Amora Guaņ-Iņ jau ir labākā pasaulē

No angļu valodas tulkojusi Marina Mcconahay

Amora Guaņ-Iņ bija skolotājs, draugs un iedvesmotājs daudziem no mums, un mēs esam laimīgi, ka mums bija iespēja būt ar viņu, kad viņa bija uz Zemes. Viņa beidza inkarnāciju 2013. gada 13. jūnijā un atgriezās mājās, uz augstākām dimensijām, kur viņa atrodas ar saviem Meistariem, Vedējiem (Guides), atpūšoties no novārdzinošām, smagām traumām, kuras viņa guva automobiļa avārijas, notikušas viņas mīļajā Šastas kalnā, rezultātā. Par cik daudzi no mums, tie, kas bija tuvi viņai, bijām visu laiku ar viņu viņas pēdējās dienās un pēc tam, kad viņa mūs atstāja, mēs noteikti zinām, ka viņa tagad ir laimīga un “viss ir kārtībā”, kā viņa parasti dziedāja.

Bez dārgām atmiņām, kuras viņa atstāja mums visiem, viņa atstāja savu mācību, savus darbus, kuri dzīvos mūžīgi. Viņa atnesa Plejādiešu Gaismu (Pleiadian Lightwork) uz šo Zemi pirmoreiz 1995. gadā, patiesi unikālu un viengabalainu (Holistic) ārstēšanas metodi, kura ne tikai dziedina fiziskas un emocionālas problēmas, bet faktiski ārstē arī problēmu pirmcēloni, pat ja tas jau izpaužas fiziskā formā.

Šīs metodes (tehnikas) vienādā pakāpē rūpējas par ķermeni, par prātu un dvēseli, tās maina domāšanu un uzvedības modeļus, tās ļauj katram Plejāžu darbiniekam (Pleiadian Lightworker) atrast savu paša patieso Es caur garīgo izaugsmi. Šīs metodikas deva iespēju uzlabot veselību, paaugstināt savas pašcieņas un pārliecības par sevi sajūtu, un dziļāku sapratni par dzīvi kopumā tūkstošiem cilvēku, kuri strādāja ar Amoru vai vienu no daudzajiem sertificētajiem pasniedzējiem visā pasaulē, par cik viņas mērķis vienmēr bija atgriezt mūs atpakaļ mūsu patiesajā meistarībā.

Amora nodibināja Plejādiešu meistarības (jeb Plejādiešu Gaismas Darbinieku) skolu, Zvaigžņu Delfīna Templi (Dolphin Star Temple) un labdarības korporāciju 1998. gadā. Viņa dzīvoja Mauntšastas (Mt. Shasta) pilsētā pēdējos 24 gadus. Par pilsētu viņa teica, ka tā ir vienīgā vieta, kur viņa visu laiku ir jutusies mājās. Viņa mīlēja Kalnu – “pasaules pārveidojošo čakru” par viņa augstākajām un unikālajām enerģijām, par apkārtējās dabas skaistumu. Viņa daudz ceļoja ne tikai pa Kalnu, bet arī viņā.

Ar Amoras atbalstu Keiko Anaguči nodibināja Zvaigžņu Delfīna Templi un Meistarības Skolu Japānā. Abām skolām ir tūkstošiem Plejādiešu metodiku sekotāju un praktiķu.

Amora ir uzrakstījusi 4 grāmatas, kuras ir izdotas 12 valodās, viņa ir ierakstījusi simtiem disku ar saviem vēstījumiem un mūziku, viņai ir tūkstošiem viņas Interneta lapas un informācijas vēstuļu lasītāju visās tālākajās pasaulēs vietās, tādās kā Uzbekistāna, Islande, grūti pieejamas vietas Āfrikā. Viņa pabeidza jaunu grāmatu pagājušajā mēnesī. Tās nosaukums ir “Vienīgi Mīlestība Atver Durvis”(One Love is the Opening Door). Šī grāmata drīz tiks publicēta.

Amorai ir veikals Šastas pilsētā, kurš piedāvā spēcīgu Namībiešu kristālu, juvelierizstrādājumu, dāvanu daudzveidību un, protams, visas viņas grāmatas un diskus. Veikals plāno tālāku attīstību, un drīz jūs varēsiet lejupielādēt un klausīties viņas mācības caur Internetu.

Amora nekad negribēja būt uzmanības centrā, viņa drīzāk bija kautrīga. Viņa deva priekšroku, lai viņas darbs runā viņas vietā.

Plejādiešu Gaismas Darbs (Pleiadian Lightwork) – ir nosaukums, dots dziedinošām garīgām tehnikām, kā arī augšupcelšanās tehnikām, kuras ir daļa no Zvaigžņu Delfīnu Tempļa Mistēriju Skolas (Dolphin Star Temple Mystery School) mācības.

Šī garīgās skolas sistēma ir seno Lemūriešu, Atlantisko un Ēģiptiešu sistēmu atdzimšana un atjaunošana (mūsdienīgošana). Šo metodiku galvenais mērķis ir palīdzība otrajā Kristus Atnākšanā masās, kad 144.000 cilvēku sasniegs Kristus apziņu uz Zemes. Tas izsauks apskaidrības vilni uz Zemes, priekš cilvēkiem un priekš planetārās augšupcelšanās.

 

Pievienots 04.08.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/amora-guan-in-uzhe-v-luchshem-mire

Tulkoja Jānis Oppe