Картинная Галерея Мира Душ

Dvēseļu Pasaules Gleznu Galerija

14 03 24 04

Reiz nodarbībās grupā mums atklājās apbrīnojama telpa Dvēseļu Pasaulē[1] – Gleznu Galerija. Un tad radās vēlēšanās izpētīt šo telpu sīkāk.

 

14 03 24 05

Tamāra Bulatova

 Kad es ieskatījos Dvēseļu Pasaules Gleznu Galerijā, man atklājās milzīga telpa! Tajā brīvi peld “dzīvas”, interaktīvas gleznas.

Sākumā es gāju no vienas gleznas pie otras. Tās visas ir dažādas – gan pēc satura, gan pēc izmēriem. Katru ilgi aplūkoju. Varēju vērot, kā mainās attēls līdz ar diennakts laika un gadalaika mainīšanos. Pienāku pie gleznas, un tur saullēkts!

Virmo krāsas, rīta svaiguma sajūta! Kamēr vēroju, mainās apgaismojums un krāsas – gleznā iestājas pusdiena.

Pārsteigta un sajūsmināta vēroju notiekošās izmaiņas. Un uz gleznas jau ir jaunas krāsas un toņi – pienāk vakars, un var iekāpt iekšā gleznā un pastaigāt pa klusām ieliņām, pavērot tajā dzīvojošos varoņus un pat parunāties ar viņiem.

14 03 24 06

Var pāriet pie nākamās gleznas – pasēdēt zālē, saplūkt dzelteno pieneņu pušķīti un nopīt kuplu saulainu vainagu. Un pēc tam paskraidīt pa celiņiem un pieminēt dzeltenās rudens lapas.

Var pat sajust nogatavojošos augļu aromātu un izbaudīt garšu. Turklāt gleznā to mazāk nepaliek, un tie joprojām vilina ar gatavību un aromātu!

Ieeju nākamajā zālē, kur izstādīti apbrīnojami citplanētu glezniecības audekli. Pamēģinājusi iekļūt attēla būtībā, es sajutu, ka tas mani aizrauj un nes mani sev līdzi uz to pasauli!

Un tā ar katru gleznu – dažādas vibrācijas[2], dažādas enerģijas, taču katra – savdabīgs portāls uz jaunu pasauli! Vērīgi raugos mākslas darbā – un momentāni nonāku uz tās planētas, kuras enerģija ir ierakstīta gleznā. Atgriežos atpakaļ. Sajūsmas sajūta!!!

14 03 24 07

Katra glezna ir kā visa savienojums vienotā veselā. Kaut kur es jau esmu redzējusi šīs satraucošās līnijas un krāsu kombinācijas. Tās ir ļoti līdzīgas mūsu kapteines Juļas zīmējumiem!

Tepat zāles centrā redzu mīkstu krēslu. Iegrimstu tajā “līdz ausīm”, un gleznas piepeld pie manis, “jūtot” manu stāvokli un noskaņojumu, un iedarbojas uz mani, harmonizējot ar savām gaismas vibrācijām.

Pateicos visiem šo visu laiku un visu telpu brīnišķīgāko mākslas darbu autoriem. Un man, piepildītai ar šīm pasakainajām enerģijām, gribas dziedāt ar visām dvēseles šķiedrām.

Gleznu Galerija iekļauj mākslinieku darbnīcu, kur katrs apmeklētājs var pats izmantot maģiskos materiālus un radīt savu gleznu.

divider 2

14 03 24 08

Jūlija Ivailovska

 Arī es atklāju priekš sevis šo maģisko telpu! Teikšu godīgi – nu ļoti pazīstama man šķita šī vieta!...

 Man šeit ir lieliski aprīkota darbnīca, kur es radu savas enerģētiskās gleznas. Bet ne ar otām un krāsām, bet taisni ar rokām! Un darbi sanāk neparasti dzīvi, telpiski un enerģētiski ietilpīgi.

14 03 24 06

Šeit es saņēmu un aprīkoju savu kārtējo instrumentu, kuru tagad es izmantoju savu dzīves situāciju harmonizēšanā, darbā ar klientiem un – lai pabeigtu procesus, kurus iedarbinām reinkarnacionikas konsultācijās.

Ar kādu savu nepabeigtu procesu es notestēju mana jaunā instrumenta darbību. Ieslēdzot enerģētiskas plūsmas caur roku delnām, es varu tur, Dvēseļu Pasaules[3] mākslinieku darbnīcā, mainīt un transformēt savas gleznas (radītas šeit, uz zemes, ar parasto gleznošanas līdzekļu palīdzību). Tādā veidā es pabeidzu un harmonizēju iedarbinātos procesus.

Kad es sāku strādāt pie gleznām, kas radītas citam cilvēkam (piemēram, konsultācijā), es jūtu, ka varu iejaukties tikai līdz noteiktam dziļumam. Tālāk – tikai ar šī cilvēka Dvēseles atļauju. Pretējā gadījumā es viņam izdarīšu “lāča pakalpojumu”, pabeidzot viņa vietā visas “mācības”.

Pateicos pavadonim, mūsu Audzinātājiem un visai mūsu grupai par kopā iegūto pieredzi, par jauniem instrumentiem un iespējām!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 24.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kartinnaya-galereya-mira-dush/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/2661-filma-par-dveselu-pasauli-musu-dzimtas-majas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/vera-prosvirnina/11-dazadi/3825-vera-prosvirnina-brinumi-no-reinkarnacionikas-instituta-garigo-kuratoru-puses (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4015-dveseles-uzdevums-intervija-ar-maiklu-nutonu (Tulk. piezīme)