Семь ключей к пробуждению души
7 atslēgas dvēseles pamodināšanai
7 Keys To Awakening The Soul
Mēs neesam šeit, lai spēlētu mazos. Tas ir, kopīgi radot dievus un dievietes, mēs kļūstam par mūsu brīnišķīgo likteni. Tālāk ir norādītas galvenās izpratnes, lai atbrīvotu mūs no ierobežojumiem un atvērtu sevi maģiskajai iespēju pasaulei, kas var sākties ar sajūtu, domu, nodomu un kas paver durvis uz Visuma radošajiem spēkiem. Dvēseles ceļojumā ir septiņas pamošanās atslēgas.
“Reti gadās piedzimt kā cilvēkam. Smaga ir mirstīgo dzīve. Nepalaidiet garām šo iespēju." ~ Dhammapada
Dvēsele ir iesaistīta alķīmijas procesā, lai ļautu mums ieraudzīt sevi kā paplašinātas būtnes ar neierobežotu spēku. Prātā mēs stādām sēklas, lai radītu savu nākotnes ziedēšanu no ceturtās dimensijas trīsdimensiju materiālajā realitātē.
"Sapņi ir šodienas atbildes uz rītdienas jautājumiem." ~ Edgars Keisijs (Edgar Cayce)
Tālāk ir norādītas galvenās izpratnes, lai atbrīvotu mūs no ierobežojumiem un atvērtu sevi maģiskajai iespēju pasaulei, kas var sākties ar sajūtu, domu, nodomu kas un paver durvis uz Visuma radošajiem spēkiem. Dvēseles ceļojumā ir septiņas pamošanās atslēgas:
1. Personiskās traģēdijas pieņemšana atbrīvo.
Ciešanas ir jāsagaida kā daļa no dzīves pieredzes. Šajā laikā mēs mācāmies visvairāk. Apstākļi, kurus mēs uzskatām par sarežģītiem, bieži vien ir tie sāpīgākie nepieņemšanas un pretestības dēļ. Kad mēs varam pieņemt un integrēt pieredzi, enerģijai tiek ļauts brīvi cirkulēt mūsu ķermenī no saules pinuma uz sirdi un galvu, un sāpes izkliedējas. Vislielākās ciešanas izraisa nevis notikumi paši par sevi – tās ir mūsu sajūtas par notiekošo un pretestība pieņemt notikumus tā, kā tie risinās.
Pieņemšana piesauc dziedināšanu. Nepieņemšana un apspiešana rada ciešanas. Tā ir atļaušana, kas aicina transmutāciju caur sievišķo atdošanās principu. Atdošanās ir augstākā brīvība, kas rosina iekšējas alķīmijas procesu.
Sk. arī Pieņemšana un pateicība – atslēgas meistarībai dzīvē[1]. |
2. No dvēseles līmeņa mēs izvēlamies visu savu pieredzi un tādējādi veidojam paši savu realitāti.
Neatkarīgi no tā, vai apzināti vai neapzināti, kaut kādā savas dvēseles līmenī mēs esam izvēlējušies visu. Tādējādi nav ne pareizi, ne noderīgi uzskatīt sevi par kāda vai kaut kā upuri. Tehniski tas nekad nav pilnīgs vai precīzs priekšstats par notikušo. Ja uzskatām sevi par upuriem, tas karmiski saglabājas.
3. Brīvā griba ir mūsu spēks izvēlēties, kā reaģēt.
Viss, kas ar mums notiek, izriet no mūsu dvēseles izvēlēm. Tā ir mūsu izvēle, kā reaģēt uz šo pieredzi. Tā ir mūsu brīvā griba. Visas pieredzes satur vieduma un zināšanu kodolu, proti, to visu var pozitīvi interpretēt kā mācību pieredzi.
4. Piedošana atbrīvo mūs no ciešanām.
Aizvainojumu un negatīvu jūtu turēšana pret citiem mūs tikai iesloga. Mēs esam savu ciešanu upuri, nevis tās personas upuri, kura it kā mums ir nodarījusi kaitējumu. Mēs sev nodarām vislielāko ļaunumu nevis ar to, ko viņi mums nodarīja, bet gan ar to, kā mēs uz to reaģējam. Piedošana atbrīvo citus no mūsu iekšējās pieredzes, un mēs varam izmantot šo atvērto telpu, lai dzīvotu brīvu dzīvi. Piedošana atbrīvo mūs no pārmetumiem, kauna un vainas sajūtām. Piedošana paver vārtus, lai atbrīvotu no negatīvisma, un tā vietā šīs īpašības mūsu realitātē aizstāj ar pozitīvām mīlestības, miera un plašuma sajūtām.
Saprast un pieņemt sevi palīdzēs meditācija "Es piedodu sev"[3]. |
LASIET: 9 galvenās sastāvdaļas pārejai uz augstāku apziņu
5. Mēs esam Dieva apziņas aspekts.
Mēs visi esam Dieva aspekti, un mūsu apziņa ir daļa no Dieva apziņas. Kā Dieva izpausme mēs burtiski esam Dievišķas būtnes.
Katrs cilvēks nāk ar unikālu būtību, unikālu skatījumu uz pasauli, unikālu patiesību, kas papildina veselumu[4]. Viena cilvēka zināšanas ir balstītas uz viņa unikālajiem uzskatiem, pieredzi un izglītību. Vispārējās zināšanas vienmēr attīstās, lai tās atbilstu šai augošajai vibrācijai. Mūsu uzvedība ietekmē citus cilvēkus un mūsu vidi enerģētiski, kosmiski un fiziski.
Mēs filtrējam savu uztveri, izmantojot trauslus ierobežojumus, pamatojoties uz kolektīvo neapzināto. Visbiežāk attēls, kas parādās, ietver mūsu uzskatus, un, ja mēs ticētu citādi, attēls mainītos un pārvērstos par kaut ko citu. Ja kāds patiesi ticētu, ka varētu staigāt pa ūdeni, tad tas noteikti būtu iespējams. Realitāte darbojas apziņas slāņos, ko rada doma. Nekas nevar notikt, kamēr tas vispirms nav aptverts domās.
Sk. arī Dievišķās sinhronijas, Augstākais Es un nelokālā intuīcija[5]. |
6. Mūsu lielākais spēks ir tagad.
Mēs nepārtraukti attīstāmies, papildinot savas zināšanas. Tādējādi paplašināšanās ir mūsu iedzimtā daba. Mēs esam dzimuši, lai attīstītos savā apziņā. Pagātne un nākotne pastāvīgi mainās mūsu tagadnes apziņā, jo patiesībā ir tikai pašreizējais brīdis. Tādējādi, mainot to, kā mēs uztveram pagātni, tā mainās; mainot to, kā mēs interpretējam tagadni, mainās arī nākotne. Mūsu lielākais spēks ir vienīgajā izvēles brīdī, pašreizējā brīdī.
7. Prieks ir dvēseles dāvana.
Tīras, neierobežotas augstākās sfēras garīgās enerģijas nav atrodamas ne grāmatās, ne kritikas studijās. Šīs būtības ir dvēseles īpašībās, tostarp priekā, beznosacījumu mīlestībā un pieņemšanā, laipnībā un līdzjūtībā. Sirds un dvēseles prieks ir tīrības īpašība, kas rada augstu gara vibrāciju. Tas ir prieks, kas patiesi aicina mūsu dzīvē brīnumaino.
Kā virzīties uz priekšu savā dvēseles ceļojumā:
Mēs veidojam stāstu par savu dzīvi – jo ātrāk mēs spējam šo stāstu realizēt, jo ātrāk varēsim pilnībā ienest sevi tagadnē. Šis tagadnes brīdis ir visu dāvanu dāvana, kur visa apziņa sakrīt bezgalīgo iespēju jūrā. Pilnīgs Visuma un mūsu Avota iemiesojums prātā, ķermenī un garā ir mūsu dvēseles mērķis.
Lielisks veids, kā sākt, ir piedot un mīlēt un pieņemt sevi[6].
Lielākajai daļai cilvēku piedošana nav ne "viegls", ne vienkāršs ceļš tik daudzu emocionālu bloķējumu un slāņu dēļ. Ir vieglāk, ja spējam “atlaist” ar atvērtu sirdi šobrīd, bez “turēšanās pie lietām” – tieši “turēšanās pie lietām” rada sāpes. To izraisa mūsu spriedumi – spītība, kas liek mums justies “taisniem”, turot dusmas, – tas mums vienmēr sāp visvairāk.
Spriedumi ir daļa no tā, kas padara mūs par cilvēkiem un dod iespēju darboties pasaulē. Tomēr vīrišķīga paštaisna sprieduma sajūta var mūs arī novērst no mūsu dvēseles aicinājuma. Tā var aptumšot mūsu uztveri par sevi un līdzjūtību pret citiem.
Mūsu dabiskais es ir ideāls tāds, kāds tas ir. Bet – mēs tikko esam saņēmuši ziņu, ka neesam pietiekami labi, tāpēc mēs pavadām savu dzīvi, cenšoties pierādīt, ka esam pietiekami labi, esam cienīgi, esam pelnījuši mīlestību, mums viss ir kārtībā...
Mēs visi esam upuri un vainīgie kādā līmenī neatkarīgi no tā, vai tas būtu fiziski, emocionāli vai garīgi. Mūsu dvēsele to visu ir piedzīvojusi – izvarošanu, slepkavību un ļaunākos noziegumus kā vainīgais un kā upuris.
Dziedināšana sākas, saskaroties ar tumsu, ienesot gaismu ēnā un pieņemot visu, kas ir. Ir riebīgi un brutāli būt par upuri kaut kam, kas, šķiet, atņem mūsu Garu, tomēr galu galā šīs baisās sāpes var apvērsties un kļūt par kaut ko tādu, kas ir Spēks un Labums sevī un pasaulē.
Sk. arī Regresija iepriekšējās dzīvēs – no mistiskiem pārdzīvojumiem līdz neizskaidrojamām izdziedināšanām[7]. |
Mēs neesam šeit, lai spēlētu mazos. Tas ir, kopīgi radot dievus un dievietes, mēs kļūstam par mūsu brīnišķīgo likteni.
Es novēlu jums veiksmi jūsu ceļā. Namaste.
Krievu valodā tulkojusi Tatjana Begļaka speciāli žurnālam “Reinkarnacionika”.
Avots: http://www.wakingtimes.com/7-keys-to-awakening-the-soul/
Autors: Deivids Starlaits (David Starlight)
2015.05.19.
P.S. Kādu atslēgu jūs izvēlēsieties dvēseles modināšanai?
Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi. |
Pievienots 11.10.2016.
https://ru.journal.reincarnatiology.com/otkrytie-dushi/
Tulkots ar lapas administrācijas atļauju
Tulkoja Jānis Oppe
[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2508-tatjana-zotova-valentina-pavlenko-dzives-meistariba-pienemsana-un-pateiciba (Tulk. piezīme)
[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/irina-akulova/11-dazadi/3774-irina-akulova-dzives-jegas-meklejumos-6-celoni-dveseles-naksanai-uz-zemi-2 (Tulk. piezīme)
[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/natalija-kovalova/11-dazadi/3809-natalija-kovalova-ka-piedot-sev-un-atbrivoties-no-pagatnes-nastas (Tulk. piezīme)
[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4156-pilniga-nepilniba (Tulk. piezīme)
[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4148-augstakais-prats-nelokala-intuicija-un-dieviska-sinhronija-kas-gan-tas-ir (Tulk. piezīme)
[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4059-milestiba-pret-sevi-fundaments-radisanai (Tulk. piezīme)
[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4175-regresija-ieprieksejas-dzives-no-mistiskiem-pardzivojumiem-lidz-neizskaidrojamam-izdziedinasanam (Tulk. piezīme)