Svetlana Tumanova - Acālijas un Tauriņi!

BRAUCIENS UZ RĪGAS BOTĀNISKO DĀRZU PIE ZIEDOŠAJĀM ACĀLIJĀM UN TAURIŅIEM, KURŠ VEDA PIE SAVAS DIEVIŠĶĪBAS APZINĀŠANĀS.

Autors: Svetlana Tumanova.

Dārgie draugi! Es gribu jums savos īsajos stāstos pastāstīt, kā mēs ar manu draugu piesaistījāmies Skaistumam.

Kad mana krustmāte man pavēstīja, ka Botāniskajā dārzā ir uzziedējušas Acālijas, un viņas ir vienkārši Burvīgas, tā kā noteikti ir vērts braukt un izbaudīt šo skaistumu, mēs ar manu draugu Volodju devāmies uz Rīgas pilsētas Botānisko dārzu un piepildījāmies ar šo patiesi Burvīgo ziedošo augu plaukstošo Skaistumu!

Acālijas maijā ziedēja Burvīgi, izplatot ap sevi savu Skaistumu! http://youtu.be/KaACMLsiz2Y

Arī šajā videoklipā to var ieraudzīt.

Un vēl pie visa Rīgas Botāniskajā dārzā varējām apmeklēt arī tauriņu izstādi mums par lielu prieku! Es visu laiku vēlējos nofiksēt ļoti Lielus Gaišzilus tauriņus, bet viņi tik ātri laidelējas un nekad nenosēžas, ka priekš manis par īstu dāvanu tapa tas, ka viens brūns ar dzeltenu tauriņš piezemējās tieši uz manas rokas, it kā vēlētos man parādīt visu savu Skaistumu un atturēt mani skraidīt pakaļ nepieejamām milzīgām gaišzilām radībām.

Tā man bija mācība, lai es dzīvē neskraidu pakaļ nepieejamajam, bet paskatos sev apkārt un ieraugu, KAS tieši nāk manās rokās un dāvā savu Skaistumu pilnīgi bez manas skraidelēšanas un kņadas. Un kaut arī šis videoklips nav no botāniskā dārza, taču tauriņi šeit ir tik labi, ka to ir vērts ieraudzīt!

http://youtu.be/YCNmbUQBqDU

Bet aplūkojot kadrus fotoaparātā, es tomēr pamanīju Gaišzilās Skaistules, kurām es tik ilgi skrēju pakaļ, bet uzņēmumā viņas nemaz neizskatījās TIK MILZĪGAS, bet bija visai parastas. Bet ticiet man, viņas bija 4-6 reižu lielākas par parastiem tauriņiem! Un viņas lidoja! Viņām bija pastāvīga meditācija kustībā.

Tauriņš kā Pārvēršanās simbols spēj mums daudz iemācīt. Viņš dzīvo pavisam nedaudz, toties viņš SPĒJ LIDOT! Vai tā nav visa viņa dzīves jēga?

Un vai tad cilvēka dzīves jēga nav Pārvēršanās un Augšupcelšanās uz Pilnīgākiem un Smalkākiem Slāņiem, kur mēs spējam Pilnīgi Pārvērsties?

Šeit īsi ir uzņemts viss process, kā no kūniņas parādās Dievišķs Tauriņš!

http://youtu.be/pmSDn975mxQ

Skaistums un Tiekšanās uz to, vai tie būtu Burvīgi ziedi, vai spurdzoši tauriņi, kurus sauc arī par dzīvajiem ziediem, pasniedz mums savas mācības, kuras mums vajag tikai pamanīt un apzināties, lai tās atklātu mums savu jēgu. Tas ir tik burvīgi, tik VIEGLI, lidināties pa dzīvi, netaisot traģēdijas un drāmas savās dienās, neciešot, bet izbaudot mirkli ŠEIT un TAGAD, kā to prot šie Burvīgie tauriņi un šie Lieliskie ziedi! Un dalās ar mums ar visiem saviem sasniegumiem. Vēlreiz paskatieties kūniņas pārvēršanos tauriņā: http://youtu.be/aK0CfYDbwp0

ATCERĒSIMIES SEVI TĀDUS, VIEGLUS un SKAISTUS, JO MĒS TAČU GĀJĀM CAURI VISĀM ŠĪM VALSTĪBĀM, LAI BEIDZOT PĀRVĒRSTOS DIEVCILVĒKĀ UN BAUDĪTU DZĪVI PA ĪSTAM VISĀS TĀS IZPAUSMĒS! JO CILVĒKS TAČU IR TĀ PATI KŪNIŅA, KURA PĀRVĒRŠAS DIEVIŠĶAJĀ GARĀ, DIEVCILVĒKĀ! UN NEVAJAG SEVI NEKĀ IEROBEŽOT, DOMĀJOT NEGATĪVI UN KAUT KĀ DĒĻ CIEŠOT, JO TAS TAČU IR MŪSU CEĻŠ UZ PĀRVĒRŠANOS UN, VISU SEVĪ AUGŠUPCEĻOT, ĪPAŠI STRĀDĀJOT PIE SAVAS DOMAS UN MEDITĒJOT UZ DIEVU, MĒS PILNĪGI PĀRVĒRŠAMIES!

UN LAI NOTIEK MUMS NOLEMTAIS!

MĒS ESAM DIEVIŠĶAS RADĪBAS UN VARAM TO APZINĀTIES UN PILNĪGI PĀRVĒRSTIES! MĒS ESAM DIEVĪBAS DAĻAS UN TIKAI VISI KOPĀ VEIDOJAM VIENOTU ĪSTENU PASAULES LAIMI, NESOT TO SEVĪ! UN TIKAI NO MUMS IR ATKARĪGS, VAI TĀ IZPAUDĪSIES, VAI NĒ, VAI IZPAUDĪSIES MŪSU GARĪGAIS TAURIŅŠ MŪSU GARĀ, JEB MĒS TO NOSLĒPSIM NO PASAULES SEV IEKŠIENĒ UN NEVIENAM NERĀDĪSIM?

2014.06.18-23.

 

Pievienots 27.06.2014

http://www.luciferslove.ru/stati/azalii-i-babochki.html

Tulkoja Jānis Oppe