Elvita Rudzāte - Kas pašreiz norisinās un norisināsies uz mūsu planētas un tieši Latvijā?

09.10.2021.

Sieviete jautā: Vēlētos dzirdēt Jūsu domas dažādos jautājumos, kas pašreiz norisinās un norisināsies uz mūsu planētas un tieši Latvijā?

Daudzi gan vietējie, gan ārzemju cilvēki runā par to, ka planētai Zeme šoruden ir cēlušās vibrācijas. Mainīsies gan Zeme, gan cilvēki. Varbūt esiet dzirdējusi par cilvēku apziņas iedalījumiem, jeb Dimensijām, ko  apzīmē ar burtu “D”. Pēc dažu autoru domām, mēs no 3D pārceļamies uz 4D un 5D apziņas līmeni. 3D ietilpst tādas lietas kā pašsaglabāšanās instinkts, izdzīvošana, arī bailes, negācijas, no kurām izriet kari u.c. katastrofas. 4D apziņa esot mīlestība, līdzcietība, radošums. Tā kā planētai ceļas šīs vibrācijas, tad nu cilvēkam ir jāstrādā ar sevi un “jāceļas” līdzi. Ar 3D apziņu jaunajā – 4D pasaulē būšot grūti dzīvot. Viss tas, kas notiek pašreiz pasaulē, esot pāreja, un pārejas vienmēr rada haosu. Tātad vardarbība, uzspiešana, visa vecā noturēšana. Viss “vecais” ir domāta visa pašreizējā sistēma. Izglītības sistēma, vara par cilvēku, manipulatoriska uzvedība, baznīcu kontrole utt.

Pati domāju, ka ir jāmainās un jāiet uz priekšu. Karojot nebeidzas naids, tas tiek nodots no paaudzes uz paaudzi. Tas redzams daudzās kaimiņvalstīs. Pat mazu tautu sakarā. Arī reliģijas dala cilvēkus, un izraisa konfliktus utt. Tomēr jāsecina, ka dažādas reliģijas māca un palīdz cilvēkam dzīvot un ir dažādi atbalsta punkti dažādās dzīves situācijās,
piemēram, kā audzināt bērnus, sievietes un vīrieša lomu sadalījumā, dažādu konfliktu risināšanā. Ir labi, ka cilvēkam ir skolotājs, kurš norāda virzienu attiecīgajā situācijā. Šeit es domāju, ja virziens ir konstruktīvs.

No otras puses, ir reliģiju fanāti, kas dara destruktīvas lietas, šķeļ cilvēkus. Tomēr kā būs tuvākajā nākotnē? Arī atteikšanās no reliģijas cilvēkus, protams, ne visus piemeklē otra galējība, atteikšanās no jebkādiem rāmjiem, no ģimenes institūta kā tāda, zūd robežas dažādās dzīves jomās. Cilvēki negrib ievērot neko, sevišķi jaunieši seko dažādiem piemēriem, kas veicina degradēšanos, piemēram, POP kultūrai, kas it kā sludina brīvību, bet no otras puses arī liek neuzņemties atbildību, piemēram, piekopjot vienas nakts sakarus, neuzņemoties atbildību par izdarīto utt., tā kā ievilina ilūziju pasaulē. Ir dažādas spēlītes telefonā, kur pavadīt laiku, tajā pašā laikā, realitātē tu pidžamā sēdi nesakārtotā istabā un nemeklē darbu. Pati domāju, ka nākotnē ir jāatrod līdzsvars it visā, starp morālo un garīgo pasauli un fizisko pasauli. Jājauc nost ilūzijas, un jāpieņem realitāte. Tikai pašreiz tā ir skarba, tā vairāk un vairāk iesaista virtuālajā realitātē, mazinās cilvēku kontaktu skaits un ejam ne tik konstruktīvā virzienā.

Elvita Rudzāte atbild: Planētai Zeme vibrācijas paaugstinās ne tikai pēdējā gada laikā, bet jau vairākus gadu desmitus. Cilvēce evolucionē, un tie cilvēki, kas atsakās evolucionēt, tie izdara izvēli turpināt evolūciju no zemāka punkta vai no paša sākuma. Ir sācies pļaujas laiks, kad tiek atdalīti graudi no pelavām.

Šā gada pēdējie mēneši un nākamais gads patiešām būs izšķirošs cilvēcei tādā nozīmē, kādas izvēles izdarīs sabiedrība? Sabiedrības izvēles pilnībā noteiks nākotni. Nevis ārējie apstākļi noteiks sabiedrības nākotni, bet katra sabiedrības locekļa izvēles noteiks valsts un pasaules nākotni. Piemēram, mēs ļoti labi redzam kādas sekas piemeklē Latviju tagad, kad pēdējo mēnešu laikā vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju izdarīja izvēli nevakcinēties pret COVID-19. Tanī pašā laikā mums arī ir iespēja redzēt kā dzīvo tās valstis, kur vairums cilvēku izdarīja izvēli vakcinēties pret COVID-19. Un pastāv valstis, kur iedzīvotāji gribētu vakcinēties, bet viņiem nav tādas iespējas.

Tikai tāpēc, ka Latvijas lielākā daļa sabiedrības vairākus mēnešus atpakaļ izdarīja izvēli nevakcinēties pret COVID-19, tagad ievērojama daļa sabiedrības nevar saņemt plānveida medicīnisko palīdzību, jo slimnīcas pārpildās ar slimniekiem, kuri cieš no COVID-19 vīrusa smagas izpausmes formām. Lielākā daļa šo slimnieku nebija vakcinējušies. Ja viņi būtu vakcinējušies, tad slimība nenoritētu tik smagā formā ar atsevišķiem izņēmumiem, jo izņēmumi pastāv vienmēr un slimnīcas nebūtu pārpildītas.

Ja tuvākajos mēnešos tā sabiedrības daļa, kas uzskata, ka nevajag vakcinēties, nemainīs savus uzskatus un turpinās atteikties no vakcinācijas pret COVID-19, tad negribas pat domāt par prognozēm, kādas sekas būs šīs sabiedrības daļas izvēlei, bet mēs to visi piedzīvosim un sekas izjutīsim personīgi. Nebūs izņēmumu, pilnīgi visi cietīs no sekām, arī tie, kas ir vakcinējušies. Ja cilvēki paši izvairās uzņemties atbildību par savām izvēlēm, tad Dievs nevienam nedod iespēju izvairīties no atbildības par savām izvēlēm. Pienācis laiks saskarties aci pret aci ar savas izvēles sekām. Pienācis laiks uzņemties atbildību par sabiedrības izvēļu sekām.

Citiem vārdiem sakot, no sabiedrības izvēlēm šā gada oktobrī un novembrī būs atkarīgs kāds būs decembris jeb pati gada nogale. No sabiedrības izvēlēm 2022.gadā būs atkarīgs kādā ekonomiskā un politiskā modelī Latvija dzīvos sākot no 2023. gada. Nākamās Saeimas vēlēšanas patiešām būs ļoti izšķirošas Latvijas liktenim, bet to noteiks tikai un vienīgi Latvijas sabiedrības izvēles. Nekad nevainojiet Dievu savās nelaimēs, jo mūsu nelaimes ir tikai sekas mūsu nepareizajām izvēlēm pagātnē.

 

Autore: Elvita Rudzāte

 

Pievienots 10.09.2021.

https://domatajs.lv/kas-pasreiz-norisinas-un-norisinasies-uz-musu-planetas-un-tiesi-latvija/

Publicēts ar autores atļauju