Irina Taisina - Atsauksme par pēdējo DD seansu[1]

ES ESMU MĪLESTĪBA klusi un mierīgi.

Mīlestības elpošana notiek kā kaut kas, iekļūstošs caur visām mana ķermeņa ādas porām – gan no augšas, gan no apakšas, gan no mugurpuses, gan no priekšpuses...

Mīlestības elpošana kļūst par manu dabisko elpošanu. Ar mīlestību ir piepildījušies mani smalkie ķermeņi.

ES ESMU MAIGUMS

ES ESMU VIEGLUMS

Šajā stāvoklī ir visvieglāk ieiet kontaktā ar Visuma apziņām, jo tieši tā taču arī ir mūsu Es Esmu Dievišķā būtība...

Šī elpošana burtiski atdzīvina katru šūnu, katru čakru, katru mana ķermeņa sistēmu.

Ar katru izelpu es jūtu, cik vieglāka un priecīgāka, pilnīgāka kļūst mana nākamā ieelpa un izelpa.

Es esmu kļuvusi liela zelta enerģijas lode, kura aiztraucas augšup pa DD kanālu.

15 09 01 01

Es jūtu precīzu darbu ar sirdi un galvu.

“Sporta zālē”, kā es to nosaucu, mūs nosēdināja aplī, un aiz mugurām nostājās būtības, kuras iesakņoja mūsos daudzkrāsainas spirāles. Pēc tam katrs no mums izlaida skaistas enerģijas mākoni, kurš devās manī. Tā izpaudās radīšanas Enerģija.

15 09 01 02

Mūsu priekšā ir šūna, kurai DD testē DNS pavedienu iekļautību. Lūk, pazibēja pirmais pavediens, kā uguntiņa – ir, lūk, pazibēja otrs pavediens – ir, trešais – ir... un es jau esmu pazaudējusi skaitu, tāpēc ka process aizrauj ar enerģiju zaigošanu, un tu pārstāj skaitīt. DD pārbaudīja šūnas katram klātesošajam, viss – process ir iedarbināts.

Uzstādījām reostatu, kurš regulē enerģijas spriegumu ķermenī, un es pamēģināju līmeņus. Uz divnieka enerģijas plūda vienmērīgi un mierīgi, es atkal pārliku uz astoņnieku, un enerģijas sāka gāzties, kļuva karsti. Pēc tam pārliku enerģijas uz desmit un sajutu, ka tās ir kļuvušas smalkākas, nevis stiprākas, kā es gaidīju.

Noritēja darbs ar šūnu, un sirdī tika iebūvēta jauna šūna, kura no šī brīža būs etalons pārējām.

Pateicos visiem par tik apbrīnojamu un skaistu darbu.

Ar mums ir veikts milzīgs sagatavošanās darbs, un tagad katru nakti (pēc mana lūguma) ar mani strādā. Pamostos no vibrācijām ķermenī, taču tās ir neuzmācīgas, vienkārši es vienmēr esmu bijusi jutīga pret elektromagnētiskiem laukiem, bet tie pagaidām mainās. Jo šūna taču ir jāpārved uz jaunu darba režīmu, un tas ir jādara pakāpeniski.

Es kā nekad vebinārā jutu enerģiju plūsmas. Tās bija tik intensīvas, ka man nācās vairākas reizes mainīt ķermeņa stāvokli: sēdus, stāvus, stāvus ar paceltām rokām un atkal sēdus, ja būtu iespēja, tad es apgultos.

Protams, ka, Natašeņka, lūdzu uzraksti atskaiti, jo tā palīdz noorientēties tajā telpā.

Ar mīlestību Irina!

 

Pievienots 01.09.2015

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/otziv-na-posledniy-seans-vb

Tulkoja Jānis Oppe