Быть женщиной – это талант?

Būt sievietei – tas ir talants?

14 03 25 36

Mēs savā grupā “Seksualitāte”[1] caur iegremdējumiem pētām vienu no pašām aktuālākajām tēmām, kas satrauc cilvēci, – seksualitāti – to enerģiju, kura mums ir dota dzimstot.

 

14 03 25 37

Irina Kazakova

 check mark galocka Kā tā mūsos izpaužas?

 check mark galocka Kādēļ tā mums, un kurp to vērst?

 check mark galocka Kur ir seksualitātes avots, un kā to sevī atklāt?

 check mark galocka Ko nozīmē būt sievietei un pārvaldīt radīšanas spēku, par kuru apzināti vai neapzināti zina sieviete?

 check mark galocka Kāpēc katra no mums dziļi iekšienē grib nodzīvot dzīvi kā spēcīga, radoši apdāvināta un dziļi domājoša sieviete?

 

 

14 03 25 38

Jevgēnija Rajeka-Kirijenko

Samērā ar to, kā palielinās iegremdējumu skaits mūsu nodarbībās, šo jautājumu kļūst arvien vairāk un vairāk, bet tēma – arvien dziļāka… Parādās arvien vairāk jaunu redzes viedokļu… Parādās daudz variantu, kā tiek radīta esība, kā arī tas spēks, no kura dzimst ne tikai bērni, bet arī talants.

 

Gribu!

Kad tu sāc just savas sievišķās dvēseles būtību, viņas unikalitāti, diženumu, spēku un jaudu, vienlaikus rodas skumjas un rūgtums par zaudēto vai aizgājušo, par neizpildīto un neveikto, un parādās gandrīz neganta vēlme nostāties uz ceļa, kuru paredzējis pirmatnējais spēks. Tu pēkšņi saproti, ka esi aizmirsusi pajautāt pati sev: “Un ko tad es gribu? Un vai es gribu vispār?”

Ei, kur tu esi, mans “gribu”? Kā man sākt gribēties? Man tas ir jādara. Man noteikti ir jāvēlas degt ar spožu liesmu, degt aiz kaislības, dzirkstīt ar vārdiem, idejām, vēlmēm un dabūt to, ko patiesi mīlu!

 

Kā tad īstenot šo uzdevumu?

Interesanti, ka, pētot mūsu Institūta ietvaros mūsu grupas ievirzi – sievišķo radošo spēku –, mēs uzdevām jautājumu Audzinātājiem, Dievietēm, Skolotājiem, Pavadoņiem, Meistariem, Radniecīgajām Dvēselēm: “Kā pieslēgties sievišķības avotam?” – un katra no mums saņēma gandrīz vienu un to pašu atbildi: “Nu vienkārši atslābsti un ļauj tam atnākt. Atveries visam, kas ir pasaulē, jo tu taču – Visuma greznība. Noņem no sevis savu nocenojuma birku!”

Un mēs mēģinājām, iegremdējoties neparastos iemiesojumos, kā dievietes, hetēras, ķēniņienes, kņazienes un karalienes, ar visiem saviem orgāniem, čakrām un virpuļiem remdējot slāpes pēc maģiskās, kaislīgās, ieskaujošās un tīksmīgās sava brīmum-iemiesojuma enerģijas.

Mēs apmeklējām tik neticamas dimensijas, galaktikas un planētas! Lidojām pāri miljardiem zvaigžņu, sastapām neticamus dzīvniekus un putnus un nevarējām vien piesātināties ar iespaidiem no redzētā un izzinātā! Mūsu sirdis vērās vaļā, ļaujot tam visam notikt.

 ten per

Tatjana R.: “Kad mēs mācāmies mīlēt, mēs to iemācāmies, pieņemot sevi pilnībā un visā – visās savās pieredzēs un stāvokļos. Neliekot sev atzīmes, nenosodot un nemazinot sevi. Es mīlu sevi tādu, kāda esmu, ieskaitot mīlestību pret savu ķermeni. Es netiecos kļūt labāka, tā taisni ir aiziešana no mīlestības, bezgalīga dzīšanās pēc pilnības. Bet pilnība – tā ir katrā tavas dzīves mirklī; kad tu atrodies stāvoklī šeit un tagad, tu vienkārši DZĪVO. Dzīvo priekā, laimē un pieņemšanā.

Ja tu esi kaut ko ieraudzījusi sevī, iekritusi kaut kādā svētīgā stāvoklī, vienkārši saki sev – jā, esmu tāda, un es pieņemu to pilnībā. Pateicies sev par šo pieredzi, svini savu pieņemšanu. Un tā, lāsi pēc lāses, sirdī sāks valdīt mīlestība.”

 ten per

Mēs pacentāmies savākt juteklisku sievišķās seksuālās enerģijas tēlu, kurš atnāca mums mūsu ceļojumos. Tā ir radīšanas un jaunrades enerģija. Enerģija, pateicoties kurai uzplaukst vīrietis un krāj gara spēka[2] jaudu.

14 03 25 39

Jebkurai sievietei piemīt iedzimta seksuālā pievilcība, bet ne vienmēr viņa to pielieto dzīvē.
Kāpēc?

Bloki un kompleksi, aplami spriedumi un ierobežojumi, morāle, sabiedrības uzspiesta, – tas viss neļauj sievietei atklāties pilnībā, kļūt tai, kam viņai ir jābūt pēc dabas.

Un pat tuvības brīžos ar mīļotu un tuvu cilvēku ne tuvu katra sieviete uzvedas brīvi un pilnībā atslābinās.

Kā tādi bloki ietekmē mūsu dzīvi, un ko ar to var izdarīt?

 ten per

Jekaterina V: “Nodarbībā sajutu Pirmatnējās Savvaļas Sievietes tēlu, sajutu viņas jaudu un spēku. Un ieraudzīju vēl vienu sievieti, bet kā pretstatu Pirmatnējai – netīrā apģērbā, uz ceļiem, izspūrušu, važās un ķēdēs. Un cauruli, kas viņas saista. Tas ir, sākotnējais sievišķais ideālais stāvoklis vienā galā un otrā – sievišķās enerģijas stāvoklis dēļ izkropļojumiem dzimtā.

Pati caurule izskatījās tumša, ar daudziem korķiem un tumšiem sabiezējumiem. Tika veikta šīs caurules attīrīšana, kuras rezultātā enerģija bez šķēršļiem sāka plūst un abas sievietes savienojās vienā brīnišķīgā Dievietē.”

 ten per

Tatjana S: “Ieraudzīju sevi kādā no savām dzīvēm. Dzīvoju kā sapnī. Biju vīra īpašums. Iekšēja aukstuma sajūta. Seksuālā enerģija pilnībā bloķēta. Aiziešana bija ļoti agrīna, sāpīga. Paskatījāmies, vai bija izvēle šajā iemiesojumā? Jā, izvēle bija, tā ir vienmēr, taču izvēli izdarīja pati dvēsele, lai nodzīvotu un izjustu tieši šo dzīvi kā sievietei nepiepildītu, pilnīgi skumīgu – sievišķās enerģijas apspiešanas ceļu.

Dvēseles uzdevums[3] – samierināšanās un paciešana. Palika rūgtums. Sagribējās visu pārspēlēt. Griezos pie Audzinātājiem pēc atļaujas izlabot šo dzīvi. Atļāva. Atgriezos situācijā, kur ļāvu sevi salauzt. Un šeit man bija jauna izvēle. Es izvēlējos būt godājama. Viss noritēja viegli un vienkārši. Visu dzīvi es guvu uzmanību un cieņu no vīriešiem. Es nesu sevi pa dzīvi cienīgi! Es jutu savu atdzīvojušos ķermeni!!! Tā ir ļoti patīkama sajūta, kad pulsācija piepilda katru šūniņu.

Ko es sapratu. Galvenais – iemīlēt sevi[4]! Tu esi brīva! Tu esi piepildīta! Tu esi viegla! Tu – dzīvo!!!”

 ten per

 

Būt sievietei – izzināt visas savas šķautnes

Vispār jau, ja paskatāmies no malas jeb, kā pieņemts teikt, mūsu Institūta telpā, – no dvēseles līmeņa, tad jebkuras spēles mērķis – atrast sevi. Un mūsu Dvēsele jau zina atbildi uz jebkuru jautājumu, jo ir sadūrusies ar tamlīdzīgu pieredzi iepriekšējās dzīvēs. Mēs vienkārši esam aizmirsuši. Vai arī mūsu uzmanību novērš svešas viltības un meli…

Bet, ja mēs atgriezīsimies pie savām sākotnēm, ja mēs patiešām iemīlēsim sevi tādus, kādi mēs esam, nevis to masku, kuru mums uzspiež, tad mēs nostāsimies un pareiza ceļa. Iegremdējumos atklājas visas mūsu Dvēseles šķautnes, viņas pieredze, tajā skaitā, arī negatīva pēc mūsu duālās izpratnes.

Tad viss apkārt mums notiks tieši tā, kā tam jābūt. Kā mēs to gribam. Kā mēs izvēlējāmies. Kā vēlējās mūsu Dvēsele – mūsu individuālais un unikālais individualitātes raksts, jo Visums taču ir atvērts visiem un apdāvina visus. Taču dāvanu var pasniegt tam, kurš patiešām ir gatavs to pieņemt.

 

Irina Kazakova, Jevgēnija Rajeka-Kirijenko,
Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa absolventes

Pētnieciskā grupa “Seksualitāte”

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, kā dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 25.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/byt-zhenshhinoj-eto-talant/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4053-dabiska-sieviskiba (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4062-radisanas-speks (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4015-dveseles-uzdevums-intervija-ar-maiklu-nutonu (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4073-ka-iemacities-pienemt-sevi (Tulk. piezīme)