Ирина Казак - Почему я выбрала для воплощения свое тело

Irina Kazaka - Kāpēc es iemiesojumam izvēlējos savu ķermeni

Meditācija Sanata Kumaras Skolā

17 04 12

Dārgā Natālija!

Ātri, ātri, uz karstām pēdām, es pacentīšos aprakstīt mūsu šodienas meditāciju.

Man formējas skaidra sapratne par to, cik spilgtāks un detalizētāks kļūst mans Redzējums mūsu meditatīvajos ceļojumos! Milzīga un sirsnīga pateicība tev par mūsu nodarbībām! Par mūsu saziņu un tavu uzmanību pret mums!!!

Pateicos! Pateicos! Pateicos!

Ar cieņu,

Kazaka Irina

Ceļojums uz Akašas Hronikām

Mērķis: Paskatīties epizodi, kad es izvēlējos savu ķermeni šim iemiesojumam.

Jautājums: Kāpēc es izvēlējos tieši šo ķermeni? Kādi mērķi man bija jārealizē caur viņu šajā iemiesojumā?

Meditācija: Jau pierasti un ļoti ātri izdevās ar liftu pacelties līdz mentālajam slānim un iziet labi pazīstamajā laukumiņā, kurš ved pie Akašas Hronikām. Šajā reizē es skaidri ieraudzīju, ka Akašas Hronikas ir milzīga mirdzoša sfēra, kura brīvi karājās telpā. Pa šauru līkumotu tiltiņu es piegāju pie ieejas, kura atradās pašā sfēras centrā, it kā no sāna. Mani sagaidīja ar laipnu smaidu man jau pazīstamais Glabātājs.

Es paklanījos viņam un palūdzu man parādīt to momentu, kad es izvēlējos savu ķermeni šim iemiesojumam. Viņš pamāja un veda mani iekšā sfērā. Taču man par izbrīnu Glabātājs neveda mani kā parasti – uz sfēras centru pa taisnu un platu koridoru, bet pagriezās pa kreisi, un mēs sākām iet pa garu šauru koridoru... Mēs apgājām apkārt sfērai pa spirāli (pulksteņa rādītāja virzienā) un pacēlāmies pašā tās augšā neliekā apaļā istabā pašā sfēras centrā. Tur es ieraudzīju daudz nišu, kurās aiz stikla (kā manekeni) stāvēja dažādi ķermeņi. Bet virs šīm nišām karājās ekrāni, uz kuriem translējās katra ķermeņa dzīves programma.

Tur bija gan vīriešu, gan sieviešu ķermeņi... Un citplanētu... Un pat viens ķermenis auga formā! Es pajautāju Glabātājam: “Bet ko šeit dara augs cilvēku ķermeņu vidū?” Viņš atbildēja, ka arī tā ir saprātīgas civilizācijas forma, taču citās Zemes dimensijās. Es ilgi pa apli aplūkoju katru ķermeni un redzēju viņa dzīves programmas. Es redzēju ļoti resnu vīrieti ar sievišķiem sejas vaibstiem (es viņu pat aplūkot nevēlējos, neinteresanti!). Es redzēju ļoti spēcīgu, stipru, spēcīgas gribas vīrieti, kurš vienmēr sasniedz savu mērķi un kurš traucas pāri visam savā ceļā (es sapratu, ka tādu pieredzi es jau esmu piedzīvojusi vienā no pagājušajām dzīvēm). Blakus es ieraudzīju ļoti izsmalcinātu, skaistu un graciozu sievieti, taču viņa bija ļoti atkarīga un ar vāju gribu (man ar arī tas likās neinteresanti dzīvošanai).

Tur bija gan punduris-invalīds, gan mazs bērns, gan ļoti garš kalsns vīrietis zinātnieks... to visu es pārskatīju neieinteresējusies... Bet, lūk, man skatiens apstājas pie mana izvēlētā ķermeņa... Es momentāni iemīlos viņā, un man viņā viss ļoti patīk! Viņš manā dvēselē izraisa maiguma un simpātijas uzplūdu. Es redzu, ka tieši šis meitenes dumpinieces, cīnītājas un huligānes ķermenis vislabākajā veidā ir piemērots, lai sasniegtu šī mana iemiesojumu mērķi – vīrišķo un sievišķo enerģiju harmonisku savienojumu. Tieši šis ķermenis ļaus man visefektīvāk iziet garīgās attīstības ceļu un neiestigt materiālās pasaules lomu spēlēs. Es saprotu, cik pareizi es esmu izvēlējusies savu ķermeni, un sāku viņu vēl vairāk mīlēt un cienīt!

Bet te es kopējā nišu ar ķermeņiem rindā redzu vienu nišu, kurā nekā nav – vienīgs liels caurums, kā ieeja piķa melnā bezdibenī... Es jautāju Glabātājam, kurš visu šo laiku atrodas blakus: “Un kas tas tāds ir?” Viņš smaidot atbildēja: “Tā ir izeja no iemiesojumu apļa – tu jebkurā momentā vari izvēlēties iziet no Sansaras Riteņa un doties uz citiem eksistences līmeņiem. Tu vienmēr vari izdarīt izvēli, palikt šeit, vai nē!” Es nolēmu, ka man pagaidām negribas uz šo portālu... ”Mums vēl ir darbi mājās”...

Pateicos Glabātājam, sirsnīgi no viņa atvados un steidzos liftā ātrāk uz savu lielisko mīļoto ķermeni!

“Sveiks, mans labais! Es tevi tik ļoti mīlu”!!!

 

Pievienots 12.04.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/pochemu-ya-vibrala-dlya-voploscheniya-svoe-telo

Tulkoja Jānis Oppe