Amora Guaņ-Iņ – Darbs ar negatīvām pārliecībām

Atbrīvojamies no ideāliem priekšstatiem

Amoras Guaņ-Iņ prakse

No “ideāliem priekšstatiem” var atbrīvoties ar tā paša procesa palīdzību, kuru jūs izmantojāt, lai atbrīvotos no pārliecībām un spriedumiem. Ideāli priekšstati rodas, kad jūs zīmējat sev ideālu (vai mērķi) kaut kam, ko jūs gribat vai kas jūs gribat būt, un paceļat to absolūta rangā. Kā likums, ja jūs nedzīvojat atbilstoši savam ideālam vai mērķim, tad nosodāt sevi par to. Piemēram, jūsu garīgais ideāls ir būt līdzcietīgam un atsaucīgam cilvēkam. Taču, ja jūs apsūdzat sevi un jums ir kauns par katru rīcību ceļā uz to, lai kļūtu līdzcietīgs un atsaucīgs, tad jūs varat nekad nesasniegt mērķi. Ja jūs dusmojaties un tiesājat tā vietā, lai būtu līdzcietīgs un atsaucīgs, tad varat nolemt, ka ciešat pilnīgu izgāšanos, un krist grūtsirdībā, just kaunu un tiesāt sevi. Tai pat laikā šajā situācijā labāk ir apzināties savas pozīcijas vai uzvedības neideālismu, bet pēc tam transformēt to, nenodarbojoties ar nosodīšanu.

Reiz es gāju uz ārstniecības seansu pie savas skolotājas, tāpēc ka jutos nospiesta un man bija parādījušās domas izdarīt pašnāvību. Es zināju, ka patiesībā netaisos izdarīt pašnāvību, taču jutu, ka mani pārpilda negatīvas emocijas. Kad viņa iegāja transā, tad teica: “Nav brīnums, ka tevi apmeklē domas par pašnāvību. Tev ir tik daudz ideālu priekšstatu – savu pašas un pārņemtu no citiem cilvēkiem, – mirdzošu katrā čakrā! Tu esi nolēmusi, ka nekad nespēsi dzīvot atbilstoši tiem visiem, un padevusies.” Mēs pavadījām pusotras stundas, noskaidrojot ideālos priekšstatus un aizvācot tos, kuri bija pārņemti no citiem cilvēkiem. Es saņēmu arī “pašizgatavoto” ideālo priekšstatu sarakstu, no kuriem man bija jāatbrīvojas patstāvīgi. Šajā dienā, atgriežoties pie sevis mājās no savas skolotājas, es smējos un atkal jutos laimīga.

Padomājiet, kādās dzīves sfērās jūs jūtaties nepilnvērtīgi un nespējīgi, kaunīgi vai ciešoši neveiksmi. Pēc tam noskaidrojiet ideālos priekšstatus par sevi – tādu, kādam pēc jūsu domām jums jābūt. Izmantojiet augstāk aprakstīto atbrīvošanās no pārliecībām un spriedumiem procesu, lai atbrīvotos no ideālajiem priekšstatiem. 12. solī radiet tāda tipa afirmāciju: “Es esmu līdzcietīgs un atsaucīgs cilvēks, kurš vēl atrodas izaugsmes procesā. Es mīlu un pieņemu sevi precīzi tādu, kāds es esmu tieši tagad.” Ja jūs esat atraduši ideālus priekšstatus, pārņemtus no citiem cilvēkiem, varat aizvākt tos ar rožu palīdzību.

Domformu aizvākšana tiek realizēta ar tās pašas metodes palīdzību, kura tika izmantota pārliecību, spriedumu un ideālu priekšstatu gadījumā. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka domforma – tā ir sarežģīta struktūra, kura sastāv no pagātnes un tagadnes ainām, pārliecībām, spriedumiem un ideāliem priekšstatiem, pie kam visi tie ir sakoncentrēti ap galveno tēmu. Kad es skatos uz domformu, izmantojot savas gaišreģes spējas, tā atgādina man vārpstu, uz kuras ir uztītas domas, pārliecības vai dzīves pieredzes ainas ar augstu emocionālu lādiņu, saistītas ar kopēju tēmu. Tās nāk viena pēc otras, uztinoties kā videolente uz kasetes. Domforma spēj “uzlādēties” tādā mērā, ka izaug par to, ko es saucu par “domformisko būtību”. Šī tipa būtība pakāpeniski sāk kontrolēt dažādus dzīves aspektus un traucē jūsu izaugsmei.

Vienam klientam, ar kuru es strādāju, bija tamlīdzīga mēroga domforma, kura iedvesa viņam sajūtu, ka viņam ir jākontrolē sievietes jeb viņš nomirs.

Protams, viņš bija tā varā, ko pats bija radījis, un dzīvoja bailēs pazaudēt sievieti, vienlaicīgi pretojoties intīmām attiecībām. Šī domforma sastāvēja no daudzām pārliecībām un spriedumiem. Daži no tiem ir šeit uzskaitīti, lai dotu jums priekšstatu par domformas raksturu un sastāvu. Lūk, tie:

1. Ja man nebūs sievietes mīlestības, kuru es spēšu izmantot, es nomiršu, tāpēc ka man nav nekā sava.

2. Es neesmu spējīgs glābt sevi pats.

3. Viss, kas man jādara, lai glābtu sevi, ir attaisnojams, pat ja tas kaitē citiem un iztukšo viņus.

4. Es varu būt laimīgs tikai tajā gadījumā, ja kontrolēšu sievieti attiecībā pret seksu, spiežot viņu gribēt mani, bet pēc tam atsakot viņai tuvību.

5. Man jātur sieviete tādā stāvoklī, lai viņa justos nepilnvērtīga, nevēlama un neapmierināta, tad es viņai būšu vajadzīgs.

6. Vienīgā vara, kura var apmierināt, – tā ir absolūta vara.

7. Man par katru cenu ir jāslēpj no citiem patiesību par to, kas es patiešām esmu, un jābūt viltīgam, veiklam un prasmīgam, lai apmierinātu savas vajadzības.

8. Ja es žēlojos par likteni, lai piespiestu sievieti pažēlot mani un pamēģināt mani glābt, tad tikai tādēļ, lai iekarotu viņu un iegūtu viņu.

9. Neviens un nekad neredzēs mani uzvarētu. Es esmu stiprāks par mīlestību un pierādīšu to.

Lai atbrīvotos no pārliecības, galvenokārt nepieciešams sekojošais:

1. Savas pārliecības apzināšanās.

2. Gatavība atzīt savu pārliecību par pārliecību, nevis patiesību.

3. Gatavība atbrīvoties no pārliecības.

4. Gatavība sajust un atbrīvot ar šo pārliecību saistītās emocijas.

5. Atbildības uzņemšanās par paša realitātes radīšanu, nevis upura filozofijas izvēle.

6. Spēja iedomāties pilnīgi skaidru un saprātīgu alternatīvu savai pārliecībai.

7. Atbrīvošanās no vecās pārliecības metode.

Metode, kuru es izmantoju atbrīvošanai no pārliecībām, ir diezgan vienkārša. Pēc pārliecības, no kuras vajag atbrīvoties, noteikšanas, piemēram: “Es esmu nepietiekami pievilcīga, un mani neviens nekad neiemīlēs,” aizveriet acis un iztēlojieties ainu vai simbolu, personificējošu šo pārliecību. Piemēram, varat iztēloties, ka jūs ieskatāties rokas spogulītī un, atbildot uz jūsu attēla parādīšanos tajā, stikls saplīst. Pēc tam domās iztēlojieties, kā jūs skatāties sasistajā spogulī, un vienlaicīgi domājiet par savu pārliecību, dziļi elpojot un cenšoties saprast, kurā ķermeņa vietā rodas saspringums un kādas emocijas parādās. Iespējams, jūs konstatēsiet, ka jūsu krūškurvis ir nedaudz iekritis, bet sirds čakra ir skumju un kauna žņaugos. Varbūt jūsu galva ir ievilkta plecos, skatiens sasprindzis, bet muguras apakšējā daļa un taisnā zarna ir saspiestas. Tad elpojiet šajos apvidos, izvēloties viņus pēc kārtas, un sarunājieties ar viņiem. Sakiet viņiem, ka sasistais spogulis un priekšstats par to, ka jūs esat nepietiekami pievilcīga, lai būtu mīlēta (vai mīlēts), ir aplami, tā ir tikai reakcija uz pārliecību. Pēc tam dodiet ķermenim komandu atslābināties un atbrīvojieties no saspieduma un negatīvajām emocijām. Kad ķermenis sāks atslābt, bet emocijas – pierimt, iztēlojieties izvēlēto attēlu vai simbolu fotogrāfijas veidā. Vairākas reizes ar spēku uzlieciet uz tās sarkanu zīmogu ar vārdiem “ANULĒT!” Pēc tam saplēsiet to un sadedziniet violetā liesmā, lai pilnībā iznīcinātu. Violetā liesma pārveido enerģiju augstākas vibrāciju frekvences enerģijā, tas ir, apskaidro to. Ja jums vēl ir palikušas kaut kādas emocijas, saistītas ar šo pārliecību, kā arī saspieduma un saspringuma sajūta ķermenī, radiet vēl vienu pārliecības tēlu un atkārtojiet augstāk aprakstītos soļus.

Piemērs darbam ar pārliecību, ticējumu vai spriedumu

Tagad, kad jūs zināt, kas ir pārliecība un ko vajag izdarīt, lai atbrīvotos no tās, pamēģiniet izpildīt sekojošas darbības.

1. Eksistē vispārēja pārliecība jeb aplams ticējums, kurš saka: “Ja tu esi piedzimis, tev ir jāmirst.” Šī plaši izplatītā pārliecība noliedz visas iespējas augšupcelšanai un garīgajai evolūcijai no trešās uz ceturto dimensiju. Šajā apgalvojumā mēs izmantosim to kā pārliecību, kuru vajag anulēt.

2. Aizveriet acis, iezemējieties, ievelciet auru un pārbaudiet auras un rozes robežu krāsas.

3. Neobligāts etaps. Ja gribat, laidiet caur sevi kosmisko zelta un zemes enerģijas, lai palīdzētu sev atbrīvoties no pārliecības dziļākā līmenī, taču tas nav obligāti.

4. Iekšēji palūdziet parādīties attēlam vai simbolam, kurš pārstāv pārliecību “Ja tu esi piedzimis, tev ir jāmirst.” Derēs jebkurš tēls, kurš ienāks jums prātā. Tas var būt zārks, galvaskauss ar kauliem, jūsu paša bēru aina vai vēl kaut kas cits.

5. Noturot šo tēlu domās acu priekšā, vairākas reizes padomājiet par šo pārliecību, dziļi elpojot un vērojot to, kādās ķermeņa vietās izpaužas reakcija uz to un kāda ir emocionālā atbalss. Reakcija var variēties ļoti plašā diapazonā – no ļoti nenozīmīgas līdz ārkārtīgi stiprai.

6. Noteikuši reaģējušos ķermeņa rajonus vai emocijas, parunājiet ar saviem fiziskajiem un emocionālajiem ķermeņiem. Dodiet viņiem komandu pieņemt dziļo elpošanu un atbrīvoties no saspringuma un saspieduma. Sakiet viņiem, ka saspringumu ir izsaukusi aplama pārliecība, no kuras jūs tagad esat gatavi atbrīvoties.

7. Kad jūsu ķermenis atslābs un emocijas pierims, domās iztēlojieties šīs pārliecības simbola fotogrāfiju.

8. Iztēlojieties, ka jūs ņemat sarkanu zīmogu ar vārdiem “ANULĒT” un ar spēku apzīmogojat pārliecības simbola fotogrāfiju tik daudz reižu, cik jums vajag priekš tā, lai sajustu, ka šī pārliecība ir anulēta gan jūsu apziņā, gan zemapziņā.

9. Bet tagad saplēsiet apzīmogoto foto divās vai četrās daļās un sadedziniet violetajā liesmā, kamēr tās pilnībā neizzudīs.

10. Ja jums vēl ir saglabājušās šīs pārliecības atliekas, atkārtojiet procesu ar jauniem simboliem vai attēliem, kamēr nesajutīsiet, ka pilnībā esat atbrīvojušies no pārliecības. Ja tā ir viena no jūsu galvenajām pārliecībām (ar ļoti lielu emocionālo lādiņu), tad procesu vajadzēs atkārtot vairāku dienu vai pat nedēļu garumā, kamēr jūs nesajutīsiet, ka tā patiešām ir pazudusi uz visiem laikiem. Tas ir izskaidrojams ar jūsu būtības slāņaino struktūru – jeb “sīpola efektu”, kuram ir hologrāfiska daba.

11. Domās izrunājiet afirmāciju, kurai ir jānomaina tamlīdzīgas pārliecības, piemēram: “Es esmu gatavs pārvarēt nāvi un augšupcelties dzīves laikā,” vai “Augšupcelšanās – tas ir cilvēciskās būtnes evolūcijas beigu etaps.” Ja gribat, noformulējiet savu afirmāciju. Izsakiet to pie sevis vai balsī vairākas reizes, kamēr ķermenis nenoreaģēs uz šo apgalvojumu ar atslābināšanos, ar lielākas brīvības un gaismas sajūtu vai paplašināšanos un piepildītības ar gaismu sajūtu.

12. Atveriet acis.

13. Tagad atgriezieties pie 1. soļa. Šoreiz padomājiet par pārliecību, par kuru jums ir zināms, ka tā ierobežo jūsu dzīvi vai jūsu attieksmi pret citiem, Dievu/Dievieti vai sevi pašu. Noformulējiet to. Pēc tam atkārtojiet visus augstāk aprakstītos soļus, lai atbrīvotos no šīs pārliecības.

Bet tagad izpildiet tos pašus soļus, kurus jūs izpildījāt, lai atbrīvotos no pārliecības, taču šoreiz atbrīvojieties no sprieduma par sevi. 12. solī radiet savu afirmāciju, analoģisku tai, kuru jūs izmantojāt, lai atbrīvotos no sprieduma par citu cilvēku.

 

Pievienots 15.05.2013

http://sanatkumara.ru/stati/rabota-s-negativnimi-ubezhdeniyami

Tulkoja Jānis Oppe