Клятва моей Души

Manas Dvēseles zvērests

14 08 11 01

 

14 08 11 02

Inna Trofimenko

Es pastāstīšu par savu personisko pieredzi, pētot zvērestu tēmu. Pastāstīšu par zvērestu, kuru deva mana Dvēsele, būdama neiemiesota.

Iegremdējumā pēc pieprasījuma “Zvēresti, solījumi un viss, kas ar tiem saistīts” pirmais, ko es atcerējos, – uzņemšanu pionieros, pašreizējais iemiesojums.

Es momentāni iegrimu svinīguma atmosfērā un izjutu, cik svarīgs ir pašreizējais moments.

Tālāko notikumu apskate parādīja, ka solījums, ko biju devusi tālajā bērnībā, uzlika man par pienākumu kādu laiku būt “parādā” valstij, republikai, pilsētai, cilvēkiem, kas bija ap mani… Tā es toreiz jutos, neapzināti.

Un šīs sajūtas tā arī palika tur, tālu, šie solījumi jau sen nedarbojās, un enerģija, ielikta tajā svinīgajā momentā, arī palika tur.

Tā ir kā maģija, kad notiekošā momenta telpa paliek sākotnēji neskarta, kamēr neapzinies, kas tad patiesībā notika.

 

Es biju nonākusi Dvēseļu Pasaulē. Paraudzījusies apkārt, konstatēju, ka man blakus ir vēl kāds. Uz manu jautājumu: “Kas tur ir?” – sekoja atbilde: “Dvēseles Zvērestu Glabātājs.”

Viņš pavadīja mani šajā ceļojumā un palīdzēja atrast atbildes uz maniem jautājumiem. Mans uzdevums – atminēties Dvēseles pieredzi un ienest to pašreizējā iemiesojumā.

Izkārtojās notikumu līnija… Daudz ko es jau biju apskatījusi agrāk, un daži notikumi man bija jau pazīstami. Es zināju, kādēļ piedzimu šajā brīnumainajā laikā, tieši pašlaik, to, ka es esmu Gaismas Kareivis un mans uzdevums – nest mīlestības gaismu, es esmu uguns glabātāja…

Un visos manis apskatītajos notikumos ir klātesošs Dvēseles zvērests.

14 08 11 03

Dvēseles starp iemiesojumiem dod zvērestus, lai būtu iespēja izpausties ķermeņos. Tas ir viens no atgādinājumu paņēmieniem, “signālkarodziņš”, sava veida zīme.

Enerģijas, kuras tiek ieliktas, dvēselēm veicot tādus “rituālus”, ir ļoti spēcīgas, un paiet tām garām – tas ir, nepamanīt, – ir ļoti grūti.

Un Dvēseles Zvērestu Glabātājs palīdz iemiesotajām dvēselēm atminēties, kas viņas ir un kādēļ iemiesojās.

Un, lūk, viens no pēdējiem notikumiem, kurus es atcerējos… Jau Reinkarnacionikas Institūta pirmajā kursā es kaut kādā brīnumainā kārtā satuvinājos ar vienu no manām kursa biedrenēm, un līdz šim brīdim, jau astoņus mēnešus, mēs ejam pa Gaismas ceļu kopā.

Šī iepazīšanās pirmajā acu uzmetienā varēja šķist nejauša, taču mēs no pirmās mūsu tikšanās reizes ievērojām viena otru un sajutām, pagaidām vēl neapzināti, neredzamu saikni.

Un šajā iemiesojumā par zvērestu tēmu es atminējos vēl vienu…

 

Клялись с тобой друг другу помогать,

Через века нести Завета силу.

Та сила нам Источником дана!

Zvērējām ar tevi viens otram palīdzēt,

Cauri gadsimtiem nest Vēlējuma spēku.

Tas spēks mums Avota dots!

 

Es saņēmu praksi Dvēseles veseluma iemantošanai[1], lai izpaustu saikni ar Debesīm. Tas arī ir Dvēseles darbs. Kad es to veicu, notika savienošanās ar manis Augstākajiem Aspektiem, un es izdzirdēju:

 

Духовность растеряли вы в веках.

Вы клятву вспомнили, и соберётся снова

Та целостность Души!

Garīgumu jūs pazaudējāt gadsimtu gaitā.

Jūs zvērestu atminējāties, un savāksies atkal

Tas Dvēseles veselums!

 

Stāvoklis ļoti spēcīgs… Tas ir gan prieks, gan brīvība, piepildītība, mīlestība… Lai Dvēsele pilnā mērā varētu izpausties ķermenī un es varētu radīt, nepieciešams iemantot veselumu, tas ir, savākt visas sevis daļiņas vienoti.

Vienotība sniedz iespēju iemantot brīvību. Tālab nepieciešams atminēties visu pieredzi. Atminoties es atgriežu visu to enerģiju, kuru pazaudēju, dodot zvērestus, solījumus un ne tikai

Tie ir gan nepiepildīti sapņi, gan aizmirstas vēlēšanās, bet tā jau ir cita tēma.

Bet šodien un tagad es jums saku: atminieties sevi! Tajā jums palīdzēs lielisks instruments – Reinkarnacionika.

Mana dvēsele izpaužas manā Ķermenī ar katru dienu arvien spēcīgāk un spēcīgāk, es par to neizsakāmi priecājos. Tas zvērests, kuru Dvēsele deva vēl pirms iemiesojuma, palīdzēja man atminēties, kas es esmu un kādēļ atnācu uz planētu Zeme.

 

Inna Trofinko,
Reinkarnacionikas Institūta
2. kursa studente

 

P.S. Un kā jūs attiecaties pret solījumiem? Pastāstiet komentāros!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 11.08.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/klyatva-moej-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/nadezda-batalova/11-dazadi/3842-nadezda-batalova-ka-atgriezt-veselumu-dveselei (Tulk. piezīme)