Natālija Romanova - Aštars Šerans. Viļņa korē

15 04 30

Sveicu, draugi!

Cik ātri lido zemes laiks zemes mērogos, bet vēl ātrāk tas lido kosmiskajos mērogos, un, atbilstoši, notikumi, plānoti uz noteiktiem periodiem, arī notiek strauji, mēs burtiski nepaspējam atskatīties.

Lūk, tāpēc mums tā patīk sadarboties ar jums – pamodinātajiem meistariem, kuri, uztvēruši mājienu, ideju, jau tiecas to iemiesot, un iemieso – pagaidām ne visiem tas ir pa spēkam ātri, bet daudzi, ļoti daudzi, tie, kuri ir noticējuši sev un ļāvuši Radošajam Es izlauzties cauri matērijas slānim un sākt radīt – ir palīdzējuši īstenot gigantisku lēcienu ne tikai uz Zemes, bet arī citās pasaulēs – lai arī tas jums pagaidām ir ne tik pamanāms... Taču brīnišķīguma nākotnes sēklas TAGAD jau ir iesētas un turpina sēties, un, tātad, būt sajūtamam progresam arī izpausmes plānā, un ļoti, ļoti drīz.

Es priecājos, ka jūs kļūstat arvien uztverīgāki pret enerģijām un izmaiņām, notiekošām visos plānos, kaut arī, protams, jums dažreiz nav viegli no slodzēm, kuras izjūt jūsu ķermeņi. Šīs slodzes reizēm mēdz būt salīdzināmas ar tām, ko jūsu kosmonauti izjūt kosmosa lidojumā. Un ne jau velti es izdarīju tādu salīdzinājumu. Jūs visi, kuri izvēlējušies zvaigžņu Ceļu caur Zemes Augšupcelšanos, gatavojaties piedalīties jūsu kosmosa kuģa – Zemes – lidojumā caur zvaigznēm un caur dimensijām. Un jūs – kuģa komanda – izejat apmācību, kurā jūsu ķermeņiem ir jābūt adaptētiem pilnībā un pilnībā gataviem fināla lēcienam.

Pašlaik transformācijas etapi notiek ar manāmu paātrinājumu, un, ja agrāk jums tika dots laiks iegūtās pieredzes iegaumēšanai un garīgo un ķermenisko prakšu apgūšanai, tad pašlaik arējās izmaiņas ir tik ātras, ka iet kopsolī ar tām jūs varat, tikai saskaņojoties ar šo izmaiņu plūsmu un dodot jūsu apzinātu atļauju šīm izmaiņām notikt. Ja jūs turēsieties pie tā, kas jums ir šajā momentā – īpaši, ja jūs uzskatāt, ka tieši tagad jūs sākat radīt to dzīvi, par kuru tā sapņojāt agrāk, un redzat, ka tas notiek – vēlēšanās piepildās, un jums tiek dots, pie jums nāk tas, ko lūdzāt Pasaules-ēkai... neturieties pie sasniegtā. Tā nav sapņu robežu, un nav robeža vispār, bet tikai etaps. Taču tā var kļūt par robežu, ja esat apstājušies, apmierinājušies... un vēl jo vairāk, sākuši baidīties un drebēt par iegūto – un tas attiecas ne tikai uz materiālām lietām – arvien vairāk uz garīgām veltēm... Tai pašā laikā nav vērts izsamist un nodoties grūtsirdībai, ja jūs neredzat skaidras pārmaiņas uz labāku jūsu dzīvē, un vēlamā sasniegšana pagaidām tā arī paliek jūsu sapņos. Vēl jo vairāk nevajag bēdāties, ja pēkšņi vienā jaukā dienā jūs konstatēsiet, ka jums pat vēlēties nav ko. Ka visi mērķi un uzdevumi, ar kuriem jūs elpojāt, par kuriem sapņojāt agrāk, jums vairs nav interesanti.

Nevajag bīties un domāt, ka jūs esat slimi vai virzāties nepareizā virzienā. Jums vienkārši jāpieņem, ka katru laika mirkli jūs atrodaties pārmaiņu straumē, kuras notiek kā ar jums, tā arī ar visu pasauli, un šīs straumes tecējums ir tik straujš, ka pretošanās tai vai pat mēģinājums peldēt pret tās tecējumu ved tikai pie viena – jūs tērējat masu enerģijas un spēku, lai stāvētu uz vietas vai pat virzītos atpakaļ. Bet ar katru dienu jums tas izdosies arvien grūtāk, kamēr beidzot bezspēcīgu jūs vienkārši uztvers kārtējā straume, bet jūs jau vairs nespēsiet kādu laiku apzināti tajā peldēt – tas ir, jūs vadīs arēji apstākļi – vai jums tas patīk, vai nē.

Nebaidieties nokavēt, netiecieties apsteigt visus un nonākt pie finiša pirmais. Šī pārmaiņu straume stipri atšķiras no sporta sacensībām. Šeit uzvarētāji ir dalībnieki, kuri iet kopsolī ar pārmaiņām, uzķēruši, uztvēruši šo pārmaiņu ritmu, kuri dzīvo šeit un tagad un skaidri redz nākotni, un spēj VADĪT šo straumi.

Jā, jā, jūs pareizi sapratāt. Šīs Straumes īpatnība ir tāda, ka jūs, kad apzināti peldat tajā – vairs neesat ne upuri, ne pasīvi laivinieki. Jūs iemantojat atslēgu pašas Pārmaiņu straumes un pašas upes vadīšanai. Un jūs nosakāt, kurp un kādā virzienā šis tecējums ies tālāk.

No kurienes nāk šī izmaiņu straume? Izmaiņu avots esat jūs paši, vēl vairāk, tā nāk no augstākajiem plāniem un sāk izpausties tādā pakāpē un kvalitātē, kādā ir nokārtota jūsu saikne starp augstāko un zemāko, starp Augstāko Es un izpaušanās plānu. Kamēr šī saikne ir nenoturīga, straumē iespējami pārtraukumi, un arī tas var būt sajūtams kā nospiests garastāvoklis vai depresija.

Tāpēc arī pastāvīgi tiek runāts, ka galvenā un vissvarīgākā prakse jums ir Prieks – lai kas arī nenotiktu.

APZINĀTS Prieks (РАдость) jau ir atslēga saiknes ar jūsu Augstāko es atjaunošanai, un, vēl vairāk, tas ir tilts Dievišķo Enerģiju pārvadīšanai fiziskā plāna dzīvē.

Otrs padoms, kad jūs jūtaties “ne sevī”, un jūs apmulstat vētrainā darbību, domu, jūtu, notikumu straumē... Pārslēdziet savu uzmanību no sevis-mīļā uz tiem, kas ir blakus jums. Un pieņemiet sev kā likumu nest prieku – lai pat nemanāmi – ar labu vārdu vai rīcību – tiem, kas ir blakus jums šajā konkrētajā laika momentā. Enerģiju stagnācija gadās, kad jūs noslēdzaties sevī un uz sevi...

Vēl viens moments, kurš ir aktuāls pašreizējā laikā un izskaidro lēcienus jūsu garastāvoklī un pašsajūtā. Daudziem jums pilnā sparā aktivizējas saplūšanas ar jūsu Augstāko Es process. Un tad – vai jūs gribat, vai nē, pilnvērtīgais saimnieks – jūsu ego – jums rīkos tādas kaprīzes un sūdzības, ka daudz ko spēsiet izdomāt sev kā attaisnojumu, pat nepamanīsiet, ka izkrītat no straumes. Ko darīt tad?

Sekojiet saviem stāvokļiem un, ja pēkšņi jūtat krasus garastāvokļa lēcienus, žēlumu pret sevi, bailes vai pat – vilšanos jūsu pašreizējā dzīvē, nolieciet ego savā priekšā un parunājiet ar viņu – no kā viņš baidās un par ko patiesībā satraucas. Un jūs pamanīsiet, ka ego jums parādīs kaut kādu jūsu līdz galam neizstrādātu aspektu – no pagātnes vai tagadnes – kā līdz galam nemīlētu bērnu, piemēram, vai radošu cilvēku, taču ar uzmanību un atzinību apdalītu... Mīliet savu ego, galvenais – saprotiet, pažēlojiet un pieņemiet viņu – jo tas taču esat jūs pats... Un tālāk paskaidrojiet viņam, kā bērnam, kuram, protams, ir bail, kad viss strauji traucas uz priekšu – ka viņš neapmaldīsies un nekas briesmīgs ar viņu nenotiks. Un Gaisma, kura pakāpeniski piepilda jūsu ķermeni – nav viņa ienaidnieks, bet, otrādi, uzticams draugs. Šis process ir jūsu pieaugšana un jūsu Es pieaugšana. Sapratīsiet to, kad atcerēsieties sevi kā tīneidžeri pārejas perioda laikā. Protests un pašapliecināšanās, neadekvāta, no malas skatoties, uzvedība, emociju lēcieni... Atcerieties, cik nevienkārši jums bija tajā periodā, un jūs paši nesapratāt, kas ar jums notiek... Pilnīgi iespējams, ka tādos momentos jūsu ego parādīs jums blokus un kompleksus, paslēptus un līdz galam neizstrādātus emocionālus pārdzīvojumus tieši no tā perioda. Pievērsiet uzmanību, ka noslēgtība un bloki notiek tad, kad blakus nav cilvēka, kuram var uzticēt pašus dziļākos un personīgākos pārdzīvojumus. Tā, kurš saprastu, nenosodot, bez izsmiekla un apsūdzībām... Nepaejiet garām tam, kas jums atklāsies no kontakta ar jūsu pusaudzi, ieskaujiet viņu mīlestībā un palīdzies tikt galā ar viņa šaudīšanos, trauksmēm un bailēm.

Daudz zemūdens akmeņu jūs vēl satiksiet, mani draugi, gaišo izmaiņu vētrainajā straumē.

Lai neiestrēgtu tajā un noietu visu Ceļu, uzticieties Dievam un SEV PAŠIEM – Viņš izvedīs jūs caur Tecējuma nepastāvīgumu.

Ar Mīlestību pret visiem cilvēkiem,

Es Esmu Aštars Šerans

2015.04.27.

Caur Natāliju Romanovu

 

Pievienots 30.04.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/ashtar-sheran-na-grebne-volni

Tulkoja Jānis Oppe