Интервью с М.Ньютоном. Типы душ. Родственные души

Intervija ar M. Ņūtonu. Dvēseļu tipi. Radniecīgās dvēseles

15 02 04 01

Intervija ar Maiklu Ņūtonu

5. daļa. Dvēseļu tipi. Radniecīgās dvēseles. Orientējošā noskaņošanās garīgajā pasaulē. Pāreja un pārdzimšana

 

14 10 15 02

Manā grāmatā es aprakstu dvēseles kā iesācējas, vidējās un attīstītās. Ir vēl daži tipi starp viņām, bet šīs ir vispārīgās kategorijas.

Kas atšķir iesācēju dvēseli no attīstītas – tas ir tas, ka uz to laiku, kad dvēsele sasniedz attīstītu līmeni, viņa jau sāk mācīt citas dvēseles. Viņai rodas lielāka atbildība.

Attīstītām dvēselēm bija daudz grūtu dzīvju, un viņas veiksmīgi tika galā ar saviem uzdevumiem uz Zemes. Viena no pašām galvenajām lietām, kam pievērš uzmanību mūsu garīgie gidi un skolotāji, – tā ir prasme labi apieties ar cilvēkiem – ko mēs derīgu izdarījām priekš citiem, nevis sev.

Ja mēs redzam cilvēkus diezgan nesavtīgus un citiem palīdzošus, tad viņi visdrīzāk tuvojas dvēseļu attīstības vidējam tipam. Bet, kas attiecas uz vidējā tipa dvēseļu virzību uz attīstīto, tad starpība ir tāda, ka vidējā tipa dvēsele ir jauna skolotāja, bet attīstītajā tipā viņa jau ir pieredzējušāka skolotāja.

Attīstītākas dvēseles nodarbojas ar ļoti atbildīgu darbu. Daudzas no viņām apmāca vairākas dvēseles, kuras atrodas uz Zemes vai uz citām planētām.

Kā skolotājas viņas ir atbildīgas par dvēseļu grupu apmācību garīgajā pasaulē, mācību izskaidrošanu un par darbu ar katras atsevišķas dvēseles problēmām. Tādējādi starp iesācēju un attīstītu dvēseli pastāv liela starpība.

 

Kas ir radniecīgās dvēseles?

Radniecīgo dvēseļu jēdziens reizēm var cilvēkus samulsināt. Garīgajā pasaulē, kā jau esmu aprakstījis savās grāmatās, mums ir vairākas radniecīgās dvēseles.

Mūsu garīgā grupa var sastāvēt kā no 4-5, tā arī no 25-30 radniecīgajām dvēselēm atkarībā no tā, cik ātri mēs virzāmies uz attīstītā līmeņa pusi.

Varētu apgalvot, ka jūsu sieva vai vīrs ir jūsu radniecīgā dvēsele, taču šo jēdzienu varētu attiecināt arī uz labāko draugu skolā vai biznesa partneri.

15 02 04 02

Var būt, ka viņi visi ir jūsu radniecīgās dvēseles un atrodas jūsu garīgajā grupā. Man šķiet, ka pašas intensīvākās attiecības mums ir ar tām dvēselēm, ar kurām mums patīk iemiesoties kā laulātajiem draugiem[1]. Tās ir tās dvēseles, ar kurām mēs esam bijuši kopā daudzos iemiesojumos uz Zemes dažādos ķermeņos: bijām sieviete vienās dzīvēs un vīrietis citās.

Tā, starp citu, ir vēl viena dvēseles attīstītības pazīme, tāpēc ka, kā esmu noskaidrojis, – ja dvēsele dod priekšroku iemiesoties tikai vīrieša vai sievietes ķermeņos, tad viņa vēl nav sasniegusi to attīstītības līmeni, kad dvēseles viegli var variēt savu dzimumu.

Radniecīgās dvēseles – tas ir ļoti svarīgs mūsu dzīves aspekts. Reizēm pašas svarīgākās mūsu dzīves mācības mēs izejam kopā ar mūsu radniecīgajām dvēselēm[2].

 

Kas ir “dvēseles orientējošā noskaņošanās”, un kas ir “pāreja”?

Dvēseles orientējošā noskaņošanās ietver sevī tikko beigušās dzīves analīzes aspektu: jūs pārlūkojat, ko jūs izdarījāt pareizi un ko nepareizi.

Pāreja – arī tā ir pēdējā vieta, caur kuru jūs izejat, kad atstājat garīgo pasauli.
Tas notiek tajā laikā, kad jūs esat gatavi iemiesojumam jeb “gatavi doties”.

Kad jūsu atrašanās garīgajā pasaulē tuvojas nobeigumam, jūsu dvēsele gatavojas iemiesoties ķermenī, lai ķertos pie mācības, kas ir viņas galvenais mērķis dzīvē.

 

Oriģinālais avots: nav norādīts. (Tulk. piezīme.)

Krievu valodā tulkoja
Svetlana Durandina

 

P.S. Kā Jūs domājat, kādam dvēseļu tipam Jūs piederat?

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 04.02.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/intervyu-s-m-nyutonom-tipy-dush-rodstvennye-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/3998-kada-sapna-stasts-jeb-ka-es-saku-rakstit-dzeju (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4014-radniecigu-dveselu-tiksanas-reinkarnacionikas-instituta (Tulk. piezīme)