Изменить свою жизнь — легко. Бери и делай!

Izmainīt savu dzīvi – viegli. Ņem un dari!

14 05 30 06

Veselus trīs mēnešus Institūta telpā 1. kursā
tika izvērstas visīstākās batālijas!
Bet varbūt tikai trīs mēnešus…
Katram no mums tas bija savā veidā!

 

Iespēju logi

It kā tik daudz informācijas ir apkārt. Ņem un dari! Mainies! Audz! Tikai, lūk, kaut kā nav izdevies. Kaut kā ne tas, un kaut kas ne tā.

Daudzi pašlaik runā par garīgumu, piesauc savā dzīvē naudu, meklē zaudēto laimi… Viena no tādām meklētājām izrādījos arī es.

Izdzirdējusi Māra Drešmaņa uzstāšanos “Konferencē-2013”, es cieši nolēmu, ka man to vajag!

Es nebūt nebiju vienīgā savā izvēlē. Pāris simts cilvēku pieņēma priekš sevis tādu pašu lēmumu, izmantojot iespēju logus, ko piedāvāja Māris un Visums.

Jūs neticēsiet, es pasteidzos aizņemties naudu, lai apmaksātu mācības. Kaut arī nekad to nebiju darījusi. Tik svarīgi man tas kļuva – izmainīt savu dzīvi!

Septembrī mēs atnācām mācīties Reinkarnacionikas Institūtā, katrs ar savu individuālu pieprasījumu. Katrs atnāca risināt savas problēmas. Un, lūk, kas no tā iznāca.

 

Kāda es atnācu uz pirmo kursu? Sabremzēta, pārliecināta, ka daudz ko esmu piedzīvojusi un mani diez vai var ar kaut ko pārsteigt… Bet te – vienkārši apdullinoši!!! Esmu laimīga!!!

Man reāli pietrūka laika, un man tā nepietika!!! Es gribu atkal uz pirmo kursu!!! Ņemiet mani atpakaļ!!!

Es saprotu, ka viss tikai sākas, un man gribas turpināt šo lielisko ceļojumu pie sevis, tāpēc ka tieši šeit es sapratu frāzes “Izzini sevi” būtību.

Ak, Dievs, es pat nepaspēju atspoguļoties šajā telpā, gluži kā kādas aprises pazibēja manas apziņas spogulī, bet gribas kaut vai tēlu ieraudzīt. Ik stundu Pateicos visiem gaismas spēkiem par Institūta telpu, par saziņas un atklājuma prieku.

 

Narina Osijana

 

Lūk, tādi paši sajūsmināti 200 cilvēki trīs mēnešus vingrinājās prasmē pielietot Māra Drešmaņa metodi un pabeidza Reinkarnacionikas Institūtu.

Vairums no viņiem pat nevarēja nojaust, ka viņus “tā ievilks”! Tas ir apbrīnojami, taču mūsu dzīve mainās “acu priekšā”! Vai kas tāds ir iespējams?

 

Atklāt sevi no jauna

Uzdevums pirmajā mēnesī bija aktivēt bērnības atmiņas. Izrādījās, ka nav nemaz tik viegli atcerēties savu bērnību. Un, tikai izstrādājot vairākas traumējošas situācijas, es varēju sevi ieraudzīt māmiņas vēderā[1]. “Esmu šeit! Urā!”

Otrajā mēnesī mēs mācījāmies staigāt pa pagātnes dzīvēm[2]. Pašā sākumā bija šaubas. Vai man tas izdosies? Taču pēc praksēm ik dienu tādi jautājumi pazuda.

Personīgi man par atklājumu kļuva, ka savu slimīgo stāvokļu un problēmu sākotnes es varu sameklēt tālā pagātnē. Var tos apzināties un izdziedināt, tādā veidā pārrakstot savas tagadnes un nākotnes līniju! Un man tas pēkšņi sāka izdoties!

Lūk, ko pastāstīja Jurijs Paravjans:

 

“Man bija konflikta situācija, kura bija ilgusi ne vienu gadu desmitu vien. Tagad viss ir nostājies savā vietā. Atjaunojās labas attiecības, un sākām mīlēt un cienīt viens otru – runa ir par manu dēlu.

Es pateicos apstākļiem, kuri atveda mani uz šo mācību iestādi.”

 

Svarīgi izrādījās arī tas, ka iepriekšējās dzīvēs ir resursa stāvokļi[3], kurus var izmantot tagadnē. Tas lieliski darbojas, ir pārbaudīts! Un, lūk, arī lielisks blakusefekts – apziņas paplašināšanās!

 

Tā ir fantastika! Es nevarēju jēdzīgi atbildēt uz jautājumu, ko es gribu. Naudu vai darbu? Šīs lietas man bija nedalāmas, es nevarēju saprast, kā viens var eksistēt bez otra? Izrādās, var!

Un par zaudēto interesi pret dzīvi – atkal informācija man un par mani. Es teiktu – tā nemēdz būt!!! – ja tas viss nebūtu šodien un ne ar mani. Es šeit iemācījos gūt no dzīves labpatiku!

 

Natālija Kovaļenko

 

Neredzamā pasaule

Mācību trešais mēnesis tika veltīts Dvēseļu Pasaulei. Daudz interesanta mēs uzzinājām par mums līdz šim neredzamo.

Daudzas apzināšanās atnāk vēlāk kā atklāsmes. Pirmā pieredze kukaiņa ķermenī, ļoti neparasti ir būt bitei, īpaši raudzītes viņas acīm uz pasauli.

 

Satriecoša pieredze lidot ērgļa ķermenī, tāda brīvības un vienotības ar pasauli sajūta, kādu es neizjutu ne reizi, pārskatot visas savas dzīves cilvēka ķermenī. Interesantā jaunā pieredze parādīja dziļu un nopietnu tēmu – mūsu visu Vienotība.

 

Marina Tarasova

 

Mēs iemācījāmies just savu audzinātāju, palīgu atbalstu[4], uzticēties sev, uzticēties Visumam…

1. kursa mācību formas un metodes ar katru mēnesi kļuva arvien interesantākas un nestandarta. Sajūtu un apskaidrību okeāns vienkārši pārņēma pirmkursniekus pēc katras nodarbības.

 

Par šo dzīvi es sapratu, ka viss, kas ar mani līdz šim ir noticis, – tā ir tieši tā mana iecere no augšas. Nav nevienas velti nodzīvotas dienas, nav nejaušību un pārpratumu. Pašlaik ir iestājies tas pagrieziena punkts patiesai sevis izpaušanai!

 

Svetlana Šimanska

 

Spēcīgs atbalsts man bija nodarbības ar Valentīnu Pavļenko[5]. Tajās es smēlos papildu enerģiju rīcībai, piepildījos ar Pateicības un Mīlestības jūtām.

Tieši ar Kuratoriem es pēkšņi apzinājos, ka katrā sekundē ir ietverta potenciāla iespēja izmainīt burtiski visu!

Un, lūk, to tā sajuta šeit, Institūtā, Anna Česlavska:

 

“Pirms iestāšanās bija vēlēšanās palīdzēt vienai draudzenei vienā konkrētā jautājumā, šodien gribu palīdzēt visai pasaulei un maksimāli.

Saziņa ar domubiedriem – tā ir dzīves pilnība, pašizpausmes pilnība, nesavtīga apmaiņa ar pieredzi, prieks redzēt, kā burtiski viss uzplaukst, iztaisnojas un sāk mirdzēt tā, ka to vairs nav iespējams nepamanīt.

Un galvenā apzināšanās, ka tas viss – tikai sākums!”

 

Pētniecības gars

Mūsu pētnieciskās grupas sāka pētīt dažādus jautājumus:

  • dvēseles dzimšana;
  • prasmes, kuras pārvaldījām iepriekšējās dzīvēs;
  • saikne starp pašreizējo un iepriekšējām dzīvēm;
  • citas pasaules[6];
  • pašpilnveidošanās metodes;
  • senās civilizācijas.

 

Vai es varēju iedomāties, ka man kļūs pieejams kas tāds un es viegli tajā orientēšos?! Protams, nē! Tagad es vienmēr – procesā! Esmu bezgalība. Visums top šeit un tagad.

 

Katra diena, pavadīta tādā telpā, – tas ir izrāviens uz priekšu! Trīs mēneši bija piesātināti ar praksi. Un tas ir galvenais.

Daudz izdevās ieraudzīt un izdziedināt sevī. Pieņemt savu tuvinieku rīcību. Apzināties savus uzdevumus. Šeit mēs izdarījām sev pareizās izvēles, uzzinājām visas atbildes uz jautājumiem, kas mūs interesē.

Un cik daudz talantu izpaudās! Lieliska dzeja un gleznas, un cits radošums izpaudās šeit studentiem.

 

Es kontaktējos ar Audzinātājiem un Palīgiem! Jau divarpus mēnešus nerodas jautājumi… vispār, jo atbildes atnāk ātrāk!

Viegli caurskatu savas iepriekšējās dzīves, iegremdēju citus! Zīmēju mandalas[7], kaut arī zīmēt nepratu. Dzīve ir ieguvusi jaunas krāsas, atklājušies jauni potenciāli, jaunas iespējas.

Atmiņas aktivizēšanās, apzināšanās, skaidrība. Zināšanu un prakšu pielietošana šeit un tagad!

 

Svetlana Matvejeva

 

Vieglums un vienkāršība – lūk, dzīves īstenība. Vai tad mēs – cilvēki uz Zemes – ne to meklējam? Vai tad ne laimes un prieka no dzīves sajūtas mēs vēlamies? Un šeit mēs to izdzīvojām! Un netaisāmies no šīs sajūtas šķirties!

Jā, vienkārši elpa aizraujas no laimes! Un mums tas patīk! Mums šeit patīk! Šeit pasaka kļūst par īstenību…

 

Olga Belova,
Reinkarnacionikas Institūta
1. kursa studente

 

P.S. Un kā jūs jūtat dvēseles pacēlumu? Kā jūs risināt sasāpējušas problēmas? Dalieties komentāros.

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 30.05.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/izmenit-svoyu-zhizn-legko-beri-delaj/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3856-kristine-nikitina-dzimsanas-pieredze (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4090-ka-uzzinat-vai-man-bija-pagatnes-dzive (Tulk. piezīme)

[3] Skat. https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-vspomnit-proshlye-zhizni-bystro-legko/ (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4112-atklatais-talants-v-motjeva (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/2-uncategorised/3994-dieviska-transformacija (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/4145-muzika-no-tas-pasaules-spiritisks-seanss-ar-lielajiem-muzikiem(Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/3991-velmju-piepildijuma-mandala (Tulk. piezīme)