Встреча с моим духовным Наставником

Tikšanās ar manu garīgo Audzinātāju

19 11 05 03

Es aizveru acis. Es palēninu savas elpas ritmu un ieeju vieglā transā. Manā priekšā parādās lielas baltas kāpnes, kas ved uz debesīm. Es kāpju augšup pa kāpnēm soli pēc soļa, atstājot aiz sevis zemes dimensiju.

Katrs mans solis tuvina mani garīgajai dimensijai. Viegli kāpju pa šīm kāpnēm, daļēji lidoju augšup.

Lūk, esmu sasniedzis mākoņu līmeni, bet šīs baltās debesu kāpnes ved augstāk par mākoņu telpu. Pēkšņi ieraugu, ka baltie pakāpieni beidzas.

Kāpnes mani ir atvedušas ar gaismu piepildītā vietā. Tur nonācis, es ieraudzīju baltus vārtus, kuri ieveda mani tikšanās dārzā. Es sāku meklēt savu Dvēseles Audzinātāju, lai iepazītos ar viņu.

 

Sk. arī Garīgie Audzinātāji – kas viņi ir?[1]

 

Dārzs garīgajā pasaulē

Manā priekšā atveras burvīgs dārzs. Es jūsmoju par ķiršu koku rozā ziediem, kājas grimst mīkstā sulīgā zālē. Saule lej uz šīs svētās vietas spilgtu maigu gaismu.

Es dodos uz dārza vidu, centrā atrodas balta marmora strūklaka. Blakus tai – liels balts soliņš. Un mans Dvēseles Audzinātājs jau sēž tur.

Es vēl neredzu viņu skaidri, taču uztveru kā labestīgu un viedu cilvēku. Vecišķa mierīga seja ar baltu garu bārdu.

Kad es raugos viņa dziļajās gaišzilajās acīs, es redz ļoti vecas dvēseles gaismu. Viņš ir tērpies garā baltā mantijā un atbalstās uz gana spieķa ar dārgakmeņu rotājumiem.

Man viņš nedaudz līdzinās Gendalfam no Tolkīna sāgas “Gredzenu pavēlnieks”. Vai arī to visu es sev esmu iedomājies?

19 11 05 04

 

Tikšanās ar manu garīgo Audzinātāju

Varbūt es gribu, lai viņš izskatās kā Gendalfs? Gendalfs, šis lielais viedais un varenais burvis. “Gredzenu pavēlnieks” – triloģija, kuru es izlasīju 20 gadu vecumā un kura sajūsmina mani līdz šai dienai.

Gendalfs – mans iemīļotais personāžs šajā darbā. Gendalfs, kurš nebaidās iet iekšā pašā dziļākajā tumsā, lai izdzītu dēmonus no šīs pasaules. Mans Dvēseles Audzinātājs smaida, viņš lasa manas domas, kad es skatos uz viņu.

Tagad man prātā ienāk vēl viens gadījums. Pirms dažiem gadiem es taisīju auras fotogrāfiju. Manā auras attēlā, es domāju, ka atpazinu figūru, kura stāv aiz manis. Optiska ilūzija? Vai arī mana Audzinātāja tēls?

Tajā laikā es neko nezināju par Dvēsele Audzinātāju eksistenci. Mans Audzinātājs pašlaik smejas par mani. “Lūk, es parādījos tavā priekšā, bet tu joprojām šaubies par to, ka es eksistēju.

Es pavadīju tevi iemiesojumos, toreiz tava saikne ar mani un garīgo pasauli bija daudz konfidenciālāka. Bet mēs to atgriezīsim. Starp citu, mani sauc Arvens. Tu droši vien esi to aizmirsis.”
Mēs apkampjamies.

– Man ir tik daudz jautājumu tev, Arven.

– Tu vari man jautāt visu, ko gribi.

– Kur tu bija visus šos gadus, kāpēc es neredzēju tevi?

– Es vienmēr esmu bijis ar tevi. Mēģināju sazināties ar tevi, bet tu biji aizņemts ar citām lietām. Un vēl tu interesējies par garīgo pasauli. Un katru reizi, kad tu sekoji savai sirdij, es varēju kļūt tuvāks.

Tu vēl atceries gaismu, kura mirdzēja tev aiz muguras, iesvētoties Reiki, un tu nevarēji to sev izskaidrot? Tas bija mans paņēmiens maigi pavērst tevi uz citu ceļu.

Šis enerģētiskais darbs ar Reiki bija tev svarīgs, jo visa tava sistēma bija nobloķēta. Tev bija jākļūst caurlaidīgākam, lai būtu iespēja uztvert mani un garīgo pasauli.

Es priecājos, ka tu atradi paņēmienu un mēs varam šeit parunāt.

 

Sk. arī 6 paņēmieni, kā iepazīties ar saviem garīgajiem Audzinātājiem.[2]

 

19 11 05 05

 

Garīgā Audzinātāja uzdevums

– Es domāju, ka katram cilvēkam ir Dvēseles Audzinātājs. Kāpēc cilvēku vairākums neko nezina par jūsu eksistenci?

– Daudzi cilvēki ir tik aizņemti ar savas zemes plāna eksistences problēmām, ka neatlicina tam laiku.

Bieži dzīves krīze vai slimība liek cilvēkiem aizdomāties par savas dzīves jēgu. Tad daudzi no viņiem atklājas dzīves garīgajām lietām.

Cilvēki to dara dažādos veidos: vai tā būtu joga, meditācija, garīgas mācības, enerģētisks darbs vai daudz kas cits.

Pat ja viņi nezina par mūsu eksistenci, mēs varam aizklauvēties līdz viņiem. Turklāt mūsu sarunu, kuru mēs pašlaik vedam, aizies līdz cilvēkiem.

– Kāds ir jūsu uzdevums? Kā jūs varat mums palīdzēt?

– Mūsu kā Dvēseļu Audzinātāju uzdevums ir atbalstīt jūs, cilvēkus. Mēs palīdzam jums jūsu zemes plāna eksistencē.

Mēģinām ar savu paņēmienu sniegt jums uzvednes, ja jūs nepildāt savu dvēseles uzdevumu. Un, protams, cenšamies dot jums spēkus sekot savam īstenajam mērķim.

 

Sk. arī Kā mūsu Garīgie Audzinātāji ved mūs.[3]

 

Mēs jau esam pārdzīvojuši daudz iemiesojumu uz jūsu planētas. Mēs zinām jūsu vajadzības, tāpēc ka paši tās piedzīvojām. Kad mēs skatāmies uz jums, jūs mums šķietat nedaudz apjukuši.

Mēs vēlamies, lai jūs spētu izpildīt gan zemes plāna eksistences uzdevumu, gan tajā pašā laikā atjaunotu kontaktu ar mums. Mēs tik daudz varam jūsu labā izdarīt, ja jūs apzināsieties savu eksistenci.

Jūs sāksiet apzināties, ka ir daudz vairāk nekā tas, ko jūs varat redzēt caur parasto uztveri. Mēs nevaram ietekmēt jūsu lietas dzīvē, mums tas nav lemts.

Turklāt mēs nezinām, kāds ceļš jums ir pareizais, tāpēc ka ir daudz paņēmienu sekot savam liktenim.

Un visbeidzot, darbojas brīvās gribas paušanas universālais likums, kaut arī dažreiz jūs jūtat, ka jūs rīcību nosaka citi cilvēki vai apstākļi.

Ja jūs mītat mīlestībā un sirdī, tad jums ir drošs kompass, kurš rādīs jums virzienu. Mēs zinām, ka jums nav viegli runāt par mums, tāpēc ka daudzi cilvēki jūs izsmej.

Taču pat ja jūs jūtat, ka jūsu ir maz, esiet pārliecināti, ka ir daudz cilvēku, kuri tic iekšēji un klusē par šīm lietām.

19 11 05 06

Daudzi ievainojumi no iepriekšējiem iemiesojumiem vēl nav sadzijuši. Taču, ja jūs runājat par mums, cilvēki izdzirdēs jūsu balsi, un tā kaut ko iekustinās viņu sirdīs. Un jūsu vibrācija sasniegs augstāku līmeni, kas atļaus nākamo lēcienu apziņā.

Jā, mēs eksistējam. Paldies, ka uzklausīji mūs un pierakstīji to. Tu vari atgriezties jebkurā laikā, un mēs turpināsim mūsu sarunu. Tev drošo vien būs daži personiski jautājumi man.

 

Atvadīšanās

Mēs atvadāmies, es izeju no dārza, atgriežos spilgtajā, gaišajā telpā, baltās kāpnes ved man uz ikdienas apziņas līmeni. Es atveru acis.

Pēc dažām nedēļām es satieku senu paziņu Petru. Viņa kopš bērnības ir uztvērusi eņģeļus ar atvērtām acīm. Daudzu gadu gaitā viņa bija aizkaitināta, un viņai vajadzēja daudz laika, lai pierastu pie šīs uztveres.

Petra skatās uz mani un runā par gaismas būtni, kas stāv aiz manis. Lielā un varenā vecā dvēsele pavada mani – mans garīgais Audzinātājs.

Viņa apraksta viņu man, un viņas apraksts ir līdzīgs manai auras fotogrāfijai un manam iekšējam priekšstatam par viņu. Es jau ticēju, ka viņš eksistē, bet Petra, redzot viņu, patiešām spēcīgi mani aizkustināja.

Garīgā pasaule iedeva man vēl vienu pierādījumu caur Petru – garīgā pasaule un manas Dvēseles Audzinātājs patiešām eksistē.

 

Avots: https:// www.medium-geistige-welt.com/meine-begegnung-geistfuehrer-seelenfuehrer/

 

Ralfa Hungerlanda un Nikolas Frostas vietne: https://www.nirasoul.com/

Viņu muzikālā vietne: https://soundcloud.com/medium-geistige-welt

 

Krievu valodā tulkojusi Tatjana Druka, rediģējusi Natālija Butenko.

 

P.S. Jūs Sazināties ar savu Dvēseles Audzinātāju?

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 15.11.2019.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/vstrecha-s-moim-duhovnym-nastavnikom/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-beglaka/11-dazadi/1692-tatjana-beglaka-tuvinieki-gari-engeli-un-dzivnieki-musu-audzinataji (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3865-kristine-nikitina-garigie-audzinataji-sesi-panemieni-sakariem-ar-garigo-pasauli (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4164-ka-musu-garigie-audzinataji-ved-mus (Tulk. piezīme)