ir viņš, kurš rada un saglabā nodomu.

AKALA IŠA MAIJA HO

“Pie visiem plūst Dzīvības Elpa”

 

ANAKA VAL HALUKA

“Pirmā sajūta – izbrīns, aiz tā – bauda.”

 

ALA SIKA MAIJA HO

“Elpa iekšienē – tas ir Vienotības miers”

 

Septītā harmonija – ŠONA HALVAKU.

Skanējums līdzīgs jūsu gribas uzliktam zīmogam.

 

Ja jūs pieskārāties Alavaškas harmonijām un sapratāt, ka tas ir jūsu, izmantojiet viņas savā dzīvē, uzticoties paša intuīcijai. Noteikumus stādiet jūs paši. Dziediet vai runājiet (balsī vai domās) pēc savas izvēles un pēc sava stāvokļa.

Arvien lielāka nozīme ir spējai atšķirt īsteno zināšanu informācijas plūsmā. Ir svarīgi iemācīties klausīties un uzticēties sev pašam.

Svarīga ir sajūta, kura iekrāso harmoniju skanējumu. Nav nozīmes, ir vai nav balss un dzirdes. Tā tiek iegūta jau jaunā Visuma paplašināta uztvere. Tiem, kuri praktizē grupveida saziņu, jāzina, ka Alavaškas valoda grupas enerģētiku paceļ līdz visaugstākajai no frekvencēm, kādas uzrāda atsevišķas personības grupas sastāvā. Un enerģijas, kuras pieejamas visattīstītākajam indivīdam, izrādīsies visas grupas rīcībā. Tieši šī vibrācija gulst grupas visa turpmākā darba pamatā.

Redzat, kāds dziļums atklājas. Un daļa mana uzdevuma bija tieši sievišķā sākuma savienošana ar zinātnes izziņu. Ejot iekšā slēgtās vīriešu zinātniskās biedrībās un, tēlaini runājot, uzlaužot viņu apziņu. Bet pirms tam man pašai bija nepieciešama sapratne – bet KĀ tas ir – būt Sievietei? Īstenai Sievietei! Un, kļuvušai par viņu, iet tālāk.

 

Vēl par piebilst par ļoti seno Dejas Dievietes attēlu no Indijas. Tā paša Radošā Sākuma attēlu. Jūs droši vien esat redzējuši statueti ar dejojošu Šivu, ar daudzām uguņu lapiņām ap sevi (katra lapiņa kā atsevišķa izpausta pasaule). Tas ir vēlīnāks attēls.

Taču eksistē agrīnāks attēls ar Radošo Sievišķo Sākumu, vēl neaizstātu ar vīrišķo sākumu Šivas (iznīcināšanas) tēlā. Dievietei ir daudz vārdu, viens no kuriem ir Ambika, saistīts ar PirmSkaņas dzimšanu. Dieviete ir attēlota stāvus, kājas ir mazliet saliektas ceļos un nedaudz paplestas uz sāniem. Tā ir viena no pozām, kura pārgājusi uz baletu. Bet Indijas dejas mākslā šī poza nozīmē “tieksmi uz izpausto”. Piebildīsim, uz jaunrades rezultātu. Virs Dievietes arī stāv izpausts kupols ar daudzām lapiņām-pasaules-ēkām uz tā.

Kāda tad ir atšķirība? Bet tāda, ka viņai pašai nav vajadzības dejot kā Šivam. Tāpēc ka vagīnā viņa tur zvaniņu. Kura skaņas (pirmsmūžīgā harmonija) tad arī dzemdina pasaules-ēku visu krāšņumu. Izteiksmīgāku Sievišķā Sākuma priekšstatu izdomāt nevar. Statuetes attēls tika atrasts internetā. Bet pati tā līdz šim laikam atrodas vienā no senākajiem Tibetas kalnu klosteriem.

Un vēl ir sena leģenda vai mīts. Palaikam Dieviete aizraujas ar sava zvaniņa skaņu dzemdināšanu (pasauļu izpaušanu) un pārstāj reaģēt uz notiekošo. Neviens nespēj atraut Viņu un izvest no esības dejas. Tikai viņas laulātais draugs Šiva spēj to izdarīt – un Viņš metas Viņai zem kājām, lai Viņa, sajūtot zem kājām dzīvu miesu, apstātos un zvaniņš apklustu.

Ja pārdomā, tad šī attēla slēpšana nozīmē slēpt sievietēm viņu patieso varenību, izsakāmu ar seksualitāti. Bet tas taču ir viens no ceļiem, kā sievietei iepazīt sevi pašu.

Lūdzu, dārgās sievietes, pārstājiet baidīties no savām pašas vēlmēm un slieksmēm.

Tā atklājas apkārtējās pasaules dziļā jušana. Jaunās esības pamats. Nākas atbilst!

 

26. jautājums.

Kā kontaktēties ar varas struktūrām (Mājokļu Komunālo Organizācija (ЖКО), Energosbit (Энергосбыт) utt.) konflikta situācijās?

 

Neraksturīgi. Ne tā, kā paredzams parastā gadījumā. Protams, ja vajag sagatavot papīrus vai piezvanīt, norunāt pieņemšanas datumu, tas jāizdara. Jāievēro visas formalitātes. Tikai, lūdzu, mierīgā balsī. Bez plēšanās un vēlēšanās atrast “vainīgo”.

Un tālāk. Nodoms – “mana lieta atrisināsies viegli un graciozi, bez kaitējuma veselībai un manam budžetam, cik ātri vien iespējams!”

Bet tie nav vienkārši vārdi. Ja aprobežojas vienkārši ar šiem vārdiem, tad var to arī nedarīt. Tālāk – vajag sākt “spēli savā laukuma pusē”. Galu galā, viss ir spēle. Atcerieties dievišķo improvizāciju. Par viņu “otrai pusei” tiešām NAV NEKĀDA priekšstata. Tātad Jūs atrodaties uzvarošā pozīcijā!

Ko nozīmē dievišķā improvizācija? Jūs atrodaties bezgalīga un varena Visuma dinamiskā plūsmā. Tas būs VIŅŠ, kurš jums palīdzēs šajā lietā.

Kā tas darbojas praksē? Nedaudz smaida, mērenu atslābināšanos ķermenī un zināšana par situācijas pozitīvu risinājumu! Jā, jā, par spīti visam zināmajam.

Nekādu domu “ja nu pēkšņi”, “bet, ja”, “ko darīt, kad” un tamlīdzīgu. Ja savā galvā noķersiet kaut ko līdzīgu, palieciet to dienu mājās. Tāpēc ka neveiksme ir nodrošināta – to garantē jūsu bažīgās domas.

Ja jūs pret to attieksieties viegli un rotaļīgi – atrisinājuma sekmes ir Jūsu pusē!

Ja gribat nopietni – viss slēpjas iekšējā noskaņā. Kad apkārtne ir noskaņota uz kautiņu, bet jūs uz mieru, uzvarat tieši jūs. Tāpēc ka mierīgā stāvoklī ir vieglāk dzirdēt uzvednes no intuīcijas, Augstākā Dievišķā “Es”. Saprotat? Jūs sākat darboties neraksturīgi, netipiski – un uzvarat! Jo darāt to, ko no Jums nekādi negaida. Pat neparedz.

Un vēl vairāk – paredz Jums pozitīvu risinājumu, par kuru nav pat sapņots.

Tas viss – kā iekšējās noskaņas rezultāts.

Pašreizējā laikā “stūrē” domas. Aktīvi, skaidri. Viņu izpausme ir redzama uzreiz. Tad lietpratīgi tas ir jāizmanto!

 

27. jautājums.

Atkal es ar jautājumu. Vakar bieži gāju pie spoguļa un “smaidīju”. Bet pret vakaru sāka līst atmiņas no bērnības – stresa situācijas. Turklāt enerģija tik stipra, ka pilnīgi “iegremdēja mani” tajās bailes un tajās domās, kādas bija tajā momentā. Aizmigt nebija iespējams. Vispār bieži uzpeld atmiņas par stresu, kuras stipri traucē atrasties momentā tagad. Daudz reižu es tās esmu pārspēlējusi, iztēlojusies citādi, bet pēc kāda laika atkal tās pašas emocijas paceļas un aizsedz realitāti. No rīta pieceļos, it kā vagonus būtu krāvusi. Vai var kaut ko izmanīt, jeb tas periodiski uzpeldēs, kamēr nenotiks savienošanās ar augstāko “Es”? Un vai tā maz var notikt ar tādiem uzpeldošiem stresiem?

 

Sākumā – mēs nekad arī NEESAM šķīrušies no sava Augstākā “Es”. Vienkārši aizmirsām un neievērojām viņa klātbūtni, viņš taču dzīvo mūsu ikdienā! Un kā cilvēki attiecas pret savu ikdienu? Pareizi, biežāk neievēro vai vispār ignorē, “rāpjoties” kur augstāk, uz “augšupcelšanos”, piemēram. Un viņš vēl jo vairāk dzimst tajā pašā ikdienišķajā ikdienā.

Tagad par bērnību. Vairumam no mums, maigi sakot, ir bijusi savdabīga bērnība. Lai iegūtu konkrētu pieredzi. Visbiežāk šī pieredze ir piedošanā PAŠAM SEV. Ļaujiet Jūsu bērnībai un visām situācijām tajā vienkārši BŪT. Lai tām ir tiesības izpausties tieši tā. Ar stresiem pašlaik tam NAV nekāda sakara. Strādā tikai atmiņas un daudz kas tajās. Un tikai no Jums tagad ir atkarīgs, cik mierīga būs šodienas ikdiena. Tas viss saucas “ceļš uz savas Dvēseles Templi”. Un tas, ka sāk “atvērties” dažādas Jūsu Tempļa “durvis”, ir ļoti zīmīgi. Izvēle vienmēr ir Jūsu, nekādas spēka lietošanas.

Var, protams arī dažādas situācijas iztēloties citādi. Tikai pirms tam vajag ļaut BŪT tādai bērnībai, bez komentāriem. Bet pēc tam, lūdzu, iztēlojieties un IZJŪTIET jaunu bērnību. Jaunu prieku, jaunas spēles, vecāku citu attieksmi...

Radot jaunu pagātni, Jūs izpaužat arī jaunu Nākotni.

 

Jautājums 28.

Nesanāk samazināt svaru. Nu nekādi, ne ar sarunām, ne ar pierunāšanām. Zemapziņa neļauj. Mīlu saldumus un ēdu, arī naktī ēdu. Kur ir cēlonis, kā man aizvākt šo pieradumu pastāvīgi ēst. Savs ķermenis ir jāatvieglo par 20 kg, pašlaik garums ir 165, svars 90, man ir 51 gads. Nestrādāju, dzīvoju Hurgadā Ēģiptē. Vājēju-staltēju kopš 1997. gada, bet svars vienīgi pieaug. Diemžēl viena netieku galā.

 

Cēloņi, kāpēc Jums ir tāda situācija, var būt vairāki. Domāju, ka tie nav iemesls. Un pat ne tas, ka smadzenes “uzsēžas” uz saldumiem kā uz narkotikas. Diētu pasaulē ir milzīgi daudz. Rezultāts ir viens – reiz samazinātais svars tā vai citādi pieņemas atkal. Kāpēc tā notiek, arī nav svarīgi. Domājams, ka Jūsu gadījumā ir risinājums, bezpaspēles variants – iemīlēties. Un lai vīrietis jums atbildētu ar pretmīlestību.

Vai jūs būsiet kopā, vai nē, ir atkarīgs no jums. Kā vēlēsieties vai uzskatīsiet par vajadzīgu. Jūs varat jautāt – kāds vīrietis?

Mēs ar Jums dzīvojam apbrīnojamā laikā, kad praktiski momentāni piepildās iecerētais. Pat starp citu padomātais izpaužas ļoti ātri. Dažreiz pat nepaspēj aizmirst. Tātad ir īstais laiks izmantot šo Visuma (Dieva, Dabas) iespēju, izmantot labumam. Tas ir tas, kas saucas “sastādīt nodomu”. Grāmatu par to ir izdots ļoti daudz. Un jebkura nodoma svarīga īpatnība – teksts vienmēr tiek sastādīts tagadnē, pat ja vēlamā pagaidām nav.

Piemēram – “es satiku vīrieti, mēs iepazināmies un patikām viens otram. Mēs kopā ceļojam, mums ir daudz kopīga, mums ir patīkami būt vienam otra sabiedrībā”.

Konkrētajā aicinājumā Visumam (Dievam, Dabai) nav norādīts ne vīrieša vecums, ne viņa sociālais, ne ģimenes stāvoklis. Ja Jūs gribat konkrētāk, tātad izmēģinājuma nodoms ir jāizkoriģē.

Tādā aicinājumā nav nekā pretdabiska. Jūs esat jauna sieviete, faktiski tikai sākat dzīvot visās nozīmēs. Var piebilst – “un es esmu kļuvusi īsta Sieviete”. Tā ir ļoti svarīga piebilde. Patiesībā Jūs vēršaties pie Dabas (un pie savas tajā skaitā), lai pilnveidotos tālāk, saprotat?

Tad jūsu svars ieies normā, un jums pat nevajadzēs par to rūpēties. Bet domāju, ka šis jautājums pārstās Jūs satraukt, jo atvērsies pilnīgi jaunas, fantastiskas, apbrīnojamas, dievišķas perspektīvas.

Taču jebkurā gadījumā tā ir Jūsu izvēle. Es varu tikai piedāvāt kā risinājuma variantu, tā arī tā risināšanas ceļus. Zinu, ka tas viss ir ļoti iedarbīgi. Patiesībā tas ir jautājums, nevis kā novājēt, bet faktiski izmainīt savu likteni uz labāku variantu. Nu, un kļūt jaunākai pie viena, kā Visuma patīkams bonuss.

 

Jautājums 29.

Ko jūs varat teikt pa Pasaules-ēkas Oktaedru?

 

Oktaedrs (grieķu οκτάεδρον, no grieķu οκτώ, “astoņi” un grieķu έδρα – “pamats”) – daudzskaldnis ar astoņām skaldnēm, divu tetraedru šķēlums.

 

Oktaedrā vienā virsotnē sastopas četri trijstūri; rezultātā iznāk piramīda ar četrstūra pamatu. Ja divas tādas piramīdas savieno ar pamatiem, tad iznāks simetrisks ķermenis ar astoņām trijstūra skaldnēm – oktaedrs. Kubs un oktaedrs ir duāli, tas ir – ir iegūstami viens no otra. Oktaedrs ir viens no pieciem Platona ķermeņiem. Astoņskaldnis izsaka kosmiskā līdzsvara universālo skaitli. Simbolizējot ar sevi atdzimšanu un augšāmcelšanu, viņš ir vērtīgs kā starpnieks starp kvadrātu un riņķi, starp Zemi un Debesīm.

“Platona ķermeņi” ir svētās ģeometrijas ābece. Katrs no ķermeņiem ir atbilstoša elementa modelis. Tie ir:

Sfēra, lode (riņķa simbolisms) – kopš seniem laikiem simbolizē pilnveidošanos un kopību. Kad jūs redzat gaismu, kura vērsta tieši uz jums, viņa ir balta. Bet, ja viņa nav vērsta tieši uz jums, viņa ir melna. Patiesībā visa nakts debess ir piepildīta ar spožu baltu gaismu, taču mēs gaismu redzam tikai gadījumā, kad viņa ir vērsta uz mums. Mēs neredzam gaismas viļņus, kuri iet sāņus (“profilā”); te mēs redzam vienkārši melnu. Ja mēs varētu redzēt tos visus, tas būtu apžilbinoši. Gaisma ir visur, un, cik man ir zināms, vietas, kur viņas nebūtu, kosmosa telpā vienkārši neeksistē. Šī sfēra ir burtiski visur.

Kubs (materiālās pasaules simbolisms) – stabilitāte.

Tetraedrs (trijstūra piramīda) – tam ir trijstūra un centra simbolika, un ģeometrijas simbolikā tas reprezentē uguni.

Oktaedrs – regulārs daudzskaldnis, kura virsmu sastāda 8 trijstūri, ģeometrijas simbolikā simbolizē gaisu.

Pati stiprākā forma trešajā dimensijā bija oktaedrs. Tas vienlaikus pieder “vecajam” un “jaunajam”. “Jaunais” piepildījums ieiet nosacīti “vecajā” formā, lai cilvēka uztvere, vēl pilnībā neatgājusi no iepriekšējās pasaules, mierīgi uztvertu noritošās izmaiņas.

Ikosaedrs – regulārs daudzskaldnis, kura virsmu sastāda 20 vienādmalu trijstūri, – ģeometrijas simbolikā izsaka ūdeni.

Dodekaedrs – regulārs daudzskaldnis, kura virsmu veido 12 piecstūri. Ģeometrijas simbolikā uzņemas visa Visuma izteicēja lomu. Tas ir ēters jeb “viss Esošais”, “Visuma Saprāts”. Dodekaedrs simbolizē visu pasaules-ēku, tā ir pasaules-ēkas galvenā ģeometriskā figūra. Pēc būtības būdama apziņas augstākā forma.

Senā fizika māca: forma ir fundamentāls pamats visai matērijai mūsu “blīvumā”. Tā ir aizmirsta sena mācība. Ir svarīgi apzināties, ka tas ir tikai vispārīgs noteikums, jo mūsu blīvuma iekšienē mēs redzam visus Platona ķermeņus, kuri pārstāv dažādus “apakšblīvumus”. Fiziskās matērijas uzbūvēšanai ir vajadzīgi tie visi.

Harmoniskas attiecības senie grieķi uzskatīja par pasaules-ēkas pamatu, tāpēc četras stihijas viņiem bija saistītas proporcijā: zeme/ūdens = gaiss/uguns. Taču bez šiem pieciem elementiem (ēteru ieskaitot), eksistē arī sestais – sfēra (nulles punkta tehnoloģijas lielais noslēpums). Sfēra reprezentē Lielo Tukšumu.

Šie seši elementi (figūras, likumi) ir Visuma celtniecības ķieģelīši, radot visas viņa īpašības. Cilvēka ķermenis ir Visuma hologramma un ietver sevī tos pašus pamatus un likumus. Mikroskopiskā līmenī dodekaedrs un ikosaedrs ir DNS galvenie parametri.

Platona ķermeņi, salikti vai iezīmēti cits citā, visi kopā sastāda “Metatrona kubu” zelta proporcijas harmonijā, kura shēma sniegta zemāk.

 

16 01 19 02

Iznāk, ka šīs figūras, gluži kā enerģētiski paterni, pulsē savā daudzdimensionālajā struktūrā (“punktā”) pēc uzdotiem augstākajiem (Dievišķajiem) likumiem, veidojot dabisko pasaules kārtību. Kurā katrai dimensijai atbilst sava galvenā (konkrētajā laika intervālā) ģeometriskā figūra jeb enerģētiskā matrica.

Var piebilst, ka divi savstarpēji iekļūstoši tetraedri, kuri precīzi ierakstās kubā, ir gaismas lauks (Mer-Ka-Ba), kuru sauc arī par “Dāvida telpisko zvaigzni”.

Ir izrādījies, ka viss esošais, sākot no atomiem un beidzot ar galaktikām, ir uzbūvēts uz sešu Platona ķermeņu pamata, kuri tā vai citādi ir iebūvēti cits citā.

 

Ģeometrija ir vienīgais pats svarīgākais aspekts ētera uzvedībā, runājot par spēju formēt noturīgas struktūras, piemēram, kristālus. Bez ģeometrijas matērija nebūtu iespējama principā, jo tieši ģeometrija ļauj “lauka burbulīšiem” savākties kopā noteiktos organizētos paternos, veidojot konkrētas molekulas.

Pitagors ģeometriju salīdzināja ar sastingušu mūziku. Tetraedrs sfēras iekšienē – elektromagnētiskā viļņa paslēpts noslēpums, galvenā struktūra, kura nosaka tā uzvedību kustībā. Efekts eksistē dažādos blīvuma līmeņos, kur katram līmenim piemīt sava vibrāciju kvalitāte. Dažādās vibrācijās rodas dažādas ģeometriskas figūras.

Pati svarīgākā Platona ķermeņu īpašība – katra forma pilnīgi ierakstās sfērā tā, ka visas ārējās virsotnes saplūst ar sfēras virsmu. Visas taisnās līnijas, kuras veido šos objektus, būs vienādā garumā, bet visi ģeometriskie punkti uz sfēras ir vienādā attālumā no saviem kaimiņiem. Par ko arī liecina zinātne par vibrācijām.

Zināšana, kā visas parādības turēt līdzsvarā, ir sekojoša. Ja jūs saprotat šo ģeometrisko figūru nozīmi un zināt viņu savstarpējās attiecības, tad varat radīt to, ko gribat. Visa idejas būtība ir ģeometrisko figūru, kuras sastāda konkrēto enerģētisko matricu, izpaušanās likumu izpratnē. Tad jums piemīt zināšana un sapratne, kuras nepieciešamas kopradīšanai ar Dievu.

 

Dana Vintera grāmatā “Sirds matemātika” (Дан Уинтер “Математика Сердца”) (Dan Winter, Heartmath) ir parādīts, ka DNS molekula ir sastādīta no dodekaedru un ikosaedru divējādības attiecībām. Un ir rotējošs kubs. Kubam pagriežoties secīgi par 72 grādiem pēc noteikta modeļa, iznāk ikosaedrs, kurš savukārt veido dodekaedru pāri.

Tādejādi, DNS spirāles dubultais pavediens ir uzbūvēts pēc divpusīgās atbilstības principa: pēc ikosaedra seko dodekaedrs, pēc tam atkal ikosaedrs, un tā tālāk. Šī rotēšana caur kubu rada DNS molekulu. Ir noteikts, ka DNS struktūras pamatā ir svētā ģeometrija, kaut gan var tikt konstatētas vēl arī citas savstarpējās saiknes.

 

Oktaedru piemēri dabā

Dabiskie kubiskie kristāli. Dimants, alumīnija-kālija sulfāts, nātrija hlorīds, perovskīts, olivīns, fluorīds, špinelis.

Starpatomu tukšumi tīru metālu blīvi sapakotās struktūrās (niķelis, varš, magnijs, titāns, lantāns u.c.).

Ja katru oktaedra ribu aizstāt ar viena oma rezistoru, tad kopējā pretestība starp pretējām virsotnēm būs 1/2 oma, bet starp blakus virsotnēm 5/12 oma.

Un vēl oktaedra virsotnēs var tā izvietot 6 muzikālas notis, ka katra riba būs saskanīgs divskanis, bet katra skaldne – saskanīgs trijskanis.

Dažreiz mūsu smadzenes... mēdz būt 8-stūrainas... elektromagnētiskā karkasa nozīmē (augstāko ugunīgo dimensiju plānā). Tādā gadījumā smadzenes strādā kā lēca (divējādi izpausta) – tas ir, kā lāzers, fokusēts uz punktu “starp dimensijām”. Bet pašas smadzenes ir ļoti plaša spektra starojumu avots. Viņu “degviela” – tie ir vārdi. Vārdi ir radīšanas avots. Tāpēc jūs visi esat radītāji. Tā organismā ienāk jauni spektri. Apziņā dzimst jaunas sajūtas un domtēli.

Šūnas mehānismā ir daudz paralēlu virsmu. Jau ir atklāts, ka starp tādām virsmām dzimst īpašs virpuļveidīgs lauks (ar globāla tipa izpausmes substancēm). Šis lauks ir analoģisks galvas smadzeņu elektromagnētiskajai virpuļveidīgajai struktūrai, kad viņas intensīvi intuīcē.

 

Kā vēl viens apstiprinājums savstarpējās iekļūšanas un savstarpējo saikņu eksistēšanai bija kvazikristālu atklāšana. 1984. g. 12. novembrī nelielā rakstā, kuru autoritatīvā žurnālā “Physical Review Letters” bija publicējis Izraēlas fiziķis Dans Šehtmans (Dan Shechtman), tika sniegts eksperimentāls pierādījums, ka eksistē metālu sakausējums ar sevišķām īpašībām.

Iekšējais ikosaedrs no alumīnija atomiem ir aptverts ar ārējo ikosaedru no mangāna atomiem. Ikosaedri ir saistīti ar oktaedriem no mangāna atomiem. “Bāzes elementā” ir 42 alumīnija atomi un 12 mangāna atomi. Sacietēšanas procesā notiek ātra “bāzes elementu” formēšanās, kuri ātri savienojas savā starpā ar cietiem oktaedriskiem “tiltiņiem”. Atgādināsim, ka ikosaedra šķautnes ir vienādmalu trijstūri. Lai izveidotos oktaedrisks tiltiņš no mangāna, nepieciešams, lai divi tādi trijstūri (pa vienam katrā šūnā) pietiekami tuvu pietuvinātos viens otram un nostātos paralēli. Tāda fiziska procesa rezultātā tad arī izveidosies kvazikristāliska struktūra ar “ikosaedrisku” simetriju.

Pēdējā desmitgadē tika atklāts daudz kvazikristālisku sakausējumu tipu.

Kvazikristāla jēdziens ir fundamentāls, tāpēc ka vispārina un pabeidz kristāla definīciju. Teorija, kura balstīta uz šo jēdzienu, mūžseno ideju par “struktūras vienību, kura telpā tiek atkārtota stingti periodiskā veidā” aizstāj ar tālās kārtības atslēgas jēdzienu.

Kvazikristālu atklāšana ir vēl viens zinātnisks apstiprinājums, ka tieši “zelta proporcija”, kura izpaužas kā dzīvās dabas pasaulē, tā arī minerālu pasaulē, ir Pasaules-ēkas galvenā proporcija.

 

Materiālu objektu radīšanas formula. Tā NAV teksta formāla nolasīšana, bet SAPRATNE (jušanas līmenī).

“Ja jebkuras lietas Demiurgs (autors, radītājs) raugās uz nemainīgi esošo un ņem to par Pirmtēlu, radot konkrētās lietas idejas un īpašības, viss nepieciešamais iznāks lielisks. Bet, ja viņš raugās uz kaut ko parādījušos un izmanto to kā pirmtēlu, viņa darinājums iznāks nelabs.”

Ja šo tekstu lasa ar loģiku, iznāks abrakadabra (starp citu, “abrakadabra” ļoti senos laikos bija maģiska formula; pagāja laiki, izmainījās matērija, formulas kļuva citādas). Dziļā intuīcija palīdz saprast jēgu bez pierastās loģikas. Jaunas zināšanas UZREIZ jūsu apziņā izpaužas kā PIEREDZE, kuru jūs zināt, kā realizēt. Tā ir zinātniska prakse, apzinātas daudzdimensionalitātes prakse. Ar ko sākas... ar atļauju sev būt Radītājam.

Un vēl viens izmainījušās matērijas noslēpums šodien – jautājumā “kāpēc zāles pārstāj darboties pierastajā veidā?” Jā, tas pagaidām ir atsevišķos gadījumos, taču to kļūst arvien vairāk.

Mūžīgā Dievišķā Apziņa jeb Akaša nespēj diferencēties, pieņemt īpašības vai paust aktivitāti.

Aktivitāte piemīt tam, kurš SPOGUĻATTĒLĀ atstarojas no viņas.

Šī frāze ir atslēga pie tiem ķīmiskajiem savienojumiem, vielām (optiskajiem izomēriem), kuri PĒKŠŅI ir nomainījuši savu optisko asi, simetriju telpā un pagrieziena centru.

Kas notiek?

Visa matērija pašlaik sāk atgriezties tajā radīšanas plaknē, kura agrāk saucās “smalkais plāns”. Smalkais plāns jau ir citāds, pierastās formas dzēšas, paliek nesošās bāzes formas ar nomaiņu – analogs izšuvumu kanvai. Kanva ir palikusi, tikai raksts vijas jauns. Tā pamatā jau ievijas Ūdens Saprātīgā Struktūra.

Lūk, īsumā viss, ko var teikt par pasaules-ēkas oktaedru. Pieņemšu, ka, formulējot savu jautājumu, Jūs domājāt kaut ko citu, nekā vienkārši telpas ģeometriju. Uz to jautājumu atbildēšu, ka mūsu sabiedrībā cilvēka faktoru neviens nav atcēlis.

 

Parādījies internetā 19.01.2016

http://www.light-group.info/co-creation/articles/2466-meetingwithvalentinamironovainmoscow03122015questionsandanswers.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://samopoznanie.ru/trainers/valentina_jurevna_mironova/ (Tulk. piezīme)

[2] Faktiski to ir teicis Sarovas Serafims: спасись сам, и вокруг тебя спасутся тысячи. (Tulk. piezīme)

[3] Vārdu spēle krievu valodā: настроение – настройка. (Tulk. piezīme)

[4] Skat. Clarissa Pinkola Estés. “Women Who Run with the Wolves. Myths adn Stories of the Wild Woman Archtype” / Klarisa Pinkola Estesa. “Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”, Zvaigzne ABC, 2013. / Кларисса Пинкола Эстес. “Бегущая с волками. Женский архетип в мифах и сказаниях” http://www.koob.ru/estes/women_who_run_with_the_wolves (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.vrata11.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=882%3A2014-&catid (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.vrata11.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=878:2014-10-30-09-09-59&catid=13:2011-03-15-23-51-40&Itemid=33 (Tulk. piezīme)

[7] Skat. Egg Nebula (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://bookscafe.net/author/tihoplav_vitaliy-32315.html (Tulk. piezīme)