Natālija Romanova - Vecgada intervija no vietnes „Augšupcelšanās Skola” 4

14 12 27Sveicināti, dārgā Natālija!

Pirms atbildu uz Jūsu vecgada jautājumiem, gribu no sirds pateikties Jums, Vladimiram un visiem labajiem cilvēkiem par Gaišo Darbu, pateicoties kuram mūsu pasaule pārvēršas!

– Kā jūs attiecaties pret Augšupcelšanos? Ko jūs par to domājat?

– Augšupcelšanās... Ļoti daudzdimensionāls vārds, aiz kura ir vēl daudzdimensionālāka realitāte:) Pie kam šīs parādības laikā mainās, paralēli mūsu pašu izmaiņām.

Meklēju vārdu, kas tā ir priekš manis šajā, pašreizējā momentā, tiecoties raksturot to visapjomīgāk, un, šķiet, atradu, bet... tikai iesākumam.

Sāksim ar to, ka Augšupcelšanās priekš manis – tas ir Ceļojums – aizraujošākais, neparedzams, apbrīnojamu piedzīvojumu pilns – kurā devās Dvēsele uz Zemi. Tas ir Ceļojums un, tai pat laikā, atgriešanās MĀJĀS – caur aizsega tumsu un ilūziju bezgalību, caur bezgalīgi daudzām metamorfozēm, kuras notiek kā ar pašu Dvēseli, tā arī ar visu, ar ko viņa tieši saskaras.

Priekš manis Augšupcelšanās – tas ir gan Ceļš, gan pati Dzīve – katrs tās mirklis, un katrs solis šajā Ceļā – jau pats par sevi ir „mini”-Augšupcelšanās, kad tu saproti, pakāpies Garā uz sevis „vakarējo”.

Augšupcelšanās – vienmēr jaunais, vienmēr neparedzamais, vienmēr spontānais, un tomēr prasa pilnīgu atdevi šim Ceļam. Kad tu saproti, ka cita vai atpakaļceļa nav, aiziet noliegšana, un atklājas visa, kas šajā ceļā tiek dots, dziļa pieņemšana. Un pats par sevi saprotams, ka tad aiziet liekas, neīstais, sanestais... un tad dabiski pats par sevi atklājas ka Augšupcelšanā piedalās visa pasaule, ka viņa augšupceļas līdz ar tevi, caur TEVI. Tad arī atklājas, ka Augšupcelšanās – ir Dzīves Prieks (РАдость), Esamības Prieks (РАдость)...

– Ar ko jums bija nozīmīgs aizejošais 2014. gads?

– Es pateicos aizejošajam gadam par visu, ko viņš man ir atnesis un uzdāvinājis, par šodienu, vakardienu... kā arī visiem cilvēkiem, ar kuriem Dzīve mani ir savedusi šajā gadā, par viņu Veltēm un viņu nenovērtējamajām Mācībām, lai pat tikšanās ar viņiem bija īsas.

Galvenās vērtības, kuras man šajā gadā bija īpaši nozīmīgas:

* ģimenes vērtība un mīlestības, harmonijas un laimes atmosfēras uzturēšanas mājās svarīgums.

* katra satiktā cilvēka vērtība. Katra ceļa vērtība un unikalitāte. Dzīves vērtība.

* sekošanas savam Ceļam vērtība un to ierobežojumu un šķēršļu, kuri radās, kā katru reizi izrādījās, tikai novirzoties no tā, vērtība.

* Brīvības vērtība un nozīmīgums.

* ceļojumu uz citām zemēm un pa dzimto Zemi pieredze.

* Mājas – ne konkrētas vietas uz Zemes nozīmē, bet tas centrētības stāvoklis, kad nav apmulsuma un vientulības sajūtas, kad tu jūti un zini, ka tu esi savā vietā, ka tu esi Plūsmā un ka tevi bezgalīgi mīl. Tad, lai kur tu nebūtu, jebkurā Planētas vai pat Visuma punktā, tu vienalga esi Mājās.

* Mīlestība. Tas ir tas aspekts, kura vērtība, bet precīzāk, NENOVĒRTĒJAMĪBA katru dienu atklājas jaunā veidā, arvien jaunākā un pārveidotākā kvalitātē. Šo punktu norādu pēdējo, taču pēc nozīmes tas ir vispirmākais, jo ir visa notiekošā pirmcēlonis un pirmpamats)

– Ko jūs prognozējat 2015. gadā? Ko jūs jūtat vai ko saka jūsu intuīcija?

– Mana prognoze 2015. gadam ir tāda.

Planēta turpinās savu Augšupcelšanās kursu, un visi notikumi uz Zemes tā vai citādi būs saistīti ar šo procesu.

Turpināsies arvien liekāka skaita cilvēku pamošanās process. Arvien vairāk pastiprinās augstfrekvenču enerģiju, integrējošu, sintezējošu, mudinošu uz lielāku tolerantumu, iecietību, cilvēku apvienošanos daudzos līmeņos, pieplūdums.

Tālāka radošās apziņas atklāšanās un izaugsme, atbrīvošanās, atteikšanās no vecās Sistēmas dzīves stereotipiem.

Jauno Bērnu nākšana uz Zemi, kuri turpinās lauzt pirmskolas un skolas audzināšanas vecās sistēmas, tāpēc ka vecie paņēmieni viņiem būs vienkārši nepieņemami. Bērni, kā paši uztverīgākie un jutīgākie vecākiem un pieaugušajiem dos daudz ieteikumu un mācību par pasaules jauno iekārtojumu. Ar bērna muti runā Patiesībā, un kam ausis dzirdēt, tas lai dzird!

Iespējams, daļa šo procesu līdz šim vēl nav tik izpausta un ne tik pamanāma, bet ar katru Jauno Gadu izmaiņas tikai uzņems apgriezienus. Sakarā ar to planēta un cilvēce pārdzīvos atbilstošas transformācijas, kuras pirmkārt izpaudīsies ārējos pasaules notikumos. Pašreizējā laikā arvien lielāks daudzums cilvēku gūst iespēju apzināti ietekmēt šo procesu norisi, tāpēc kvalitatīvu izmaiņu visa dinamika un detaļas ir katra cilvēka un Cilvēces kopumā rokās.

Mans uzskats ir tāds: viss, kas notiek, ir tikai par Labu, un, jo vairāk cilvēku iemācīsies katrā notikumā atpazīt un iegūt Augstāko Labumu, jo agrāk iestāsies tik sengaidītais Zelta Laikmets. Varbūt pat nākošajā gadā?)

– Kādi ir jūsu radošie plāni?

– Dzīvot, mīlēt un turpināt aizraujošāko no Ceļojumiem)

Pateicos (БлагоДарю)! Laimīgu Jauno Gadu!

Ar Mīlestību

Natālija Romanova

 

Pievienots 27.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-2014/prednovogodnee-interviu-ot-sayta-shkola-vozneseniya-4

Tulkoja Jānis Oppe