Кем я была в прошлой жизни?

Kas es biju pagātnes dzīvē?

14 07 22 01

 

14 07 22 02

Anna Hrustaļova

Praktiski katram no mums pirms pirmā iegremdēšanās seansa iepriekšējās dzīvēs ir savas gaidas…

Tās balstās uz tām zināšanām, kuras mēs esam paspējuši pasmelt uz šo laiku no dažādiem avotiem, no domām, vēlmēm, vajadzībām, sapņiem, no tā, kā mēs sevi sajūtam iekšienē.

Daži cilvēki, kas vēlas ieraudzīt savas iepriekšējās dzīves[1], beigās ir neapmierināti, ka redz ne to, ko gribējās, bet vienkāršus, ar notikumiem maz piesātinātus ieiemiesojumus. Tieši par tādiem gadījumiem man gribas pateikt šodienas rakstā.

 

Kā nepalaist garām svarīgo

Gadās tā, ka no seansa tu gaidi noteiktus apstiprinājumus, pamatojumus, kurus citās vietās sameklēt nav izdevies, un domā: “Nu, lūk, tagad… Lūk, tagad un šeit tas beidzot notiks…”

Jā, kaut kas patiešām notiks. Jūs uzzināsiet, ieraudzīsiet vai sajutīsiet kaut ko, kas var gan apstiprināt jūsu gaidas, gan neatbilst tām.

 

Te ir svarīgi apzināties divas lietas:

1. Pieņemšanu. Tas, ko jūs ieraudzīsiet, ir jūsu iekšienē, tā ir jūsu pašu iekšējās pasaules daļiņa. Pieņemiet to, ko ieraudzīsiet, atpazīsiet vai sajutīsiet.

Lai kāds nebūtu tas jūsu pašu gabaliņš, ar kuru jūs iepazīsieties iegremdējumā, pieņemšana palīdzēs jums iemantot savu vietu un, ja vajag, transformēties un pārveidoties.

2. Uzticēšanos. Jūs ieraudzīsiet tieši to, ko jums vajag pašlaik ieraudzīt… Lai sāktu darbu, vajag atskaites punktu. Tas, kas pie jums atnāks iegremdējumā, – tas arī ir tas punkts, tas ir ceļojuma sākums.

Jūsu dvēseles vēsturē ir daudz iemiesojumu[2], tie apzinātājā atmiņā ienāks pamazām, ne visi uzreiz.

Ja līdz iegremdējumam jūs jutāt kādu savu noteiktu iemiesojumu, bet pirmajā seansā to neieraudzījāt, tas nenozīmē, ka tas nav bijis, drīzāk tas nozīmē, ka pašlaik svarīgāk ir ieraudzīt kaut ko citu.

14 07 22 03

Nez kāpēc jūsu dvēsele atmiņai izvēlējās tagad tieši to, ko jūs ieraudzījāt. Nesteidzieties atgaiņāties, ja tas jums šķiet neinteresanti.

Vērīgi ieklausieties... Uzdodiet jautājumu: “Kāpēc? Kādēļ? Kādu labumu es varu no tā iegūt?”

Dzenoties pēc “asām sajūtām”, interesantiem iemiesojumiem, mēs varam palaist garām kaut ko svarīgu.

Pievērsiet uzmanību tam, ko jūs sajutāt, ieraugot iemiesojumu, kas šķiet “neinteresants”. Iespējams, tieši šī sajūta arī ir tas, ar ko ir svarīgi pašlaik strādāt.

 

Kādēļ atminēties iepriekšējās dzīves?

Iegremdējumus iepriekšējās dzīvēs mēs veicam tādēļ, lai uzlabotu pašreizējās dzīves stāvokli, kad tajā neatrodam savas problēmas cēloņus, saknes. Pirms ceļojuma mēs izsakām pieprasījumu, jautājumu, kuru jūs gribat atrisināt.

No šī brīža sākas darbs. No šī brīža viss, kas parādās jūsu iekšējā skata priekšā un jūsu sajūtās, kalpo par labu šim darbam.

Jau nogājuši kādu ceļa daļu, jūs droši vien ievērosiet, ka jūsu pašu daļiņas atklāšana un atjaunošana pin neticamu, ar skaistumu un spēku piepildītu rakstu, kurš ietver sevī daudzās jūsu pieredzes iemiesojumos – dzīves prasmi, izpratni, kas sakrātas Dvēseles eksistēšanas laikā.

Tas viss veido vienotu veselu – jūs pašus...

Tikšanos ar sevi ir vērts sākt ar pirmo soli... Kāds tas būs tieši jums – jūs uzzināsiet un izdzīvosiet paši, ja vēlēsieties.

Galvenais, ko man gribētos jums novēlēt, – speriet šo soli ar pacietību un pieņemšanu, atverot sirdi katrai satiktajai sevis daļai, un rezultāti neliks uz sevi ilgi gaidīt!

Beigās gribu dalīties ar jums savā personiskā gadījumā par tēmu –

“Kāpēc es neieraudzīju sevi kā izcilu personību”.

Tāpat kā daži no jums, es atnācu uz reinkarnacioniku ar savām gaidām. Bija jau bijušas kaut kādas sajūtas, vīzijas, sapņi par to, kas es esmu un kas biju agrāk[3].

14 07 22 04

Ieraudzījusi savu pirmo iemiesojumu, es sajutos nedaudz zaudējusi pašpaļāvību – tas nemaz nebija tas, ko gaidīju.

Es ieraudzīju sevi kā meiteni ar stipriem attīstības traucējumiem, kura gandrīz nevarēja runāt, un viņas dzīve veidojās nebūt ne vienkārši.

Ar viņu neviens nenodarbojās, un viņa auga kā zāle, būdama nespējīga ar savām īpatnībām nodibināt kontaktu ar citiem cilvēkiem. Tas bija neliels indiešu ciems, ļaudis bija vienkārši, un visi bija aizņemti ar savu personīgo izdzīvošanu.

Pirmajā acu uzmetienā maznozīmīga dzīve, ja es nebūtu pamanījusi dažas svarīgas analoģijas ar pašreizējo un ja nebūtu izgājusi caur nāvi un neieraudzītu, kādēļ mana dvēsele toreiz gāja cauri šai pieredzei un kā tas ir saistīts ar manu pašreizējo dzīvi.

Notikumi vai stāvokļi, sajūtas, kas nav pabeigti kādā no dzīvēm, turpina sekot mums tālāk. Iespējams, jūs šajā dzīvē nonācāt tieši tādēļ, lai kaut ko pabeigtu, kaut ko sajustu un saprastu, un, iespējams, atlaistu.

Darbs ar reinkarnacionikas metodi paredz, ka jūs esat ne vienkārši notiekošā skatītājs, bet dalībnieks, un jūs atnācāt ne vienkārši nedaudz izklaidēties, bet ienest vajadzīgus un svarīgus atklājumus, kustības, enerģiju jūsu pašreizējā dzīvē.

Pēc tās dzīves es redzēju vēl citus savus “vienkāršus, maz piesātinātus iemiesojumus” un iemācījos ar tiem strādāt un dzirdēt, ko caur tiem man grib pateikt mana dvēsele.

Kad biju jau pie tā pieradusi, pēkšņi sāka atmiņā pacelties pavisam citas, spēcīgas un piesātinātas dzīves un sāka nākt prātā iemaņas, bet es to jau uztvēru pavisam savādāk.

Darbā ar to, kas nāca iegremdējumos, transformējās daudzi mani sāpīgie gabaliņi, piepildījās tukšumi, beidzās jau nokalpojušie sakari, atjaunojās nepieciešamie, tika apzinātas sevis pašas izvēles.

Tālab nebija nepieciešams atminēties iemiesojumus, kur es biju kāda izcila personība. Dzīve šeit un tagad un darbs ar to, kas atnācis, ar to, kas blakus, – lūk, šeit arī slēpjas mūsu spēks.

Katrs no mums šo ceļu sāk pilnīgi dažādi. Mēdz būt arī otrādi, kautrīgs, kluss cilvēks pēkšņi atminas sevi, apveltītu ar spēku.

Galvenais secinājums, kurā es gribēju dalīties ar jums rakstā, ir tāds: katram no mums ir bijis ļoti daudz iemiesojumu, bet katrā konkrētā momentā mēs “redzam” tieši to, ko mums vajag pašlaik ieraudzīt.

Pieņemiet to, sāciet ar to strādāt, un jūsu dzīve izmainīsies!

 

Alla Hrustaļova,
Reinkarnacionikas Institūta
1. kursa kapteine

 

P.S. Vai jums bija noderīgs šis raksts? Dalieties komentāros savās apzināšanās!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 22.07.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kem-ya-byla-v-proshloj-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/4024-ka-atmineties-ieprieksejas-dzives-atri-un-viegli (Tulk. piezīme)

[2] Skat.

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2480-tatjana-zotova-sapni-varti-uz-pagajusajam-dzivem (Tulk. piezīme)