Helēna Maistrenko - Ēģipte un Hiperboreja. Piramīdas

14 05 07 01

Pasaules pašas senākas piramīdas, atrastas Kolas pussalā, apstiprina leģendārās Hiperborejas eksistēšanu. Kolas pussala var izrādīties pirmdzimtene vienai no pašām senākajām pasaules civilizācijām. To apgalvo zinātnieki, kuri veikuši zinātnisku ekspedīciju pie Krievijas Ziemeļu pamestām piramīdām. Pēc viņu datiem rokām darināto celtņu vecums ir ne mazāks kā 9000 gadu, bet tas nozīmē, ka Kolas pussalas piramīdas ir divas reizes vecākas kā Ēģiptes piramīdas.

Daži zinātnieki uzskata, ka slavenās Ēģiptes piramīdas tika būvētas hiperborejiešu vadībā. Visu Ēģiptes piramīdu galvenā izeja, caur kuru pēc nostāsta apglabātā dvēsele atstāja kapenes un devās uz paradīzi, raugās uz ziemeļiem, tas ir, uz Hiperborejas pusi. Ekspedīcijas atrastās piramīdas Baltās jūras salās pēc lieluma atpaliek no Ēģiptes piramīdām, taču, kā domā ģeologi, kuri piedalījās ekspedīcijā, ir par tām ievērojami vecākas. Zinātnieki noskaidroja, ka piramīdas stāv precīzi virzienā Austrumi – Rietumi. Vēl vairāk, tās trīs reizes ir pārbūvētas: senie cilvēki pastāvīgi ir piebūvējuši tās uz augšu.

14 05 07 02

Piramīdas pēc funkcionālās nozīmes – tā ir precīza observatorija, kura ļauj novērot zvaigžņotās debesis. Ar diezgan vienkāršām metodēm bija radīta sistēma, ar kuras palīdzību mūsu senči fiksēja galaktiskās izmaiņas un pētīja Kosmosu. Bez tam piramīdas pēc formas atgādina leģendāro Meru kalnu, “pasaules asi”, kurš ar dažādiem nosaukumiem tiek minēts dažādās mitoloģijās un pasaules reliģijās.

14 05 07 03

“Analīzes uzrādīja, ka piramīdām ir kā minimums 9000 gadu, bet tas nozīmē, ka piramīdu kultūra atnāca no Ziemeļiem, – konstatēja ekspedīcijas dalībnieks. – Tā kā mūsu valsts glabā vēsturi, kuras saknes aiztiepjas lielas valsts dziļā senatnē.”

14 05 07 04

 

14 05 07 05

14 05 07 06

14 05 07 07

Lai apstiprinātu šo hipotēzi, zinātnieki nolēma ķerties pie “lietišķo pierādījumu”, kuri saglabājušies Ēģiptes Lielajā Piramīdā no pašiem senākajiem laikiem, analīzes.

14 05 07 08

Visu Gizā veikto pētījumu laikā ēģiptologi plašākai sabiedrībai parādīja tikai dažus artefaktus, ticami atrastus pašas Lielās Piramīdas iekšienē.

Pie šiem artefaktiem pieder (fotogrāfijā):

1 – akmens, kurš sedz vienu no šahtām (no dienvidu puses),

2 – granīta lode,

3 – ciedra dēlītis,

4 – bronzas instruments ar koka roktura gabalu.

Sākumā zinātnieki pievērsa savu uzmanību priekšmetam ar numuru viens – akmenim, kurš sedza vienu no Lielās Piramīdas šahtām.

Lieta tā, ka šī akmens forma ir ārkārtīgi līdzīga Baltās jūras megalītam, kuru zinātnieki nosauca par “Suni” un kurš tika atrasts uz vienas no salām Baltajā jūrā un, kas ir ievērības cienīgi, ar dienvidu pusē no melnā troņa megalīta-acs uz tā saglabājušos uzrakstu “USIR” – “OSĪRISS”.

14 05 07 09

Jābrīnās par divām lietām. Pirmkārt, par to, ka kādreiz senie ēģiptieši savu “dienvidu” zemes Duatu[1] uz Gizas plato dēvēja par Osīrisa Māju. Un, otrkārt, par to, ka senajiem ēģiptiešiem ieeju Osīrisa nakts valstībā pēc viņu ieskatiem droši sargāja suņgalvainais Dievs Anubiss.

14 05 07 10

Un, kā jūs varat redzēt sniegtajos attēlos, faktiski vienādie pēc formas (bet dažādie pēc izmēra) ļoti senie akmens Anubisi lieliski tika galā ar šo uzdevumu pie dienvidu ieejām pie troņa vietas Osīrisa Valstībā gan “ziemeļu” (Baltajā jūrā), gan “dienvidu” (Ēģiptes) zemes Duatos.

...Kā savdabīgs atslēgas akmens uz ceļa, kurš ved pie Osīrisa melnā troņa-acs Baltās jūras salā, skaidri izskatījās div-pentagonāls (it kā viena pentagramma virs otras) megalīts (augšējā fotogrāfijā). Īstajai Lielās Piramīdas ziemeļu ieejai tās iekšējās telpās ir tāda pati div-pentagonāla forma!

14 05 07 11

Bet, ja atceras, ka hieroglifs-simbols, kurš apzīmē Nemirstības un Augšāmcelšanās Zemi – Duatu, senajiem ēģiptiešiem bija pentagramma, tad zinātniekiem atlika izdarīt pilnīgi acīmredzamu secinājumu, ka viņi ir atraduši vēl vienu (ne tuvu pēdējo) “vienādību” “ziemeļu” (Baltās jūras) un “dienvidu” (Ēģiptes) zemes Duatu kompleksu-svētvietu plānojumā.

14 05 07 12

Fotogrāfijās: Augšā – pakāpjveidīga niša Lielās Piramīdas Ķēniņienes kameras austrumos. Augšā – trijstūra-pakāpjveidīgs megalīts uz austrumiem no megalīta-Suns (akmens Anubisa) uz Baltās jūras salas.

Austrumu pusē dienvidu šahtai Ķēniņienes kamerā, kuru Lielajā Piramīdā sedz jau mums pazīstamais “Anubisam līdzīgais” akmens, atrodas liela pakāpjveidīga akmens niša, kurā saskaņā ar Senās Ēģiptes apbedīšanas rituāliem, pēc ēģiptologu apgalvojumiem, kādreiz atradās ķēniņa statuja. Taču, kā sākotnēji izskatījās šī niša Ķēniņienes kamerā Lielajā Piramīdā, šodien noteikti nevar pateikt neviens. Kāpēc? Tāpēc, ka tās formu bija dārgumu meklētāju bojāta, kuri “ar savu misiju bija pastrādājuši” Lielajā Piramīdā, tajā skaitā, arī ar šo nišu. Taču pat tā forma, kas tai saglabājusies uz šodienu, ļauj apgalvot, ka nišas forma Lielās Piramīdas Ķēniņienes kamerā galvenajās detaļās atgādina trijstūra-pakāpjveidīgo formu vienam no dominantes megalītiem, kuri atrodas “ziemeļu” Duatā starp megalītu-Suni (ziemeļu Anubisu) un melno troņa megalītu-Troni-Aci ar uz tā saglabājušos hieroglifu uzrakstu “OSĪRISS”. Bet, ja papildus augstāk teiktajam piemin, ka saskaņā ar seno ēģiptiešu priekšstatiem – tieši Duata austrumu daļā nomiris ēģiptietis varēja dzīvot zvaigznes Sotiss (grieķiem tas ir Sīriuss) izskatā, – seno ēģiptiešu hieroglifs, kurš apzīmē Sotisu, izskatās kā šaurleņķa piramīda, – kā arī, ka Ķēniņienes kameras dienvidu ventilācijas šahta Lielajā Piramīdā bija orientēta tieši uz zvaigzni Sīriuss (ēģiptiešu Sotisu), tad ar pārliecību var apgalvot, ka arī “austrumu” detaļās “ziemeļu” un “dienvidu” Duatos viss sakrīt.

14 05 07 13

Fotogrāfijās: Augšā – Gizas Osīrions (foto no Senās Ēģiptes pētīšanas asociācijas vietnes[2]). Apakšā – Osīrisa simboliskās “ziemeļu” kapenes un to pirmatklājējs S.B. Golubevs. Kā zināms, 1998. gadā uz Gizas plato starp Sfinksu un Hafras piramīdu, 250 metrus no Lielās Piramīdas 25 metru dziļumā starp četriem akmens stabiem (tas ir, it kā novietots uz salas) tika atrasts liels akmens sarkofāgs-Osīrions. Zinātnieki nolēma: ja ziemeļu Duat-n-Ba kā dienvidu zemes Kem (tas ir, Ēģiptes) prototipa koncepcija ir pareiza, tad arī uz vienas no reālām Baltās jūras salām ziemeļu Duat-n-BA, un konkrētāk, rietumu virzienā no megalīta-Suns, pilnīgi loģiski varētu atrast kaut ko līdzīgu Osīrioniem Ēģiptē. Kārtējā atklājuma izdarīšanai viņiem bija nepieciešams tikai vienīgi uzmanīgi izpētīt karti, uz kuras pētnieki jau bija atzīmējuši viņu atrastās senās svētvietas. Un rietumu virzienā no megalīta-Suns uz šīs kartes bija atzīmēta viena no pašām grandiozākajām Baltās jūras rajonā atrasto ļoti veco svētvietu sarakstā, nosaukta par “Dzīvības Valdnieku”. Kādēļ tāds dīvains nosaukums? Šīs kalnā atrodošās svētvietas centrā tika atrastas senas akmens kapenes, bet Senajā Ēģiptē tamlīdzīgas kapenes-sarkofāgus sauca par “Neb Anh” jeb “Dzīvības Valdnieku”.

 

Izsūtīts 07.05.2014

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Autors Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Duats – Senās Ēģiptes mitoloģijā aizkapa pasaule. (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://maat.org.ru/ (Tulk. piezīme)