Алеся Егорова Новый год – это одна из точек отсчета нового периода жизни

Aļesja Jegorova - Jaunais gads – tas ir viens no jauna dzīves perioda atskaites punktiem

20 01 08 01

Kalendārais Jaunais gads – tas ir viens no jauna dzīves perioda atskaites punktiem. Tas ir burvestības laiks, kad mēs sapņojam, izsakām vēlmes, nospraužam mērķus, gribam aizejošajā gadā atstāt visu nevajadzīgo un negatīvo, bet Jaunajā gadā paņemt visu tikai pašu labāko.

Un, ja paskatīsimies atpakaļ, katrs no mums neapšaubāmi ieraudzīs sasniegumus, pārsteigumus, patīkamus momentus, pat ja tas ir pats sarežģītākais laiks visā nodzīvotajā dzīvē.

Kādam Jaungada svētki ir piepildīti ar pārsteigumiem un burvīgām dāvanām. Kāds priecājas par sasniegto tuvu cilvēku lokā. Un kādam ir skumīgi, ka sapņi tā arī nav realizējušies vai ziemas visas burvestību dienas nāksies pavadīt vientulībā.

Kāds baidās no nākotnes, bet cits nosprauž jaunus, vēl ambiciozākus mērķus.

Sk. arī Vēlmju manifestācijas īstais noslēpums.

 

Kā pagātne ietekmē pašreizējo momentu un nākotni

Viss, kas pašlaik ir jūsu dzīvē, – tā ir attīstības pieredze. Un vairumā gadījumu šī pieredze sevī ietver ne tikai šīs dzīves notikumus, bet arī kādas no iepriekšējām vai vairākām.

Teorija par to, ka Dvēsele iziet daudz pārdzimšanu un ir mūžīga, nav jauna. Daudzas reliģijas to atzīst, tostarp budisms un hinduisms.

Ja Dvēsele nav tikusi galā ar kādu situāciju vienā no pagātnes iemiesojumiem, viņa atgriezīsies pie šīs mācības atkal līdz tam laikam, kamēr to neizies.

20 01 08 02

Tā vairāku dzīvju pieredze ar neizietu mācību, kura saistīta ar vienu un to pašu situāciju, var ļoti spēcīgi ietekmēt pašreizējo iemiesojumu.

Un konkrētajā situācijā cilvēks nesaprot, kāpēc viņa sapņi atkal nav realizējušies, kāpēc viņš ir vientuļš un atrodas sarežģītās attiecībās. Un, pat ja mērķi ir sasniegti, kāpēc nācās pārvarēt tik daudz šķēršļu un patērēt spēku.

Jo taču tā gribas dzīvot, piepildoties ar mīlestību un prieku. Un tas ir iespējams, kad jūs apzināties, ko esat saņēmuši pašlaik, kādēļ jums tas.

Un atbrīvojaties no pienākumu smagumu nest aiz sevis caur gadsimtiem iepriekšējo iemiesojumu neizieto mācību grūtības.

Ar Reinkarnacionikas palīdzību jūs varat no jauna paraudzīties uz pagātnes vērtīgo pieredzi un izmainīt savu attieksmi pret noteiktiem notikumiem. Tas ļaus atrisināt problēmas tagadnē un realizēt plānus uz nākotni, ejot uz priekšu.

Sk. arī Reinkarnacionikas metode – jauns skats uz iepriekšējām dzīvēm.

 

Kāpēc ir svarīgi atlaist pagātni

Lai ietu uz nākotni, ir jāatlaiž pagātne. Un daudzi cilvēki meklē problēmas šajā dzīvē, bērnībā, taču rezultātā maz kas viņu dzīvē mainās. Bieži tieši mūsu pāriemiesošanos ķēdē ir tie kardinālie momenti, kuri bremzē ceļā uz priekšu.

Galvenokārt cilvēki tiecas atminēties savas iepriekšējās dzīves dažādu iemeslu dēļ, bet tos apvieno galvenie trīs:

  • atlaist vai piedot pagātnei;
  • izmainīt kaut ko pašreizējā momentā;
  • atrast spēkus un izpratni, kā un kurp tieši virzīties uz nākotni.

Un bez pagātnes jautājumu atrisināšanas zem jautājuma zīmes paliek izmaiņas tagadnē un apzināta virzība uz nākotni.

20 01 08 03

Pirms katras jaunas atnākšanas uz Zemi Dvēsele sev pilnībā plāno dzīvi, taču ne vienmēr iznāk tā, kā tika iecerēts. Un kārtējo reizi Dvēsele iemiesojas ar dažādu pieredzi, reizēm tā mēdz būt pārāk smaga:

  • nelaimes gadījums;
  • vardarbīga nāve;
  • neplānota trauma vai cita pieredze.

Tamlīdzīgās situācijās pārdzīvojumu uzliesmojums, kuru Dvēsele izjūt ķermenī, it kā iestrēgst un neapgūts saglabājas smalkajā līmenī.

Sk. arī Kā dvēsele plāno dzīvi[1].

Šī pagātnes nasta jeb iestrēgušās atmiņas bieži neļauj attīstīties un iet tālāk garīgajā pasaulē, kamēr netiks apzinātas un pieņemtas. Dvēseles enerģijas tādos gadījumos izkropļojas, un, lai tās atkal izlīdzinātu, Dvēsele iemiesojas no jauna.

Viņa tiecas apgūt sev neparasto pieredzi, saprast to un atgriezt sev dabisko stāvokli. Taču ne vienmēr tas izdodas: bieži uz vecās pieredzes uzklājas jauna un situācijas kļūst arvien sarežģītākas.

Pieredzes iestrēgušās situācijas neļauj tecēt Dvēseles enerģijas plūsmai, noslēdz un bloķē to.

Varētu šķist – kāpēc, būdama ar visu nepieciešamo enerģijas un resursa daudzumu, lai realizētu visu, kas ieplānots, Dvēsele netiek galā?

Tāpēc ka neatceras. Iegremdējoties materiālās pasaules un tās nosacījumu slāņos, Dvēsele aizmirst savu patieso būtību. Reinkarnacionikas metode ļauj atgriezt Dvēseles sākotnējo spēku, lai viņa varētu izpausties savā patiesajā būtībā.

20 01 08 04

 

Kā atbrīvot sevi no negatīvām pagātnes sekām

Jebkura situācija, lai cik postoša tā mums nešķistu un lai kādas sekas mūsu dzīvē neradītu, vienmēr ir mums mācība. Mēs mācāmies cits no cita, radām konkrētus apstākļus, nepieciešamus mācības iziešanai.

Taču negaidītas negatīvas situācijas brīdī tas netiek apzināts. Cilvēks iepako sāpes savu enerģiju iekšienē, sevis iekšienē. Un, lai atpakotu, nepieciešams laiks, bet dažreiz arī ne viena dzīve vien.

Kad Dvēsele spēs atcerēties pašus sākotnējā spēka zaudēšanas cēloņus, viņa varēs atjaunoties. Taču patstāvīgi visu atcerēties ir ļoti sarežģīti.

Tam ir jāpārdzīvo pagātnes dzīves ciešanas, ko neļauj izdarīt aizsardzība fiziskā ķermeņa līmenī.

Ar Reinkarnacionikas metodes palīdzību var atgriezties pa laika līniju atpakaļ, atrast situāciju, atbrīvot enerģiju, lai tā plūstu labākajā veidā pašreizējai dzīvei.

Caur Dvēseles atmiņas atklāšanu var atminēties izieto pieredzi un visu Dvēseles attīstības ceļu.

Caurskatot atmiņu kinolenti, var noteikt zaudētā kontakta momentu, izdzīvot situāciju no jauna un apzināties to kopā ar sajūtām ķermenī.

Caur iepriekšējo iemiesojumu atmiņu caurskatīšanu ir vieglāk atjaunot savu enerģiju.

Pretējā gadījumā Dvēsele katru reizi atkal un atkal izvēlēsies līdzīgas, ne vienmēr patīkamas situācijas, lai atcerētos, atrastu un atpakotu savu zaudēto enerģiju daļiņu.

Sk. arī Oranžā meditācija enerģijas atjaunošanai.

20 01 08 05

 

Vai iepriekšējās dzīvēs ir resurss?

Neapšaubāmi – starp daudzajiem Dvēseles iemiesojumiem ir tie, kuros viņa pilnīgi tika galā ar visiem izvirzītajiem uzdevumiem un realizēja to scenāriju, kuru plānoja.

Starp miljoniem dzīvju Dvēselei visbiežāk bija tādas pašas situācijas, kādas tagad atkal nākas izdzīvot. Un pagātnē viņa lieliski risināja jautājumus, kurus šajā iemiesojumā nez kāpēc atrisināt ir grūti.

Un, ja jūs nezināt, kā tikt galā ar pašreizējo sarežģīto situāciju, var atrast to pagātnes dzīvi, kur Dvēselei izdevās to atrisināt, un paskatīties, kā tieši viņa to izdarīja.

Te var būt:

  • sarežģītas attiecības un konflikti;
  • kaut kāda apmācība;
  • talanti un spējas;
  • slimības un citi jautājumi.

Dažreiz, lai atlaistu situāciju pagātnē, Dvēselei nepieciešami vairāki iemiesojumi, bet dažreiz pietiek atminēties tikai vienu, lai savāktu visos laikos pazaudētās daļiņas.

Sk. arī Dvēsele fragmentācija jeb dvēseles daļu pazaudēšana.

Reinkarnacionikas metode ļauj atkal ieraudzīt un izjust notikumu, kurā iepakojusies Dvēseles daļiņa, no jauna apjēgt un izmainīt pret to attieksmi.

 

P.S. Jūs esat gatavi atlaist pagātni un, piepildoties ar mīlestību un prieku, ieiet Jaunajā gadā?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 08.01.2020

https://journal.reincarnationics.com/novyj-god-eto-odna-iz-tochek-otscheta-novogo-perioda-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2251-jelizaveta-zaleska-ka-dvesele-plano-dzives-scenarijus-berni-milestiba-darbs (Tulk. piezīme)