Ludmila Čupetkina - Transformēšanās Glabātājā[1]

15 11 12

15.11.11

Vēstule no Ludmilas Čupetkinas

 

Pēc 7. un 8. novembra vebināriem es pārdzīvoju ļoti stipru transformāciju-izlaušanos no pagātnes nākotnē ar apzināšanos un turpmākām izmaiņām. Man gluži kā acis atvērās uz sevi…

Dienu pirms vebināra „Dziedinošs seanss ar Diženo Dievieti” man ar vīru notika incidents. Mēs atgriezāmies no manas māmiņas, un es pateicu, ka man vajag apmaksāt semināru 8. novembrī, Sberbank atradās blakus. Uz mani uzreiz nogāzās emociju brāzma ar kliedzieniem par sektu. Tas nebija pirmo reizi.

Mūsu jau tā sarežģītās attiecības padziļināja tas, ka notika divu apziņu sadursme. Es vairs nevarēju pagriezties atpakaļ, bet viņš nevarēja pieņemt jauno… Abi cietām. Pēc viņa sapratnes es biju nonākusi sektā… Mani mēģinājumi paskaidrot ne pie kā neveda.

Braukt uz semināriem nācās slepus. Vīra darbs Maskavā ļāva to darīt. Kad viņš dabūja zināt – rīkoja skandālus… Es nesapratnes dēļ jutu ļoti stipras sāpes un klusēju.

Grāmatas ne reizi vien tika izmestas, bet pēc kāda laika man tās atgrieza (kad iestājās pamiers).

Ar grūtībām es atjaunojos pa to laiku, kad viņš atradās darbā. Bet, tā kā jautājums nebija atrisināts, viss „uzpeldēja” pie pirmās izdevības.

Šoreiz es neļāvu savām domām aizvest sevi aizvainojumā un mēģināju tās kontrolēt. Taču nakts, pavadīta bezmiegā, atņēma man pēdējos spēkus. Es sapratu, ka tā vairs nevar.

Tagad var iedomāties, kādā stāvoklī es biju pirms 7. novembra vebināra. Tā kā mēs ar vīru atradāmies dažādās istabās, es varēju piedalīties vebinārā.

… Maigas ceriņkrāsas enerģijas mani mierināja gluži kā zīdaini…

Pamazītēm sāpes sāka atkāpties, domas ieguva skaidrību…

Enerģijas turpināja ar man strādāt, mans ķermenis atslābinājās, pa maniem nervu galiem sāka plūst dziedinoša enerģija…. Es atguvu samaņu…

Pēc tam mani gluži kā „sakratīja”, un es ne tikai atguvu samaņu, bet arī sajutu atjaunošanos.

Tajā naktī es daudz gulēju.

Otrais seminārs (8. novembrī) man palika nepamaksāts, bet vēlēšanās piedalīties man palīdzēja vērsties pie Natašas ar lūgumu atļaut pēcmaksu. Par ko es esmu bezgalīgi pateicīga.

Ar nepacietību gaidīju „Tikšanos ar Dievišķo Aizgādni”.

Otrais seminārs izrādījās par manu tēmu – tika uzdots jautājums: vai tajā līmenī ir pretrunas starp sievišķo un vīrišķo aspektu? Dievišķās Aizgādnes atbilde par paklausīšanas enerģijām sākuma man izraisīja izbrīnu… un es jutu, kā mans ķermenis saspringa, bet pēc tam es sāku sajust šīs enerģijas… just viņas. Mans prāts nomierinājās, un ķermenis atkal atslāba. Atnāca sapratne: paklausība ir prasme dzirdēt un saprast otru, šeit cīņas enerģijas nomainās ar vienošanās enerģijām. Un Mihaēla enerģijas ievīsta un iemieso dzīvē viņa sievišķais aspekts.

Senajiem slāviem tā ir dieviete Lada. Mīlestību un saticību ģimenē rada sieviete…

Natašas vārdi veda mani tālāk: „Manī arī ir daudz aktīvu enerģiju, bet šajā iemiesojumā es esmu atnākusi sievietes ķermenī, tātad man jāiemācās maigums…”

Šīs maigās mātišķās enerģijas turpināja iekļūt manā ķermenī…

Pēkšņi ieraudzīju un sajutu vīra sāpes… Tas bija negaidīti… un es ieraudzīju sevi no malas… Daudzu gadu nesapratnes sāpes un sakrājušies aizvainojumi ir norobežojuši mani no vīra. Es joprojām esmu stāvējusi uz „kara takas”, neskatoties uz to, ka ne mazums gadu esmu nodarbojusies ar ezotēriku. Cieta mans EGO, kurš man neļāva redzēt citu ciešanas. Manī pašā nebija saticības. Citi tikai „atspoguļoja” man manu stāvokli.

Pēc vebināra es iegāju istabā pie vīra un ieraudzīju viņu citām acīm…

Klusējot piegāju un apkampu viņu, viņš nodrebēja un pamira…

Kad lasi vai kāds runā par vīrišķā un sievišķā aspekta harmonizēšanu – tā ir vienkārši informācija, kura nāk. Bet kad izjūti to uz sevis – tas ir pavisam kas cits.

Gluži kā plīvurs nokrīt no acīm, un tu brīvprātīgi pamet „kara taku”.

Un, lūk, tad tu saproti, ka visas „kaujas” notiek tevis iekšienē, un ar savu iekšējo pievelc sev atbilstošas situācijas.

Un tu ar izbrīnu raugies apkārt… bet taču nav neviena, ar ko „karot”!

Turklāt akcents no tava EGO tek pārnests uz uzmanību pret citiem, un tu pēkšņi sāc redzēt un saprast cita sāpes un pirmoreiz uzzini, kas ir līdzcietība.

Un, lūk, tad tu brīvprātīgi maini amazones lomu pret LADAS lomu.

Bet, tā kā tā tev ir jauna loma – stāv priekšā daudz iemācīties!

Nav iespējams izmanīt cilvēka pasaules uzskatu pret viņa gribu, bet var izmainīt savu attieksmi pret notiekošo. Un, pārkāpjot pāri savām sāpēm un vilšanās sajūtai, nonākt pie līdzcietības un nenosodīšanas sapratnes…

Atrast sevī maigumu, gādību un mīlestību pret to, kurš ir blakus, ar ko izej savu ceļu, un kļūt pateicīgai viņam par tām mācībām, kuras tev tika piešķirtas.

Un, kļūstot par Dievieti Ladu savā ģimenē, apsildot visus ar savu mīlestību un radot sava pavarda siltumu, vienkārši ļauj katram iet savu ceļu…

Un tad ar Dievieti Ladu viņas Vīrietis augs un reiz kļūs Mihaēls!

Pateicība visam, kas vecina mūsu apzināšanos!!!

Ludmila Čupetkina

 

Pievienots 12.10.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/transformatsiya-v-bereginiu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Krieviski “Берегиня(Tulk. piezīme)

Ludmila Čupetkina