Разные авторы - Отзывы января

Dažādi autori - Janvāra atsauksmes

17 02 02 01

17.01.23

Sveicināti, Nataša un Vladimir! Pateicamies jums par lieliskajiem materiāliem, par vebināriem, par iepazīšanos klubos ar ļoti interesantiem cilvēkiem! Pagājušais gads mums bija piesātināts, mēs nobriedām kā garīgi, tā arī fiziski. Virzoties pa garīgo ceļu, apmācoties kopā, pārī, mēs kļuvām daudz tuvāki viens otram. Harmonija, pieņemšana un mīlestība ir kļuvusi par mūsu dzīves pamatu. Pateicamies jums par diskiem ar meditācijām un praksēm, par meistar-klasēm. Īpaši pateicamies par piedošanas sev un citām afirmācijām, kuras palīdzēja pacelt uz jaunu līmeni mūsu personīgās attiecības un ienesa harmoniju un pieņemšanu attiecībās ar tuvo apkārtni. Ļoti spēcīgi mūsu redzesloku un visa tā, kas mūs aptver, redzējumu paplašināja mūsu kopīgais brauciens uz Oļeņevku. Un iestājies 2017. gads mums sākās ļoti aktīvi, pētām un pielietojam praksē jūsu grāmatas, nodarbojamies ar organisma atveseļošanu pēc Alekseja Mamatova (Алексей Маматов) metodikām (Veselības un ilga mūža klubs) un ar citām interesantām lietām.

Sirsnīgi novēlam jums veselīgu un labklājību visā, iecerētā iemiesojumu dzīvē, visus iespējamos priekus un panākumus, ar mīlestību Trubejevi Nikolajs un Tatjana.

***

Dārgā Natašeņka!

Vēlreiz gribu Pateikties (ПоБлагодарить) par Jūsu Muzikālajām lappusītēm un, protams, ka par Tādu Pozitīvu un Priecīgu Savā Mīlestībā pret Dzīvo Mūsu Organismu Burtiski pret Katru Šūniņu no Jevgēņija Krilosova puses.

Pielikumā nosūtu Jums dažas rindas par Arfu no ezotēriskas uztveres punkta. Domāju, ka Jums būs interesanti.

Jūs, kā kādreiz Jūsu māmuliņa aicināja Jūs uz lekcijām par mākslas vēsturi, jūs mums AIZPILDĀT tos robus, kuri mums daudziem ir DZIĻĀKĀ Profesionālismā – kā Jums – Iedziļināšanās Klasiskās Mūzikas Pasaulē.

Pievienojos Visām Jums ar Vladimiru adresētajām pateicībām.

Līdz nākamajām lieliskajām tikšanās reizēm.

 

Pirmais no zvaigznājiem – Lira (Lyra) – tā ir septiņstīgu arfa, uz kuras mācās spēlēt māceklis, kurš apzinās septiņu staru iedarbību uz visu esošo Visumā. Agrāk viņš tos uztvēra atsevišķi, vienu pēc otra, bet tagad apzinās kā veselu, kā kaut ko esošu pašam par sevi.

 

Viņš spēlē uz šiem stariem-stīgām un pārvērš savu dzīvi mūzikā, kā rezultātā dzimst visskaistākā harmonija.

Māceklis šajā stadijā spēj atbrīvoties no visa, kas viņu saista, no visa, kas tieši attiecas uz viņa personību..

Viņš to ziedo uz Altāra (Aga), un šī upurēšanās nozīmē, ka viņš tagad spēj kalpot veselajam un darboties kā dvēsele. Pēc tam, kad Hērakls vispirms Dvīņos pievārēja Anteju – apmātību čūsku, un pēc tam Skorpionā hidru – ilūziju čūsku, viņš beidzot var satikties ar Drakonu (Draco) – vieduma čūsku. Tā kā ilūziju miglas ir izklīdušas, viņš tagad iemanto īstenu viedumu, un no šī brīža intuīcijas un vieduma gaisma skaidri mirdz viņa priekšā, apgaismojot viņa Ceļu. Kad Hērakls pie zvaigžņu debesīm redz Ērgli (aquila), gara putnu, viņš intuitīvi apzinās, ka pats ir gars, kurš atrodas ceļā uz mājām. Pēc tam viņš redz gulbi (Cygnus) krusta formā un ar savu apskaidroto apziņu apjauš, ka viņš ir dvēsele, piesists mātes krustā, no kura viņš drīzumā atbrīvosies.

 

Pievienots 02.02.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-yanvarya

Tulkoja Jānis Oppe