Pieci obligāti ikdienas vingrinājumi no Vladimira Dovgaņa

Autors Vladimirs Dovgaņs

Dārgie Draugi!

Šodien gribu dalīties ar jums piecos praktiskos vingrinājumos, kurus es pats personīgi izpildu katru dienu jau daudzu gadu garumā.

Tātad...

1. Uzsmaidi 200 reižu dienā!

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē apzināti uzlādēt sevi ar laimi uz visu dienu! Tas nozīmē dāsni dāvāt tuviem cilvēkiem un Visumam laipnu smaidu enerģiju! Kad parastam, vājam cilvēkam šajā laika momentā viss ir labi – ir nauda, atzinība, veselība, sekmes – viņš smaida vidēji 17 reizes dienā. Bet, lūk, kad ir sāpīgi, smagi, bail – viņš vienmēr ir sadrūmis un raud.

Smaidīt 200 reižu dienā, kad ir smagi, var tikai īsteni Uzvarētāji! Uzvarētāji zina: sākumā Smaidi un Laime, bet pēc tam šī gaišā enerģija pievelk Bagātību, Veselību un Sekmes!

2. Uzraksti laipnu vēstuli, sms vai veic laipnu zvanu!

Uzvarētāji neatliek labus darbu uz rītu! Viens “šodien” ir desmit “rīt” vērti!

Caur laipniem, gaišiem vārdiem mēs pārraidām Mīlestības, Ticības, Pateicības, Cieņas un Laimes enerģiju! Uzvarētājs zina galveno spēka likumu – jo vairāk atdod, jo vairāk tev būs! Mūsu tuvinieki un draugi gaida no mums Mīlestību un Atbalstu!

3. Nežēlojies (pat pie sevis)!

Lai pažēlotos, paraudātu uz pleca, vajag veikt divas lielas muļķības: pirmā – vajag piespiest sevi atgriezties smagā, sāpīgā pagātnē. Un tā kā pagātne – tas ir tikai ieraksts mūsu galvā, vajag pārvērsties par pilnīgu idiotu un no tūkstošiem ierakstu izvēlēties “indīgu”, saindētu, radioaktīvu ierakstu, tas ir, tādu, kurš nogalina mūsu garastāvokli, veselību, spēku, enerģiju, laimi. Izvēlēties atmiņas, kuras nogalina mūsu dzīvību, var tikai stulbenis, vai nav tiesa?

Bet otrā muļķība ir vēl noziedzīgāka, vēl nelietīgāka! Neapzinājies muļķis, ieniris smirdošā, indīgā negatīvu atmiņu purvā, piesmeļ pilnu samazgu spaini ar melnām, šķebinošām, smirdošām nāvējošām un absolūti bezjēdzīgām atmiņām.

Visu šo pretīgo, indīgo draņķi kā pūstošas samazgas iešļāc sarunu biedra atvērtajā dvēselē! Ar to pašu vienkārši tāpat nogalina viņa enerģiju, garastāvokli, veselību, viņa dzīvi! Uzvarētāji precīzi zina: pagātnes vairs nav un nebūs. Pagātne ir tikai slikts vai labs ieraksts mūsu galvā! Tāpēc mēs vienmēr koncentrējamies uz gaišo un labo! Doma ir materiāla, šodien mēs atrodamies tur, kurp aizveda mūs vakardienas domas, bet rīt būsim tur, kurp mūs aizvedīs šodienas domas! Kādēļ gan līst iekšā sliktu atmiņu radioaktīvajās kapenēs?

5. Sapņo, kaut vai 15 minūtes dienā!

Sapņot – tas nozīmē lidot savās domās un iztēlē, augstu, augstu, augstāk par zvaigznēm uzlidot virs garlaicīgās ikdienas rutīnas! Savās domās ar spilgtas, patiesas iztēles palīdzību raut pušu pelēkuma un ikdienības ietvarus! Uzlidot virs sevis paša! Jūsu lielais Sapnis – tas ir Jūsu nākotnes rasējums! Jūsu dzīve apbrīnojamā veidā sekos jūsu Sapnim! Lūk, kāpēc Sapnis – tā ir ļoti svarīga lieta dzīvē! Sapņojot, Jūs pārliecināti klājat ceļu uz gaišu, laimīgu nākotni!

 

P.S. Labs padoms Draugam, ļoti svarīgs padoms Uzvarētājam! Jūs pat varat neticēt Piecu Lielo vingrinājumu efektivitātei, bet lūdzu Jūs – veiciet tos katru dienu, un jau pēc mēneša Jūs sajutīsiet Mega-Pozitīvus uzlabojumus visā! Un Jūs vairs nekas un neviens neapturēs ceļā uz Jaunu, Laimīgu, Bagātu, Sekmīgu Dzīvi! Pats galvenais: no katras nodzīvotās minūtes jūs saņemsiet laimi un prieku!

Saudzējiet Sevi!

Ar Cieņu un Mīlestību, Jūsu Vladimirs Dovgaņs

 

Izsūtīts 23.06.2014

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Autors Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe