Ņina Oševa - Divi mijiedarbības seansi ar Altaira enerģiju

Perma

16 01 18

16.01.08. 15:10

Ņina: Es sveicu Zvaigzni Altairs. Pieņem no manis mīlestības un pateicības enerģiju. Mana pirmā pieskaršanās Tavai enerģijai notika Saules Brālības Skolas seansā 16.01.04.

Es jutu, sajutu pieskaršanos kaut kam ļoti lielam, uzticamam, drošam, tam, kas man pašlaik ir ļoti vajadzīgs. Es tā gribēju ar Tevi sazināties, taču kautrējos, baidījos, ka nespēšu viena, bez slēgtās grupas, bez pavadīšanas caur Natālijas Kanālu atkal Tev pieskarties. Taču vēlēšanās atkal pieskarties Tavai enerģijai palīdzēja man pārvarēt šo kautrību, un, lūk, tagad es gribu runāt ar tevi. Parunā ar Mani.

1. Izskaidro, kas izraisa nepieciešamību pēc tāda kontakta ar Tevi? Man kaut kas ir jāatceras? Palīdzi man.

Altairs:

Nepieciešamība īstenot tādus sakarus izskaidrojama pavisam vienkārši – mēs esam Vienots Vesels.

Vienkārši tu tagad esi paaugusies, pareizāk, tava apziņa ir pieaugusi, un tu jebkurā momentā vari īstenot tādus sakarus un paņemt tik daudz manas enerģijas, cik vajag.

Manos plānos ir arī sakaru nodibināšana ar zemiešiem, lai katram cilvēkam palīdzētu atgriezt tos ķermeņus, kuri būs nepieciešami jūsu tālākajai augšupiešanai pie Radītāja.

Pats mūsu sarunas fakts liecina par to, ka cilvēkiem briest nepieciešamība pēc šīs enerģijas. Un tu, kā gadsimtiem atstrādāts kanāls, ej mazliet agrāk pa šo taku, pa kuru nāksies iet katram.

Pieņemot pašlaik šo tekstu, tu, lūdzu, novāc pavisam visas šaubas, ka mūsu kontakts ir īsts, citādi Man ir grūti izturēt šaubu enerģiju. Tā pilnīgi Šeit nav pieņemama, un, strādājot ar Mani, ir vajadzīga pilnīga uzticēšanās, ka mēs esam nepieciešami viens otram – tas ir, kā Es tev, tā arī tu Man.

Ķeroties pie tavas nodarbes jauna atzara, esi mierīga. Tā enerģija, kuru tagad tiks Manis nodota, ir vēl nedaudzu pieprasīta, un tev nebūs liels sasprindzinājums viņu nodot. Taču sākumam ir jābūt ieliktam.

Lai tie būtu tie, kuru sirdis skāra informācija par Mani. Atbilstoši jūsu izvēlei tiks noteiktas gan mijiedarbības tēmas, gan apmācība jaunās praksēs, kā atjaunot sevis kā smalku lauku struktūru veselumu.

Jebkurš iemesls mijiedarbībai ar Mani var izaugt stabilā spēcīgā kanālā, kurš būs noderīgs visiem. Ar ko Mēs ar jums apmainīsimies, ir atkarīgs no abām pusēm, sākušām dibināt tādu saikni.

Jautājumu, kuros Es būšu noderīgs jums – zemiešiem, ir daudz. Taču arī Mani interesē izzināt tādus blīvus Telpas slāņus, lai ieraudzītu savu spēku, lai izpaustu savas spējas būt visam un visur.

Pēc pavisam neilga laika Es piedāvāju noturēt tādu pašu mijiedarbības seansu, kādus tu noturi ar Diženo Dievieti.

Ņina: Ar ko šie seansi atšķirsies? Kādas īpatnības ir Tavai enerģijai? Kā viņa ar mums mijiedarbosies?

Altairs: Diženās Dievietes enerģiju diapazons ir neaptverams. Un arī Man ir iespēja dot ne mazāk, tas ir, tās telpas visās sfērās, kas ir cilvēks, Man kā enerģijai ir sava pieredze, savas zināšanas, un es varu būtiski palīdzēt tiem, kas izteiks tādu vēlēšanos.

Ņina: Kas man priekš tā ir jāizdara?

Altairs: Mijiedarbības nepieciešamības izpratne tev ir izteikta skaidri, taču piesardzība, sevis kā enerģētiskas būtības nozīmes pazemināšana traucē tagad un, ja nenovākt, traucēs arī turpmāk mūsu kontaktos.

Lūdzu, ieņem sevī dziļāku Dievišķās Būtības sapratni. Tas pašlaik ir ļoti svarīgi tieši tev kā kanālam, kuru Šeit audzē daudzi Skolotāji.

Ir pienācis laiks mijiedarboties kā līdzīgam ar līdzīgu, kā partneriem, līdzradītājiem. Ar to atšķiras tie, kas ir izgājuši no garīgās verdzības. Ja tu to ļāvi sev vienreiz, un tas notika, tad nevajag atgriezties pie tā atkārtoti, lai atkal neaizietu uz to pašu attīstības apli.

Pieņem sevī tagad, atverot sirdi, zvaigznes Altairs enerģiju.

Ņina: Jūtu visu čakru griešanos, sākot ar sirds čakru, viņa pievieno sev visas pārējās, un vienas čakras sajūta ir skaidra. Stabilas enerģijas plūsma iet caur mani uz Zemes centru un no viņas uz augšu. Uz galvu, 7. čakras centrā kaut kas spiež, plešas no vidus uz viņas malām. Un, lūk, enerģija ir ieguvusi lielāku telpu iekļūšanai ķermenī un iet cauri mierīgi.

Altairs: Nu, lūk, tas, ko Es varēju tev dot mūsu saziņas dažu sekunžu laikā. Šīs mijiedarbības sekas tu jutīsi mazliet vēlāk, kā procesu, kuri notiek tevī, atvieglojumu, kā rezultātu tavu ķermeņu adaptācijai tiem apstākļiem, kuri pašlaik notiek uz Zemes.

Esi pārliecināta, ka mēs esam vajadzīgi viens otram, un mūsu romāns tikko sākas.

Altairs, - vēstnesis par jaunajām pārmaiņām, Tēva radītām visu labumam.

Ņina: Pateicos. 15:41.

 

16.01.10. 13:13. Sakaru seanss ar Altairu

Ņina: Es piesaucu zvaigzni Altairs un lūdzu noturēt 1-mo mijiedarbības seansu ar mūsu grupu (4 cilvēki no pilsētām Perma, Očjora (Очёр), Čaikovska (Чайковский), Rostova pie Donas).

Uzreiz atnāca enerģija, kuru es uztvēru kā drošību, stabilitāti, atbalstu, tas ir – kā to, kas var būt atbalsts, tāpat kā pierakstot pirmo sarunu ar zvaigzni Altairs, gluži kā blakus būtu stingrs plecs, pie kura es varu atbalstīties, un viņš ir gatavs atbalstīt, palīdzēt, izlīdzēt.

Tagad šis spēks pielej visu manu ķermeni. Sajūta, it kā katra šūniņa pieplūstu ar spēku, pat muguru gribas iztaisnot un pacelt plecus.

Enerģija ķermenī iet no apakšas uz augšu, ar mums iepazīstas, mūs izzina. Viņa nāk nelielās porcijās. Lūgums mums – novākt šaubas, jo šaubu enerģija apgrūtina saziņu.

Enerģija atkal iet no augšas uz leju, iekļūst visā ķermenī un caur kājām aiztraucas uz Zemes centru. Sajūta, it kā sutratma paplašinās, tas ir, enerģija attīra vietu brīvākai iešanai caur mūsu kanālu. Nevaru teikt, ka šī enerģija ir bieza, viņa ir viegla, taču ļoti jūtama. Ar ķermeni es jūtu šīs enerģijas apjomu.

Pašlaik enerģija veic darbu 6. čakrā, es viņu jūtu gan no priekšas, gan no mugurpuses. Nāk paskaidrojums: tiek noņemts saspringums (līdz tam es 8 stundas pēc kārtas pavadīju, strādājot pie datora, un ir saspringta visa mugura), lai vieglāk būtu apzināties, kas notiks tālāk.

Pašlaik notiek saskaņošanās ar Altaira enerģiju 5. čakrā. Sirds čakra noskaņojas, trešā, viņā ir aktīva kustība, otrā, pirmā. Es pievēršu uzmanību tam, ka es par Altairu runāju kā par vīrieti, taču visdrīzāk tā ir mana sapratne.

Nāk informācija, ka šis seanss ir vērsts nevis uz atveseļošanu, bet, lai radītu priekšnosacījumus stabilitātes enerģijas iespējamai nokļūšanai uz planētas. Šī enerģija ir vajadzīga lielā apjomā, un mums liek priekšā, lūdz atļauju tam, lai caur mūsu kanālu pārvadītu enerģijas. Enerģijas būs dažādas, taču pašlaik ir nepieciešama šī – stabilitātes – enerģija, lai nofiksētu kanālu. Es saprotu tā, ka mēs izsakām nodomu piedalīties šajā nodarbē, tāpēc ka pašlaik enerģija ir ļoti maiga, un viņa nevirzās uz mērķi, netiecas, bet nosēžas, plūst, un es jūtu, kā planēta pieņem šo enerģiju.

Mēdz būt tā, ka vasarā ir silts lietus kopā ar sauli, bet tu esi uz ielas, vējš liegs, un tu izstiep rokas un ķer katru mazo lietus lāsīti, vēl un vēl gaidot saskares ar šī sīkā maigā lietus lāsēm. Tāpat arī Māmuļa Zeme pašlaik ir tādā pašā stāvoklī no saskares ar šo enerģiju. Ir tik patīkami apzināties, ka tu Viņai palīdzi tādā saskarsmē. Pat asaras riešas acīs no prieka, ka es varu piedalīties šajā procesā. Es šo enerģiju jūtu iegurņa rajonā.

Atkal enerģija plūst uz leju jau jūtamākā plūsmā, tieši plūst. Notiek mijiedarbība ar 4. čakru, viņu it kā noliek vietā. Es uzdodu jautājumu: kaut kāda novirze?

Nāk paskaidrojums: lūgums nepaust satraukumus, bažas, visu notiekošo pieņemt ļoti mierīgi, citādi jūsu frekvences krasi pazeminās, un tas viss apgrūtina mūsu enerģijas mijiedarbību ar jums.

5. čakras rajonā un mazliet augstāk ir sajūta, ka gluži stiepj kakla skriemeļus. Tos stiepj uz leju un uz augšu, lai palielinātu telpu starp skriemeļiem. Altairs brīnās par šo jušanu, tāpēc ka darbs notiek augstā smalkā plāna līmenī: bet mēs tik skaidri to jūtam šeit.

Nāk sajūta, ka enerģija kļūst karsta. Līdz tam es nejutu, nesajutu enerģijas temperatūras starpību, tas ir – tā bija tāda pati kā ķermeņa temperatūra, bet tagad jūtu, ka mugurai ir kļuvis daudz siltāk. Uz mugurkaula lāpstiņu rajonā attīra telpu vairs ne vertikāli, bet horizontāli. Paskaidro: man palīdz noņemt saspringumu. Ir vēl ne mazums noviržu no tās normas, kura vajadzīga, lai mēs varētu būt kanāls šai enerģijai, taču tas nenozīmē, ka mēs nevaram pieņemt šo enerģiju. Šis darbs tiks pastāvīgi veikts līdz tam laikam, kamēr mēs nekļūsim par tādu pārvadītāju, kuri bez piepūles pieņems šo enerģiju. Darbs vairāk norit ne ar planētas ķermeni, bet ar apziņu.

Mēs jūs bez palīdzības neatstāsim, un tas, kas tiek darīts planētas labā, būs palīdzība tajos procesos, kuri veicinās jūsu jauno smalko ķermeņu organizēšanu, izaudzēšanu. Pašreiz nav runa par to, kādi būs šie ķermeņi, bet ir jāsaprot, kas tas, kas tagad notiek, izpaudīsies ne šeit un tagad, bet vēlāk. Bez tādas sākuma sagatavošanās vēlākie procesi nebūs iespējami.

Notiek griešanās 1. čakrā, strādā ar kaulu skeletu, īpaši ar kāju kauliem un muskuļiem. Parādījās sapratne, ka uz šo procesu labi reaģē kāju muskuļi un asinsvadi. Ar asinsvadiem veic darbu, un viņi kļūst elastīgāki, mīkstāki. Altairs saka: kāju asinsvadi atjauno savas iespējas būt elastīgākiem.

Liek saprast: necenties atrast precīzus vārdus, bet vienkārši pieņem enerģiju. Pašlaik ir ļoti patīkama sajūta abās smadzeņu pusītēs, gluži kā glāsta viņas ar Tēva rokām, maigi, maigi. Gluži kā Tēvs ar savām lielajām rokām ne tika daudz glāsta, kā aizsargā, sargā bērnu. Tādas pašas sajūtas ir galvas, 7. un 6. čakras rajonā. Muguras muskuļi uzsūc šo enerģiju lielā daudzumā. Šūnai vajag daudz tādas enerģijas, lai viņa uzkrātu spēku.

Enerģija ir pārvietojusies uz kāju pēdām, tur šūniņas vibrē, ir silti. Siltums pāriet rokās: no pleciem līdz roku delnām. Enerģija laižas uz leju, uz ģenitālās sistēmas orgāniem (olnīcām, piedēkļiem, urīnpūsli), norit šo orgānu piepildīšana ar stabilitātes enerģiju, lai procesi, kuri norisinās šajos orgānos, būtu stabilāki, vienmērīgāki.

Pašlaik enerģija ceļas augstāk: zarnu trakts, aknas, aizkuņģa dziedzeris. Vēl augstāk: kuņģis, traheja, plaušas, sirds muskulis. Sajūta, ka šie orgāni gluži kā iesūc sevī šo enerģiju. Enerģija paceļas līdz aizkrūtes dziedzerim un piesūcina viņu, virzās tālāk, uz galvas rajonu, līdz acu līmenim, piepilda acis, paceļas uz 7. čakru.

Altairs mums pateicas un priecājas, ka mēs spējām pieņemt Viņa enerģiju, pirmajai reizei tas ir lieliski. Tā negribas šķirties no šīs enerģijas. Viņš saka, ka seanss ir svarīgs, vajadzīgs un, galvenais, savlaicīgs. Pašlaik enerģijas plūsma kļūst arvien vājāka.

Man bija sajūta, ka seanss laika ziņā bija ļoti īss, minūtes 3-5. Bet, kad paskatījos uz diktofonu, izrādījās, ka seanss ir ildzis 26 minūtes. Es pateicos Tev, Altair, par šo seansu, par saziņas iespēju.

Pateicos, pateicos. Ņina. 13:39

 

Mijiedarbības ar zvaigzni Altairs seansa 16.01.10. dalībnieku pieredze

1. Popova Z. (Rostova pie Donas). Seansa sākums: apžilbinoša gaisma acīs, balta gaiša tīra enerģija, ļoti gaiša, kā fotoaparāta zibspuldze. Sāka nāk gaiši zaļa vertikāla enerģija – kā kanāls, stabs. Kanāls paplašinājās, es paplašinājos. Es kļuva citāda – liela, elipsoīda.

Sākās darbs ar čakrām. Paātrinājās elpa sirds čakrā, pēc tam paātrināta elpa pārvietojās uz otro čakru, pēc tam uz pirmo.

– Kas tas ir? Kas notiek?

– Notiek jūsu centru noskaņošana mūsu vibrāciju pieņemšanai.

Es iegāju enerģētiskajā plūsmā. Man ir labi. Es visa esmu skaistās enerģijās. Sāpes. Horizontālas sāpes lāpstiņu rajonā, it kā tevi iztaisno, turklāt viss ķermenis izlīdzinās un izstiepjas stīgā.

Balta gaisma, spoža, auksta, ļoti gaiša, pieplacinātas puslodes veidā. Tas ir ALTAIRS. Gribu iepazīties.

– Altair, kas tu esi?

– Zvaigznes saimnieks.

– Mēs bijām ar tevi pazīstami?

– Jā.

– Parādi man savu māju.

Mēs aizlidojām sarkanas zvaigžņu telpas plūsmā.

Sākas darbs ar pirmo čakru. Enerģijas: sarkana, zila, melna. Spožas enerģijas, viņas pārvietojas, pārtek cita citā, bet nesajaucas. Skaisti.

Senas tuvojas beigām. Mīksta sarkani violeta enerģija, it kā tev uzklāj tev savus apsegus. Skaisti. Patīkami. Mājīgi. Silti.

– Paldies, Altair un Ņina, par iespēju uztvert kaut ko jaunu un par iepazīšanos. Gaidīšu nākamo seansu.

2. Kiprijanova L.V. (Očjora). Meditācijas laikā es izjutu sekojošo samērā ar enerģiju ienākšanu:

Enerģijas nāk no augšas biezā plūsmā, sajutu apjomu, bet pēc tam šo enerģiju spēku. Sirds sāka paplašināties, pēc tam izjutu darbu sestajā, piektajā čakrā, pakauša un plecu rajonā. Viss ķermenis viegli piepildījās ar blīvajām enerģijām, viss manī klaudzēja, sirds paplašinājās un it kā aizelsās, bet iekšienē starp lāpstiņām bija viegla kustība un sajūta, ka attīros no kaut kā. Jutu darbu atkal galvaskausa pamatnē, pēc tam galvas pieres daļā ar paplašināšanās sajūtu. Jutu krūškurvja paplašināšanos sānos, darbu aizkuņģa dziedzera rajonā, smagumu roku delnās, krampjus kājās. Tuvāk darba beigām parādījās vēlēšanās paklepot, un galva bija smaga.

Iespaids no enerģijām palika ļoti labs, bija sajūtams pamatīgums, spēks, drošums, gribējās turpinājumu.

Pateicos Altaira enerģijai un šo enerģiju pārvadītājam N.V. Oševai.

Ar cieņu L.V. Kiprijanova.

 

Mijiedarbības ar zvaigzni Altairs seansa 16.01.13. dalībnieku pieredze

1. Popova Z. (Rostova pie Donas). Seansa sākums. Ļoti karsti. Karstums iet pa visu ķermeni. Izlīdzinājusies mugura. Īpaši karsti ir ķermeņa rajonam no pleciem līdz zodam. Nāk balta mirdzoša enerģija.

– Altair, es gribu ar tevi iepazīties.

Acu priekšā iet balti mirdzoši paplašinošies apļi. Siltuma sajūta ekstremitātēs, plecos, tirpu sajūta muguras apakšējā daļā. Žāvājos.

– Altair, tu gribēji, lai mūsu seanss ritētu tieši tā?

– Jā.

– Es žāvājos no saziņas ar tevi, jeb vienkārši gribu gulēt?

– Tu žāvājies no manis. Tā ir enerģijas iziešana, enerģiju lēcienu nolīdzināšana. Tas ir labi. Tas ir pareizi. Tā ir drošība.

Septītā čakra: redzu nelielu lotosu, balti dzelteni zaļu, ļoti gaišu, gaisma nāk no iekšienes. Ļoti skaists tēls – cilvēks ar lotosu uz galvas.

Mugurai ir ļoti karsti.

– Altair, kāpēc ir tik karsti?

– Tā ir apmaiņa ar enerģijām. Ja jūtat karstumu, tātad apmaiņa ar enerģijām notiek, un jūs ar mani mijiedarbojaties. Ir ļoti svarīgi seansa laikā muguru turēt ideāli taisnu.

Zoja: Paldies, Altair un Ņina. Es šodien strādāju pēc ieraksta, taču lotosa tēls parādījās vienlaicīgi ar Ņinu, mums vizualizējās dažādi lotosi, taču laiks pēc ieraksta bija vienāds.

2. Unpeļejeva G.G. (Perma) 16.01.13. 21:00

5 minūtes pirms seansa virs galvas ieraudzīju baltu kupolu kausa veidā, sapratu, ka viņi ir saņēmuši manu impulsu sakariem ar viņiem. Man acu priekšā parādījās vīrieša figūra – Zvaigznes Altairs Valdnieks. Viņš teica, ka atceras mani no grupveida seansa Koteļņikovas N.N. vebinārā un ka es citu dalībnieku starpā izceļos ar apbrīnojamu mirdzumu. No viņa acīm gāja stari manās acīs, es lūdzu viņam veikt ar mani grupveida seansu. Jūtu karstumu ķermenī, tas aizgāja līdz kājām un iegāja zemē, abās pusēs no sevis pa labi un pa kreisi ieraudzīju 2 eņģeļus, Sargeņģeļus – tas bija pirmoreiz. Viņi saka, ka ir sūtīti man palīgā noturēt seansu.

Enerģija sāka griezties visās čakrās pulksteņa rādītāja virzienā un izveidoja portālu ar zvaigzni Altairs. Valdniekam ir viļņaini mati gaiši dzeltenā krāsā, gaišzilas acis. Sākas telepātiskie sakari ar viņu. Es ieraudzīju mūsu grupu, grupas centrā stāvēja Oševa N.V., roku vietā viņai ir lieli balti spārni, tie ir pacelti plecu augstumā, viņa ir izveidojusi portālu un nodod enerģiju mūsu grupai.

Parādījās siltums jostasvietā, stilbos, un pēkšņi mans ķermenis sāka apaugt ar baltu miglu par 30 centimetriem. Enerģijas nāk no augšas uz leju un atpakaļ, bija tāda sajūta, ka es atrodos caurulē vakuumā. Valdnieks man saka, lai es nebaidos, darbs notiek ar kaulu sistēmu tur, kur man ir problēmas. Redzu savu ķermeni – lielu un caurspīdīgu, fiziskais ķermenis nav redzams, pa ķermeni iet vēsums, un dūmu mutuļi, gluži kā mazi virpuļi, ietin mani.

Strādā ar ēterisko ķermeni. Jūtu smagumu jostasvietā, uz galvas ir uzlikuši ķiveri kā ūdenslīdējam, elpot ir kļuvis grūti, pēc tam sākās darbs ar krūškurvi, pēc minūtes ķiveri noņēma.

Jūtu, ka strādā ar iegurņa kauliem un ar pēdām, iet smagums rokās. Tāda sajūta, ka uzsvars tiek likts un kāju un gurnu muskuļiem. Pēc tam enerģija aizgāja no apakšas uz augšu pa mugurkaulu kā zelta uguņošana, mugurkauls iztaisnojās un sāka liekties pa labi un kreisi, rokas tika stieptas uz priekšu. Es jautāju, kas tas ir? Man atbildēja, ka vāc prom blokus un nosprostojumus manā ķermenī.

Sajutu karstumu 2. čakrā, pēc tam tas pārvietojās uz vēderu un krūškurvi. Pēkšņi manas rokas paņēma manu galvu un sāka viņu grozīt pa labi, pa kreisi, strādāja ar kaklu. Teica, labi, ka neēdu gaļu, taču piesārņojums ir. Atkal sākās darbs ar galvu, kļuva smagi, it kā būtu samaisījuši smadzenes, galvā kļuva karsti. Enerģija iegāja 7. čakrā un no galvas aizgāja debesīs. Pēc tam viss nomierinājās. Pa ķermeni sāka skriet maigas, glāsmainas enerģijas strūkliņas un iegāja zemē gaišzila staba veidā. Māmuļa Zeme caur mani pieņēma enerģiju, es biju caurules veidā.

Pateicos Zvaigznei Altairs un Oševai N.V par noturēto seansu.

Ar maigumu un mīlestību pret jums, Gaļina.

 

16.01.13. 22:45

Ņina: Es sveicu zvaigzni Altairs un sūtu tev mīlestības un pateicības enerģiju.

Lūdzu, izanalizē, cik efektīva šodien bija mūsu mijiedarbība? Kādi plāni bija uz šo seansu un vai mēs tos izpildījām?

Altairs: Starta laukums bija saspringts, taču tev izdevās emocijas uzvarēt un pārkārtoties uz darba noskaņu. Sēriju tādu “karstu” savienojumu vēl stāv priekšā iziet. Ar to tiek sasniegta blīvāka pušu mijiedarbība.

Mirkļi, no kuriem sastāv katrs seanss, ir ļoti svarīgi, un tev ir laiks pierast, ka nav nekā, kas var neatbilst mūsu plāniem. Plāns ir viens – palīdzība cilvēcei, planētai, bet, lūk, tā pildīšanas paņēmienu var būt daudz, un tie nav līdzīgi cits citam.

Pārdomas par to, ka seansam jābūt gataviem, ir ļoti pareizas un savlaicīgas. Mums nav, kur steigties. Mums ar jums priekšā ir vesela mūžība. Šo seansu svarīgums ir jāapzinās tā, lai justu labpatiku un apmierinājumu, piedaloties tajos. Ja nenoņem saspringumu, tad ir augsts enerģiju patēriņš kanāla savienošanai ar jaunu plūsmu, un viss notiek buksēšanas režīmā, tas ir – nelīdzeni. Mijiedarboties ir daudz patīkamāk, kad prieks piedalīties tādā diženumā, kā šie seansi, apgaismo jūsu saprātu un dvēseli.

Izmantojot pašus jaunākos pētījumus, lai izaudzinātu jūs kā svarīgu kanālu, Mēs plānojam pielietot visdažādākos savas darbības veidus, lai jums būtu vieglāk ar Mums mijiedarboties. Lūdzam arī jums pievērst uzmanību saskaņotībai ar Mums.

Tagad – par šo seansu. Jūs un Mēs tikām galā ar to, lai saskaņotu kanālu un izdzītu cauri, izlaistu, pārvadītu nepieciešamās enerģijas, lai realizētu tos procesus, kuri pašlaik Zemei ir ļoti svarīgi.

Mēs esam pamanījuši aktīvu mošanos tajā Krievijas daļā, kuru jūs ietekmējat. Tādi seansi spēlē savu lomu, lai papildinātos svarīga komponente planētas augšupcelšanai, attīstībai.

Starp tām grupām, kuras pašlaik palīdz planētai, jūs stāvat īpaši, kuri notur situāciju ar savu pastāvīgumu, savu uzticību, nodarbes regularitāti. Disciplīna, kura izpaužas mijiedarbības ar Mums regularitātē, ir piemērs daudziem, daudziem.

Uzmanība, kura tika pievērsta procedūras temperatūras režīmam, ir ļoti svarīga. Jums to izdevās izjust tāpēc, ka dalībnieku skaits ir palielinājies, bet caurlaides spēja vēl nav pieaugusi. Jums šodien nācās strādāt par sevi un “par to puisi”.

Tas nedod iemeslu vilties. Ne visi un ne uzreiz ir spējīgi izlaist caur sevi to plūsmu, kuru pa spēkam izturēt sagatavotākiem grupas dalībniekiem. Taču ir liela nepieciešamība palielināt dalībnieku skaitu, jo no liela skaita izveidosies augsta kvalitāte. Ticam, ka tikšanās ar Mums nesīs jums ne tikai apmierinājumu, bet arī labpatiku no jūsu dalības nozīmīguma apzināšanās.

Ņina: Pateicos. 23:04.

 

16.01.14. 16:08.

Ņina: Zvaigzne Altair, lūdzu izskaidro, vai Tavas enerģijas pieņemšanas seansi no mūsu grupas puses veicina Māmuļas Zemes piepildīšanos ar Mīlestības enerģiju? Vai Zemei sniegs palīdzību šī seansa ieraksta vairākkārtīga noklausīšanās, tas ir – Tavas enerģijas vairākkārtīga pieņemšana un viņas nodošana Zemei viņas labumam?

Altairs: Manis nodotās jums enerģijas potenciāls ir ļoti augsts, un Mīlestība Šeit ir visa pamats. Un tāpēc palīdzība Zemei būs nopietna.

Jums ir tik daudz veidu, kā palīdzēt planētai, taču visvairāk viņai ir vajadzīgs tas, lai jūs apzinātos, ka viņa ir dzīva. Viņa, tāpat kā jūs, izjūt ciešanas, un viņai tāpat ir vajadzīga palīdzība. Bet kā un kādā veidā jūs piepildīsiet viņu ar mīlestības enerģiju, nav svarīgākais jautājums.

Mīlestība ir bezgalīga, Mīlestība ir ārpus laika. Viņa ir un ir vajadzīga vienmēr, visur un visiem. Ziniet to, atcerieties to, radiet to.

Ņina: Pateicos. 16:22.

 

Pievienots 18.01.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/dva-seansa-vzaimodeystviya-s-energeiy-altaira

Tulkoja Jānis Oppe