Сергий Да - Шестая чакра, «Третий Глаз» - пусть Он «проснется!»

Sergijs Da - Sestā čakra, “Trešā Acs” – lai Tā “pamostas!”

22 01 05

Labdien, Natālija! Labdien, laimīgu Jauno gadu un Ziemsvētkus visiem, kas ienākuši šajā lappusītē.

Lūk, un ir pagājuši vēl vieni svētki, jaunais 2022. gads. Aizjoņoja dienas arī pēc Vispasaules meditācijas 21.12. 21., divas nedēļas. Bet šī meditācija joprojām ir atmiņā. Jo kādam taču tas bija vienkārši lidojums, man pirmais, saistīts ar kaut ko jaunu, nepazīstamu un negaidītu! Es taču pirmoreiz sajutu “kvantu lēcienu”, varbūt pirmoreiz to arī veicu.

N.K. “Prieks spļaujas no manis kā ugunīga lavīna… Neraugoties ne uz kādiem uzbrukumiem un kariem, mēs virzāmies pie savas apziņas sprādziena un pāriešanas priekā un gaismā, pie cilvēku apziņas kvantu lēciena. Paliek neliels šķērslis.. Aiz tā jauna apziņas uguns…”[1]

Pirmkārt, es nedomāju par kvantu lēcienu (mērķis tak bija cits) un, dabiski, negaidīju, ka šo lēcienu veikšu. Otrkārt, pēc tam, kad es to sajutu, ne tā es to biju iztēlojies. Es biju domājis, kas tas būs gigantisks lēciens ar kaut ko pārdabisku.

Tad kas gan ir kvantu lēciens mūsu dzīvē? Par to var daudz izlasīt internetā, jebkurā atbilstošā literatūrā. Piemēram, kvantu lēciens – tas ir, kad mēs ar Jums ar vienu lēcienu pārejam citā, jaunā stāvoklī. Runā, ka tas notiek tajā mirklī, kad sakrātā enerģija sasniedz savu maksimumu. Vairāk sēdēt šajā vietā vairs nevaram, atnāk tā atklāsme, kuru gaidījām “ļoti” ilgi, un ir jāvirzās tālāk, uz priekšu – vēlams, uz augšu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka kvantu lēciens notiek ne bez redzamiem iemesliem. Bet, kas ir interesantāk, pēc manas sajūtas šim lēcienam es tiku gatavots.

Tātad 22.12. pēc lidojuma Vispasaules meditācijas laikā kaut kas domās izmainījās. Uz daudz ko nomainījās skats: uz apkārtni, uz Māmuļu-Zemi, kuru lidojām “glābt”, tīrīt no “pelēkajiem” u.c.

Taču priekš manis pats apbrīnojamākais – tā ir “Trešā Acs”! Nu kurš gan no mums nav gribējis skaidri apzināties, ka mums visiem tā ir un tā var redzēt?! Lūk, tikai par viņu ir jārūpējas. Bet kā?

Tad, lūk, Garīgās Attīstības Skola: 5. nodarbība “Skolotājs”[2], ar Natāliju Nikolajevnu (N.K.) tīrām sevi, pieslēdzamies un gatavojamies tikties ar Augstāko plānu Skolotājiem. 7. nodarbība[3], lasīja Ņina Soifera, un veltīta čakrām. 13. nodarbība “Ķermeņa attīrīšanas prakse”[4], Emīlija Žilinska. Protams, ne tikai šīs nodarbības atved mūs pie kvantu lēciena, to ir arī vairāk, vienkārši tās ir tuvāk “Trešās Acs” jautājumam.

Daudziem ir zināms, ka vārda “čakra” tulkojums ir aplis, ritenis, disks. Mums ir labi zināms par 7 no viņām, kuras izvietotas gar mugurkaulu, caur kaklu un galvvidu. Katra no tām atbilst noteiktiem orgāniem, dažādiem stāvokļiem un ietekmē mūsu dzīves sfēras.

Tātad, kā augstāk uzrakstīju, – 5. nodarbība. Mūs, skolas audzēkņus, māca, un mēs pēc savas TĪRĪŠANĀS veicam lidojumu. 7. nodarbība. Vēl vairāk, strādājam ar savām čakrām. Agrāk es vienmēr domāju, ka tās ir tīras. Aplūkojot katru čakru atsevišķi, pamanu, ka, kaut arī tās ir viengabalainas, bet “salāpītas” un netīras. Man bija šķitis, ka 5. gaišzilā čakra ir pati tīrākā, bet tas tā nav: tur ir tik daudz zīmju. Strādājam pie tā, atjaunojam tās. Mācos “pa jaunam dzīvot” ar čakrām.

Man uzreiz ir trīs skolotāji: Natālija, Ņina un filmiņa “Pašattīstība caur meditāciju uz čakrām (Саморазвитие через медитацию на чакры)” (sk. internetā “7 čakras: mācību filma (7 чакр: обучающий фильм)”). Starp citu, tieši šī filmiņa mani arī pamudināja uz “Trešo Aci”, vienkārši kaut kā pietrūka – iedvesmas un atbalsta (apzinātas mācīšanās Skolā pie Natālijas). Bet tagad man tas nav mīts. Pateicos skolotājiem!

Ar apzināšanos, ka čakras ir pilnas ar “netīrumiem”, jau citādi skatos, attīrot tās no enerģētiskiem blokiem, veciem nevajadzīgiem aizspriedumiem, atmiņām. Saprotu un jūtu, kā katrs orgāns attiecas pret vienu vai otru čakru.

Es pastāstīšu par sesto čakru – Adžnu. Tā IR, tikai dus!! Tā atrodas starp uzacīm, un mēs to saucam par “Trešo Aci”, mūsu intuīciju, kas ved uz iekšējām zināšanām. Šīs čakras simbols – milzīga lotosa divas ziedošas lapiņas, kuras atspoguļo divas pasaules: fizisko un garīgo. Atvērta sestā čakra var veicināt skaidrredzēšanu, telepātiju, apzinātus sapņus, paplašinātu iztēli un vizualizāciju.

Pēc visām mūsu nodarbībām Skolā vēlreiz uzsvēršu: pēc čakru tīrīšanas nodarbībās un mājās – tie ir gandrīz trīs mēneši – “lidojuma” 21.12. Vispasaules meditācijā un darba ar sesto čakru – es sāku to just un par 90 grādiem pagrieztu “Trešo Aci”. Jā, “Trešo Aci”! Tā vēl “dus”, bet to var jau just, kā mēs dzirdam savus sirdspukstus, pulsu un daudz ko citu, piemēram “siltu uguntiņu”, kaut kādu “zīmi”. Ja mēs iemācīsimies fokusēt savu uzmanību galvas centrā savu uzacu līmenī, tad noteikti sajutīsim visi siltumu, savu “Trešo Aci”. Katra mūsu šūniņa sāks vibrēt aiz laimes un prieka, peldoties Zemes un Kosmosa enerģijas plūsmā. Pamēģiniet ar to skatīties, vienkārši grozīt dažādos virzienos: uz augšu, uz leju, pa labi, pa kreisi, un jūs noteikti to sajutīsiet. Un noteikti pienāks laiks, kad mēs spēsim to pamodināt no “miega”!

Pateicos Debesu Tēvam, visiem mūsu zemes plāna skolotājiem un Augstākajiem Spēkiem. Ercenģeļiem un Ercenģelim Mihaēlam.

Apsveicu visus Jaunajā gadā un Ziemsvētkos! Bet ne vienkārši Ziemsvētkos, arī mūsu Ziemsvētkos! Apsveicu ar mūsu jauno skatu uz Pasauli, Kvantu Lēcienu! Ar jaunās, “Trešās Acs” atklāšanu – lai Tā “pamostas"!

--

Vajag vienkārši ticēt.

A cieņu! Sergijs Da

 

Pievienots 05.01.2022.

https://sanatkumara.ru/stati-2022/shestaya-chakra-tretiy-glaz-pust-on-prosnetsya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/3474-vacam-prom-maksligo-parsegu-virs-planetas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/3321-skola-garigas-attistibas-pamati-5-nodarbiba-skolotaji (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/3362-garigas-attistibas-skola-7-nodarbiba-cakras (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/3437-garigas-attistibas-skola-13-nodarbiba (Tulk. piezīme)