Интервью с Майклом Ньютоном. Кто такие привидения?

Intervija ar Maiklu Ņūtonu. Kas ir spoki?

14 12 03 03

Intervija ar Maiklu Ņūtonu

2. daļa. Kas ir spoki? Garīgās grupas. Mācību pētīšana. Atjaunošanās. Citas pasaules

 

14 10 15 02 Kas ir spoki?

Cilvēkiem var būt maldi attiecībā uz spokiem. Man ir tāda sajūta, ka spoki – tās ir būtnes, kuras nav pametušas Zemes astrālo plānu, tāpēc ka viņas vēl nav gatavas.

Viņas ir ļoti neapmierinātas ar situāciju, viņas varēja tikt nogalinātas un tagad meklē atriebību utt.

Viņas netiek ar spēku paņemtas uz garīgo pasauli, parasti viņas paņem aiz rokām un ved uz garīgo pasauli, kad viņas ir gatavas aiziet. Es varu arī piebilst, ka ir vēl viens unikāls moments manā praksē, kas attiecas uz spokiem[1]. Es ticu dvēseles dualitātei.

Dvēselei ir iespēja būt paralēlās dzīvēs un dalīt savu enerģiju. Daļa viņas pašas enerģijas vienmēr paliek dvēseļu pasaulē.  Tā ka spokam, kurš atrodas uz zemes, ir enerģijas daļa, kura ir tās dvēseles hologrāfiska kopija, kura pastāvīgi atrodas garīgajā pasaulē. Mēs kā dvēseles nekad nepārstājam mācīties un nešķiramies no mūsu garīgajām mājām.

 

Kas ir garīgās grupas?

Garīgās grupas – tas ir viens no pašiem interesantākajiem mana darba aspektiem tā iemesla dēļ, ka cilvēki, kurus es ievedu hipnozes stāvoklī un atvedu uz viņu garīgo grupu, var man izskaidrot savu garīgās attīstītības stadiju, balstoties uz to, kā viņi un citas dvēseles no viņu grupas virzās uz priekšu.

Tas dod man daudz lielāku izpratni, kur klients atrodas savā attīstībā.

Katrā grupā ir sapulcētas dvēseles ar dažādām personiskajām īpašībām: ir drosmīgas dvēseles, sērīgas dvēseles, ir pasīvas dvēseles, nesavtīgas dvēseles, kuras ir nedaudz egocentriskas, ļoti klusas un apcerošas dvēseles, kā arī dvēseles-jokdares.

Pateicoties šai informācijai, es varu psiholoģiski noteikt grupas tipu, kurā ietilpst mans klients, kā arī, kā es varu būt noderīgs klientam viņa dzīves mācību un uzdevuma jautājumos.

Tas ir tikpat apbrīnojami arī no otras puses, tāpēc ka mēs kā dvēseles neattīstāmies vienādā ātrumā, vienādos virzienos un vienādā veidā.

Man bija vīrietis, kuram bija nepieciešami no 4000 līdz 5000 gadi, lai pārvarētu savu greizsirdību. Kaut arī viņš ir šausmīgi neiecietīgs pret cilvēkiem – tas ir tas, pie kā viņš pašlaik strādā, – bet viņš vairs nav greizsirdīgs.

Neiecietība bija viņa personiskā grūtība, ar kuru viņš mēģināja tikt galā, kaut arī viņa grupā ir dvēseles, kuras vienmēr bija ļoti iecietīgas un mēģināja viņam tajā palīdzēt.

Tas ir tas, ar ko es parasti domāju attīstības ātrumu. Un tomēr es uzzināju, ka dvēseļu grupa no paša sākuma pieder noteiktai attīstības nišai un visas šīs dvēseles attīstās kopā (kāda ātrāk, kāda lēnāk, taču praktiski viņas atrodas vienādā līmenī).

 

Dzīves uzdevuma būtība – labāk iepazīt sevi un citus?

Mūsu eksistences pašā sākumā mūsu dzīves uzdevums ir – apgūt mācības, pilnveidoties, gūt izpratni, kur mēs atrodamies mūsu attīstībā un kā mums attīstīties tālāk.

Cēlonis, kāpēc tas ir svarīgi, ir tāds, ka daudzi no maniem klientiem iemiesojas uz citām planētām, telpās ārpus Zemes.

Uz Zemes ir viena grūtība – garīgā amnēzija. Mūsu apzinošais cilvēka prāts bloķē atmiņas par pagātni, kad mēs atnākam uz šo pasauli. Tāpēc mums nav zināšanu par garīgo pasauli vai par mūsu garīgajiem gidiem, kurus mēs varētu viegli atminēties.

Ļoti interesanti ir arī, ka tas neattiecas uz maziem bērniem. Jūs varat to ieraudzīt, kad gadu vai divus vecs mazs bērns spēlējas smilšu kastē un viņam ir šie neredzami iztēlojamie draugi, kuri var būt ne gluži tik izdomāti.

Bet uz to laiku, kad viņi iet uz pirmo klasi, vecāki jau ir izdauzījuši no viņiem šīs zināšanas. Tādējādi atmiņas bloķējošā amnēzija jau eksistē viņu galvā. Viņi vairs neatminas sevi kā dvēseli, neatminas savus draugus garīgajā pasaulē.

Taču vēl apbrīnojamāk ir tas, ka planēta Zeme pati par sevi ir pašizziņas vieta. Idejas būtība ir tāda – nezinot atbildes uz eksāmena jautājumiem, atrisināt šos uzdevumus pašam, savā ķermenī, sava paša tempā, savā veidā un savā apkārtnē. Es nesaku, ka mums nemēdz būt ģenētisku problēmu. Ir dvēseles, kuras izvēlas ķermeņus ar agresīvām nosliecēm.

14 12 03 04

Piemēram, viņām ķermenī var būt bioķīmisks disbalanss, kurš radīs uzvedības problēmas. Viņām vajadzēs tikt galā ar šiem uzdevumiem, lai izietu mācības, kuru dēļ viņas atnāca uz šo pasauli.

Es piebildīšu, ka arī tas ir iepriekš ieplānots: katrs no mums izvēlējās savu nākamo ķermeni un līdz zināmai pakāpei zināja, kāds tas būs. Šīs dvēseles savu ķermeni izvēlējās ar savu garīgo gidu palīdzību, lai izietu noteiktas mācības.

Bet tās pašas dvēseles var iemiesoties arī uz citām planētām[2], kur nav garīgās amnēzijas. Viņas var būt lidojošas būtnes, viņas var būt arī zemūdens būtnes, starptelpu ēnas, liesmas, viņas var būt no ūdens vai gāzes veidotas būtnes – ir daudz veidu, kā mēs varam attīstīties un pētīt, kas mēs esam un cik spēcīgi mēs esam enerģētiski. Un tomēr Zeme – tā ir vienīgā skola.

 

Kāds ir dvēseles galvenais mērķis?

Man ir ļoti smagi izrunāt vārdu Dievs, godīgi sakot, es nonācu pie tā visa, būdams ateists. Es neticēju Dievam, es neticēju, ka ir kaut kas pēc nāves, izņemot nebūtības stāvokli. Mani klienti atveda mani, kurš turējās pretī ar rokām un kājām, uz šo “ballīti”. Un tikai pēc vairākiem darba gadiem ar viņiem, pateicoties no viņiem iegūtās informācijas patstāvīgumam un zināšanām par to, kas ir hipnoze, strādājot un pētot visu pats, es nonācu pie tā, ka varu šodien teikt, ka ticu Augstākajiem spēkiem un tam, ka pastāv dzīvības un saprāta avots.

Visu inkarnāciju mērķis – nonākt pie pilnības stāvokļa, lai mēs varētu atkal savienoties ar šo avotu, no kura mēs izcēlāmies.

 

Vai garīgajā pasaulē ir baudas?

Tā ir viena no pašām, tā saucamajām jautrākajām mana darba daļām. Daži cilvēki domā, ka es maz veltu uzmanību šīm lietām. Manuprāt, katram ir jāzina, ka garīgā pasaule – tā ir humora un jautrības vieta.

Tā ir ne tikai vieta, kur notiek pastāvīga darbošanās un dažādas citas lietas, kuras es aprakstu dažās manu grāmatu nodaļās, piemēram: darbs ar enerģiju, radīšana, mācību apgūšana “klašu telpās” – tas viss neapšaubāmi dvēseļu pasaulē ir. Bet mums ir arī atpūta un atjaunošanās.

Daudzi klienti man ir stāstījuši, kā viņi spēlē spēles dvēseļu pasaulē. Dažas no spēlēm atgādina regbija spēli, kad divas komandas nostājas iepretim un ieskrienoties ietriecas viena otrā kā enerģijas lodes, lai apvienotu un samaisītu savu saprāta enerģiju, – tas viss atgādina atrakciju, kur braukājas elektromašīnītes.

Citi klienti stāsta man par spēli “Ārā sviedējs”, kurā viņi met enerģijas lodes viens otram vai spēlē skriešanos, un citas tamlīdzīgas lietas. Ir arī eksotiskākas spēles – kad dvēseles dodas uz citām planētām, kur, piemēram, nav dzīvības cilvēka formā un papilnam draiskojas tur. Viņas neiet uz turieni, lai apgūtu savas mācības, bet vienkārši ar mērķi labi pavadīt laiku un uzspēlēt.

Dažreiz manas uzstāšanās laikā, kad es stāstu, ka garīgajā pasaulē ir daudz humora un jautrības, daži cilvēki apjūk, uzskatot, ka garīgajā pasaulē visiem ir jābūt nopietniem, bet es esmu pārliecināts, ka tas tā nav.

 

Kā tad ir ar citām pasaulēm?

14 12 03 05

Ļoti interesanti, ka cilvēki, kuri iemiesojas citās pasaulēs, atrod šeit uz Zemes daudz līdzīga. Iespējams, viņiem patīk iemiesoties uz citām planētām dēļ kaut kā, kas viņiem šķiet pievilcīgs kā uz Zemes, tā arī uz planētām ar līdzīgu situāciju.

Piemēram, kad es kontaktējos ar lielu auditoriju, es parasti cilvēkiem uzdodu jautājumu: “Kurš no jums ir redzējis sapņus, kuros jūs varat lidot?”

Parasti 75 procenti cilvēku paceļ rokas. Pēc tam es jautāju: “Kurš no jums ir redzējis sapņus, kuros jūs peldat zem ūdens, varat elpot un esat saprātīga dzīvības forma?” Apmēram 50 procenti paceļ rokas.

Pēc tam es uzdodu jautājumu: “Kurš no jums ir bijis gigants sapnī, kur viss apkārt ir mazāks par jums?” Tikai dažas rokas paceļas zālē.

Pēc tam es jautāju: “Kurš no jums sapnī ir bijis maza būtne, kur viss apkārt izskatās lielāks nekā jūs paši?” – un tikai viens vai divi cilvēki no 100-200 cilvēku grupas paceļ rokas.

Tas viss pierāda to, ka mūsu sapņi ļoti daudz runā par mūsu iepriekšējām pieredzēm, kā arī to, ka daudzi cilvēki uz Zemes iemiesojas arī uz planētām, kur eksistē lidojošas un ūdenī mītošas dzīvības formas.

Man ir neliels skaits klientu, kas stāsta par savu dzīvi lidojošas būtnes formā – tās ir ļoti saprātīgas būtnes uz citām planētām – un par to, kā šīs planētas izskatās.

Tas, protams, attiecas arī uz ūdens pasaulēm: tās būtnes izskatās ne gluži kā delfīni vai vaļi, kaut gan arī tādi ir, bet kā dīvainas būtnes, kuras mēs redzam mūsu mitoloģijā.

 

Oriģinālais avots: nav norādīts. (Tulk. piezīme.)

 

Krievu valodā tulkoja
Svetlana Durandina

 

P.S. Jūs redzat sapņus, kuros Jūs dzīvojat uz citām planētām? Uzrakstiet komentāros.

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 03.12.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/intervyu-s-majklom-nyutonom-kto-takie-privideniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/4006-dveseles-pieredze-imperators-un-spoks (Tulk. piezīme)

[2] Skat…