Женская магия

Sievišķā maģija

14 03 27 29

 

Nolēmām mēs pētīt sievišķā spēka[1] tēmu.

Lūk, kas mums iznāca.

Kā tad izpaužas sievišķā maģija?

 

Sieviete – dieviete

14 03 27 30

Jekaterina Fjodorova

No savas pagātnes dzīves varu izdarīt secinājumu, ka tās būtība ir visā dzīves enerģijā, kura izpaužas caur visu dzīvesveidu. Kopš bērnības man tika skaidrots, cik nozīmīga ir uzticēšanās sev, kas atver visas durvis pie dvēseles. Kaut ko es iemācījos no vecmāmiņas un kaut ko savācu pa kripatiņai, pie savas dzimtas atmiņas pēc palīdzības griezos. Sievietei ir jāzina, kā mājās enerģijas līdz harmonijai novest, kā palīdzēt ģimenes locekļiem un tuviniekiem, neuzspiežot savu viedokli.

Kad man bija gadi seši, es stāstīju vecmāmiņai par savām jūtām, ka mīlestība mani iekšienē pārpilda. Un, kaut arī neesam pazīstami ar izredzēto, vienalga dvēsele dzied, kad par viņu domā. Viņa pa to laiku man pina bizi un klusi kaut ko čukstēja. Un es caur matiem savu saikni ar pasauli izjutu.

14 03 27 31

Cauri visam ķermenim iet tādi diedziņi. Nolēmi tēlu izmainīt, nogriežot matus vai kaut ko, ar ādu izdarot, – tad diedziņus tu uz laiku sarauj. Ar laiku, protams, tie spēs atjaunoties, bet katram būs nepieciešams savs laiks.

Kad es izaugu, savu bizi es dažādi pinu un zālītes dažādas tajā iepinu. Varēju tur es savas enerģijas ielikt, kas man dzīvē palīdzēja. Vai pasauli savām darbībām pievienot, nosūtot tās enerģijas, lūdzot palīdzību tuviniekiem un ģimenei. Un šis princips ir daudz kur pielietojams.

Ar dabu mēs varam pakontaktēties, izteikt viņai visas mūsu jūtas un pateicības atsauci pretī saņemt. Ja mājā kaut ko darīt vēlamies, nepiespiest sevi un visam ar radošu domu pieiet.

Savas vēlmes un dvēseles uzplūdumus nekādā mērā neslāpēt un neviltoti tās ārēji paust. Gribēsies mīļoto apskaut vai izteikt atzinību bērnam, tādā veidā tu otrai dvēselei savu siltumu nosūtīsi, ar mīlestību sasildot.

Sievietei taču ir svarīga prasme citu izdzirdēt, bet tas kļūs iespējams, ja viņa spēs sākumā sevi izdzirdēt un saprast. Tad arī apkārtējā pasaule pārveidosies, jo īstena sieviete taču – tā ir dieviete miesā.

divider 3 big

 

14 03 27 32

Nadežda Živaga

Sievišķības spēks

 

Senā Krievzeme[2], es esmu jauna meitene Aļona, 18 gadi. Pilsēta tālumā, balts akmeņu nožogojums, māju, piļu kupoli. Esmu kņaza pusmāsa, bet dzīvoju ar tanti un vecmāmiņu – dziednieci, vācu zālaugus.

25 gados es jau protu ārstēt ar zālaugiem, zinu, kā uzturēt jaunību, veselību un skaistumu ķermenī; kopju kņaza sievu – Jaroslavu, taisu viņai uzlējumus no zālaugiem ķermenim, sejai, audzinu viņas bērnus.

Interesanta recepte sejas jaunībai: dzintara plāksnes sildīt sāļā ūdenī un likt pie sejas; vanna ar vērmelēm. Iesaku dzert avota ūdeni ar rasas lāsīti, vispārējai veselībai ir noderīgas rīta pastaigas mežā.

Tajā, es tā domāju, arī ir sievišķības, skaistuma, burvīguma spēks – rūpēties par savu ķermeni, seju, veselību.

divider 3 big

 

14 03 27 33

Jeļena Krajova

 

Dzimusi būt sievietei

Ieraudzīju sevi kā precētu sievieti – māti. Četri bērni. Nodarbojos ar barības gatavošanu krāsnī, baroju ģimeni.

Mans sievišķais spēks ir tajā, ka es “pareizi” gatavoju, tas ir, pirms barības gatavošanas ar cieņu vēršos pie krāsns-māmuļas, pie uguns-māmiņas, pie visiem produktiem, kurus es izmantošu. Visas šīs zināšanas ir manā iekšienē.

Es kārtīgi uzkopju māju, tīru visus mājas stūrus no negatīva, tādā veidā piepildu savu māju ar sievišķo enerģiju. Lai papildinātu savu enerģiju, es kontaktējos ar ūdeni, ar māmuļu-zemi. Man ir gari mati – sievietes lepnums, spēks.14 03 27 34

Saziņā ar vīru mans sievišķais spēks izpaužas tajā, ka es viņu baroju, aprūpēju, bet, kad viņš jau ir atpūties, tad es varu risināt visus jautājumus, kuri prasa vīra piekrišanu. Es vienmēr vīru sagaidu tīra, sakopta, mīlīga.

Pielietoju savu “sievišķo maģiju”[3]. Maģijas rituāliem es sazinos ar dievu Mēnesi, kad ir pilnmēness. Zinu un skaitu uz ūdeni visādus buramvārdus: “Pieņem, ūdens, manus vārdus, kā vīram dzert, tā man arī dzīvot,” un pēc tam dodu izdzert šo ūdeni savam vīram.

Lai iedvestu vīram visas vajadzīgās domas, ir labi visi paņēmieni, bet pats galvenais – sievišķā maģija ir tajā, lai dzīvotu tā, kā tevī ir ielikts dzimstot, kā tu esi visu uzsūkusi ar mātes pienu.

Savus bērnus es mācu pēc sava piemēra, viņi nav speciāli jāapmāca. Visi bērni palīdz saimniecībā, sākot no agras bērnības, spēlējas blakus mammai ar tām “rotaļlietām”, ar kurām “spēlējas” mamma. Un tādā veidā mans sievišķais spēks, mana maģija caur maniem bērniem tiek nodota nākamajām paaudzēm.

divider 3 big

 

14 03 27 35

Natālija Golubkina

 

Sievišķais valdzinājums

Mēs devāmies uz kādu no harmoniskiem sievišķiem iemiesojumiem, kur pilnīgi un spilgti ir izpausta mana sievišķā būtība.

Redzu sievieti ap 34 gadiem, Aņisju. Sieviete-saimniece rada savu telpu, piepilda to ar savu enerģiju. Un šī telpa dzīvo no viņas enerģijas. Harmoniskā telpā viss ir labi: darbs sokas, lopi ir labestīgi, visi ir paēduši, graudi glabājas. Un turp iet ar prieku: gan vīrs, gan cilvēki. Sieviete rada šo telpu[4] un uztur.

Darbs viņai sokas, viņa visā ieliek jēgu, savas jūtas, pieteicienus, dziesmas. Sīpolus virtenē sien – ieliek nodomu, ka tie labi glabāsies. Piens līst kannā – rada nodomu, lai tas nebojātos un būtu lietojams. Un viss notiek dabiski, pats no sevis, kā elpošana.

Šīs zināšanas – dabiska harmonijas stāvokļa sekas. Meitene to pārņem no mātes, palīdzot viņai darba procesā. Un apmācīšanās notiek pati no sevis. Katrai dzimtai var būt savas īpatnības. Vienā – liela uzmanība tiek veltīta dzīvniekiem, citā – visam, kas saistīts ar zemkopību.

Telpu sargāt palīdz zīmes un simboli, kurus izmanto, šujot apģērbu, dvieļus, no koka izgrieztajos mājas, vārtu, dzīvnieku kareklīšu rotājumos, trauku ornamentos. Tiek izmantots augs (biškrēsliņi) garu atgaiņāšanai. Un tas sargā arī dzīvnieku kūti no kukaiņiem un baktērijām.

14 03 27 36

Vīrs man ir Vasīlijs. Ir audžumeita Nastja, 18 gadus veca, viņu atveda pie mums kā bāreni, kad es biju gaidībās.

Kad es esmu stāvoklī, manī ir daudz gaismas un harmonijas. Ārēji sievietes stāvoklis uzsvērts netiek, taču ir jūtama zināma godbijība kā pret dievieti-māti, cienoši-goddevīga attieksme.

Grūtniecības laikā nāk vecmāte un māca, ko un kā darīt, kā uzvesties grūtniecības, dzemdību laikā. Kamēr meitene nav izgājusi pie vīra, ar viņu par šo tēmu runāts netiek.

Vecmāte man skaidro, ka mazulim pēc dzemdībām uz kreisās rokas ir jāuzliek aprocīte, no augiem savīta (no grīšļa zēniem, lai rokas būtu stipras, no mārsila meitenei, lai skaista būtu).

Ja vīrs ir nonācis disharmonijas stāvoklī, esmu nedaudz atvirzījusies, nelaižu šo enerģiju savā telpā. Bet, atrodoties manā laukā, blakus man, viņš sāk atiet. Es ar mīlestību apleju viņa rokas, pasniedzu dvieli, ēdinu viņu, un viņš atiet, skatiens kļūst siltāks, un viņš nonāk līdzenā stāvoklī. Iedarbība neiet noteiktā virzienā, bet maigi, harmoniski, apskaujoši.

Un, kad viņš irmierīgs, tad es jautāju, kas tad ir noticis. Ja vīrs ir zaudējis spēkus (nosalis, samircis, nobēdājies) un es jūtu, ka viņš var saslimt, es pievienoju ēdienam zālītes, pulverīšus no saberztiem zālaugiem, lai viņu atbalstītu, nostiprinātu veselību.

Varu izmantot savu sievišķo valdzinājumu kontaktā ar vīrieti, ja gribu, lai tas palīdzētu man ar prieku un labpatiku. Manas kustības ir plūstošas, vilinošas, bet bez vulgāruma – tās ir piepildītas ar sievišķo enerģiju.

Sieviete – viņa ir plūstoša, vijīga. Vīrietis – ciets, strukturizēts. Viņš sniedz balstu, pret kuru var atspiesties sieviete. Bet viņa iekrāso viņa eksistenci un piepilda to ar jēgu. Tāpat arī viņš sniedz viņai eksistences jēgu. Tikai blakus vīrietim sieviete var izpausties pilnā mērā kā sieviete. Ja viņai nākas daļu vīrieša rūpju uzņemties uz sevis, tad viņa nevar būt plūstoša pilnā mērā. Un skaista viņa tiecas būt tieši vīrietim, kas ir blakus viņai.

Skaistumu uztur pirts rituāli. Peras ar zālaugiem, matus un ķermeni peldina zālīšu novārījumā. Rītausmā miglā basām kājām iet uz pļavu un mazgājas rasā. Ziemā var arī basām kājām pa sniegu paskrieties – nekas. Svaigums un skaistums tiek sasniegts ar iekšējo stāvokli. Ja tas ir harmonijā, tad arī ķermenis harmonizē.

 

Dēla ieņemšanas rituāls

Uzvelku speciāli gadījumam izšūtu baltu kreklu līdz pēdām. Vīram pinu speciālu vainagu no zālēm, ļoti kuplu (ja ir ziema, tad gatavoju jo laicīgi), uzlieku viņam galvā. Ievedu viņu guļamtelpā aiz rokām. Acis viņam ir aizvērtas. Esmu vieglā samulsumā, bet vīrs priekā par sagaidāmo. Nosēdinu mīļo uz gultas. Man ir gara bize. Es nostājos vīra priekšā piesārtusi, rotaļīga, un sāku lēni izlaist savu bizi...

Tas vīrieti apbur un padara traku. Tā ir kā sievišķās enerģijas palaišana visā spēkā. Garie mati virmo gar ķermeni, tie padara vīrieti traku. Viņš neiztur, sakampj mīļoto, riņķo ar viņu un aizrauj uz gultu. Viņš ierokas manos matos ar seju, ieelpo smaržu, spēlējas ar tiem. Un zāles vīra vainagā nav parastas, tās uzbudina miesu un dod spēku, iedarbojas uz cilvēku smalkās enerģijas līmenī.

14 03 27 37

No rīta es pieceļos agri, rosos pie krāsns kā parasti. Vīrs iznāk saguris, zināmā mulsumā, taču acis ir rotaļīgas un mirdzošas, smejošas. Un divu starpā notiek rotaļīgs dialogs klusējot. Arī tajā ir sava maģija – saziņā jūtu, emociju un enerģiju līmenī, neizmantojot vārdus.

Ar sievišķo enerģiju es piesūcinos no zemes-māmuļas, staigājot pa to basām kājām pa rasu, ravēju zemi sakņu dārzā, vācu zāles mežā, no tām arī nāk zemes enerģija. Veļu nenēsāju, tikai brunčus, kupolveidīgas formas sarafānu. Tieši sieviete var pārvadīt un pieņemt Zemes enerģiju. Bet vīrietis – Saules enerģijas pārvadītājs. Ar to viņi arī atšķiras. Vēl varu izmantot ūdens enerģiju. Es sēžu krastā. Upe var nomierināt, noņemt skumjas un sērīgas domas.

Mūsu laikā, lai atjaunotu sievietes saikni ar Zemi, vajag vairāk kontaktēt ar dabu. Labāk vienatnē, mierīgā stāvoklī. Turklāt izpausties kā sieviete, mēs varam ar sava nodoma spēku, radīt savu telpu, rūpēties par savu ģimeni: gatavot, ēdināt vīru, radīt un uzturēt mājās mājīgumu un tīrību, nodarboties ar mīlestību ar mīlestību, apzināti, pilnīgi atdodoties procesam konkrētajā momentā. Tas ir, pēc iespējas pilnīgāk paust savu sievišķo būtību.

Ja sieviete vērš savu uzmanību uz kaut ko ārpus ģimenes un savas telpas (darbs, karjera, mīļākais u.c.), tad tas atņem enerģiju ģimenes telpai un mēs ne pilnībā izpaužamies. Ja agrāk dzīvojām dabiski un saņēmām enerģiju no Zemes, tad mūsdienu sieviete var pieiet no citas puses – sākt izpausties apzināti. Un tad mēs spēsim vieglāk just un saņemt Zemes enerģijas.

Sieviete var izpausties gan kā priekšniece, gan kā spēcīga personība, viņa var to izdarīt. Tādā gadījumā viņa izpauž vīrišķo enerģiju sevī. Viņa var daudz ko sasniegt, bet vienalga kaut kur dziļi paliek neapmierinātības sajūta, viņa nespēs sajusties pilnīgi laimīga, kaut kas viņai trūks. Tāpat arī vīrietis blakus viņai nevarēs pilnīgi izpausties kā vīrietis, viņam tas būs ļoti grūti.

Katram no mums ir gribas brīvība. Un mums ir brīvība pašām izvēlēties, vai mēs gribam pilnībā izpaust savas sievišķās enerģijas, savu sievišķo būtību, – vai arī mums būs citas prioritātes, un mēs atradīsim savus pašu kompromisus. Mums pašām ir brīvība izvēlēties.

Enerģija Visumā ir vienota, viss sastāv no tās. Un starpība starp vīrišķo un sievišķo enerģiju ir tās formā, tās izpausmē.

Vīrišķā enerģija ir strukturizētāka, kā ledus. Bet sievišķā – elastīgāka un plūstoša, kā ūdens. Un, ja sieviete pauž vīrišķās enerģijas, tad viņa vienkārši saņem citādu pieredzi. Bet mums jebkura pieredze ir svarīga un interesanta. Tamdēļ arī eksistē dažādas kultūras, tradīcijas, lai mēs varētu izpausties miljonos dažādu variāciju. Tur arī ir mūsu iemiesojumu interese uz šī planētas!

 

Pētnieciskā grupa “Senā Krievzeme”

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 27.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zhenskaya-magiya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat….

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4049-jaunrade-krievzeme (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/lana-culanova/11-dazadi/3849-lana-culanova-sargataja (Tulk. piezīme)

[4] Skat…