Jelisejs Mihailovs

Lūgšana par mieru Ukrainā

Lūk, jau kopš pagājušā gada novembra mēs ar bažām vērojam traģiskos notikumus Ukrainā un bez tam pārbaudām valsts un veselas virknes lielu pilsētu auru.

Parasti Ukrainas un viņas pilsētu aura visus šos mēnešus bija melna, visur lidoja tumšas būtības un pat dēmoni. Labākajā gadījumā kaut kur dažreiz drusciņ zaigoja sarkana gaisma.

 

Izziņai.

Ideāli – tas ir, kad aura ir baltā krāsā.

Ļoti labi, kad aura ir zaļa, violeta vai ar šo krāsu kombināciju.

Dzeltena un sarkana aura – norit attīrīšanās process.

Melna – tas ir, kad pilsēta ir pilnīgā tumšo spēku kontrolē, parasti šajā melnajā aurē ir klātesošas tumšas būtības un dēmoni (viņi gan paši tad arī rada tādu fonu ap sevi).

 

Tātad 24. maijā mēs ar kolēģi skaidrredzīgo Olgu Jermakovu pārbaudām Ukrainas garu. Valsts aura zaigo balti zaļi dzeltenā gaismā, ir tumšas būtības, bet viņu ir maz. Kijevas pilsētas gars – arī zaigo balti zaļi dzeltenā gaismā, tumšas būtības vispār nav redzamas! Doņeckas pilsētas gars (pēdējā laikā arī pastāvīgi bija melns vai labākajā gadījumā drusciņ zaigoja sarkans un pastāvīgi čumēja no dēmoniem) – zaigo balts un pa malām dzeltens, ir tumšas būtības, bet viņu ir ļoti maz. 25. maijā – Ukrainas aura tāpat zaigo balti zaļi dzeltenā gaismā, tumšu būtību nav. Kopumā pēc sestdienas pa Ukrainu vispār ir noticis kaut kāds lūzums. Protams, ne visas pilsētas uzreiz kļuva gaišas un tīras, un tas uz kara darbību fona valsts austrumos vispār ir maz reāli, taču arī izmaiņas ir diezgan pamanāmas.

Es vispār biju ļoti pārsteigts par tādu ātru situācijas maiņu. Pusgada regulāru novērojumu laikā mēs pirmo reizi novērojam tādu strauju uzlabošanos pa visu Ukrainu. Pie tam taču tam nav redzami nekādi politiski priekšnoteikumi, vienā valsts daļā rit karš, bet otrā rīt būs prezidenta vēlēšanas. Parasti tādos pārejas momentos viss, gluži otrādi, saasinās, un garīgā situācija, otrādi, arvien stiprāk pasliktinās.

Es pajautāju Olgai, kādi viņai var būt minējumi par tādas situācijas ātras uzlabošanās cēloņiem. Viņa atbildēja, ka daudzi cilvēki Krievijā lūdzas par mieru Ukrainā, un pati redzējusi, kā kāda sieviete dievnamā pasniegusi tūkstoš rubļu aizlūgumam par mieru Ukrainā. Bez tam saka, ka arī klosteros daudzi mūki pulcējas un pastāvīgi lūdzas par mieru Ukrainā.

Jā, viss tā, protams, ir, bet visā Krievijā par Ukrainu jau sen daudzi lūdzas, kopš ziemas droši vien, bet šeit skaidri ir nostrādājis vēl kaut kas, jo līdz šai dienai situācija vienalga bija diezgan slikta. Un, lūk, ko es atradu internetā jau pret rītu. Izrādās, ka tieši šajā dienā, tas ir, 24. maijā pusdienas laikā (pēc Kijevas laika) visas pasaules ukraiņi vienlaicīgi ir lūgušies par rāmumu valstī (Avots: Интер[1], 2014.05.24.) Bet mēs tā rezultātu ieraudzījām jau pēc dažām stundām vakarā!

 

Mani ieinteresēja, cik ilgi saglabāsies šīs lūgšanas pozitīvā iedarbība. Es priekš sevis paredzēju, ka nedēļas laikā. Un patiešām, efekts pēc tam noturējās apmēram nedēļu.

Ukrainas aura:

24. maijā valsts aura zaigo balti zaļi dzeltenā gaismā, ir tumšas būtības, bet viņu ir maz.

25. maijā tāpat zaigo balti zaļi dzeltenā gaismā, tumšu būtību nav.

27. maijā aura vēl arvien bija balti zaļi dzeltena.

30. maijā valsts aura kļuva dzelteni sarkana, un parādījās tumšas būtības.

4. jūnijā tāpat – aura ir dzelteni sarkana, un ir tumšas būtības.

Doņeckas aura:

24. maijā zaigo balta un pa malām dzeltena, ir tumšas būtības, bet viņu ir ļoti maz.

27. maijā zaigo dzelteni sarkanā gaismā, daudz tumšu būtību.

4. jūnijā – zaigo sarkanā gaismā.

 

Tātad, pamatojoties uz šiem novērojumiem, var izdarīt veselu virkni secinājumu:

• Vispārēja lūgšana ar sākumu vienā un tai pašā laikā ir diezgan efektīva.

• Lūgšanas no ārienes, no Krievijas un citām valstīm arī ir svarīgas, taču ja pati tauta (kā iekšienē, tā arī ārpus valsts) neķersies pie savas glābšanas, tad ar vieniem ārējiem pūliņiem uzlabot situāciju ir maz reāli.

• Vispārējai lūgšanai ir jābūt regulārai un ne retākai kā divas reizes nedēļā. Par cik garīgā slimība jau ir pārāk ielaista un lieta ir aizgājusi līdz karam un nācijas pašiznīcināšanai, tad ar kaut kādām vienreizīgām akcijām šo ļoti smago situāciju neizlabot. Vajadzīgs diezgan ilgstošs tautas un valsts ārstēšanās un attīrīšanās kurss (ne mazāk kā 1 gads).

• Iknedēļas regulāra lūgšana ar katru nedēļu piesaistīs sev arvien vairāk dalībnieku, un tādejādi gan valsts auras attīrīšanās rezultāti būs arvien spilgtāki un noturīgāki, gan pašu cilvēku, kuri piedalās šajā lūgšanā, pašattīrīšanās efekts būs dziļāks.

Pēc tā visa vadoties, liekam priekšā piedalīties vienlaicīgā vispārējā kopīgā lūgšanā par mieru Ukrainā. KATRU SVĒTDIENU IKNEDĒĻU 12:00 pēc Kijevas (arī Latvijas) laika, tas ir, 13:00 pēc Maskavas laika. Šis kopīgais laiks ir aktuāls līdz 26. oktobrim (diena, kad notiek pāreja uz Kijevas ziemas laiku), tā kā pagaidām nav zināms, vai tiks vai netiks ievests Maskavas ziemas laiks.

Lūgšanā aicinu piedalīties visus jebkuras nacionalitātes un konfesijas nevienaldzīgos cilvēkus. Visi var lūgt par mieru un rāmumu Ukrainā ar savas konfesijas lūgšanām. Akcija noritēs, sākot ar svētdienu, 2014. gada 8. jūniju, un pēc tam katru svētdienu gada laikā. Tālāk tā var tikt pagarināta, vadoties pēc situācijas.

 

Kā vienu no lūgšanas variantiem var sūtīt Mīlestību Ukrainas garam, Kijevas pilsētas garam, Ukrainas tautas garam ar autora un manas kolēģes skaidrredzošās Jermakovas Olgas “Piedošanas Lūgšanas” vārdiem. Lūgšana ir manis adaptēta situācijai Ukrainā.

 

PIEDOŠANAS LŪGŠANA (versija Ukrainai – Mihailovs J.) 2014.06.06.

 

Es sūtu Mieru un Mīlestību Kijevas, Slavjanskas, Doņeckas un Luganskas pilsētas garam (var uzskaitīt arī citas Ukrainas problēmu pilsētas).

Es mīlu viņas un lūdzu viņam piedošanu.

Es piedodu viņām, un sūtu viņām Mieru un Mīlestību.

Es pieņemu no viņām Mieru un Mīlestību.

 

Es sūtu Mieru un Mīlestību Ukrainas garam.

Es mīlu viņu un lūdzu viņai piedošanu.

Es piedodu viņai un sūtu viņai Mieru un Mīlestību.

Es pieņemu no viņas Mieru un Mīlestību.

 

Es sūtu Mieru un Mīlestību ukraiņu un krievu valodas garam.

Es mīlu viņas un lūdzu viņām piedošanu.

Es piedodu viņām, un sūtu viņām Mieru un Mīlestību.

Es pieņemu no viņām Mieru un Mīlestību.

 

Es sūtu Mieru un Mīlestību planētas Zeme garam.

Es mīlu viņu un lūdzu viņai piedošanu.

Es piedodu viņai un sūtu viņai Mieru un Mīlestību.

Es pieņemu no viņas Mieru un Mīlestību.

 

Es sūtu Mīlestību Dieva Trīsvienībai: Dievam Tēvam un Dēlam, un Svētajam Garam, ercenģeļiem un eņģeļiem, Dievmātei un visiem svētajiem, apustuļiem un mocekļiem.

Es mīlu viņus visus un lūdzu viņiem piedošanu par visiem jaunības grēkiem un līdz šai dienai.

Un sūtu viņiem Mīlestību, un pieņemu no viņiem Mūžīgo Mīlestību.

 

Pēdējais pants ir ļoti svarīgs, par cik ļauj arī pašam lūdzējam attīrīties un neitralizēt iespējamu negatīva atdevi no iepriekšējo pantu lasīšanas. Negatīva atdeve – tā ir parādība, kad daļa negatīva no lūgšanas attīrāmā objekta (cilvēks, māja, iela, pilsēta, valsts utt.) var nākt uz lūgšanas skaitītāju. Pie tam svarīgi saprast, ka, jo vairāk pilsētā vai valstī ir lūgšanu reizē skaitošo, jo mazāka ir negatīva atdeves efekta varbūtība katram lūgšanu skaitošajam.

Lai uzzinātu par akciju vairāk, varat regulāri ienākt šajā mūsu vietnes lapā. Šeit pat varēs uzzināt, kas notiek garīgajā plānā Ukrainā pēdējās dienās. Mēs pēc iespējas regulāri atjaunosim ziņas par auras stāvokli kā vispār Ukrainai, tā arī virknei visproblemātiskāko pilsētu.

Uzmanību! Lūgums nebarot dēmonus un mošķus ar savām negatīvām emocijām! Pašreiz Internetā, komentāros pie rakstiem un video, īpaši no Ukrainas karstajiem punktiem bieži, ir novērojama vesela histērija – vārdisks ķīviņš pāriet lamās un neķītrās lamās, lāsti un draudi tā vien birst kā krusa citam cita virzienā. Un te mums jāsaprot, ka tumšie spēki speciāli priekš mums rada tādas provokatīvas situācijas, taču mēs nedrīkstam ripot lejā līdz viņu līmenim. Lamājoties un izplatot lāstus, mēs tikai piebarojam dēmonus un tumšos spēkus, tādā veidā palīdzam viņiem un kaut kādā ziņā pat stājamies viņu rindās. Bet ja mēs patiešām esam garīgi cilvēki, tad mums jāvērš savi spēki uz lūgšanām un labiem darbiem! Muļķīgu ķīviņu, kuri dēmonus tikai baro, vietā labāk izvietojiet nelielu paziņojumu par iknedēļas lūgšanas akciju, var bez tiešas norādes, vienkārši dodot paziņojumu (piemērs zemāk), lai cilvēki viegli spētu atrast šo rakstu caur meklētāju:

“Aicinām visus nevienaldzīgos uz vienlaicīgu kopīgu lūgšanu par mieru un rāmumu Ukrainā KATRU SVĒTDIENU 12:00 pēc Kijevas (arī Latvijas) un 13:00 (pēc Maskavas laika). Lūgšanā tiek lūgts piedalīties visām konfesijām un visiem jebkuras nacionalitātes nevienaldzīgajiem cilvēkiem. Visi var lūgties par mieru un rāmumu Ukrainā ar savas konfesijas lūgšanām. Akcija noritēs, sākot ar svētdienu, 2014. gada 8. jūniju, un turpmāk katru svētdienu gada laikā.”

Avots: http://helphealer.ru/publ/molitva_za_mir_na_ukraine/1-1-0-163

Ukraina

 

Pievienots 06.06.2014

http://helphealer.ru/publ/molitva_za_mir_na_ukraine/1-1-0-163

Tulkots ar autora atļauju.

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://inter.ua/ru/ (Tulk. piezīme)