9 способов создать глубокую духовную связь с вашим романтическим партнером

9 veidi, kā izveidot dziļu garīgu partnerību ar savu mīļoto

9 Ways to Create a Deep Spiritual Partnership With Your Loved One

 

19 05 03 03

 

19 05 03 03b

 

Kad jūs abi satikāties, vilinošais karstums un magnētiskā saikne starp jums bija intensīva un maģiska.

 

Dzīve šķita gaiša, uzmundrinoša un paradīzei līdzīga. Likās, ka pasaulē nepastāv nekas un neviens cits, izņemot jūs un jūsu partneri.

Pārtinam uz priekšu piecus, desmit, divdesmit vai vairāk gadus. Jūs abi jūtaties noguruši un apgrūtināti ar saviem pienākumiem. Iespējams, jums ir bērni, jūs esat aizņemti darbā, jums ir saspringti grafiki vai citas problēmas, ar kurām jātiek galā.

Jūs nezināt, kāpēc… bet šķiet, ka kaut kā pietrūkst. Dzirksts jūsu attiecībās ir mazinājusies. Varbūt jūs pat cenšaties atrast saiknes sajūtu ar savu partneri un domājat: “Kas nogāja greizi”?

Dzīve agrāk vai vēlāk mūs atgriež realitātē. Tā kā rodas prasības, stress, saistības un pienākumi, var būt grūti uzturēt dziļas garīgās partnerattiecības ar citiem, mums nozīmīgajiem cilvēkiem.

 

Kas ir garīgā partnerība?

19 05 03 04b

Garīgā partnerība būtībā ir dziļa radniecība, ko savā starpā jūt divi cilvēki. Šī dziļā tuvība pārsniedz personības virspusējās iezīmes – patīk, nepatīk, vai kopīgas intereses. Tā vietā garīgās partnerības mērķis ir dalīties tajās pašās pamatvērtībās, uzskatos, dzīves mērķos un sapņos kā otram cilvēkam. Divi cilvēki, kuru starpā ir garīga partnerība, tiksies viens ar otru vienā vibrāciju viļņa frekvencē un varēs dalīties savā starpā visā.

 

Sk. arī Vai attiecības var izdzīvot, ja viens no partneriem nav garīgs?[1]

 

19 05 03 04

Garīgi saistītiem pāriem bieži ir kopīgas šādas iezīmes:

  • Atklātība
  • Empātiska ieklausīšanās
  • Abpusēja cieņa
  • Pateicība vienam par otru
  • Autentiska mijiedarbība
  • Atklāta komunikācija
  • Saturīgas sarunas
  • Intīms sekss
  • Autonomija
  • Beznosacījuma mīlestība

 

Garīgā partnerība ir kas vairāk nekā tikai spēlēt lomas “sieva/vīrs”, “draudzene/draugs”, “sieva/sieva” un tā tālāk. Drīzāk garīgā partnerība attiecībās ir tikšanās intīmā un Dvēselei nepieredzētā līmenī.

 

Mīlestības cikliskais raksturs

19 05 03 05b

Nevienas attiecības nekad nepaliek nemainīgas, jo dzīves būtība ir pastāvīgi ik mirkli mainīties.

Vienu brīdi jūs būsiet kaismīgi saderinājušies viens ar otru, bet nākamajā abi būsiet attālinājušies.

Ir svarīgi iegaumēt, ka ir pilnīgi normāli piedzīvot šādas svārstības jūsu attiecībās. Patiesībā jūs pat varētu pamanīt, ka jūsu saikne ar partneri ir cikliska, kas nozīmē, ka tā seko riņķveida pārmaiņu modelim.

Piemēram, vienā laika posmā jūs varat dalīties daudzās dziļās sarunās, kam sekos klusa dalīšanās vienam otra klātbūtnē, kam savukārt sekos izolēta attāluma sajūta. Un šis cikls var atkārtot vairākas reizes.

To pašu var teikt par seksu. Jūs varētu iziet cauri intensīvas aizraušanās periodam, kam sekos rotaļīga izpēte, kas pēc tam pāries parastā dzimumaktā.

Ir veselīgi piedzīvot šīs svārstības. Faktiski šo ciklisko pārmaiņu nepiedzīvošana patiešām būtu ļoti satraucoša. Tas nozīmētu, ka viens vai abi jūs turaties pie pagātnes un liekat attiecībām būt noteiktām.

No otras puses, izaugsmes un pārmaiņu trūkums nozīmētu attiecību stagnāciju. Stagnācija var notikt daudzu iemeslu dēļ, taču visizplatītākie cēloņi ir aizvainojums, ļaunprātīga izmantošana vai pašreizējo attiecību “pāraugšana”.

19 05 03 05

 

9 veidi, kā izveidot dziļu garīgu partnerību ar savu mīļoto

19 05 03 06b

Garīgas partnerattiecības ar savu mīļoto cilvēku nenozīmē, ka viņš tic tam, kam ticat jūs, vai viņam patīk tas, kas patīk jums. Garīgas partnerības izveide nav vērsta arī uz to, lai otrs cilvēks kļūtu “garīgāks”. Abas šīs pieejas ir nenobriedušas un kaitē jūsu attiecībām.

Tā vietā garīgas partnerības veidošana nozīmē dvēseles kontakta padziļināšanu starp jums abiem. Garīgas partnerības mērķis ir kļūt ievainojamam, iesaistītam, uzmanīgam, atvērtam un uztverīgam attiecībā pret otru cilvēku.

Šeit ir daži ieteikumi:

 

1. Piešķiriet lielāku nozīmi acu kontaktam

Viena no skumjākajām lietām, ko es bieži redzu, ir pāri, kas vairs nenodrošina savā starpā acu kontaktu. Šie pāri kontaktē savā starpā, bieži vien izvēršot veselas sarunas, un neskatās viens uz otru.

Acu kontakts ir ārkārtīgi intīms. Kad jūs veidojat ar savu partneri acu kontaktu, jūs būtībā parādāt viņam, ka esat ieinteresēts un dziļi iesaistīts tajā, ko viņš saka. Acu kontakts ir ne tikai cieņas zīme, tas ir labākais veids, kā kontaktēt ar otra cilvēka Dvēseli. Vai esat kādreiz dzirdējuši par "dvēseles skatienu"? Dvēseles skatiena pamatā ir pieņēmums, ka jūs varat peldēties otra cilvēka Dvēseles ūdeņos, skatoties viņam acīs.

 

Sk. arī Zinātnieki uzskata, ka acis – dvēseles atspulgs.[2]

 

19 05 03 06

 

2. Katru dienu atvēliet “mums laiku”

Dažreiz dzīve ir pārāk aizņemta, lai pietiktu enerģijas attiecību uzturēšanai. Viena no vienkāršākajām lietām, ko varat darīt, ir katru dienu no sava aizņemtā grafika atlicināt laiku, lai tikai pabūtu kopā ar savu partneri. Pat sēdēšana vienam otra rokās uz dīvāna, skatoties filmu, ir labs veids, kā sākt padziļināt savas garīgās partnerattiecības.

 

3. Izpētiet, kādas garīgās mācības jums māca jūsu partneris

Pat ja tas netiek darīts apzināti, jūsu partnera uzvedība, vārdi un domas var jums daudz iemācīt. Garīgās partnerattiecības nozīmē mācīšanos garīgi attīstīties jūsu saiknē. Ko jums māca mīļotais cilvēks? Turiet prātā, ka mūsu partneri bieži redz mūsu "aklās zonas" un tādējādi var daudz atklāt par mums, pat netīši.

19 05 03 07

 

4. Vairāk pieskārienu

Fizisks pieskāriens ir ārkārtīgi svarīgs garīgās partnerības veidošanas elements. Smalkā enerģija, kas tiek apmainīta ar pieskārienu, ir ļoti sasaistoša, jo tā palīdz radīt dziļāku radniecību ar partneri. Fizisks pieskāriens ir mierinošs, rada komfortu un bieži vien var izteikt daudz vairāk nekā vārdi.

 

5. Risiniet saturīgas sarunas

Kas ir jūsu sirdī? Kas jums tik daudz nozīmē, ka vēlaties dalīties ar kādu? Kādas epifānijas jums ir bijušas? Sāciet sarunu ar savu mīļoto. Man patīk jēgpilnas sarunas ar Mateo mūsu rīta pastaigu laikā. Dalieties visā, kas jums ienāk prātā, un atrodiet regulāru vietu un laiku, kur to darīt.

19 05 03 08

 

6. Atrodiet, par ko kopā pasmieties

Smiekli atver sirdi un nekavējoties padziļina jūsu garīgo partnerību. Uzziniet, kā viegli pasmieties par sevi, savu partneri un vienam par otru. Pat vienkārši kopā skatoties smieklīgus videoklipus, var padziļināt jūsu attiecības.

 

7. Atklāti paziņojiet par savām izjūtām

Lielākajai daļai sarautu attiecību pietrūka atklātas komunikācijas. Atklāta komunikācija ir spēja godīgi izteikt savas domas un sajūtas, vienlaikus cienot otru cilvēku. Psihologs Māršals Rozenbergs (Marshall Rosenberg) to sauc par “nevardarbīgo komunikāciju” (iesaku izlasīt viņa grāmatu, lai uzzinātu vairāk). Kad jūtaties ievainots, dusmīgs, izolēts vai kādās citās emocijās, izsakiet to otram. Pat jūsu partneris nevar lasīt jūsu domas, tāpēc neizdariet šādu pieņēmumu. Atklāta saziņa par savām sajūtām ir stūrakmens godīgām attiecībām, kas balstās uz savstarpējām rūpēm, cieņu un mīlestību.

19 05 03 09

 

8. Praktizējiet mīlestību pret sevi

Tā ir taisnība: nemīlot sevi tādu, kāds esat, jums būs grūti mīlēt savu partneri bez nosacījumiem. Tā vietā jūs uzliksit viņam bezgalīgas cerības, prasības un uzskatus par to, kādam viņam "vajadzētu" būt un kā viņam "vajadzētu" rīkoties. Praktizējot mīlestību pret sevi un pieņemot visu sevī esošo gaismu un tumsu[3], jūs padziļināsit garīgo partnerību ar savu mīļoto. Patiesas pārmaiņas nāk no iekšienes, tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu attiecības kļūtu bagātākas, jums ir jāpadara bagātākas attiecības ar sevi.

 

Sk. arī Mīlestība pret sevi – fundaments radīšanai.[4]

 

9. Piedodiet pagātnes pāridarījumus

Aizvainojumu un pāridarījumu turēšana prātā ir drošs veids, kā sabojāt jebkuras attiecības. Jo vairāk turēsities pie aizvainojumiem, jo izolētāks un attālinātāks jutīsieties no sava partnera. Ja jums ir tendence turēt prātā aizvainojumus, mēģiniet atbrīvot vietu, lai tos atlaistu un atvērtu savu sirdi[5] piedošanai. Visticamāk, jums, iespējams, būs atklāti jāpaziņo, ko izjūtat pret savu partneri, cieņpilni un nevardarbīgi, lai mēģinātu salabt.

19 05 03 10

 

Pat dvēseles radinieku attiecības noveco

19 05 03 07b

Mums ir tendence idealizēt savas attiecības, tostarp dvēseles radinieku attiecības. Bet patiesība ir tāda, ka neatkarīgi no jūsu attiecību veida vai karmiskās vienošanās jūs galu galā piedzīvosit trulumu. Nevienas attiecības nepaliks nemainīgi dinamiskas, lai arī cik maģiskas.

Tā ir prasme – atšķirt dabisku ciklisku trulumu un dziļi neveselīgas attiecības.

Dažreiz mēs nodibinām attiecības, kuru dēļ mēs esam garīgi sastinguši vai ieslodzīti upura, mocekļa, vajātāja, glābēja vai no mīlestības atkarīgā lomās. Ja uzskatāt, ka jums varētu būt problēmas ar toksiskām attiecībām, izlasiet par tām rakstu, lai iegūtu papildu padomus.

 

Pastāstiet man, vai šis raksts palīdzēja? Kā jūs atjaunojāt garīgās partnerattiecības ar savu mīļoto?

 

Krievu valodā tulkojusi Irina Martinova speciāli žurnālam “Reinkarnacioloģija”.

 

Avots: https://lonerwolf.com/spiritual-partnership/

Atjaunots: 2024.03.23.

 

Autors: Aleteija

Par Aleteiju (Aletheia):

aletheia luna 3

Aleteia ir ražīga psihogarīga rakstniece, autore, pedagoģe un pavadone, kuras darbs ir iekustinājis miljoniem cilvēku dzīves visā pasaulē. Viņas kā fundamentālistu reliģiskas vardarbības pārdzīvotājas misija ir palīdzēt citiem atrast mīlestību, spēku un iekšējo gaismu pat vistumšākajās vietās. Viņa ir simtiem populāru rakstu, kā arī daudzu grāmatu un žurnālu autore par mīlestību pret sevi, garīgo atmodu un citām tēmām. [Lasīt vairāk]

 

P.S. Jums ir garīgas attiecības? Vai jums ir savs paņēmiens, kā uzturēt garīgo saikni partnerībā?

 

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 03.05.2019.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-sozdat-garmonichnye-otnosheniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-beglaka/11-dazadi/1885-tatjana-beglaka-vai-attiecibas-var-izdzivot-ja-viens-no-partneriem-nav-garigs (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4200-zinatnieki-atklaj-ka-acis-ir-logi-uz-dveseli (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4224-dveseles-tumsas-nakts-gaisa-puse (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4059-milestiba-pret-sevi-fundaments-radisanai (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/natalija-ivanova/11-dazadi/2780-natalija-ivanova-bet-tu-piedod-un-atlaid-jeb-milestibas-macibas-dveselei (Tulk. piezīme)