Ирина Акулова - 9 шагов к духовному исцелению кармической травмы

Irina Akulova - 9 soļi līdz karmas traumas izdziedināšanai

17 01 10 01

Pašlaik daudzi cilvēki saduras ar savām “tumšajām pusēm” – pārliecībām un īpašībām, kuras ilgi ir mēģinājuši noslēpt pat no sevis. Viņi dziļi “iegāžas” šajā procesā, bet tas ir nepieciešams.

Nevar pa īstam pieņemt Jauno Paradigmu bez regresijas uz iekšieni un sāpju avota un karmas traumu izstrādāšanas.

Tikai ar garīgās dziedināšanas palīdzību var attīstīties caur paša ierobežojumiem. Vienīgais ceļš pie gaismas – iziet cauri tumsai!

Garīgā izlaušanās atnāk ar milzīgu:

 • labklājības,
 • atjaunošanās,
 • iespēju paplašināšanās,
 • izaugsmes

sajūtu.

Kāds tad var būt patiešām efektīvs paņēmiens izdziedināt zemapziņas karmas traumu, kad tā aktivizējas?

9 soļi līdz karmas traumas izdziedināšanai

Šie soļi jums palīdzēs:

 • regresēt uz jūsu karmiskajām sāpēm,
 • pastrādāt ar tām,
 • un pēc tam veikt izlaušanos cauri tām
 • un izrādīties paplašinātā esības stāvoklī.

1. Atzīstiet situāciju

Sākumā vajag pieņemt un pilnīgi atzīt patiesību par to, kas notiek jūsu pasaulē. Pierodiet uzmanīgi vērot sevi un uzņemties atbildību par savām sajūtām attiecībā pret to, kas notiek situācijā.

Ja jūs esat noguruši, dusmojaties vai esat aizskarti, atzīstiet to. Ja kāds jums uzspiež savu patiesību, un tas ir nepatīkami, aplieciniet arī to.

Neizvairieties un nenogludiniet nekādu iekšējo reakciju, kuru provocējuši notikumi un citi cilvēki ārējā pasaulē.

Pēc Pievilkšanās likuma jebkurā gadījumā jums ir jāizpauž savas jūtas un emocijas, lai atzītu tās un izlauztos cauri saviem ierobežojumiem. Pieņemiet to.

Sk. arī: 7 atslēgas dvēseles pamodināšanai: kā atklāt sevī jaunas iespējas.

17 01 10 02

2. Iegremdējieties jūtās, kuras izjustas traumējošajā situācijā

Mēģināt tikt skaidrībā ar jūtām tajā momentā, kas tās parādās, var būt jums nepieņemami: jūs varat būt darbā, piemēram, starp cilvēkiem vai pieskatīt bērnus.

Ir svarīgi neapspiest jūtas un neļaut tām sevi pārņemt, bet drīzāk ietilpināt tās sevī: jūs jūtat tās, taču vērojat tās it kā no augšas vai no malas un varat tās pārvaldīt.

Kad laiks ir vairāk piemērots (un tik ātri, cik iespējams), iegremdējieties jūtās vēlreiz: pārlūkojiet jūtas – ļaujiet tām atnākt.

17 01 10 03

3. Cieniet un izpaudiet sāpes

Sāpju avots parādās, kad jūsu dvēsele kaut kādā veidā identificējas ar sadalītības ilūziju un konkrēta rezultāta nepieciešamību, kur dvēsele neapzinās sevi kā Vienotā daļu.

Bet ja jūs savas sāpes cienāt, pilnīgi izpaužot tās kaut kādā veidā, jūs kļūstat vienoti ar tām un, pateicoties tam, atrodat dvēseles pazaudēto “zelta tīrradni”, kurš bija pārklāts ar sāpēm, un atkal integrējat viņu Vienotajā.

Cienīt (apraudāt) sāpes var nozīmēt brēkt un kliegt, gaudot un bļaut, sarauties kamoliņā, dauzīt boksa maisu vai spilvenu, rakstīt dienasgrāmatu vai dejot un kustēties. Klausieties savu dvēseli un dariet visu, ko jums gribas darīt.

17 01 10 04

4. Esiet klātesoši pašreizējā momentā

Kad jūs jūtat sāpju avotu, varat noteikt tā atrašanās vietu un just sava ķermeņa iekšienē tā, ka kļūst mokoši, lai cik paradoksāli nebūtu, jūs esat gatavi atkal kļūt viengabalains.

Šajā momentā jūs esat bezdibeņa pašā malā. Atgādiniet sev, ka visa pieredze ir relatīva, un tāpēc pagaidu pārbaudījumi nenosaka, kas jūs esat.

Jūs esat neierobežots tīrs potenciāls aiz sāpju ietvariem.

No šī skatpunkta ir kāda atslēga (tāda kā vārds, mantra, vizuāls tēls vai simboliska metafora), kura jums palīdzēs “atvērt durvis” no sāpju blīvuma uz tagadni.

Ja jūs nezināt, kas tas ir, pajautājiet Visumam, un jums dos uzvedni.

Sk. arī: Kā atgriezt viengabalainumu savai dvēselei: detalizēta instrukcija.

17 01 10 05

5. Savienojieties ar dvēseli

Kad jūs jūtat savu klātbūtni tagadnē, jūs patiešām transformējat sāpes un ļaujat tām aiziet – it kā skalojat ūdens straumē grunti, kurā ierakti jūsu dvēseles “zelta tīrradņi”.

Tagad jūs spējat atšķirt un sajust dvēseles mirdzumu, jo jūs taču viņu atbrīvojāt.

Jūs sajutīsiet:

 • vieglumu,
 • pabeigtību,
 • pārliecību,
 • spēku,
 • atteikšanos no cīņas.

Jūs varēsiet just vieglumu vai siltumu, kurš sāk plūst ķermenī, cauri iepriekšējiem ierobežojumiem. Sakoncentrējieties uz šo procesu un sūtiet enerģiju šai jaunajai sajūtai.

Sajūta var būt tāda, ka jūs lejat degvielu uz iedegošos uguni – siltums pastiprinās un uzliesmo ar jaunu spēku.

17 01 10 06

6. Izšķīdiniet un atlaidiet bailes

Tagad jūs patiešām esat gatavi izšķīdināt bailes un pilnīgi atbrīvot viņu avotu.

Paliekot tīrā klātbūtnē, jūs intuitīvi apjēgsiet, kā savienojums ar jūsu attīstošos dvēseli var vislabākajā veidā apstrādāt sāpju avota blīvo enerģiju.

Jums vajag palikt maigam un paplašinātam, lai nesaistītu enerģiju, kura ir sāpju cēlonis. Pēc tam izmantojiet jebkuru meditāciju, lai attīrītos galīgi.

Atbrīvojieties no dvēseles sāpēm ar meditācijas “Es piedodu sev” palīdzību.

Tā var būt īpaša elpošanas, kustības un dejas forma vai vizualizācija. Lai pasaka priekšā jūsu intuīcija – viņa jau zina, ko labāk izdarīt.

17 01 10 07

7. Izpētiet reaktīvo uzvedību

Sāpju avots rada reaktīvu uzvedību. Tagad dziļi aplūkojiet, kādi izkropļojumi ir baiļu cēlonis jūsu dzīvē.

Iespējams, piemēram, jūs esat atkarīgi no citiem? Jeb varbūt esat pārāk agresīvi un tiecaties uz konkurenci?

Paskatieties uz sevi caur šīs uzvedības prizmu un esiet pilnīgi godīgi pret sevi attiecībā uz to (atgādiniet sev, ja nepieciešams, ka nevajag sevi vainot par to).

Šeit palīdzēs pieraksti dienasgrāmatā vai šiem mērķiem speciāli iekārtota burtnīca.

17 01 10 08

8. Izmainiet reaktīvo uzvedību

Motivēšanas un garīgajos lokos cilvēki bieži runā par uzvedības vizualizāciju vai rezultātiem, kurus gribētu padarīt par ierastiem. Risks šeit ir tāds, ka tas kļūst par cita līmeņa programmēšanu.

Vienkārši esiet pret sevi uzmanīgi, pārtraucot uzvedību, kura izriet no sāpēm.

Atteikušies no cīņas, jūs spēsiet burtiski no iekšienes izšķīdināt sāpju blīvumu, bet apzinātība palīdzēs darīt galu reaktīvajai uzvedībai, balstītai uz aplamiem priekšstatiem.

17 01 10 09

9. Iemācieties dzīvot šeit un tagad

Sajūtiet:

Tagad jums ir daudz vairāk iespēju izmanīt vecos uzvedības modeļus ikdienas dzīvē un, pateicoties tam, atvērties. Pēc tam īstenās ikdienības spontānās darbības sāk burvīgā veidā plūst caur jums.

Jūs sākat dzīvot šeit un tagad un jūtat, ka viss notiek pilnīgi pareizi un atbilstoši momentam.

It kā jūs kļūstat mazāk personiski un vairāk līdzināties plūstošai apziņas straumei caur dzīvi. Tas ir tīrs dzīves prieks!

17 01 10 10

Pašlaik ir „turbulenti” laiki. Nesatraucieties, ja jūs bieži izrādāties smagos iekšējo izstrāžu periodos. Tie ir nepieciešami, lai pretotos vecās apziņas ierobežojumiem.

Ziniet, ka jūs neesat vieni – cilvēki visā pasaulē iet cauri šīm izmaiņām.

Sk. arī: 10 pazīmes, ka jūs izejat dvēseles, ķermeņa un gara transformāciju.

Vienkārši izmantojiet vīrišķību, lai pretotos un mīkstinātu savu iekšējo blīvumu – šajā gadījumā ir ļoti ticams, ka noteikta fāze beigsies, pirms jūs par to uzzināsiet.

Un vienmēr atcerieties, ka katrs izrāviens kustībā atnāk ar milzīgu sajūtu, ka jūsos ir atjaunojies jūsu dziļāks aspekts – jūsu kļūst vairāk nekā jebkad!

P.S. Pastāstiet par “turbulentajiem” laikiem komentāros, lai atbalstītu citus cilvēkus. Ko smagu jūs nesen esat pārdzīvojuši un kā jums izdevās tikt galā?

 16 03 23 11

Irina Akulova

Garīgā meklētāja un praktiķe, patīk pētīt pasauli un pilnveidoties. Jūtos kā “nirēja pēc vieduma pērles un rakstniece.

 

Pievienots 10.01.2017

http://journal.reincarnationics.com/duhovnoe-istseleniye-karmicheskoj-travmy/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe