Разные авторы - Отзывы о консультациях

Dažādi autori - Atsauksmes par konsultācijām

17 01 11

Dārgie draugi! Esmu pateicīga par jūsu atsauksmēm par manām konsultācijām un skolu. Lūk, dažas no tām.

 

Sveicināti atkal!

Gribējās uzrakstīt nelielu atsauksmi. Es uzreiz vēl nesapratu pēc konsultācijas, kas ir noticis, bet tagad neticami labi jūtos. Pakāpeniski kļūstu pārliecinātāka un laimīgāka. Sākumā pat nevarēju noticēt, tik labi bija. Pēc inerces ir palikušas domas, bet tas jau ir psiholoģisks darbs, es cenšos pārkārtoties ar visiem spēkiem. Apbrīnojami, ka patiešām pati sāku citādi Es (jauno cilvēku) uztvert. Jūs teicāt, ka mana uztvere izmainīsies, jeb viņa manis uztvere? Mana patiešām ir izmainījusies. Un vēl kaut kā ar muguru vai, kaut kur dziļumā aizmugurē, jūtu viņa vispārīgo klātbūtni manā dzīvē… viņš var nebūt blakus, bet es zinu, ka viņš ir, un, lūk, tas ir kā tā pati pārliecinošā akmens siena, tāds, lūk, patiešām balsts manai pārliecībai visā. Man, lūk, kā parādījās sajūta, tagad viņš ir kā tas pats izredzētais, ka mūs augšā it kā ir savienojuši, svētījuši, apprecinājuši… kaut kas tāds. Un ka tagad viss būs labi. Un mierīgums… Iedvesma. Kaļu plānus, centīšos pildīt. Tagad nedaudz atjaunošos, atpūtīšos no šī gadījuma, parādīsies mazliet vairāk pārliecības un mierīguma, pārstās smadzenes pēc inerces bīties un rakties visā, un pavisam uzdrošināšos.

Vēl iespiedās atmiņā jūsu cilvēciskie vārdi par attieksmi pret pusi. Taisni sapratu kaut ko un atlaidu. Lai viss iet savu gaitu, katrs nodarbojas ar savām lietām, un es vienkārši mīlēšu. Visam savs laiks.

Ļoti svarīgi bija izdzirdēt no sava Audzinātāja par to, lai es nepametu zinātni. Negaidīti, bet laikā…

Kopumā taisni gaismas logs ir parādījies manā dzīvē, taisni, lūk, tas, kā tik ilgi trūka, esmu neticami laimīga un pateicīga jums par visu. Ceru, esmu pārliecināta, ka vēl redzēsimies un kaut kā mijiedarbosimies, varbūt sataisīšos pie jums uz skolu… bet ne tagad. Pagaidām gribas atpūsties un nokārtot visu.

Ar milzīgu pateicību un mīlestību,

ar cieņu,

Vasilīna

***

Labvakar, dārgā Nataša! Es pateicos Jums par visu, ko Jūs dodat mums „Skolā”. Noklausījos šodienas papildus mācību. Pieņēmu čenelingu no Augstākā Es: „Tu izdzirdēsi mani, kad pastāvīgi iesi iekšā savā Sakrālajā Sirdī, un tava sirds izdziedināsies. Un jaunais 17. gads tev būs ļoti nozīmīgs. Iziesi daudz mācību klašu, kuras palīdzēs tev atklāties, atbrīvoties no bailēm, kļūt brīvai, paplašināt apziņu, nonāksi pie skolotāja darba sākuma. Tu jau esi Skolotājs ar lielo burtu. Visas zināšanas atnāks pie tevis, tās tev jau ir sirdī un katrā šūniņā, tava veselība uzlabosies(?). Tu sāksi mani dzirdēt, un es tevi mācīšu un vedīšu uz Augšupcelšanos. Parunā ar savu Skolotāju, Viņš gaida tikšanos ar tevi. Esi pateicīga par visu, kas tev ir. Es mīlu tevi, dārgā.”

Un pēkšņi Jūs runājat par tikšanos ar Skolotāju. Kad Viņš atnāca, es to sajutu, tāda mīlestība sāka nākt, asaras tērcēm sāka tecēt, tāda plūsma, kļuva ļoti karsti, ausis ļoti dega, sajutu paplašināšanos, kļuvu it kā lielāka.

Ar Mīlestību Emīlija

***

Izgāju izmeklēšanu pie endokrinologa – viņa bija šokā, tā nemēdz būt, praktiski pilnīga diabēta kompensācija. No 2009. gada līdz 2015. gadam – glikozes (cukura) vidējais daudzums 12 mmol/L, 2016. gada sākumā – 16 mmol/L (māmiņas bēres un stipra alkohola lietošana), praktiski var sēsties uz insulīnu, ko man arī piedāvāja poliklīnikas ārsti. Es palūdzu atlikt, un 2016. gada augustā mēs ar Jums veicām seansu, lai izvadītu būtību, kurai biju devis patvērumu ar alkoholu utt. Pašreizējā laikā (no 2016. gada augusta līdz decembrim) cukura vidējais daudzums: 5,5 – 6,5 mmol/L (norma 5,5 mmol/L), ir palikuši, protams, cukura uzlēcieni pēc ēšanas un, ja sēžu bez kustībām darba vietā, bet kopumā pārliecinoša cukura diabēta 2. tipa kompensācija. Ir atlicis noturēt šos rādītājus – tas ir, tālāk turpināt dzīvot bez alkohola lietošanas, ar mērenu barības patēriņu (ne krājumam, kā Jūs man rakstījāt) un, galvenais, kā izrādījās – neēst vakarā pēc 18:00. Vispār lieliski!!! Tagad vēl arī praksi asins attīrīšanai taisīšu, pacentīšos nostiprināt cukura diabēta pilnīgu kompensāciju. MILZĪGS PALDIES!!! Uz tikšanos Sanata Kumaras klubos un skolā.

Ar cieņu

Dmitrijs Kaļiņins

***

Natašeņķa! Atļaujiet Jūs apsveikt ar Jauno Gadu un pateikties. Pirmām kārtām Augstākajiem Spēkiem par Tikšanos ar Jums. Jūsu aizbildniecību (jeb Skološanu) es jūtu (piedodiet par banalitāti) uz katra soļa, no pirmā saziņas brīža. Jūs apbrīnojami smalki jūtat, kāda informācija un kurā momentā man ir vajadzīga. Jūs “atsekojat” manu darbu ar sevi, problēmas un grūtības šajā etapā. Ļoti ceru, ka mana “analfabētisma” (“ликбез”) periods pāries noderīgas radīšanas fāzē Zemes, Kosmosa labumam Jūsu vadībā. Sirds piepildās ar Visuma Mīlestību, Bēthovena “Miljons ļaužu, apskaujieties![1]” parādās katru reiz, kad Atklājuma, Patiesības, Izziņas Prieks atklāj jaunus apvāršņus. Man prieks stāstīt Jums par laimi par Atklātajām Zināšanām, kuras “atklājas”, pateicoties Jums. Ļoti gribas iepriecināt Jūs uz 2017. gada sliekšņa.

Ludmila Arbuzova

***

Cienījamie Natālija un Vladimir!

Lieliska tiek plānota programma Klubam 2017.01.06.

Īpaši man patīk muzikālās lappusītes, sadaļas.

Izmantojot gadījumu, izsaku pateicību par iepazīšanos ar Borisu Berezovski – lielisks mūziķis. Paldies par šo atklājumu (man tas ir atklājums).

Es lieku priekšā, ņemot vērā, kas mēs sapulcējamies Ziemassvētku priekšvakarā, iztaisīt Ziemassvētkiem atbilstošu meditāciju. Skaistu. Pēc jūsu ieskata.

Vienkārši, kad mūsu ir daudz, un mēs varam radīt skaistumu, kāpēc to neizdarīt?

Ar cieņu un mīlestību, Zoja no Rostovas

 

Pievienots 11.01.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-o-konsultatsiyach

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Bēthovens. Oda priekam (Tulk. piezīme)