Svetlana Tumanova - Burvīgās peonijas

Jūnijā mēs ar draugu Vladimiru apmeklējām ziedošu peoniju Dārzu Arborētumā Kalsnavā, kuras īpaši apbūra mūs ar savu maigo Smaržu, diezgan būtiski atšķirīgu dažādām šķirnēm.

Man tur īpaši patika baltas medus peonijas ar dzeltenu medainu centru, kuras izplatīja tādu saldu medus aromātu, it kā tas būtu burvīgs sīrups, un tā vien gribējās to nobaudīt.

Gars uzlido tādās Svētīgās vietās, tik Burvīgās un Aromātiskās, ka tik daudz Mīlestības un Spēka piepilda Sirdi, tik daudz Sajūsmas un Skaituma viņa nobauda, ka gribas par to izstāstīt visiem cilvēkiem, lai netērē pa tukšo savu dzīves laiku, bet kaut reizi gadā dodas piesātināties ar ļoti Skaistu ziedu un krūmāju Ziedēšanu, un to nevienam nekādā gadījumā nenāksies nožēlot!

Ņemiet sev līdzi savus bērniņus, ņemiet sev līdzi savus vecākus, vecmāmiņas un vectētiņus, lai arī viņi piesātinās ar Burvīgo Skaitumu un Pārveidojas! Jo šie fluīdi, kurus izplata šie Burvīgie ziedi, taču paliks jūsu Aurās, paliks jūsu Dvēselē un Garā visbeidzot!

chudesnye-piony

Šis ceļš, laiks un iztērētā nauda jums tūkstoškārt atmaksāsies ar jūsu iegūto Mundrumu, atjaunoto Veselību un Garīgo Pārvēršanos!

Jo mēs taču, gluži kā ziedi, esam dzimuši, lai Ziedētu un Smaržotu uz mūsu Burvīgās Planētas Zeme!

http://fotki.yandex.ru/users/svetlantumanova/album/226709/slideshow

Tad lai mostas mūsu Dievišķais Gars tādās Burvīgās mūsu mīļās Planētas vietās! Ļausim savai Dvēselei pa īstam ZIEDĒT!!!

http://youtu.be/qubqY2M7qWc

SATRIECOŠĀS ĶEIZARISKĀS PEONIJAS LAI TĪKSMINA JŪSU SKATU!

chudesnye-piony-2  chudesnye-piony-3  chudesnye-piony-4

chudesnye-piony-5

2014.06.22.

 

Pievienots 24.06.2014

http://www.luciferslove.ru/stati/chudesnye-piony.html

Tulkoja Jānis Oppe