Почему мы не слышим своих Ангелов

Kāpēc mēs nedzirdam savus Eņģeļus

14 08 27 01

 

14 08 27 02

Anna Grigorjeva-
Hrustaļova

 

“Visu pats...” Stāsts pat iekšējo izvēli

Vai jums kādreiz ir gadījies just blakus neredzama garīga palīga klātbūtni? Atbalstu, pieņemšanu, kas nāk no viņa...

Vieglu uzmundrinošu pieskārienu vai tēvišķu apkampienu, kas piepilda ar spēkiem iet tālāk? Viņu neviens neredz, tajā skaitā viņu neredz jūsu fiziskās acis, taču jūs jūtat, zināt, ka viņš ir blakus...

Iespējams, redzat viņu ar iekšējo redzi... Bet varbūt viņš nav viens, viņi ir vairāki? Pašlaik, kad jūs lasāt šīs rindas, pievērsiet uzmanību savām sajūtām...

Ko viņi saka jums?[1]

Es sāku just savus “garīgos pavadītājus" pirms dažiem gadiem. Kaut arī viss sākās vēl agrāk. Viss sākās ar lūgšanu.

Nebūdama baznīcā kristīta, es jutu vēlēšanos lūgties. Tas bija grūts manas dzīves periods, un atbalstu nebija, kur ņemt.

Tagad jau, skatoties uz to laiku no malas, es redzu, ka tieši tajā momentā notika mana atvēršanās pretim garīgai palīdzībai un atbalstam.

Es sajutu, ka lūgšana, izteikta no manas būtības dziļumiem, lūgšana-izmisums, lūgšana-kliedziens, lūgšana-sauciens, lūgšana-atklāsme, ir izdzirdēta...

Manī sāka rasties atbildes... Atbildes uz jautājumiem, lūgumiem sāka birt kaut kur no “augšas”, spēj vien tik apzināties un pierakstīt... Toreiz es pirmoreiz sajutu, ka neesmu viena.

Par vientulību es te saucu stāvokli, kad nav savstarpējas apmaiņas, nav ar ko parunāt par to, kas satrauc, sāp, iepriecina, sajūsmina – neviens neklausās, nesapratīs, un neviens neatbildēs.

Es sajutu, ka lūgšanās mani dzird. Un tālāk šīs saziņas procesā uzzināju: lai tā būtu, nav obligāta kaut kāda stingra forma.

Es varēju griezties pēc palīdzības un padoma jebkurā momentā, nemetoties ceļos un neliekot kopā noteiktā veidā rokas.

Saziņa ar kaut ko viedu un labestīgu, pieņemošu un atbalstošu ienāca dzīvē, kļuva par normu, un dzīve sāka strauji mainīties...

Jau gadus vēlāk ar iekšējo redzi sāku redzēt to enerģijas un tēlus, kuri palīdzēja visu šo laiku, sāku atpazīt un atšķirt viņus un iemācījos jaunus saziņas paņēmienus.

Visu šo priekšvēsturi es uzrakstīju ne vienkārši tā, bet tālab, lai pastāstītu jums kādu gadījumu no manas konsultēšanas prakses, manuprāt, ļoti zīmīgu.

14 08 27 03

Seansā klients, sauksim viņu par D., ieraudzīja, ka viņam vajag noregulēt enerģijas saņemšanas un atdošanas kanālus. Sajuta, ka tieši tur slēpjas viņa problēmu ne mazākā daļa.

Proti – tur, ka viņš ir noskaņots dot, bet neprot pieņemt un tāpēc atdodot zaudē spēkus.

Viņam vajag laiku, lai atjaunotos, šajā periodā viņš ieiet sevī, maz kontaktē ar ģimeni un draugiem un atkal iziet uz saziņu tad, kad iekšienē izdodas sakrāt zināmu enerģijas daudzumu.

Tas bija mūsu trešais seanss. Pirmajos divos es pievērsu uzmanību, ka D. neiziet uz saziņu ar saviem garīgajiem palīgiem, audzinātājiem, pavadoņiem[2].

Viņi ir katram cilvēkam, un, protams, es redzēju, ka viņam blakus atrodas viņa skolotājs, būtne no smalkās pasaules, kura jau ļoti sen pavada viņu. Taču skolotājs klusē.

Pēc maniem jautājumiem par to, kāpēc starp viņu un skolotāju nav kontakta, mēs konstatējām D. iekšēju uzstādījumu, kurš skan tā: “Visu pats.” Tas bija ļoti interesants atradums!

Izrādās, D. iekšējā izvēle bija: iet tikai ar savu enerģiju. Mēs paskatījāmies, kā šī iekšējā izvēle izpaužas viņa dzīvē.

Atsevišķa tēma – kāpēc un kad šī izvēle tika izdarīta, pašlaik runa nav par to, tāpēc šo momentu izlaidīšu. Šodien es gribu pastāstīt par šī gadījuma otro daļu.

Tātad D. izvēlējās iet “patstāvīgi”.

Būtnes no smalkās pasaules, kas pavada un uzrauga mūs iemiesojumos, ciena dvēseles izvēles brīvību. Viņas neuzsāk mijiedarbību, nesniedz palīdzību, ja tam nav dota cilvēka piekrišana.

Izrādās, viņa skolotājs un visi tie neredzamie palīgi, kuri atrodas blakus D., neizpauž sevi viņa dzīvē, tāpēc ka viņš pats ir atteicies no viņu palīdzības!

Es pajautāju, vai viņš grib turpināt virzīties “tikai ar savu enerģiju”, vai viņam vajag turpināt saņemt šo pieredzi? D. atbildēja, ka ir jau saņēmis to papilnam un gatavs izmainīt savu izvēli.

14 08 27 04

Tieši turpat, iegremdējumā, viņš to izdarīja, un pēkšņi... sajuta, izdzirdēja un ieraudzīja viņus! Viņš ieraudzīja, sajuta un apzinājās, cik daudz enerģijas ir apkārt, palīdzības, atbalsta un mīlestības, ar kuru var piesūcināties.

D. ieguva pieeju enerģijai, kura spēj izdziedināt viņa brūces un piepildīt vietas, kam vajadzīga mīlestība. Šo enerģiju nes sevī kā smalkā, tā arī blīvā pasaule; jautājums ir tikai tāds, vai mēs esam atvērti tās saņemšanai.

Šo piemēru es sniedzu, lai ilustrētu to, ka cilvēka iekšējā izvēle ir svēta. Savā darbā līdz pat šim laikam atkal un atkal redzu, ka tieši izvēle ir cēlonis, kura dēļ viss notiek tā, kā notiek.

Paņēmuši jebkuru situāciju no mūsu dzīves, iegremdējušies tās cēloņos, agri vai vēlu mēs konstatēsim, ka izvēlējāmies to paši!

Un šis brīdis ir ļoti svarīgs cilvēka dzīvē, jo šajā brīdī viņš apzinās, cik lielā mērā viņš ir savas dzīves radītājs.

Pamēģiniet paraudzīties uz savu dzīvi no šīs pozīcijas. Kaut uz mirkli pieļaujiet domu, ka ar jums notiekošo radījāt jūs paši un jūs paši varat to izmainīt.

Moments, kad tiek apzināta atbildība par savu dzīvi, ir ļoti svarīgs. Tas var to izmainīt kardināli, jo taču kopš šī brīža tā ir jūsu pašu rokās!

Ja pārmaiņas jūs neinteresē un jūsu izvēle – tikai žēloties par likteni, valdību, apkārtējo pasauli un sevi, – tad varat turpināt to darīt.

Bet, ja jūs gribat iemiesot dzīvē savus pašus drosmīgākos sapņus, radīt to tādu, kādu gribat redzēt un dzīvot, tad eksistē milzīgi daudz resursu, kas spēj tajā palīdzēt, ja jūs tam dosiet savu piekrišanu, izdarīsiet atbilstošu izvēli.

Radiet priekā! J

 

Anna Hrustaļova,
Reinkarnacionikas Institūta
2. kursa absolvente

 

P.S. Jūs kontaktējat ar saviem Eņģeļiem un Audzinātājiem? Dalieties komentāros!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 27.08.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/pochemu-my-ne-slyshim-svoih-angelov/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4021-ko-mums-saka-engeli (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4058-atklatais-talants-v-somova (Tulk. piezīme)