Кристина Никитина - Духовные Наставники. Шесть способов связи с Духовным Миром

Kristīne Ņikitina - Garīgie Audzinātāji. Seši paņēmieni sakariem ar Garīgo Pasauli

19 10 18 01

Vai obligāti nepieciešamas superspējas, lai sazinātos ar Garīgajiem Audzinātājiem? Un vai tiešām runa ir tikai par tiem audzinātājiem, kuri “iznāk uz sakariem” ar iedzimtiem šamaņiem vai medijiem?

Patiesībā viss ir daudz vienkāršāk. Jūs paši varat atbildēt, kas tie tādi ir – mūsu Garīgie Audzinātāji, un iziet uz saziņu ar viņiem.

Varbūt jūs jau esat sazinājušies ar garīgo pasauli, vienkārši nenojaušat par to?

No raksta jūs uzzināsiet, kādus sakaru paņēmienus var izmantot ar Garīgo Pasauli.

Tātad jūs esat izlēmuši iziet uz sakariem ar Garīgo Pasauli. Kas tam vajadzīgs?

Zināms, ka dzīvē nekas netiek dots vienkārši tāpat, katram notikumam vajadzīgs cēlonis. Saziņā ar Garīgo Pasauli tāds cēlonis būs jūsu iekšējā vēlme un gatavība.

 

Kā sagatavoties uz tikšanos ar garīgajiem Audzinātājiem?

Noticiet tam, ka varat redzēt un dzirdēt savus Garīgos Audzinātājus! Saziņai ar Garīgajiem Audzinātājiem nav obligāti jābūt ekstrasensam vai medijam.

Ja nodarbojaties ar meditācijām un protat apturēt savu domu skrējienu, – šī prasme palīdzēs ātrāk sasniegt rezultātu. Katrā no mums jau ir ielikts iekšējais potenciāls kontaktam ar Garīgo Pasauli.

Tagad vairs nav noslēpums, ka var uztrenēt savas ekstrasensorās spējas. Vienkārši visam ir savs laiks, vieta un gatavība tam. Tāpēc mēs visi esam potenciāli kanāli saziņai ar Audzinātājiem, vienkārši esam to aizmirsuši…

 

Sk. arī Pārbaudiet, vai jums ir meditatīvais talants.[1]

 

Pamēģiniet sākumā neaudz citādāk raudzīties uz katras dienas notikumiem.

Kā tas bieži mēdz būt? Pa pusei pamosties no rīta, steigā – brokastis, bet varbūt arī bez tām, pēc tam darbs, mācības, darīšanas, mājas rūpes. Saraksts katram ir savs, bet jēga bieži viena. Un, pat ja sastopat kaut ko interesantu, tad vienkārši paejat garām. Kādēļ par to domāt, ja rūpju tāpat ir papilnam!

Bet ja citādāk? Ievērot visu, kas notiek jūsu dzīvē katru dienu? Varbūt jūs jau ne reizi vien esat bijuši sakaros ar saviem garīgajiem draugiem[2], bet vienkārši to noignorējāt.

19 10 18 02

Piemēram, kāda iekšējā balss pateica priekšā, ko darīt svarīgā brīdī, notika kāda nejaušība, kura ietekmēja dzīvi. Tās var būt kā zīmes no garīgajiem draugiem[3], tā arī tieša vadība.

 

Kurš mums palīdz?

Vienota viedokļa, kas ir mūsu Garīgie Audzinātāji, būt nevar. Eksistē daudz uzskatu sakarā ar to, kurš mums palīdz. Katrs pats var sajust, kurš iznāk uz sakariem[4].

Ja izdzirdējāt iekšējo balsi, – pajautājiet, kurš tur ir un kā viņu sauc. Ja apstākļi dzīvē ir izveidojušies vislabvēlīgākajā veidā, vienkārši paudiet savu pateicību Visumam. Šeit nemaz nav obligāti zināt to vārdus, kas ir palīdzējuši.

Var griezties pie sava sargeņģeļa vai pie tuva cilvēka Dvēseles. Katram no mums ir savi garīgie draugi, būtu jārīkojas tā, kā saka sirds.

 

Kā iziet uz sakariem ar Garīgajiem Audzinātājiem?

1. Rakstīšana

“Automātiskā rakstīšana nāk pie jums pa garīgās saiknes kanāliem, tas nav jūsu saprāta, jūsu zemes plāna smadzeņu produkts.

Krajons”

 

Automātiskā rakstīšana – viens no iedarbīgiem paņēmieniem nodibināt saikni ar Garīgo Pasauli. Ja ir tieša un konkrēta vēlēšanās uzdot jautājumus saviem garīgajiem Audzinātājiem, tad tas ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Rakstīšanai vajag noskaņoties – domās ļaut sev pierakstīt visu, kas nāks un ko pierakstīs roka (vai roka uz klaviatūras).

No malas tas var izskatīties kā saziņa ar sevi pašu: pajautāji – pierakstīji. Taču tieši jūs esat atbilžu pārvadītājs no Garīgās Pasaules.

Tāpēc – iekārtojieties ērti, domas un rūpes – malā, un vērsiet savu uzmanību uz savu iekšieni. Pasekojiet savai elpošanai, lai labāk noskaņotos uz ienākošo informāciju. Un vienkārši sāciet pierakstīt visu, kas nāk kā zināšana vai savdabīga monopola veidā.

19 10 18 03

 

2. Lūgšanas

“Nemēģiniet kontrolēt lūgšanu procesu, tām ir jātek brīvi kā jebkurai svarīgai sarunai. Atdodieties savām lūgšanām pilnībā, pieņemiet jebkuras sajūtas un domas, kuras to laikā nāks.

Dorīna Verče (Doreen Virtue)”

 

Kā jau tika teikts, nav vienota viedokļa sakarā ar garīgo būtņu dalījumu. Arī attiecībā un lūgšanām un reliģiju. Kāds bieži griežas pie ikonām, apmeklē dievnamus un iededz sveces, un kāds ir pilnīgi tālu no reliģijas un nezina nevienus baznīcas svētkus.

Par lūgšanu var saukt ne tikai rakstītus tekstus, kuri tiek lasīti kalpojot. Lūgšana – tas ir vēstījums no jūsu sirds. Un nav tik svarīga vārdu kārtība, kādā jūs izteiksieties. Svarīgi ir tas, ar kādām jūtām un domām jūs to darīsiet.

Domās vai skaļi izsakiet savu jautājumu, savu pateicību vai vēlējumu un ticiet, tiksiet izdzirdēti!

19 10 18 04

3. Zīmējums

“Bērnudārzā notiek zīmēšanas nodarbības. Audzinātāja pienāk pie meitenes, kura aizrautīgi kaut ko zīmē.

– Ko tu tur zīmē?

– Dievu.

– Bet taču neviens nezina, kā viņš izskatās!

– Lūk, tagad uzzinās!”

Apbrīnojami, bet arī zīmēšana var būt paņēmiens sazināties ar garīgajiem Audzinātājiem! Īpaši veiksmīgi ar zīmēšanas palīdzību var radīt mūsu garīgo draugu tēlus.

Arī, pēc vēlmes un nodoma, domās izvirziet sev mērķi: zīmējumā attēlot savu garīgo Audzinātāju vai Audzinātājus.

Varbūt vēlēsieties atbildēt uz noteiktu jautājumu ar zīmējuma palīdzību – uzzīmēt, kā izvērsīsies kāda situācija, un tas ir iespējams.

Domās palūdziet atbalstu savā lietā, lai garīgie draugi pateiktu jums priekšā un vadītu roku vajadzīgajā virzienā. Bieži no tādas, pirmajā acu uzmetienā ne pārāk vienkāršas lietas, dzimst veseli mākslas darbi!

19 10 18 05

 

4. Sapnis

“Sapnī mēs nonākam tuvāk tam universālajam, īstenajam un mūžīgajam Es, kurš slēpjas zem nakts apsega.

Kārlis Gustavs Jungs”

 

Miegs un sapņi – katra cilvēka dzīves daļa. Ja kāds neatceras savus sapņus, tad rodas iespaids, ka to nav vispār.

Patiesībā smadzeņu fizioloģija liecina par pretējo: smadzenes redz sapņus, lūk, tikai mēs ne vienmēr tos atceramies. Un tas tieši tiek uzskatīts kā pilnīgi normāls fizioloģisks process.

Bet tie, kas dodas interesantos sapņu ceļojumos[5], var apstiprināt, ka reizēm šīs “nakts filmas” mēdz būt ļoti noslēpumainas un daudzvārdīgas.

Un tas viss tāpēc, ka sapņi – tas ir mūsu zemapziņas un dvēseles smalko procesu spogulis. Tātad – vislabvēlīgākā iespēja saziņai ar Garīgo Pasauli.

Vairums cilvēku visa mūža laikā kaut reizi ir sapnī redzējuši kādu interesantu personāžu, kurš izteica svarīgas lietas…

Kā likums, puse šo svarīgo lietu no rīta izdzēšas no atmiņas… Kāds varbūt sapnī ir sazinājies ar saviem mirušajiem radiniekiem[6], bet varbūt arī ar tiem, kas dzīvo pašlaik.

Tagad iztēlojieties, ka tieši tā arī var notikt saziņa ar smalko pasauli. Dažreiz Garīgajiem Pavadoņiem visvienkāršāk sazināties ar mums ir caur sapni – vairums no mums vēl tic sapņiem.

Liekoties gulēt, palūdziet, lai pie jums sapnī atnāktu kāds no jūsu tuvajiem garīgajiem draugiem. Droši vien tas nenotiks ar pirmo reizi. Iespējams, Audzinātāji iznāks uz sakariem ar citu paņēmienu.

Tomēr mēs aizmiegam katru nakti, tad varbūt ir vērts pamēģināt?

19 10 18 06

5. Meditācijas

“Meditācijā pats galvenais – tu nonāc tuvāk savai īstenajai būtībai.

Deivids Liņčs (David Lynch) “Noķert lielo zivi (Catching the Big Fish)””

 

Visdziļākais paņēmiens sazināties ar smalko pasauli ir meditācija. Tas nav tikai paņēmiens iegremdēties sevī un izprast iekšējos garīgos procesus, bet arī iespēja iziet aiz parastās uztveres robežām.

Mierīguma stāvoklī, kad ir atslēgtas nemierīgās domas, mēs nonākam tuvāk Garīgajai Pasaulei un sev pašiem.

Jūs varat patstāvīgi nodarboties ar meditatīvām praksēm un apzinātu elpošanu.

Pirms meditācijas sākšanas vajag izteikt nodomu: parunāt ar Audzinātājiem vai saprast kāda dzīves uzdevuma atrisinājumu.

Un var izmantot arī speciālas prakses un mācības saiknei ar garīgo pasauli.

 

Jo tas taču ir tik lieliski – vienkārši atļauties pavisam nedomāt un sekot tā balsij, kurš vada meditāciju.

19 10 18 07

 

6. Reinkarnacioloģija

“Mēs ticam tam, ka katram cilvēkam ir Dvēsele un viņa ir mūžīga. Tāpēc mēs pētām Iepriekšējās Dzīves un padarām to pieredzi pieejamu katram.

Māris Drešmanis”

 

Reinkarnacioloģiju var izcelt kā īpašu sakaru metodi ar Garīgo Pasauli. Tā ne tikai ietver sevī augstāk uzskaitītos paņēmienus, bet arī atklāj to efektīvāku izmantojumu.

Tieši ar reinkarnacioloģijas palīdzību:

  • atklājas radoši talanti un prasmes redzēt un atpazīt garīgo draugu zīmes;
  • var iemācīties meditēt ātri un kvalitatīvi – noskaņo savu “apraides antenu” uz vajadzīgo kanālu, kad tas ir nepieciešams;
  • daudzi spēja iepazīties ar saviem garīgajiem audzinātājiem[7].

 

19 10 18 08

Tagad jūs esat uzzinājuši, kā var kontaktēties ar saviem Garīgajiem Audzinātājiem. Neapšaubāmi, tie ir tikai daži no iespējamajiem paņēmieniem.

Cik katrs cilvēks un viņa kanāli ir unikāli, tik daudzveidīgi var būt arī tādas saziņas paņēmieni.

 

P.S. Vai jums ir savi sakaru paņēmieni ar Garīgajiem Audzinātājiem? Pastāstiet par savu pieredzi saziņā ar Garīgo Pasauli!

 

 Kristina Nikitina

Kristīne Ņikitina

 

Žurnāla korespondente

 

Pievienots 07.07.2015., atjaunots 18.10.2019.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/nashi-duhovnye-nastavniki-kak-poluchit-podskazki/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4244-medija-talanta-pazimes (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3863-kristine-nikitina-engelu-zimes-ka-saprast-to-nozimi (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3863-kristine-nikitina-engelu-zimes-ka-saprast-to-nozimi (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3861-kristine-nikitina-garigie-audzinataji-tie-kas-vienmer-ir-blakus (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2480-tatjana-zotova-sapni-varti-uz-pagajusajam-dzivem (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2605-tatjana-zotova-kapec-sapnos-radas-mirusie-radinieki (Tulk .piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4005-garigie-audzinataji-reinkarnacionika (Tulk. piezīme)