Angelīna Ivanova - Partnerība un kopradīšana

Saules un Zemes Brālību partnerība un kopradīšana

15 11 24

15.11.21.

Dārgā Natālija! Noklausījos nākamo vebināru “Saules Brālības Skola-2”. Seansa laikā jutu kolosālu darbu, kuru ar katru grupas dalībnieku veica Būtības no Saules Brālības.

Bez iepazīstināšanas ar Valdniekiem – šī projekta vadītājiem, mūs vēl slēdza klāt kaut kādām apakšgrupām atbilstoši mūsu īpatnībām un specifikācijām, kā arī sagatavotības līmenim. Ja salīdzina ar zemes zinātniski pētniecisku institūtu, tad arī tur eksistē nodaļas, un piemīt noteikta strukturāla hierarhija, kura atšķirībā no zemes plāna ir vajadzīga tikai visa procesa precīzai regulēšanai un visu tā dalībnieku mijiedarbībai. Bet, tā kā Skola ir radīta apmācībai un apziņas tālākai paplašināšanai, mums, tās dalībniekiem, ir nepieciešams ne tikai akumulēt zināšanas, bet arī manifestēt iegūto augsto vibrāciju enerģiju caur pašizteiksmi noteiktos jaunrades veidos un praktiskos rezultātos. Tā ir ļoti cēla misija, kā no Saules Brāļu, tā arī no to cilvēku puses, kuri ir kļuvuši par šīs unikālās Skolas mācekļiem. Tajā pašā laikā – tā ir partnerība un kop-radīšana.

Es ļoti priecājos, ka kļuvu par Skolas mācekli un jau esmu pieņēmusi vairākus iesvētījumus. Priekšā ir ļoti interesants darbs, kuram nav analogu un kurš ļaus radīt platformu garīgai pārveidošanai šūnu apziņas līmenī kā katram atsevišķam indivīdam – šī projekta dalībniekam, tā arī ieliks evolucionārās virzības pārveidošanas pamatus visai cilvēcei kopumā. Runa pirmām kārtām ir par cilvēces Dvēseles sutratmas transformāciju jaunā enerģētiskā modeļa gaismā, kurš tiks radīts Pārejas procesā, kā arī skars tieši šūnu mehānismu, kuram ir ne tikai elektromagnētisks pamats, bet arī mijiedarbības ar visu Esošo torsionu daba.

Lūk, tas, ko es paņēmu no šī Sakaru seansa ar mūsu Saules Brāļiem, kā arī tieši ar savu Augstāko Es, kurš ar mani pastāvīgi bija kontaktā. Es esmu pateicīga arī man pieliktajai eņģeļu svītai, kura man palīdzēja adaptēties Saules Gaismas Hierarhijai; jūsu, Natālija, mīlestībā ieskautajam pavadījumam un visai SB Skolai kā enerģētiskai būtībai. Namaste!

 

Angelīna Ivanova

 

Pievienots 24.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/partn-rstvo-i-sotvorchestvo

Tulkoja Jānis Oppe